Katlanabilir Omuz Çantası - Shopper Bag Kadın Makyaj Çantası Renk- Siyah- Size No-2-3-4 Tavsiye Eder Misiniz ?

Sukriye

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
565
0
15
Katlanabilir Omuz Çantası - Shopper Bag Kadın Makyaj Çantası Renk: Siyah- Size No:2-3-4 Fiyatına Göre Alınır Mı?
Katlanabilir Omuz Çantası - Shopper Bag Kadın Makyaj Çantası Renk: Siyah- Size No:2-3-4 Şu Anki Fiyat Aralığı 449.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Katlanabilir Omuz Çantası - Shopper Bag Kadın Makyaj Çantası Renk: Siyah- Size No:2-3-4 Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Katlanabilir Omuz Çantası - Shopper Bag Kadın Makyaj Çantası Renk: Siyah- Size No:2-3-4 Hakkında yaklaşık 58 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Katlanabilir Omuz Çantası - Shopper Bag Kadın Makyaj Çantası Renk: Siyah- Size No:2-3-4 Ürünün Detayları

Katlanabilir Omuz Çantası - Shopper Bag Kadın Makyaj Çantası Renk: Siyah- Size No:2-3-4 Ürününün Satıcısı, shopExxtra Katlanabilir Omuz Çantası - Shopper Bag Kadın Makyaj Çantası Renk: Siyah- Size No:2-3-4 ürününü 449.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Katlanabilir Omuz Çantası - Shopper Bag Kadın Makyaj Çantası Renk: Siyah- Size No:2-3-4 Kullanıcı Geri Bildirimleri
449.99 Tl ye satışta olan Katlanabilir Omuz Çantası - Shopper Bag Kadın Makyaj Çantası Renk: Siyah- Size No:2-3-4 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
58 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: kaliteli güzel çanta
İsim: E** T**
Tarih: 06 Haziran 2024
Beden: Beden:No:4
Satıcı: Shopexxtra

Yorum: Çok güzel ve kullanışlı.
İsim: **** ****
Tarih: 17 Temmuz 2024
Beden: Beden:No:3

Yorum: no 4 boyu fazla büyük geldi o yüzden iade edip 3 numarayı alıcam yine de çok güzel alınır
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Ürüne bayıldım çok kaliteli gerçekten boyundan emin olmadığı için 2 farklı boy sipariş verdim önce 4 numara boyunu açtım tam istediğim gibiydi 3 numarasını açıp bakmadım bile onu iade edeceğim. Bence kalitesi çok güzel düşünmeden alın derim
İsim: H** U** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel
İsim: M** E**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Hem hızlı geldi hem logolu hem çok güzel baya eşya alır içi düşünmeden alın
İsim: G** S**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: Çok kaliteli ama günlük kullanım için 4 numara çok büyükmüş tatil ve seyahatlerde kullanacağım 💕
İsim: Laden S.
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: No3 boyunu aldım seyahat için bir tık küçük ama hoşuma gitti o yüzden iade etmeyeceğim
İsim: N** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Şubat 2024

Yorum: aşırı güzel kesinlikle alın
İsim: D** K**
Tarih: 14 Eylül 2024
Satıcı: BAGSHOPBAGS

Yorum: The quality is very good
Tarih: 13 Eylül 2024
Satıcı: TheBagShop

Yorum: Güzel beğendim boyutuda iyi
İsim: M** B**
Tarih: 13 Eylül 2024
Satıcı: BAGSHOPBAGS

Yorum: Güzel fena değil
İsim: A** Ç** u**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: Güzel kullanışlı ürün
İsim: R** E**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Özensiz bir paketlemesi var insan bir şeye sarıp yollar ürün gayet güzel ama satıcının paketlemesi çok kötü
İsim: Yeliz Ö.
Tarih: 01 Ağustos 2024

Katlanabilir Omuz Çantası - Shopper Bag Kadın Makyaj Çantası Renk: Siyah- Size No:2-3-4 Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Merhabalar 15 inç bilgisayar hangisine sığar acaba
Cevap: Merhabalar, 4 numaraya sığar efendim. Bir kaç gün içerisinde stoklarımızda olur efendim.

Soru: no:2 nin ölçüleri nedir
Cevap: Merhabalar, No-0: Makyaj Çantası No-2: 28 x 36 cm No-3: 32 x 42 cm No-4: 40 x 55 cm dir efendim. Sağlıklı günler dileriz

Soru: En küçüyü hangisi?
Cevap: merhabalar, en küçük boy aşağıdaki linktedir efendim. https://www.trendyol.com/pd/shopexxtra/katlanabilir-omuz-cantasi-shopper-bag-kadin-makyaj-cantasi-size-10x20cm-p-834538151?boutiqueId=61&merchantId=328075&filterOverPriceListings=false

Soru: no 2ye okul kitaplari sigar mi
Cevap: En 41 cm yukseklik 37 no üçün ölçüleri efendim bu no üçe okul çantası defter A4 leptap sığmaktadır

Soru: 13inç laptop acaba hangi boyuta sığar bilgi alabilirmiyim
Cevap: En 41 cm yukseklik 37 Sigar efendim no 3

Soru: Merhaba, no 2'nin ölçülerini yazarmısınız?
Cevap: En : 34 cm yukseklik 29 cm merhaba efendim

Soru: no3 bedenine test kitabi sığar mı
Cevap: Rahatlikla sigar efendim

Soru: Merhaba no3 ve no4 ebatları nedir acaba ?
Cevap: Merhabalar, Boyutlar: No-0: Makyaj Çantası No-2: 28 x 36 cm No-3: 32 x 42 cm No-4: 40 x 55 cm dir efendim.

Soru: en büyüğü kaç numara
Cevap: En 41 cm yukseklik 37 No 3 efendim

Soru: No 2 nin boyu kaç
Cevap: Merhaba, Sap ve Kapakları gerçek deridir. Paraşüt kumaştan üretilmiştir. Su geçirmez. No:2 28x36 cm'dir. Efendim.

Soru: 2 numaranın uzun askısı da var mı acaba ? Teşekkürler ediyorum
Cevap: Merhabalar, yok efendim uzun askısı

Soru: merhabalar okul kullanımı için hangi boyut ideal ve üründe atlı logo varmı acaba
Cevap: Merhabalar, logo vardır. En büyük boy 4 numara efendim. Ürün özelliklerinde boyutlar yazmaktadır

Soru: Merhabalar, almayı düşünüyorum emin olmak için soruyorum no:4 resimde en arkada olana,büyük olana karşılık geliyor değil mi?
Cevap: Merhaba, evet efendim en büyük boy no:4

Soru: MerhabaÜç ve dört numaranın omuz askıları kaç cm ve ne kadar fark bulunuyor
Cevap: Merhabalar, omuz askıları hepsi için aynı ölçüde ve 20 cm dir efendim.

Soru: No:3 ve no:4 ebatlarinin bilgilerini verebilirmisiniz?
Cevap: Merhaba, No-3: 32 x 42 cm No-4: 40 x 55 cm

Soru: Merhaba en küçük boyu hangi no oluyor resimde
Cevap: Merhaba, sizin bu baktığınız yerde en küçük boy No : 2 dir efendim.

Soru: merhaba. hangi boy ipad air 10.9 inch sığar?
Cevap: Merhaba, 2 numaranın ölçüleri No-2: 28 x 36 cm'dir. Muhtemelen 2 numara uygun olur efendim.

Soru: merhaba fermuar kısmı metal mi plastik mi
Cevap: Merhabalar, metal efendim.

Katlanabilir Omuz Çantası - Shopper Bag Kadın Makyaj Çantası Renk: Siyah- Size No:2-3-4 Görsel Galerisi

Katlanabilir Omuz Çantası - Shopper Bag Kadın Makyaj Çantası Renk: Siyah- Size No:2-3-4 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü