Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Kremi 250 ml - Yıpranmış Ve Hassas Saçlar En Düşük Fiyat Nerede ?

Sule

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
525
0
0
Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Kremi 250 ml - Yıpranmış Ve Hassas Saçlar En Ucuzu Nerede Bulunur?
Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Kremi 250 ml - Yıpranmış Ve Hassas Saçlar Şuanki Fiyatı Ne Kadar 178.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Kremi 250 ml - Yıpranmış Ve Hassas Saçlar Alanlar Memnun Mu?

Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Kremi 250 ml - Yıpranmış Ve Hassas Saçlar Hakkında yaklaşık 3020 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Kremi 250 ml - Yıpranmış Ve Hassas Saçlar Ürün Tanıtımı

Bioxcin Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Kremi _x000D_
İHTİYAÇLAR: Yıpranmış ve Hasar Görmüş Saçlar_x000D_
ÜRÜN TİPİ: Tüm Saç Tipleri_x000D_
ÜRÜN ÇEŞİDİ: Saç Bakım Kremi_x000D_
Bioxcin Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Kremi; yıpranmış, ışıltısını ve nemini kaybetmiş saçları içeriğindeki hidrolize keratin ve argan yağı ile besler, onarır ve nemlendirir. İçeriğindeki Patentli Biocomplex B11 saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur. _x000D_
Dermatolojik olarak test edilmiştir. _x000D_
Parfümden kaynaklı alerjenleri içermez, hipoalerjeniktir. _x000D_
Hassas saçlı derinin kullanımına uygundur. _x000D_
pH’ı, saç ve cilt pH’ı ile uyumludur. _x000D_
Paraben içermez. _x000D_
_x000D_
_x000D_
İçeriği _x000D_
Hidrolize Keratin_x000D_
Saçı besler ve onarır. _x000D_
Saçların yıpranmasını engeller. _x000D_
Saça canlılık ve parlaklık kazandırır. _x000D_
ArganYağı_x000D_
Saçları besler ve onarır. _x000D_
Saçın kaybettiği nemi saça geri kazandırır. _x000D_
Saça yumuşaklık ve parlaklık verir. _x000D_
Pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm sağlar. _x000D_
Patentli BiocomplexB11,_x000D_
Saçları besler ve saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur. _x000D_
Saç dökülmesine karşı çok yönlü bir etkiye sahiptir. _x000D_
Kullanım _x000D_

Saçlar yıkandıktan sonra ıslak saça uygulanır. 1-2 dakika saçta beklettikten sonra durulanır. >_x000D_

Günlük kullanıma uygundur. >_x000D_
_x000D_
Klinik Çalışmalar _x000D_
Akademetrenin 2021 yılındaki kör ürün testinde 150 kişinin değerlendirmelerine göre Bioxcin Keratin & Argan Serisi saçı, _x000D_
İlk yıkamadan itibaren %94 oranında saçın beslediği _x000D_
İlk yıkamadan itibaren %94 oranında saçı onardığı _x000D_
İlk yıkamadan itibaren %91,3 oranında saçı nemlendirdiği _x000D_
%94,7 oranında saçı yumuşattığı _x000D_
belirtilmiştir. _x000D_
_x000D_

Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Kremi 250 ml - Yıpranmış Ve Hassas Saçlar Ürününün Satıcısı, Bioxcin Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Kremi 250 ml - Yıpranmış Ve Hassas Saçlar ürününü 178.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Kremi 250 ml - Yıpranmış Ve Hassas Saçlar Kullanıcı Yorumları Nasıl?
178.9 Tl ye satışta olan Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Kremi 250 ml - Yıpranmış Ve Hassas Saçlar Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3020 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: ayyy harikaaa!!! saçım boyadan baya yıpranmıştı bu krem hayatımı kurtardı. haftada 3 kez kullanıyorum saçlarımı yumuşacık yapıyo ve dyson un tarağıyla fön çektiğimde dümdüz oldu normalde olmazdı. mutlaka alınsııınn
İsim: t** m**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Aralık 2022
Satıcı: eczamallshop

Yorum: Çok güzel bir ürün saçlarım ince telli ve aşırı düz bir saçım var dolgunluk hissi mükemmel vee saç dökülmem durdu kesinlikle tavsiye ederim 🥰 şampuanı ile birlikte kullanın derim ⭐
İsim: Merve B.
Tarih: 22 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bioxcin

Yorum: Bu seriyi herşeyiyle kullanıyorum ilk ürünlerim bitmek üzere gerçekten ciddi şekilde saç dökülmem durdu.Saçlarım daha parlak ve yumuşak kokusu zaten enfes..Ama kesinlikle set şeklinde kullanın..
İsim: B** Ç**
Beden: 19 Mart 2023

Yorum: Severek kullanıyorum, saçlarımı yeniden onardı
İsim: R** Ş**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: muhteşem bir saç kremi çok güzel artık vazgecilmezim
İsim: A** K** H**
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: İndirimde diye 115ten aldım, stokladım. 101 e düşmüş gözyaşım pıt 🥲 severek kullandığım bir ürün.
İsim: T** B**
Tarih: 28 Ekim 2023
Satıcı: vitamanya

Yorum: Harika kokuyor ve inanılmaz yumuşatıyor saçları bittikçe alıyorum
İsim: e** b** b**
Beden: 29 Mart 2023

Yorum: harika bir ürün indirimde stok yapiyorum şampuanı ile birlikte kulllaniyorum inanılmaz canlı ve parlak yaptı
İsim: A** Ö**
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: harika set olarak kullanıyorum aynı zamanda vitaminle beraber saçlarıma çok güzel etkisi oldu tavsiyemdir
İsim: T** K**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: yumusacik yapti saclarimi bundan sonra kullanacagim tek urun
İsim: S** Ü**
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: efsane bir krem saçımı yumuşacık yapıyor tavsiye ediyorum stok yapılacak bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: Saçlarım yıllardır sarı ve boyadan yıpranmış durumdaydi çok iyi geldi yumuşacık yaptı ve parlıyor saçlarım. Tavsiye ediyorum.
İsim: M** U**
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: harika stoklamaya devam ediyorum
İsim: İ** t**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: kesinlikle harika bir ürün stok yapmaya başladım bile şampuanı da harika
İsim: Gönül Ö.
Tarih: 16 Ağustos 2023
Satıcı: Pharmasya Kozmetik ve Sağlık

Yorum: şampuaniyla beraber aldım kesinlikle harika saçlarım yumuşacık oldu kesinlikle tavsiye ederim hızlı ve sorunsuz gönderildigi için de ayrıca teşekkür ederim.
İsim: Ş** Ö**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: başarılı bir krem şampuanı ile birlikte kullandım yumuşacık yaptı saçımı.
İsim: A** D**
Beden: 25 Ocak 2023

Yorum: Kokusu ef sa neeee!!! Yapısı oldukca koyu krem kıvamında 1.73 boyum saçlarım belime kadar geliyor bir ceviz büyüklüğü gayet yeterli geldi. Ebat olarak da gayet yeterli. ilk denememde 3 dk masaj yapip 5 dk toplamda 8-10 dk bekledim. Saçlarımın sanki yumusadigini ve hafifledigini hissettim. Durulama da gayet başarılı. Sacta kalıp saçı agirlastirma yDevamını Oku
İsim: M** N** H**
Tarih: 23 Temmuz 2022

Yorum: çok beğendim stok yapacam harika bir ürün
İsim: G** k**
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: kokusu aşırı güzel kokusu için bile alınır ve boyutu beklediğimden de büyük boya'dan dolayı saç uçlarım çok iç açıcı değildi çok iyi geldi tavsiye ediyorum bittikçe stoklıyacağım👍🏻🥰
İsim: h** d**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Muhteşem cok az sıkıyorsunuz saclarmj ipek gibi yatı tavsiye ederim yıpranmış saçlar için çok güzel şampuanla bugun geldi ikisini birlikte deniycem
İsim: S** y**
Tarih: 20 Aralık 2022

Yorum: Saçlarıma çok iyi geldi parlak ve yumuşacık oldular.👍🏻
İsim: N** O**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Tek kelimeyle harika benim saçlarım aşırı yıpranmış ve çok kabarıyordu ilk kullanımda direk etkisini gördüm pamuk gibi saçlarım
İsim: S** y** K**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: süper bir saç kremi . saçlarımı yumuşacık yapıyor .besliyor .
İsim: **** ****
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: Böyle bir ürün olamaz efsane yumuşatıyor,kutularca aldım alıyorum
İsim: A** A**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Yumuşacık yaptı saçlarımı kolay taranıyor.. ombreden sonra çok iyi geldi
İsim: n** k**
Beden: 13 Mayıs 2023
Satıcı: Evdeki Eczanem

Yorum: Dökülmesi durdu normal sayıda artık rahatlıkla üzülmeden saçlarımı yıkıyorum. Harika kokusu var. Argan yağı sayesinde çok çabuk durulanıyor. Mutlu olmak çokta pahalı ürünlere ait değilmiş. Teşekkürler.
İsim: R** G**
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: Normalde saçım yağlı olduğu için krem kullanmam fakat saçımın elektriklenmesini aldı ve ekstra yağlandırma yapmadı. Çok memnunum.
İsim: S** B**
Tarih: 06 Kasım 2022

Yorum: İndirimden 2 adet aldım kullandığım en iyi saç kremi.
İsim: B** A**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Yumuşacık oldu saçlarım
İsim: Ö** C**
Beden: 23 Mart 2023

Yorum: Şampuanını da aldım yumuşacık yapıyor boyalı saçlarımı
İsim: H** G**
Tarih: 14 Nisan 2023

Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Kremi 250 ml - Yıpranmış Ve Hassas Saçlar Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Saçlarım çok kuru yıpranmış iyi gelir mi
Cevap: Merhaba, kullanıma uygundur.

Soru: süfatsız mı?
Cevap: Merhaba, ürün sülfatsızdır.

Soru: saç dökülmem cok fazla bu krem engeller mi acaba
Cevap: bilinen yan etkisi yoktur

Soru: Merhaba son kullanma tarihi nedir öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba açıltıktan sonra 12 ay içinde tüketilmesi lazımdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: duşta sampuandan hemen sonra mı uygulanıp durulaniyor yoksa duş sonrası mı kullaniliyor
Cevap: kullanım detayları mevcuttur

Soru: üretim tarihi nedir acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz üretim tarihi 2023 tarihlidir.

Soru: düzleştirme etkisi varmi acaba?
Cevap: Merhaba, saçı besler , onarır ve kırılmasını önler.Daha parlak, pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlar.

Soru: hamileler için uygun mudur
Cevap: Merhaba; konu ile ilgili doktorunuza danışmanızı öneririz. İyi günler dileriz.

Soru: Saç dökülmesine karşı olan kırmızı şişe şampuanı ile birlikte uygulanır mı
Cevap: Değerli Müşterimiz , bilgi almak istediğiniz ürünün tavsiye edilen kullanım şekli ve dozu ambalaj üzerinde belirtilmiş olup kontrolünü sağlayabilirsiniz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba saç diplerine sürülüyor mu?
Cevap: Merhaba efendim saçlara uygulanması tavsiye edilir.

Soru: Keratin düzleştirme bakımı sonrası kullanılır mı
Cevap: Evet efendim kullanabilirsiniz onarıcı etkisi bulunmaktadır

Soru: merhaba ürünü herhangi bir bioxin şampuan ile kullanabilir miyim?
Cevap: Değerli Tüketicimiz, Bioxcin Keratin ve Argan Onarıcı şampuanımıza göz atabilirsiniz. Daha fazları için mağazamıza göz atabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hangi kargoyla çalışıyorsunuz?
Cevap: Merhaba. Trendyol Ecpres ve Yurtiçi kargo ile

Soru: son kullanma tarihi nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz kapağın açılmasına müteakip 12 aydır.

Soru: merhaba bioxcinin keratin argan serisinde saç bakım yağı stokda yok,ne zaman gelir, seri halında almak istiyorum
Cevap: Merhaba ,İlgili ürün stoğu için net bir tarih iletilememektedir.Gelince haber ver butonunu aktif hale getirmeniz durumunda stok bilgisinden haberdar olabilirsiniz.Teşekkür ederiz , iyi günler dileriz.

Soru: kaç günde 1 kullanımı uygundur
Cevap: Değerli Tüketicimiz Kullanım Saçlar yıkandıktan sonra ıslak saça uygulanır. 1-2 dakika saçta beklettikten sonra durulanır. Günlük kullanıma uygundur.

Soru: hangi kargo acaba
Cevap: Merhaba , Aras kargo ve Trendyol express ile çalışmaktayız.

Soru: Kullanımı nasıl acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz , bilgi almak istediğiniz ürünün tavsiye edilen kullanım şekli ve dozu ambalaj üzerinde belirtilmiş olup kontrolünü sağlayabilirsiniz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: nasıl kullanmalıyım
Cevap: Merhaba, Saçlar yıkandıktan sonra havluyla nemi alınmış saça uygulanır. Durulanmaz. Günlük kullanıma uygundur. sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba burünü duştan sonra nemli saça kulandıktan sonra birdaha yıkanması gerekiyomu yoksa durulanmayan saç kremimi bili ala bilir miyim
Cevap: Değerli Tüketicimiz; Kullanım. Saçlar yıkandıktan sonra havluyla nemi alınmış saça uygulanır. Durulanmaz. Günlük kullanıma uygundur.Mahall-e

Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Kremi 250 ml - Yıpranmış Ve Hassas Saçlar Ürüne Ait Resimler

Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Kremi 250 ml - Yıpranmış Ve Hassas Saçlar En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü