Katri Sedef Mat İnci Detay Bilekten Sarmalı Kadın Topuklu Ayakkabı Bu Ürünü Almalı Mı ?

Guler

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
294
0
0
Katri Sedef Mat İnci Detay Bilekten Sarmalı Kadın Topuklu Ayakkabı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Katri Sedef Mat İnci Detay Bilekten Sarmalı Kadın Topuklu Ayakkabı Şu Andaki Fiyatı 999.95 Tl'den Satılmaktadır.

Katri Sedef Mat İnci Detay Bilekten Sarmalı Kadın Topuklu Ayakkabı Memnuniyet Durumu Nedir?

Katri Sedef Mat İnci Detay Bilekten Sarmalı Kadın Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Katri Sedef Mat İnci Detay Bilekten Sarmalı Kadın Topuklu Ayakkabı Detaylı Bilgi

Katri Sedef Mat İnci Detay Bilekten Sarmalı Kadın Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Gökçe Shoes Katri Sedef Mat İnci Detay Bilekten Sarmalı Kadın Topuklu Ayakkabı ürününü 999.95 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Katri Sedef Mat İnci Detay Bilekten Sarmalı Kadın Topuklu Ayakkabı Ürün Hakkındaki Yorumlar
999.95 Tl ye satışta olan Katri Sedef Mat İnci Detay Bilekten Sarmalı Kadın Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Çok zarif duruyor birebir aynısı geldi kaçırmayın kargoda çok hızlı ve sapasağlamdı
İsim: **** ****
Tarih: 25 Ağustos 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: Gökçeshoes

Katri Sedef Mat İnci Detay Bilekten Sarmalı Kadın Topuklu Ayakkabı Merak Edilenler

Soru: kalıbı nasıl 39 numarası kaç cm? 38 numara giyiyorum ama stok yok 39 alsam olur mu sizce
Cevap: Merhabalar efendim🌸Tam kalıptır ayak numaranıza göre tercih edebilirsiniz.

Soru: Fotoğrafta uzun duruyor topuğu, kaç cm tam olarak ?
Cevap: Merhabalar efendim🌸 Topuk boyu 8cm.

Soru: Topuk boyu kaç cm acaba
Cevap: Merhabalar efendim🌸 Topuk boyu 8cm.

Katri Sedef Mat İnci Detay Bilekten Sarmalı Kadın Topuklu Ayakkabı Detay Resimler

Katri Sedef Mat İnci Detay Bilekten Sarmalı Kadın Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü