Kaş Sabitleyici Wax (20 Gr) Ürün Alınmaya Değer Mi ?

9 Ağu 2023
264
0
0
Kaş Sabitleyici Wax (20 Gr) En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Kaş Sabitleyici Wax (20 Gr) Güncel Fiyatı 109.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kaş Sabitleyici Wax (20 Gr) Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kaş Sabitleyici Wax (20 Gr) Hakkında yaklaşık 4108 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Kaş Sabitleyici Wax (20 Gr) Ürün Bilgisi

Kaş Sabitleyici Wax (20 Gr) Ürününün Satıcısı, New Well Kaş Sabitleyici Wax (20 Gr) ürününü 109.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kaş Sabitleyici Wax (20 Gr) Kullanıcı Yorumları
109.9 Tl ye satışta olan Kaş Sabitleyici Wax (20 Gr) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4108 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Mükemmelll mükemmelll kaşlarımı hem sabit tutuyo hemde asla beyazlık bırakmıyo beyazlık bırakmaması benim için en önemlisiydi aşırı beğendim çok teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 08 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: NEW WELL

Yorum: Kaşlarım çok fazla seyrek ve şekilsizdi Tavsiye üzerine aldım ve kullanıyorum kaşlarıma sürüyorum hemen şekil oluyor ve çok memnun kaldım çok beğendim herkese tavsiye ederim harika bir kaş şekillendirici wax
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: Benim gür kaşlarımı düzene sokan kurtarıcım her kadında olmalı kesinlikle
İsim: ö** g**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: Biotin ve keratınlı olmasından dolayı tercih sebebim oldu kaşlarımı doğal görünümüyle sabıtlerken aynı zamanda bakım yapıyor çok memnunum
İsim: N** D**

Yorum: Gerçekten harika bir ürün👍 gün boyu dağılmayan ve sabit kalan kaşlarım ile en iyi kaş wax ı deneyimini yaşadım.
İsim: y** e**
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: ürün mükemmel seyrek kaşlarım var kullandığım zaman. yüz ifadem değişti kullandıktan sonra kaşlarımın rengi koyulaştı çok beğendim stok yaptım indirim ile 90 tl e aldım
İsim: emine t.
Tarih: 27 Ekim 2023

Yorum: bayıldım böyle güzel bir sabitleyici görmedim üst konuşmada sipariş oluşturduk kesinlikle beyazlık ve pıtırlik bırakmıyor kokusu ayrı bir güzel hiç dusunmeden alın çok memnun kaldım
İsim: r** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Haziran 2023

Yorum: Kokusu cok temiz ayrica yapisini cok begendim Newwell urunlerini cok kaliteli buluyorum kucuk saclarimi sabitlemek icinde kullaniyorum denemediyseniz tavsiye ederim ayrica hizli ve ozenli kargo icin tesekkurler
İsim: B** Ö**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: Uzun süredir kullanıyorum. kaşlarda beyazlık bırakmıyor yapışkan hissi de yok. Uzun süre kaşlarımı sabit tutuyor çok memnunum
İsim: N** Ç**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: Mükemmel çok uyguna aldım flaş tan
İsim: K** Ö**
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: Kokusu müükkk 😍 çok teşekkür ederim satıcıya ve trendyola ☺
İsim: R** K**
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: muhteşem bir ürün iyiki almışım herkese tavsiye ederim
İsim: Edanur y.
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: Gün boyu kaşlarımın sabit kalmasını sağlıyor. Harika bir ürün
İsim: T** B**
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: ürün çok güzel ablam kullanıyordu onda görerek aldım mükemmel sonuç gösteriyor kaslarınız daha sabit ve daha güzel gozukiyor tavsiye ederim
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: Her zaman bütün ürünlerine güvendiğim Newwelinl yine çok başarılı bir ürünü... Ne diyebilirim ki mükemmel ötesi hem besliyor, hem sabitliyor ayrıca ağırlık hissi de vermiyor 💫👌
İsim: H** G**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: çok severek kullanıyorum boyutu da küçük olduğu için çantaya at çık çok rahat. asla da beyazlatma olmuyor harika
İsim: N** K**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: harika yapısı var asla yapış yapış his bırakmıyor kokusu muhtesem favori ürünüm oldu
İsim: F** A**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: Sabah makyaj yapınca akşama kadar tutuyor keainlikle çok beğendim
İsim: i** a**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: Çok iyi bir ürün.Kullanmaya başladım çok etkili.
İsim: N** D**
Tarih: 27 Haziran 2023

Yorum: Düzensiz kaşlara sahibim ve bu ürün sayesinde çok güzel sabitlendi. Ağırlık hissi bırakmıyor. Çok memnun kaldım.
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: bu ürünü gerçekten çok sevdim mis gibi bir kokusu var kaşlarımı çok güzel sabitliyor kesinlikle beyaz bir iz bırakmıyor uzun süre kalıcılığı var ve uzun süre size yetecek bir ürün..
İsim: b** ç**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel güzel sabitliyor hediyeler için teşekkür ederim ☺
Tarih: 02 Eylül 2023

Yorum: çok beğendim ben indirimdeyken aldım tavsiye ederim
İsim: pınar a.
Tarih: 01 Temmuz 2023

Yorum: İndirimde almıştım çok beğendim
İsim: G** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Ağustos 2023

Yorum: Doğal görünüm sağlıo gerçekten sabit bi şekilde duruyor tüm gün besleyici olması da güzel👌🏻
İsim: S** T**

Yorum: ürünü çok beğendim gayet güzel sabitliyor. istediğim gibi geldi tam . tavsiye ediyorum

Yorum: newwel kalitesi kargoda hızlı ve özenliydi beklentimi karşıladı fp ürünü
İsim: A** N** K**
Tarih: 27 Ağustos 2023

Yorum: Kaşları güzel sabitliyor çok memnun kaldım
İsim: S** O**

Yorum: mükemmellllll
İsim: M** A**
Tarih: 16 Temmuz 2023

Yorum: Güzel şekil veriyor aynı zamanda besliyor çok beğendim severek kullanıyorum
İsim: E** K**
Tarih: 03 Haziran 2023

Kaş Sabitleyici Wax (20 Gr) Merak Edilenler

Soru: Merhaba hediye vericemde, güzel paketleme olur mu?
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünleriniz özenle paketlenecektir

Soru: mrb hangi kargo
Cevap: Merhabalar, Mağazamızın Trendyol express ve Aras kargo firmaları ile çalışması bulunmaktadır. Hangi kargo ile taşıma yapılacağına bölgenizdeki ilgili kargonun uygunluğu ve Trendyol karar vermektedir. Sipariş verdiğiniz anda bu belli olmaktadır. Ne yazık ki mağazamızın bu konuda bir işlem seçeneği bulunmamaktadır.

Soru: Merhaba rengi nedir
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..şeffaf efendim

Soru: kalem sürdükten sonra sürmek olurmu
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Olur efendim

Soru: ne için kullanyr acaba benim kasim seyrek renginde açık bunu kullnrsm ne olur
Cevap: Merhaba, ürünün satış sayfasındaki açıklamada kullanım amacı ve şekli yazmaktadır.

Soru: Merhaba hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, Mağazamızın Trendyol express ve Aras kargo firmaları ile çalışması bulunmaktadır. Hangi kargo ile taşıma yapılacağına bölgenizdeki ilgili kargonun uygunluğu ve Trendyol karar vermektedir. Sipariş verdiğiniz anda bu belli olmaktadır. Ne yazık ki mağazamızın bu konuda bir işlem seçeneği bulunmamaktadır.

Soru: Kaşlara etkisi olurmu?? Dökülmelerə faydası varmı efendim??
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dökme yapmaz efendim

Soru: merhabalar turuncu renk denilmiş acaba sadece kızıl kaslilar mi kullanabilir yoksa siyah kaslilar tüm renkler için mi geçerli renk veriyormi yani ürün
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Her renkte kaş kullnabilir efendim

Soru: tüm ürünlerde 1 alana 1 bedava var mı yada ne zamana kadar geçerli
Cevap: Merhaba, Bu ürün için 1 alana 1 bedava kampanyamız bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: fırça dahilmi
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dahildir efendim

Soru: Hangi kargo

Soru: merhaba,ürünü kirpiklerede kullanabilirmiyiz gürleşmesine destek olurmu
Cevap: Merhabalar, ürün kaş için tasarlanmış bir üründür tercih size aittir. iyi günler dileriz

Soru: merhb urun kam ml
Cevap: Merhaba ürün 20 gramdır.

Soru: Merhaba ürünün son kullanma tarihi nedir
Cevap: Merhabalar 2027 dir

Soru: Ürün değerlendirmem neden Red edildi öğrenebilirmiyim
Cevap: merhabalar trendyol politikasına uygun yorum yapmanız gerekmektedir.

Soru: merhaba benim kaşlarım bazen sürekli dökülüyor ve şekli bozuluyor kaşlarım hassas olduğu için kaşlarimda dökme yapmaz mı ?
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dökme yapmaz efendim

Soru: Hangi kargo

Soru: Teşekkür ederim peki şuan mevcutmu acaba
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Stoklarimiz hakkında net bir bilgi veremiyoruz buradan

Soru: Teşekkürler cevapladığınız için iyi günler.
Cevap: İyi günler efendim

Soru: sertleştirme özelliği olmasını istiyorum yumuşak kalınca pek etkili olmuyor yeterli miktarda saç sabitleyici gibi sert durma özelliği varsa almayı düşünüyorum hatta begenirsem stoklarim msjima yanıt verrseni z sevinirim sevgilerimle
Cevap: Merhaba ilginiz için teşekkür ederiz. Aşırı derecede sertleştirmeden ideal seviyede sabitleştirmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Kaş Sabitleyici Wax (20 Gr) Ürüne Ait Fotoğraflar

Kaş Sabitleyici Wax (20 Gr) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü