Kas Yapma Çalıştırma Spor Egzersiz Aleti El Yayı Egzersiz Bilek Ön Kol Güçlendirme Aleti 1-Adet Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Dilber

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
609
0
15
Kas Yapma Çalıştırma Spor Egzersiz Aleti El Yayı Egzersiz Bilek Ön Kol Güçlendirme Aleti 1-Adet Satın Alır Mısınız?
Kas Yapma Çalıştırma Spor Egzersiz Aleti El Yayı Egzersiz Bilek Ön Kol Güçlendirme Aleti 1-Adet Güncel Satış Fiyatı 252.62 Tl'den Satılmaktadır.

Kas Yapma Çalıştırma Spor Egzersiz Aleti El Yayı Egzersiz Bilek Ön Kol Güçlendirme Aleti 1-Adet Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Kas Yapma Çalıştırma Spor Egzersiz Aleti El Yayı Egzersiz Bilek Ön Kol Güçlendirme Aleti 1-Adet Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Kas Yapma Çalıştırma Spor Egzersiz Aleti El Yayı Egzersiz Bilek Ön Kol Güçlendirme Aleti 1-Adet Teknik Bilgiler

Kas Yapma Çalıştırma Spor Egzersiz Aleti El Yayı Egzersiz Bilek Ön Kol Güçlendirme Aleti 1-Adet Ürününün Satıcısı, Factorial Kas Yapma Çalıştırma Spor Egzersiz Aleti El Yayı Egzersiz Bilek Ön Kol Güçlendirme Aleti 1-Adet ürününü 252.62 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kas Yapma Çalıştırma Spor Egzersiz Aleti El Yayı Egzersiz Bilek Ön Kol Güçlendirme Aleti 1-Adet Yorumlar Ve Değerlendirmeler
252.62 Tl ye satışta olan Kas Yapma Çalıştırma Spor Egzersiz Aleti El Yayı Egzersiz Bilek Ön Kol Güçlendirme Aleti 1-Adet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: alamadığım ürün teslim edildi görünüyor
İsim: **** ****
Tarih: 16 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Factorial

Yorum: Sağlam geldi çok iyi
İsim: E** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Ağustos 2024

Yorum: Aynn dedikleri gibi ürün. bence fiyatına göre kaliteli bir ürün.
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: bu fiyata biraz fazla geldi sadece
Tarih: 28 Ağustos 2024

Kas Yapma Çalıştırma Spor Egzersiz Aleti El Yayı Egzersiz Bilek Ön Kol Güçlendirme Aleti 1-Adet Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Tek mi gönderiliyor
Cevap: Merhabalar Evet efendim

Soru: alet kaç kilo
Cevap: Merhabalar efendim kendisimi yoksa sayaç sayma kg olarak mı sordunuz

Soru: hangi ülke istehsal ediyor?
Cevap: Merhabaa efendim ürün italdir saglikli günler dileriz

Soru: iyi günler alet kaç kilo ya kadar basınç uygulayabilirsiniz
Cevap: Merhabalar efendim 60 kg kadar

Soru: Merhaba 1 defa tam tur çevirince kaç kg artıyor bir türlü anlayamadım da
Cevap: merhabalar efendim ürün videosu you toube mevcuttur sayaçlı el yayı olarak bakabilirsiniz

Soru: üründe kırılma falan olur mu çünkü diğer satıcıların yorumlarında yaylarında kırılma olduğu söyleniyor
Cevap: Merhabalar efendim ürün yayları ve kendi sağlamdır kolay kolay kırılmaz

Kas Yapma Çalıştırma Spor Egzersiz Aleti El Yayı Egzersiz Bilek Ön Kol Güçlendirme Aleti 1-Adet Ürünün Fotoğrafları

Kas Yapma Çalıştırma Spor Egzersiz Aleti El Yayı Egzersiz Bilek Ön Kol Güçlendirme Aleti 1-Adet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü