Karma, Yağlı Ve Akneye Eğilimli Ciltler Için Pure Menthe Kömür Maske-75 ml Satın Alır Mısınız

Inci

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
551
0
0
Karma, Yağlı Ve Akneye Eğilimli Ciltler Için Pure Menthe Kömür Maske-75 ml En Ucuzu Nerede Bulunur?
Karma, Yağlı Ve Akneye Eğilimli Ciltler Için Pure Menthe Kömür Maske-75 ml Güncel Satış Fiyatı 299.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Karma, Yağlı Ve Akneye Eğilimli Ciltler Için Pure Menthe Kömür Maske-75 ml Alanlar Memnun Mu?

Karma, Yağlı Ve Akneye Eğilimli Ciltler Için Pure Menthe Kömür Maske-75 ml Hakkında yaklaşık 13208 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Karma, Yağlı Ve Akneye Eğilimli Ciltler Için Pure Menthe Kömür Maske-75 ml Detaylı Bilgi

Karma, Yağlı Ve Akneye Eğilimli Ciltler Için Pure Menthe Kömür Maske-75 ml Ürününün Satıcısı, Yves Rocher Karma, Yağlı Ve Akneye Eğilimli Ciltler Için Pure Menthe Kömür Maske-75 ml ürününü 299.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Karma, Yağlı Ve Akneye Eğilimli Ciltler Için Pure Menthe Kömür Maske-75 ml En Son Yapılan Yorumlar
299.9 Tl ye satışta olan Karma, Yağlı Ve Akneye Eğilimli Ciltler Için Pure Menthe Kömür Maske-75 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
13208 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Gözeneklerim piril piril oldu cildime cok iyi geldi indirime girdikce stok yapicam
İsim: Z** E**
Tarih: 28 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Yves Rocher

Yorum: Cildime çok iyi geldi indirime girince stoklayacağım
İsim: D** G**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: cildimi yumusacik yapti indirime girince tekrar stoklayacagimm
İsim: A** F** K**
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: tek kelimeyle mükemmel siyah noktalarım inanılmaz derecede azaldı ve sivilcelerim bir kaç kullanımda yok oldu stok yapılacak bir ürün gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 22 Ağustos 2023

Yorum: @bilgeatl önerisiyle aldım . çok güzel bir maske cildi temizliyor. İndirime girsin yeniden stok yapacağım bir maske alın aldırın efsane bir ürün
İsim: H** N** K**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: Gözbebeğim resmen indirime girdikçe stoklanacak bir ürün 🫶🫶
İsim: A** D**
Tarih: 30 Eylül 2023

Yorum: h-a-r-i-k-a siyah noktaya elvada artik duzenli kullanimlar muhtesem bir etki yaratiyo stok yapilmssi gereken bir urun
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: harikasınız Yves rocher en güvenle kullnabilceniz maske cildi asla kurutmuyir siyah noktalar gözenekler icin ben ürünleri deniyerek takipçilerimle paylaşıyorum onlarda gayet cok memnunlar ve cok alanlar da beni anlatmaya gerek yok zaten fulll stok yapmis durumdayin deneyin denetin derim @yvesrocher Mükemmel💪
İsim: emine ş.
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Cildimi yumuşacık yaptı indirime girdikçe stok yapıcam
İsim: K** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Haziran 2023

Yorum: Stok yaptığım bir ürün oldu, cildimi bebek gibi yapıyor
İsim: M** U**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: Gözeneklerime çok iyi geldi tekrar alacağım bir ürün cildimiz asla kurutmadı mükemmel⭐
İsim: C** S**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: ürünü 3 kez oldu kullanıyorum ve çok memnun kaldım gözenekleri cok güzel temizliyor acıyor resmen cildim hava aldı indirimde stok yapın alın aldırın
İsim: D** Ç**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Denemek için almıştım bir kullanımda bile farkını gördüm cildimi yumuşacık yaptı indirime girdiğinde stoklayacağım bir ürün
İsim: P** A**
Tarih: 29 Haziran 2023

Yorum: İndirimde almıştım mükemmel gerçketen fiyat düştükçe stok yapıcam
İsim: G** G**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: haftada iki kere kullanıyorum aşırı iyi bir maske gözenekleri küçülttu ozellikle burun üstümü bayıldım indirim olduğu an tekrardan stok yapcam
İsim: S** Ç**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: Haftada iki gün kullanıyorum yüzüme iyi geldiğini fark ettim bundan sonra bu maskeyi kullanıcam indirime girdikçe stok yapacam
İsim: D** A**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: Ürün sağ salim elime ulaştı.Cildime çok iyi gelen bir üründü zaten bittikçe stokluyorum.
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: Yorumumu yazmak için biraz bekledim yaklaşık 3 aydır haftada 1 kere olmak üzere kullanıyorum. Özellikle burun bölgemdeki derinleşmiş siyah noktalarımı bu kadar kısa süre içerisinde sıfırlamasıyla favorim oldu. İndirime girdikçe stok yapacağım bir ürün. Ayrıca hediye için teşekkürler henüz denemedim.
İsim: M** B**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: Çok güzel stok yapacağım yüzümü temizledi 👍
İsim: S** K**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Harika bir ürün , arkadaşımın tavsiyesiyle aldım . İlk kullanımda farkı gördüm. Cildim hassas her ürünü kullanmıyorum . Bu daima artık kullanacağım bir ürün oldu
İsim: Ş** A** D**
Tarih: 23 Şubat 2024
Satıcı: White Botanic

Yorum: Çok çok severek kullanıyorum. Cildi kurutmayan kaliteli nadir maskelerden kesinlikle stok yapmalık
İsim: D** L** K**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: Gerçekten mükemmel bir ürün indirim oldukça stok yapacağım
İsim: B** Ç**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: ilk kullanımda bile yuzumu puruzsuz yaptı ve diger diyah nokta maskelerinin aksine nemli bıraktı kesinlikle stok yapacağım bir ürün
İsim: A** A**
Tarih: 06 Ağustos 2023

Yorum: Pahalı muadillerinden daha güzel bir etkisi oldu cildimde. Bitmeye yakın stok yapacağım bir ürün ❤
İsim: Ş** K**
Tarih: 11 Haziran 2023

Yorum: İlk kullanımda dahi cildinizi inannılmaz rahatlatıyor. Kesinlikle stoklanmalı
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: @Bilgeatl tavsiyesiyle aldım ilk kullanımda dahi cildimin nefes aldığını hissettim çok çok memnunum indirimdeyken stokta yaptımm ml i düşük sadece 🥲🥲
İsim: A** G**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: İndirimde stoklamalık çok iyi
İsim: Alp U.
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Mükemmel bir maske klasik kil maskeleri gibi kesinlikle kupkuru yapmıyor cildi, sürümü çok kolay aşırı güzel bir maske. stoklayacağım
İsim: E** C**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Bittikçe stok yapacağım
İsim: B** g**
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: efsane 😍😍😍
İsim: A** M**
Tarih: 26 Mart 2024

Karma, Yağlı Ve Akneye Eğilimli Ciltler Için Pure Menthe Kömür Maske-75 ml Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Merhaba ürünün içerisinde herhangi bir asit var mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün içeriğimizde LACTIC ACID bulunmaktadır. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: gözenekleri sıkılaştırır mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünümüz gözenekleri derinlemesine arındıran siyah nokta karşıtı kömür maske, gözenekleri derinlemesine temizler, siyah noktaları azaltır. Cildi sebum fazlasından arındırmaya yardımcı olur. Formülü Organik Nane ve Bitkisel Kömür içerir. Ferah dokusu ile mat ve derinlemesine arınmış bir cilde sahip olmanızı sağlar. Cildinize pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Gözenek sıklaştırıcı ürünlerimiz linkte yer almaktadır. Link: https://www.trendyol.com/sr?q=gözenek+sıklaş&qt=gözenek+sıklaş&st=gözenek+sıklaş&mid=107109&os=1 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: ürünü nasıl kullanırım
Cevap: Değerli Müşterimiz, haftada 1-2 kere dairesel hareketlerle uygulayınız. 5 dakika bekledikten sonra durulayınız. Seriye ait ürünlerin birlikte kullanılması daha etkili olacağı için diğer ürünlerimizi de incelemenizi öneriyoruz. Ürünlere linkten ulaşabilirsiniz. Link: https://www.trendyol.com/sr/?mid=107109&id=108534731,109670928,136483829,103566710,135884530,92951442,239773390,147052987,136483553,153318965,136485742,108537902,103197946,335992291,328931573,288740044,364317641,147694545&os=1 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: ürünün yanında 2 adet ürün geldi bu ürünler nasıl kullanılıyor
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün isimlerini belirtirseniz size yardımcı olabiliriz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Cilt temizleme gerginlik yenileyici besleyici hangi ürünü kullanmam gerekiyor cildim normal
Cevap: Değerli Müşterimiz, Size Yves Rocher Pure Algue- Yoğun Nemlendirici Ve Canlandırıcı Maske- 75 ml 95729 ürünümüzü önerebiliriz. Ürünün faydaları ise; cildi derinlemesine ve uzun süreli olarak nemlendirir ve canlandırır. Cildin doğal parlaklığına kavuşmasını sağlar. Ultra ferah jel dokuya sahiptir. Cilt pH değerine saygılıdır. Yumuşak, nemli, sağlıklı ve ışıldayan canlı bir cilt görünümü kazanmanızı sağlar. Daha iyi beslenmiş, güçlenmiş ve korunmuş bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Ürün linkte mevcuttur. https://www.trendyol.com/yves-rocher/pure-algue-yogun-nemlendirici-ve-canlandirici-maske-75-ml-p-136482947?boutiqueId=61&merchantId=107109&filterOverPriceListings=false&sav=true Sağlıklı ve mutlu günler dileriz 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Merhaba, hangi kargo firması ile gönderim sağlıyorsunuz ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Trendyol Pazaryeri'nden satın aldığınız Yves Rocher ürünlerimizi, siparişinizi oluştururken belirtmiş olduğunuz il-ilçe bilgisine göre Yurtiçi Kargo veya Trendyol Express firmasıyla göndermekteyiz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Hediye ürün gönderiyormusunuz?
Cevap: Merhaba tester göndermekteyiz

Soru: Nasıl kullanılmalı
Cevap: Değerli Müşterimiz, haftada 1-2 kere dairesel hareketlerle uygulayınız. 5 dakika bekledikten sonra durulayınız. . Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Siyah noktalarım var 12 yaş için uygunmu ve kuru cilte olurmu?
Cevap: Merhabalar dermatolojik testleri açısından sorun yok ama 12 yaşında herhangi Bir ürüne ihtiyacınız olmadığını düşünüyorum

Soru: Hamileler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

Soru: Buzdolabında saklanabilir mi
Cevap: Merhaba ürün dolapta muhafaza edilmemektedir

Soru: hassas ciltlerde kullanabilir mi?
Cevap: Merhabalar Gözenekleri derinlemesine arındıran siyah nokta karşıtı kömür maske, gözenekleri derinlemesine temizler, siyah noktaları azaltır. Cildi sebum fazlasından arındırmaya yardımcı olur. Formülü Organik Nane ve Bitkisel Kömür içerir. Ferah dokusu ile mat ve derinlemesine arınmış bir cilde sahip olmanızı sağlar. Cildinize pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Kullananların %96’sı gözeneklerinin sıkılaştığını ve ciltlerinin sebum fazlasından arındığını ifade etti. * Kullananların tamamı ciltlerinin arındığını söyledi. * *12 Kadın ve 14 Erkek üzerinde yapılan memnuniyet testi sonucu Uygulama: Haftada 1-2 kere dairesel hareketlerle uygulayınız. 5 dakika bekledikten sonra durulayınız

Soru: merhaba peeling etkisi var mı
Cevap: Merhaba etkisi vardır ama dilerseniz mağazamızda size uygun yüz ve vücut peelingleri mevcuttur.

Soru: 17 yaşındayım, kullanıma uygun mu?
Cevap: Merhabalar evet efendim uygundur 🌸 sevgiler

Soru: akne problemim var kullanmam sakıncalı olur mu ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünümüz gözenekleri derinlemesine temizler, siyah noktaları azaltır. Cildi sebum fazlasından arındırmaya yardımcı olur. Formülü Organik Nane ve Bitkisel Kömür içerir. Ferah dokusu ile mat ve derinlemesine arınmış bir cilde sahip olmanızı sağlar. Cildinize pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Yağlı-karma cilt yapısına uygundur. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: kuru ve hassas ciltler kullanabilir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünümüz yağlı ve karma ciltler için uygundur. Cildi sebum fazlasından arındırmaya yardımcı olur. Gözenekleri derinlemesine temizler, siyah noktaları azaltır. Kuru ve hassas ciltler için kullanabileceğiniz maskeler linkteki gibidir. https://www.trendyol.com/sr?q=kuru+ve+hassas+maske&qt=kuru+ve+hassas+maske&st=kuru+ve+hassas+maske&mid=107109&os=1 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim sağlıyorsunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Trendyol Pazaryeri'nden satın aldığınız Yves Rocher ürünlerimizi, siparişinizi oluştururken belirtmiş olduğunuz il-ilçe bilgisine göre Yurtiçi Kargo veya Trendyol Express firmasıyla göndermekteyiz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: kuru ciltler kullanabilir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz yağlı ve karma ciltler için uygundur. Ferah dokusu ile mat ve derinlemesine arınmış bir cilde sahip olmanızı sağlar. Cildinize pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Kuru ciltler için kullanabileceğiniz tüm ürünlere linkten ulaşabilirsiniz. https://www.trendyol.com/sr/?mid=107109&id=136484142,103568607,147694623,136484994,103197920,148462673,103568975,136482947,135023407,145149531,136483363,145162545,103197905,288735052,364317657,364317569,328931575,650686705,650686974,652771355&os=1 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: karma ciltler için uygun mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünümüz karma ve yağlı ciltler için kullanıma uygundur. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Merhabalar ürün komedojenik mi gözenekleri tıkar mı , kapalı komedonlara iyi gelir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, komedonların bazıları tedavi gerektirebilmektedir. Bu nedenle bir dermatoloğu ziyaret etmenizi öneririz. İlgili ürünümüz non komedojenik bir üründür. Bu ürünümüzü kullandığınızda yeniden komedonların oluşumunun engellenmesine destek olacaktır. Fakat dış etkenler veya genetik etkenler nedeni ile komedonlarınızın ürün haricinde yeniden oluşabileceğini de belirtmek isteriz. ferahlık veren organik nane ve jel dokusu sayesinde cildi kurutmadan temizler ve gözenekleri kirden arındırır. Ürünümüz cildi sebum fazlasından arındırır, yağ fazlasını temizler ve matlık sağlar. Ferah jel dokusu ciltte tazelenme hissi yaratır. Derinlemesine temizlenmiş, yağ fazlasından arınmış ve mat bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Serinin tamamlayıcı tüm ürünlerine linkten ulaşabilirsiniz. https://www.trendyol.com/sr/?mid=107109&id=108534731,109670928,136483829,103566710,135884530,92951442,239773390,147052987,136483553,153318965,136485742,108537902,103197946,335992291,328931573,288740044,364317641,147694545,400963599,652799362&os=1 Sağlıklı günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Karma, Yağlı Ve Akneye Eğilimli Ciltler Için Pure Menthe Kömür Maske-75 ml Ürün Resimleri

Karma, Yağlı Ve Akneye Eğilimli Ciltler Için Pure Menthe Kömür Maske-75 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü