Karma-Yağlı Ciltler Orjinal Boy Temizleme Jeli, Kömür Maske Seti Bu Ürünü Almalı Mı ?

Melike

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
Karma/Yağlı Ciltler Orjinal Boy Temizleme Jeli, Kömür Maske Seti En Ucuzu Nerede Bulunur?
Karma/Yağlı Ciltler Orjinal Boy Temizleme Jeli, Kömür Maske Seti Anlık Fiyatı 588.82 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Karma/Yağlı Ciltler Orjinal Boy Temizleme Jeli, Kömür Maske Seti Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Karma/Yağlı Ciltler Orjinal Boy Temizleme Jeli, Kömür Maske Seti Hakkında yaklaşık 97 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Karma/Yağlı Ciltler Orjinal Boy Temizleme Jeli, Kömür Maske Seti Teknik Bilgiler

Karma/Yağlı Ciltler Orjinal Boy Temizleme Jeli, Kömür Maske Seti Ürününün Satıcısı, Yves Rocher Karma/Yağlı Ciltler Orjinal Boy Temizleme Jeli, Kömür Maske Seti ürününü 588.82 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Karma/Yağlı Ciltler Orjinal Boy Temizleme Jeli, Kömür Maske Seti Kullanıcı Geri Bildirimleri
588.82 Tl ye satışta olan Karma/Yağlı Ciltler Orjinal Boy Temizleme Jeli, Kömür Maske Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
97 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Çok çok beğendim biraz kullanıp öyle yorum yapmak istedim. Yves rocherı ilk defa kullanıyorum ve diğer kullandığım markalara göre en iyisi bu. İlk kez denediğim için küçük boylarını aldım ve aşırı memnun kaldım cildimi parlak ve pürüzsüz gösteriyor yağ hissiyatını yok ediyor alın pişman olmazsınız bundan sonra hep bunu stok yapacağım sanırım jelinDevamını Oku
İsim: A** M** B**
Tarih: 10 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Yves Rocher

Yorum: Cok guzle urun
İsim: **** ****
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: Yağlı ciltler ve gözeneklere birebir ayrıca güzel indirime giriyor teşekkürler yves rocher bir de kokusu çok güzel, resmen “kendimi seviyorum” kokusu
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: Bu markayı severek kullanıyorum. Çok güzel tavsiye ederim
İsim: T** Y**
Tarih: 19 Ağustos 2022

Yorum: Cildi biraz kurutuyor ama derinlemesine temizliyor. Nemlendirici krem ile kullanıldığında sonuç çok iyi
İsim: G** İ**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: Kokuları o kadar güzel ki özellikle maske yumuşacık yapıyor cildi. Bundan sonra tek favorim
İsim: P** B**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Düzenli kullanımda cilde çok iyi gelen bir ürün sivilce sorununuz varsa tavsiye ederim
İsim: a** ü**
Tarih: 02 Kasım 2022

Yorum: Cok begendim 2 günde elime ulaştı temizleme jelini kullandıkça yüzünüz parlıyo kömür maskenin kokusu cok güzel
İsim: S** K**
Tarih: 12 Nisan 2024

Yorum: Ürün çok.basarili ilk kullanımda bile farkını gördüm cildi çok.guzel temizliyor karma bir cildim var
İsim: E** K**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: Mükemmel ürünler cok faydasını gordum cildime cok iyi geldi
İsim: B** E**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Cildi yumuşacık yapıyor, maskede güzel
İsim: G** y**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: ürün kısa sürede sorunsuz elime ulaştı cilt bakım rutinime katmak için çok heyecanlıyım.
İsim: ş** ç**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Sorunsuz kargo üründen memnunum
İsim: İ** Ü** Ç**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Çok memnunum
İsim: H** Ö**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: bilgeatlı önerisi ile aldım gayet güzel
İsim: B** Ö**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: Ertesi gün hemen geldi
İsim: Ö** K**
Tarih: 17 Eylül 2022

Yorum: Sorunsuz geldi sampuan tester da gondermisler🫶🏻 henuz kullanmadim kullandiktan sonra degerlendirmemi guncellerim
İsim: T** B**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: Yıkama jeline kesinlikle bayıldım bittikçe stoklayacağım bir ürün
İsim: M** O**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: temizleme jeli ztaen soz yok cok iyi kurutmadan temizliyo komur maskesi de uzun kullanimda etkisini gosteriyo cok begendim
İsim: D** Ç**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: çok güzeller
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Çok merak ettiğim bir üründü. İçeriği temiz diye aldım,cildimdeki ilk etkisi güzel. Kurutmadı nemlendirdi sanki.
İsim: Z** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Mayıs 2023

Yorum: severek kullanıyorum
İsim: Ş** Y**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel misss gibi yapıyor
İsim: R** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Temmuz 2024

Yorum: tertemiz bir yüz ama boyutlar biraz küçük
Tarih: 12 Ağustos 2022

Yorum: Ürünler çok güzel çok beğendim hediye için teşekkür ederim 🩷🩷
İsim: E** D**
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: 2-3 kullanımda bile cildime çok iyi etki etti. Özellikle kömür maskesi burnumda olan siyah noktaları azalttı. Bittikçe alacağım bir ürün artık.
İsim: S** A**
Tarih: 24 Mart 2024

Yorum: Kullanmaya yeni başladım güzel bir sonuç alacağımı düşünüyorum
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: Kömür maskesini daha öncede kullanmıştım tavsiye ediyorum yüzü çok güzel nemlendiriyor yumuşacık bir cilt bakımı yapıyor jeli kullandıktan sonra yorumumu güncelleyeceğim hediyeler için ayrıca teşekkür ederim
İsim: N** A**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: Maske çok güzel yüz temizleme jeli fena değil ama sürekli alacağım bir ürün değil kullanılabilir
İsim: A** A**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: boyutları çok küçük yüzü yumuşacık yapıyor yeni kullanmaya başladım umarim faydasını görürüm keşke biraz daha büyük olsaydi
Tarih: 06 Mayıs 2023

Karma/Yağlı Ciltler Orjinal Boy Temizleme Jeli, Kömür Maske Seti Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: merhaba sac bakim.yaginizdan yokmu
Cevap: Değerli Müşterimiz, sizlere Monoi Işıltı Veren Saç ve Vücut Yağını öneririz.Hem saç için hem vücut için cilt tarafından kolayca emilen hafif dokusu ile tende yazı ve güneşi çağrıştıran, egzotik ve karşı konulmaz bir koku bırakır. Bitkisel formülü ile cildi derinlemesine nemlendirir ve ciltteki bronzluğu arttırır. Saçların yumuşak ve parlak olmasını sağlar. İçeriğindeki Tahiti Monoi Özü ve ışıltı veren pigmentler ile ışıldayın! Sağlıklı ve mutlu günler dileriz 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: diğer ürünlerinizin yanında bir sürü hediye yollamışsınız bu ürünü alacağım hediye yolluyor musunuz yanında
Cevap: Değerli Müşterimiz, siparişlerinizde tester ürün gönderimi yapılmaktadır. Trendyol resmi mağazamızdaki kampanyalarımıza göre, hediyeler değişkenlik gösterebilmektedir. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Kil maskeniz nezmn stoga girer kaç zamandır bekliyorum ve lütfen indirim🥺🫶🏻
Cevap: Değerli Müşterimiz, sormuş olduğunuz ürün, şu an için maalesef stokta bulunmamaktadır. Ürün stoklarımız belirli aralıklarla güncellenmektedir. Trendyol Yves Rocher Resmi satıcı sayfamızı takip etmenizi rica ederiz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba sürat kargo

Soru: siyah kömür maske tekli şekilde ne zaman stoklarda güncellenir?
Cevap: Değerli Müşterimiz, sormuş olduğunuz ürün, şu an için maalesef stokta bulunmamaktadır. Ürün stoklarımız belirli aralıklarla güncellenmektedir. Trendyol Yves Rocher Resmi satıcı sayfamızı takip etmenizi rica ederiz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: yanaklarim kuru ama t bolgem yagli. Yanaklarima zarar verir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz,İlgili ürünü ihtiyacınız olan bölgeye uyguladıktan sonra,cilt tipinize uygun nemlendiri bir krem kullanarak destekleyebilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: hamilelikte kullanılabilir mi acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz kullanıma uygundur. Ancak hamile kadınlar ve emziren anneler üzerinde testlerimiz gerçekleştirilemediği için sizlerin sağlığını düşünerek, doktorunuzun onayı ve bilgisi dahilinde ürün tercih etmenizi öneririz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Merhaba ürünü yüzümüzde kaç dakika bekletmeliyiz
Cevap: 5 dakika beklettikten sonra durulayın

Soru: kac yas icin uygundur
Cevap: Değerli Müşterimiz, tüm ürünlerimizin 12 yaş ve üzerine testleri sağlanmaktadır. Öncelik olarak cildinizin ihtiyacınıza göre ürün tercih etmenizi ve kullanım sağlamanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: kil maskesi kaç ml acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünümüz 75 ml'dir. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Maskeyi tek olarak alamıyor muyuz? Sayfanızda bulamadım
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürün stoklarımız belirli aralıklarla güncellenmektedir. Şuan ürünümüz stokta bulunmadığı için satın alamıyorsunuz. Takip etmenizi rica ederiz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Maske satışta değil mi acba
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürün stoklarımız belirli aralıklarla güncellenmektedir. Takip etmenizi rica ederiz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: ürünün son kullanma tarihi nedir
Cevap: Merhaba skt 08/2024 tür.

Soru: Son kullanma tarihleri nezaman
Cevap: Merhaba 08/204 tür.

Soru: 1967959036 kil mask3m geldi temizleyici jel yoktu
Cevap: Değerli Müşterimiz, siparişinizde eksik ürün taleplerinizi sipariş soruları kısmından iletmenizi rica ederiz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Karma/Yağlı Ciltler Orjinal Boy Temizleme Jeli, Kömür Maske Seti Fotoğraf Ve Görseller

Karma/Yağlı Ciltler Orjinal Boy Temizleme Jeli, Kömür Maske Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü