Karma Ve Yağlı Ciltler Için Pure Menthe Prebiyotik Yüz Yıkama - Temizleme Jeli-390 ml Bu Ürünü Almalı Mı ?

Yasemin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
284
0
0
Karma Ve Yağlı Ciltler Için Pure Menthe Prebiyotik Yüz Yıkama / Temizleme Jeli-390 ml En Ucuzu Nerede Bulunur?
Karma Ve Yağlı Ciltler Için Pure Menthe Prebiyotik Yüz Yıkama / Temizleme Jeli-390 ml Şu Anki Değeri 482.7 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Karma Ve Yağlı Ciltler Için Pure Menthe Prebiyotik Yüz Yıkama / Temizleme Jeli-390 ml Alanlar Memnun Mu?

Karma Ve Yağlı Ciltler Için Pure Menthe Prebiyotik Yüz Yıkama / Temizleme Jeli-390 ml Hakkında yaklaşık 7979 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Karma Ve Yağlı Ciltler Için Pure Menthe Prebiyotik Yüz Yıkama / Temizleme Jeli-390 ml Ürün Özellikleri

Kim İçin?_x000D_

Karma ve Yağlı Ciltler İçin >_x000D_
_x000D_
Nedir?_x000D_

● Pure Menthe Gözenekleri Derinlemesine Arındıran Yüz Yıkama Jeli, karmadan yağlıya dönük ciltleri derinlemesine temizler ve yağlanmanın kontrol altına alınmasına yardımcı olur. >_x000D_

● Ferah jel dokusuyla gözenekleri açarak cilde nefes aldırır. >_x000D_
_x000D_
İçeriği Nedir?_x000D_

● İçeriğindeki >Organik Tıbbi Nane özü cildin ferahlamasına ve derinlemesine arınmasına destek olur. >_x000D_

● Güvenilirliği dermatolojik testlerle doğrulanan üründe >sabun ve alkol bulunmaz._x000D_
_x000D_
Ne İşe Yarar?_x000D_

● Ürün gözeneklerde biriken yağ, kir ve makyaj kalıntılarını etkili bir şekilde temizler. >_x000D_

● Cildi fazla sebumdan arındırarak yağ fazlasından arınmasına yardımcı olur. >_x000D_

● Ardında >mat, ferah ve temiz bir cilt bırakır. >_x000D_
_x000D_
Ne Zaman ve Nasıl Kullanılır?_x000D_
Sabah ve akşam rutinlerinde kullanılabilir. Islak yüz ve boyun bölgelerine >nazikçe masaj yaparak cilde uygulanır ve ardından cilt bol suyla durulanır. >_x000D_

● Ürünün göz çevresine temas etmemesine özen gösterilmelidir. >_x000D_

● Ardından cilde >tonik ya da temizleme suyu ve nemlendirici uygulanabilir. >_x000D_
_x000D_
Test Sonuçları_x000D_
Kullananların %92’si cildi mükemmel bir şekilde temizlediğini ve sebum fazlasından arındırdığını söyledi. *_x000D_
_x000D_
*Memnuniyet Testi Sonucu_x000D_
Ambalaj Türü : Pompalı Şişe >_x000D_

Ürün Kodu: 16254 >_x000D_
_x000D_

Karma Ve Yağlı Ciltler Için Pure Menthe Prebiyotik Yüz Yıkama / Temizleme Jeli-390 ml Ürününün Satıcısı, Yves Rocher Karma Ve Yağlı Ciltler Için Pure Menthe Prebiyotik Yüz Yıkama / Temizleme Jeli-390 ml ürününü 482.7 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Karma Ve Yağlı Ciltler Için Pure Menthe Prebiyotik Yüz Yıkama / Temizleme Jeli-390 ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?
482.7 Tl ye satışta olan Karma Ve Yağlı Ciltler Için Pure Menthe Prebiyotik Yüz Yıkama / Temizleme Jeli-390 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7979 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: indirime girdikçe Stok yapıyorum çok iyi geldi cildime
İsim: **** ****
Tarih: 25 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Yves Rocher

Yorum: Çok iyi indirime girdikçe stok yapıyorum vazgeçilmezim
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: İndirimde yakaladım hemen stok yaptım
İsim: Ş** K**
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: İki gündür kullanıyorum ve etkisini şimdiden görmeye başladım. Cildim aşırı yağlı akşam yıkayıp yatsam sabah yağ içinde oluyordu. Bu jelle yıkadıktan sonra yağlanması anında kesildi gerçekten harika bir ürün. Yağlı cildi olanlar kesinlikle şans vermeli
İsim: G** Ç**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: indirim oldukça stoklanması gereken bir ürün Yves Rocher ürünlerine zaten diyecek yok düzenli kullanımda işe yaradığını gördüm özellikle komedonlar da azalma olduğunu gözlemledim şiddetle tavsiye ederim 👍
İsim: p** s**
Tarih: 13 Ağustos 2023

Yorum: çok güzelll indirime girdikçe stokluyorum 🤍
İsim: c** S** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Temmuz 2023

Yorum: kullandığım an da gözeneklerim küçüldü harika bı ürün sabah aksam.kullanima uygun kullandigin an cildin nefes aliyo alin aldırın
İsim: F** e**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Çok beğenerek kullandığım bir ürün, indirimde gördüğüm an stok yapıyorum. Hızlı teslimat için teşekkürler.
İsim: S** Y**
Tarih: 22 Aralık 2022
Satıcı: magasin de cometiques

Yorum: Bittikçe stokluyorum
İsim: B** V**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: kullandığım üründü indirimde oldukça stokluyorum
İsim: B** Ç**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: Ayy yagli ciltler alsin bayilir sabah uyandigimda yuzum zeytinyagi dokmus gibi yag kapli oluyordu sabah ve gece kullaniyorum cok begendim
İsim: A** Y**
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: en sevdiğim yıllardır kullandığım ürün cildimi ferahlatıyor indirim günlerinde stokyaptığım vazgecilmezim
İsim: r** b** s**
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: Biraz kullanıp yorum yapmak istedim. Harika bir ürün. Kullandıktan sonra cildimi çok temizlediğini hissedebiliyorum ayrıca çok ferah hissettiriyor. Kesinlikle bitince tekrardan alacağım.
İsim: S** A**
Tarih: 26 Kasım 2022

Yorum: daha önce deneme boy alarak ürünü denedik simdide büyük boy güzel biraz cildimi geriyor yıkama sonrası ama kızımda yumuşacık yapıyormuş gerilmedi diyor indirimli alınca çok iyi yoksa hergun gelen zam fiyatlarıyla kişisel bakım zor yapılır mağazadan daha uygun fiyata aldım teşekkür ediyorum uzun süre giriyor 2 kişi kullanıyoruz fiyat çok artmış duruDevamını Oku
İsim: F** S**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: stok yaptığım bir ürün Paketleme çok güzeldi
İsim: E** M**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: İkinci kutum bayılıyorum yumuşacık yapıyor cıldımı bırde tonıgı var bende @suletrem aşkım sayesınde kesfettımmmm
İsim: B** M**
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: İvroşe farkı diyorum herkese tavsiye ediyorum düzenli kullanınca çok etkili kesinlikle en uygun trendyolda olduğu için burada stokladım
İsim: M** Ö**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Stok yapılır harika ürün
İsim: D** D** K**
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: Bittikçe aldığım hem uygun fiyatlı hem uzun süre kullanılan bereketli bir ürün, ben makyajımı çıkardıktan sonra cildimi temizlemek için kullanıyorum alan pişman olmaz
İsim: B** n** Ç**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Bu ürünle tanışmadan önce başka bir markanın yüz temizleme jelini kullanıyordum fakat bu ürünle tanışınca çok daha iyi bir tercih olduğunu anladım. Sabah akşam yüzümü bu jel ile temizliyorum. Karma bir cilde sahibim çok güzel bir şekilde cildimi temizliyor, yağdan arındırıyor. Sonrasında ise nemlendirmeye ihtiyaç duymuyorum. Yüzünüzü yıkadığınızdaDevamını Oku
İsim: B** T**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: içeriğine çok güvendiğim bir ürün o yüzden stoklamayı çok seviyorum cildimi hiç kurutmuyor ve çok rahat temizliyor 👍❣
İsim: N** K**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: indirimde stokladım
İsim: S** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Nisan 2023

Yorum: Yağlı karma cildime tek iyi gelen şey…indirimde 300 e yakaladım stok yaptım bu stokçu yorumlarını hiç sevmem inandırıcı gelmez ama yaptım 🙈
İsim: B** K**
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: Cildimi yikadigim anda o ferahligi hissediyorum ben cok sevdim tavsiye ederim yagli ciltlere
İsim: P** N**
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: sabah ve akşam yüzümü bu ürünle yıkıyorum çok iyi geldi cildime kokusu için bile alınır yüzüm ferahliyor sanki
İsim: d** C**
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: Eşim için aldım cildi parladı resmen
İsim: Ö** A**
Tarih: 12 Aralık 2022
Satıcı: Renk AVM Kozmetik

Yorum: Çok severek kullanıyorum indirim gelince stokk
İsim: G** U**
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: stoklanabilir cok ferahlatıcı
İsim: Z** K**
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: Stoklamak için aldım. Cildi güzel temizliyor ferahlatıyor. Karma yağlı cilde uygun.
İsim: S** A**
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: Ürün tabiki guzel geldi sağlam paketlenmiş yüzümü de çok guzel temiz hissettiriyor 3 yıldır kullanıyorum öneriyorum sivilce asla yapmaz sivilceliyseniz de yeterli bir ürün değil yanına ek olarak kırmızı kil maskesi alırsanız cildiniz 10 numara olur
Tarih: 03 Eylül 2024

Karma Ve Yağlı Ciltler Için Pure Menthe Prebiyotik Yüz Yıkama / Temizleme Jeli-390 ml Merak Edilen Konular

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Trendyol Pazaryeri'nden satın aldığınız Yves Rocher ürünlerimizi, siparişinizi oluştururken belirtmiş olduğunuz il-ilçe bilgisine göre Yurtiçi Kargo veya Trendyol Express firmasıyla göndermekteyiz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: merhaba hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Trendyol Pazaryeri'nden satın aldığınız Yves Rocher ürünlerimizi, siparişinizi oluştururken belirtmiş olduğunuz il-ilçe bilgisine göre Yurtiçi Kargo veya Trendyol Express firmasıyla göndermekteyiz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Merhaba 9 haftalık hamileyim cildim bu dönemden dolayı bozulmaya başladı bu ürün hamileler için uygun mudur
Cevap: Merhaba, sizlerin sağlığını düşünerek doktorunuzun onayı ve bilgisi dahilinde ürün tercihinde bulunmanızı öneririz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: gözenek sıkılaştırmak için hangi ürünü önerirsiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz, ferahlık veren organik nane ve jel dokusu sayesinde cildi kurutmadan temizler ve gözenekleri kirden arındırır. Cildi sebum fazlasından arındırır, yağ fazlasını temizler ve matlık sağlar. Ferah jel dokusu ciltte tazelenme hissi yaratır. Derinlemesine temizlenmiş, yağ fazlasından arınmış ve mat bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Gözenek sorunu için linkteki diğer ürünlere de göz atmanızı öneririz. https://www.trendyol.com/sr?q=gözenek+sıkılaş&qt=gözenek+sıkılaş&st=gözenek+sıkılaş&mid=107109&os=1 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: ürünü bugün alsam ne zaman kargoya verirsiniz, birde hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Trendyol Pazaryeri'nden satın aldığınız Yves Rocher ürünlerimizi, siparişinizi oluştururken belirtmiş olduğunuz il-ilçe bilgisine göre Yurtiçi Kargo veya Trendyol Express firmasıyla göndermekteyiz. siparişleeriniz fatura tarihinden itibaren 2 iş günü içerisinde Trendyol Express firmasına teslim edilmektedir. Fakat yoğunluk sebebi ile tahmini kargoya verilme süresi 5 iş günüdür. Kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza SMS gönderilecektir. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Set halinde aldım nasıl kullanımı önerirsiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün kullanımı sırası ile yüz yıkama jeli ve sonrasında tonik kullanımı şeklindedir. Cilt temizliği sonrasında da serum ve nemlendirici kullanmanızı öneririz. Serimizin tüm ürünlerine linkten ulaşabilirsiniz. https://www.trendyol.com/sr/?mid=107109&id=108534731,109670928,136483829,103566710,135884530,92951442,239773390,147052987,136483553,153318965,136485742,108537902,103197946,335992291,328931573,288740044,364317641&os=1 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Merhabalar E vitamini içeriyor mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz e vitamini içermemektedir. İçerik aşağıdaki gibidir. AQUA/WATER/EAUGLYCERINDECYL GLUCOSIDEXANTHAN GUMMENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) LEAF WATERCOCAMIDOPROPYL BETAINEHYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATESODIUM BENZOATEPARFUM/FRAGRANCECITRIC ACIDFRUCTOOLIGOSACCHARIDESINULINPOTASSIUM SORBATE1,2-HEXANEDIOLCAPRYLYL GLYCOL10500v0 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Egzamalı bir cilde sahibim kullanmamda bir sakınca var mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, iletmiş olduğunuz durum oldukça hassastır. Sizlerin sağlığını düşünerek, doktorunuzun onayı ve bilgisi dahilinde ürün tercih etmenizi öneririz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Ama kömür olanı yok stokta
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürün stoklarımız belirli aralıklarla güncellenmektedir. Takip etmenizi rica ederiz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: gelecek olan ürün orijinal midir acaba buna dair bir belgeniz vs var mı
Cevap: merhaba orjinal üründür. Faturalı üründür.

Soru: Merhabalar yüz temizleme jelinden almak istiyorum ama emziren anneyim kullanabilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim.
Cevap: Değerli Müşterimiz, hamile kadınlar ve emziren anneler üzerinde testlerimiz gerçekleştirilemediği için sizlerin sağlığını düşünerek, doktorunuzun onayı ve bilgisi dahilinde ürün tercih etmenizi öneririz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: merhabalar ürünün sivilcelere faydalımıdır?
Cevap: Merhaba, ürünün oluşmuş sivilceler üzerinde bir etkisi yoktur. Yağ dengelediği için sivilce oluşumunu en aza indirir.

Soru: Su bazlı mi?
Cevap: Merhaba , evet ürün su bazlıdır. Keyifli alışverişler dileriz. 🌸

Soru: Rosasea için kullanıma uygun mudur ? Veya hangi yıkama jelini tavsiye edersiniz :)
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünümüz karma ve yağlı cilt için kullanıma uygundur. Ancak iletmiş olduğunuz durum oldukça hassastır. Sizlerin sağlığını düşünerek, doktorunuzun onayı ve bilgisi dahilinde ürün seçmenizi öneririz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Hamilelere uygun mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, hamile kadınlar ve emziren anneler üzerinde testlerimiz gerçekleştirilemediği için sizlerin sağlığını düşünerek, doktorunuzun onayı ve bilgisi dahilinde ürün seçmenizi öneririz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Trendyol Pazaryeri'nden satın aldığınız Yves Rocher ürünlerimizi, siparişinizi oluştururken belirtmiş olduğunuz il-ilçe bilgisine göre Yurtiçi Kargo veya Trendyol Express firmasıyla göndermekteyiz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Bugün yves roche magazına ugradım internet üzerinden satışlarımızda tek satıcı kendi magazamızdır. Diğerleri orjinal degildir dediler. Bende yüz yıkama jeli vermiştim sizden. Acaba orjinal degil mi şüpheye düştüm
Cevap: Merhaba, Myhica Official mağazamızda satışa sunulan tüm ürünler %100 orijinaldir ve faturalı olarak tarafınıza gönderimleri sağlanmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: sebo vegetal yağlı karma cilt krem neden yoktur
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünümüzün ambalajı yenilendi ve şuan stoklarımızda da bulunmamaktadır. Sık sık stok yenilemekteyiz. Takip etmenizi öneririz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Merhaba, güneş kremi için sadece bu temizleme jelinin kullanımı yeter mi (evet ya da hayır lütfen) başka soruda da yazılmış net bir cevap göremedim çünkü yani yağ bazlı temizleyiciye de ihtiyaç var mıdır yoksa tek bu yeter mi? Ve tonik uygulamak için yüzümde makyaj ya da güneş kremi olmasa bile her gün bu temizleme jeli ile temizlemem gerekiyor mu? Teşekkürler
Cevap: Değerli Müşterimiz, güneş kremi çıkarmak için bu ürün yeterli değildir. Çift aşamalı temizlik yapmanız gerekir. Bunun ilk adımı yağ bazlı bir temizleyici kullanmak olmalıdır. Yağ bazlı temizleyici sonrası su bazlı yüz yıkama ürünü ardından da tonik şeklinde rutininizi tamamlayabilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Hamileler için uygun mu ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, hamile kadınlar ve emziren anneler üzerinde testlerimiz gerçekleştirilemediği için sizlerin sağlığını düşünerek, doktorunuzun onayı ve bilgisi dahilinde ürün tercih etmenizi öneririz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Karma Ve Yağlı Ciltler Için Pure Menthe Prebiyotik Yüz Yıkama / Temizleme Jeli-390 ml Detay Resimler

Karma Ve Yağlı Ciltler Için Pure Menthe Prebiyotik Yüz Yıkama / Temizleme Jeli-390 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü