Kaş Kirpik Güçlendirici Serumu Alınır Mı ?

KumYolcusu

Bilgili
9 Ağu 2023
266
0
0
Kaş Kirpik Güçlendirici Serumu Satın Alır Mısınız?
Kaş Kirpik Güçlendirici Serumu Şu Anki Satış Fiyatı 199.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kaş Kirpik Güçlendirici Serumu Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kaş Kirpik Güçlendirici Serumu Hakkında yaklaşık 1397 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Kaş Kirpik Güçlendirici Serumu Ürün Detayları

Kaş Serumu_x000D_
_x000D_
Jel yapıda formüle edilmiş olan bu ürün , içeriğinde ki peptidlerin doğal etkisi sayesinde kaşlarınıza şekil verir, görsel olarak güçlendirir, canlandırır. _x000D_
Kullanım şekli: Kaşlarınızın üstüne ve kaş köklerinize temas edecek şekilde , fırçası yardımı ile her sabah ve gece ince bir film şeklinde günde iki kez uygulayınız _x000D_
Uyarı: Harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz içine temasından kaçınınız. Serin, kapalı ambalajında, ısı ve ışıktan uzak tutunuz. Ürün içeriğinde herhangi bir maddeye karşı hassasiyetiniz var ise kullanmayınız. Herhangi bir yan etki gözlemlendiğinde doktorunuza başvurunuz. _x000D_
_x000D_
Kirpik Serumu_x000D_
Jel yapıda formüle edilmiş olan bu ürün , içeriğinde ki peptidlerin doğal etkisi sayesinde kirpiklerinizi görsel olarak güçlendirir, besler, canlandırır. _x000D_
Kullanım Şekli: Kirpiklerinize, kirpik köklerine temas edecek şekilde , fırçası yardımı ile ince bir film şeklinde uygulayınız. _x000D_
Uyarı: Harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz içine temasından kaçınınız. Serin, kapalı ambalajında, ısı ve ışıktan uzak tutunuz. Ürün içeriğinde herhangi bir maddeye karşı hassasiyetiniz var ise kullanmayınız. Herhangi bir yan etki gözlemlendiğinde doktorunuza başvurunuz. _x000D_
_x000D_

Kaş Kirpik Güçlendirici Serumu Ürününün Satıcısı, Arap Makyaj Dünyası Kaş Kirpik Güçlendirici Serumu ürününü 199.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kaş Kirpik Güçlendirici Serumu Kullanıcı Geri Dönüşleri
199.0 Tl ye satışta olan Kaş Kirpik Güçlendirici Serumu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1397 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Çok iyi 2 haftadır kullanıyorum kaşlarım gürleşti kirpiklerimde de gözle görülür uzama var
İsim: Z** Y**
Tarih: 27 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Arap Makyaj Dünyası

Yorum: Mükemmel bir ürün şiddetle tavsiye ediyorum ikinci siparişimi vericem kirpigimde dökülme vardı bayağı hemde kirpik serumu çok iyi geldi tesekkurler
İsim: Selma Ç.
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Harikasınız ayrıca minik hediyeniz için teşekkür ederim ☺ senelerdir asla vazgeçemediğim ve muhteşem sonuçla mutlu olduğum serum 🥰
İsim: D** C**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Ocak 2023

Yorum: Kaşlarımda biraz etkisini gördüm. Eskiden hep boyardım artık gerek duymuyorum bir tık gürleştirdi kaşlarımı. Kirpiklerime çok fazla kullanmadım. Güncelleme: Arladaşlar her gece kullanın kirpiklerim kaşlarıma çıkacak diye korkuyorum hem uzattı hem arttırdı. Mükemmel bir etkisi var. sadece 2 haftadır kullanmaya rağmen inanılmaz etki gösterdi.
İsim: D** A**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Serumlar düzenli kullanımda gerçekten etkili her gece uyumadan önce kirpiklerime uygulayıp uyuyorum çevremdekiler bile kirpiklerin uzamış diyor.Kaş için olanı arada bir kullanmama rağmen onun bile etkisini gördüm teşekkürler arap makyaj dünyası 🥰
İsim: E** T**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: harika stok yapılması gereken bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: kirpiklerimi gözle görülür bir şekilde uzattı, kutu bittiminde. Sonbaharda ikinci kutuyu da kullanacağım.
Tarih: 21 Mayıs 2022

Yorum: Serumlar muhteşem 1 haftada kirpiklerimde uzama hissediyorum.
İsim: Ö** S**
Tarih: 11 Ağustos 2022

Yorum: harika bayıldım kirpiklerimde özellikle gözle görülür bir fark var düzenli kullanmamama rağmen uzadılar
İsim: Gülnisa A.
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: Kaşlarımda ciddi anlamda fayda gördüm
İsim: D** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Haziran 2023

Yorum: Düzenli kullanamdıgımdan dolayı büyük ihtimal güzel bir etki göremedim haftada 3 4 kez yapabilmişimdir anca
İsim: gizem b.
Tarih: 22 Temmuz 2022

Yorum: Mukemmmeeeeelllllllllll
İsim: G** S**
Tarih: 09 Ocak 2024

Yorum: her gün yatmadan sürüyorum yaklaşık 1 hafta oldu ve kirpiklerim dolgunlaştı ve uzadı
İsim: N** D**
Tarih: 24 Kasım 2022

Yorum: Düzenli kullanımda ben fark gördüm güzel ürün
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Arap makyaj dünyasından genel olarak aldığım ürünlerden memnunum hepsi kullanım amacını karşıladı şimdi bunu deniyorum.
İsim: s** k**
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: saglam geldi cok begendim.hemen bugun kullanmaya basladim. insallah etkisini de görürüm.😊
Tarih: 12 Ekim 2023

Yorum: evet hayat güzel sonuç almaya başladım. tşkler Aymira Koçaklı 🥰
İsim: Sonay İ.
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: ben kullandim ve 2 haftada fark edilir sonuc aldım cok memnunum takma kirpik gibi oldu kirpiklerim şiddetle tavsiye ederim
İsim: Ö** N**
Tarih: 14 Şubat 2022

Yorum: Kirpik serumu gerçekten harika
İsim: H** G**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: süper ötesi bir ürun 1 haftada kendini göstermeye başlıyor önemli olan istikrarlı ve düzenli kullanım
İsim: A** M**
Tarih: 28 Mart 2022

Yorum: Ürün çok iyi kullanmanızı tavsiye ederiz birkaç gündür kullanıyorum gözle görülür sonuç gerçekten harika birsey stok yapmalik ürün
İsim: L** y**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: Kirpik serumu çok. Iyi
İsim: Ö** B**
Tarih: 28 Ekim 2022

Yorum: Paketleme gayet iyi elime ulaşması da hızlı oldu.bugun kullanmaya başladım sonuca göre değerlendirme en sonunda yapacağım ama gece gündüz kremini yıllarca önce kullandım.memnun kalmıştım.insallah yine kalırım
İsim: A** K** d**
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: paketleme çok iyiydi . Bu markanın tırnak sertleşticisi ve kapatıcısı çok iyi bundan da ümitliyim hadi bakalım
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: ilk defa alıyorum müşteri yorumlarını ve resimleri inceleyerek aldım, ürünüm elime sorunsuz ulaştı paketlenmesi çok özenliydi kullandığım zaman memnun kalırsam yorumumu güncellerim çok çok teşekkür ederim 🌹
İsim: V** H**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: ürünü kullandım tavsiye ediyorum düzenli kullanıldığında hem kaslarınız hemde kirpikleriniz güçlenip uzayacak tşk Arap makyaj dünyası
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: gayet hesaplı.. uygun
İsim: K** Ç**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: gorumceme aldim cok guzel sevindi
İsim: A** G**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: kargo çok özenli ve çok hızlıydı teşekkür ederim 1 ay kullanımdan sonra yorumu guncellerim 🙏🥰💗🌸
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: kullanmaya fırsatım tam olarak olmadı ama çok güzel ve sorunsuz bir şekilde elime ulaştı teşekkürler
İsim: M** Ç**
Tarih: 19 Ocak 2023

Kaş Kirpik Güçlendirici Serumu Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: prostaglandin içeriyor mu? Uyguladıktan sonra yıkıyor muyuz?
Cevap: Merhabalar Efendim; durulama gerektirmez .

Soru: Merhaba işinde prostoglandin veya sentetikleri var mı ? Bunlara karşı allerjim var alırsam bir sorun olur mu
Cevap: Merhabalar Efendim, ürün amabalj kısmında içerik yer almaktadır.

Soru: biseyi çok merak ettim kas için olanida kirpige uygulanır mı içerik aynımı
Cevap: içerik olarak farklı ürünlerdir.

Soru: Merhaba ürün kirpik yada kaşta dökme yapmaz dimi bi yorumda dökülme yaptı diye okudum
Cevap: Merhaba ürün tamamen bitkiseldir dökme yapmamaktadır.

Soru: kaş serumu yerine iki tane kirpik serumu gönderme şansınız var mı
Cevap: Merhaba set halinde gönderim sağlıyoruz

Soru: Merhaba hangi kargo ile gönderi yapıyorsunuz teşekkür ederim
Cevap: Trendyol Express ve mng ile gönderim sağlıyoruz efendim.

Soru: Merhaba serummu yoksa yağ şeklinde mi
Cevap: Merhabalar Efendim; ürünümüz serum şeklindedir.

Soru: sadece kirpik için olanı var mı?
Cevap: Merhabalar Efendim; kaş kirpik serumu set olarak satılmaktadır.

Soru: Kaş ve kirpik serumunun ikisinin de içeriği aynı mi
Cevap: Merhaba içerikleri farklıdır efendim

Soru: tekli alabilirmiyiz
Cevap: Merhabalar Efendim; kaş kirpik serumu set olarak satılmaktadır.

Soru: ürün kaç gün içinde gözle görülür uzatma sağlar?
Cevap: Merhabalarf Efendim; ürünümz kaş ve kirpikte uzama sağlar dökülmeyi durdurur yeni kaş kirpik oluşumu sağlar.

Soru: bunu kirpiklerime sürüp üstüne rimel sürebilir miyim
Cevap: Merhabalar Efendim; ürün üzerine makyaj yapmanızı önermiyoruz.

Soru: Açıklama kısmıda sadece içeriğinde peptid olduğu yazılmış Başka bir içerik bilgisi yok o yüzden size yazdım
Cevap: Merhaba efendim Ricinus communis seed oil,vitis vinifera seed oil, grape seed oil,indian oil, wheat germ oil,vitamin E, violet oil, argan oil, içermektedir

Soru: benim kaşlarım zaten gür ve güçlü ben kaş için olan ürünüde kirpiğim için kulanmak istiyorum bir şey olurmu farkedermi yani ikisinide kirpiğim için kullanmamda
Cevap: Merhabalar Efendim; içerik olarak farklı ürünlerdir birbirleri yerlerine kullanılmaz.

Soru: içeriği nedir
Cevap: Merhabalar efendim bitkisel içeriklidir

Soru: Merhaba içeriği nedir
Cevap: Merhabalar efendim ürünümüz bitkisel içerikliir.

Soru: icerigi nedir
Cevap: Merhabalar Efendim; ürünümüz bitkisel içeriklidir.

Soru: gürleştiriyor mu bide başlığı nasıl
Cevap: Merhabalar Efendim; ürünümüz yeni kaş kirpik oluşumu saülar dökülmeyi durdururr yeni kaş kirpik oluşumu sağlar.

Soru: kaşımda dikiş olduğu için o kısımda boşluk var oradaki kılları cikarabilir mi bu ürün
Cevap: Merhabalar efendim yeni kıl oluşumu sağlar besler.

Soru: Merhaba ürünü uyguladıktan sonra kaşlarım ve kirpiklerim kaşınıyor normal mi ?
Cevap: Merhabalar efendim temiz kaş ve kirpiğe hafifçe uyglayabilirsiniz.

Kaş Kirpik Güçlendirici Serumu Fotoğraf Ve Görseller

Kaş Kirpik Güçlendirici Serumu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü