Keratin & Kolajen Şampuan - 375 ml Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Ayla

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
918
0
0
Keratin & Kolajen Şampuan - 375 ml Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Keratin & Kolajen Şampuan - 375 ml Şu Anki Fiyat Aralığı 139.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Keratin & Kolajen Şampuan - 375 ml Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Keratin & Kolajen Şampuan - 375 ml Hakkında yaklaşık 1894 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Keratin & Kolajen Şampuan - 375 ml Açıklama Ve Özellikler

Keratin & Kolajen Şampuan - 375 ml Ürününün Satıcısı, rise and shine Keratin & Kolajen Şampuan - 375 ml ürününü 139.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Keratin & Kolajen Şampuan - 375 ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
139.0 Tl ye satışta olan Keratin & Kolajen Şampuan - 375 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1894 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: muhteşem 👌 indirim yakaladikca stok yapıyorum.yumusacik yapıyor ve keratin sütüyle kullanınca hızlı uzatıyorum saçları
İsim: F** S**
Tarih: 09 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Rise and Shine Kozmetik

Yorum: Aşırıııı memnunum keratin sütüyle birlikte kullanıyorum saç dökülmelerim azaldı saçlarım dolgunlaştı indirimde oldukça stoklanacaklar arasında 🥰
İsim: Ş** Ö**
Tarih: 12 Haziran 2023
Satıcı: İkra

Yorum: Bu şampuan tek kelimeyle harika 😍 yumuşacık yapıyor, saçlar pırıl pırıl parlıyor, sağlıklı uzuyor, bakır rengi saçlarımın rengini uzun süre korumasını sağlıyor 🙏 ben 6 tane aldım ☺ stok yaptım.
İsim: Ö** Ş** B**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Bittikçe alıyorum gerçektem saçlarım boyalı ve çok yıprandı ama bu şampuan ile ve saç sütü ile yumuşacık saçlarım artık
İsim: t** m**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: gelir gelmez kullandım gerçekten harika bir şampuan normalde kremsiz saç tarayamazdım tek seferde yumuşacık yaptı saçlarımı indirimde buldukça stok yapacağım bir ürün
İsim: E** D**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: indirim oldukça stok yapıyorum beğendiğim bi ürün
İsim: H** Ç**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Tekrar satışa çıktığına çok sevindim harika bir ürün severek ve stok yaparak kullandığım en favori ürünüm
İsim: n** s**
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: Herzaman kullandığımız şampuan indirim oldukça stok yapıyorum.Teşekkürler
İsim: Z** A**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Bayılıyorum bu şampuana stokladım
İsim: **** ****
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: 4 tane de evde var indirime girdikçe stok yapıyorum saçlarım yumuşacıkk
İsim: B** Ş**
Tarih: 26 Nisan 2023
Satıcı: MEY Ticaret

Yorum: Kızım için aldım güzel yumuşak yaptı teşekkür ederim ☺
İsim: E** A**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Tek kelimeyle effsaaaneee ! Hem kokusu hemde yapısı.. Perma yaptırdığım saçlarımı uzun bir süre eski haline ve sağlığına kavuşturamamıştım ama bir kere kullanımda bile tel tel yumuşacık oldu. Çok ama çok teşekkürler 🪄
İsim: M** G**
Tarih: 27 Ocak 2023
Satıcı: Limit Mağazacılık

Yorum: İpek gibi saçlarım ilk kullanımda farkı görüyorsunuz bebek bebek
İsim: F** D**
Tarih: 11 Nisan 2023
Satıcı: İSRANIN DÜNYASI

Yorum: kokusu harika stok yaptım
İsim: y** y**
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: indirimdeyken stok yaptim. gerçekten çok iyi
İsim: Ç** A**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Çok severek kullanıyorum o yüzden indirime girince stok yaptım
İsim: Z** S**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: güzel bı ürün indirim oldukça stoklarim
İsim: G** K** A**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Bu şampuanı mutlaka alın aldırın kokusu bir harika sırf kokusu için saçlarımı hergün yıkamak istiyorum herkes bayıldı kokusuna 😍😍
İsim: Sümeyye Ç.
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: Sürekli kullandığım şampuan, indirim zamanlarında stok yapıyorum. Çok memnunum 👍
İsim: D** D**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: böyle bir koku olamaz.... 🥰🥰 ilk yıkama sonrası hem sapuanini aldım arkadaşında hemen bakım sütünü kullandım aşk yaşıyorum resmen saçlarım ipek gibi oldu alın aldırın...
İsim: i** İ** M**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: Stok yaptım çok severek kullanıyorum
İsim: N** Ö**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: İndirimde olduğunda stokluyorum. Müthiş bir koku müthiş bir yumuşaklık veriyor çok seviyorum
İsim: G** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Şubat 2024

Yorum: Saçım yumuşacık oldu saç sütüyle beraber kullanıyorum ipek gibi saçlar harika bir şampuan saçımı öyle güzel besledi ki😍
İsim: H** K**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Uzun zamandır kullanıyorum indirime girmesini bekliyorum çok güzel stok yapılmalı
İsim: N** E**
Tarih: 09 Kasım 2023
Satıcı: GKE Ticaret

Yorum: Saçlarım yumuşacık ve asla birbirine dolanmıyor, stoklamalık💯😍
İsim: S** D**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: çok memnunum indirime girdikçe aliyorum
İsim: S** g**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: Sürekli kullandığım stok yaptığım bir ürün zaten çok güzel.
İsim: Ü** K**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Sureklı kullandığım bı şampuan cok memnunum stok yapıyorum
İsim: P** Y**
Tarih: 18 Temmuz 2023
Satıcı: Şafak Züccaciye

Yorum: Harika paketlenmish geldi. Her zaman stok yapiyorum
İsim: T** A**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: yumuşacık saçlar mükemmel
İsim: Y** G**
Tarih: 25 Nisan 2024
Satıcı: R&S Kozmetik

Keratin & Kolajen Şampuan - 375 ml Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 3 yaş çocuk içn kullanılır mi
Cevap: Merhabalar bebek şampuanımızı kullanım sağlamanızı öneririz.

Soru: benim saçlarım hem cok yıprandı hemde cok yaşlanıyor,uygunmu benim saçım icin
Cevap: Merhabalar saç bakım setimizi kullanım sağlayabilirsiniz ❤

Soru: saç dökülmesine karşı mı? nasıl kullanılır?
Cevap: Merhaba. Koparak dökülmeyi önlemektedir. Duş sırasında kullanabilirsiniz.

Soru: Tarihi yazilimi
Cevap: Merhabalar açılmamış 2025.

Soru: Merhabalar enerci parfümü ne zaman stokta olucaktır bilgi alabilir miyim
Cevap: yakın zamanda sizlerele olucaktır takipte kalmanız yeterlidir

Soru: içinde paraben, sülfat ve silikon var mıdır acaba?
Cevap: Merhabalar ürün içeirğinde bulunmamaktadır Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates/10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Chamomilla Recutita Oil, Aloe Barbadensis Extract, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Flower Extract, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Polyqueternium-7, D-panthenol, Sodium PCA, Hydrolyzed Keratin, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum.

Soru: Saç kremi var mı bu ürünün
Cevap: Merhabalar sayfamız üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Soru: Saçımı çok kötü kepek yapti ilk kullandığımda
Cevap: Merhabalar, şampuanımızın nemlendirme özelliği vardır; yeni şampuana alışma sürecinde iletmiş olduğunuz durum yaşanabilir 1 kutu bitirmenizi önermekteyiz; avokado saç bakım maskemiz ile kullanımınızı destekleyebilirsiniz🤍

Soru: bu ürün şampuan mı keratin sprey mi ve dökülmeyi azaltır mı
Cevap: Merhaba,Keratin&Kolajen Sampuan ve Keratin&Kolajen Saç Bakım sütü ile kombine bir kullanım sağlayabilirsiniz.Avakado Yağlı Saç Maskesi ile aşırı yıpranmış saçlarınızın içeriğinde ki avokado yağı ve keratin desteği ile yeniden eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur.Saç foliküllerini düzenleyerek daha güçlü saçlar oluşur ve koparak dökülmeleri önler 🤍

Soru: saç uzatıyrmu
Cevap: Merhabalar,İçeriğindeki doğal bitki özleri ile saçınıza bakım yapar.Saç telindeki kırılma ve kopmaları engellemeye yardımcı olur.Saçınıza bakım yapar ve ipeksi yumuşaklık kazanmasını sağlar.Saçlara doğal bir hacim kazandırır.

Soru: keratinli saclar icin uygunmu?
Cevap: Merhabalar tuz içermemektedir kullanım sağlayabilirsiniz.

Soru: 5 yaş kullanılır mı acaba
Cevap: Merhabalar, çocuklar için önermemekteyiz. Saç bakım sütünü çocuklar için saç uçlarına kullanım sağlayabilirsiniz.

Soru: saçımda kopmalar oluyor aşırı bi şekilde.Bununla birlikte capitol avokado ve shea yağlı besleyici saç maskesini kullanabilir miyim?
Cevap: Merhaba,Keratin&Kolajen Sampuan ve Keratin&Kolajen Saç Bakım sütü ile kombine bir kullanım sağlayabilirsiniz.Avakado Yağlı Saç Maskesi ile aşırı yıpranmış saçlarınızın içeriğinde ki avokado yağı ve keratin desteği ile yeniden eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur.Saç foliküllerini düzenleyerek daha güçlü saçlar oluşur ve koparak dökülmeleri önler 🤍

Soru: Kepekli ve çabuk yaglanan saçım için uygun mu, dökülme karşıtı mi?
Cevap: Merhabalar, İçeriğindeki doğal bitki özleri ile saçınıza bakım yapar. Saç telindeki kırılma ve kopmaları engellemeye yardımcı olur. Saçınıza bakım yapar ve ipeksi yumuşaklık kazanmasını sağlar. Saçlara doğal bir hacim kazandırır

Soru: sülfatsız mı ? hem şampuan için soruyorum hemde keratin BAKIM SÜTÜ için soruyorum?
Cevap: Merhabalar, tuz ve sülfat içermemektedirler.

Soru: peki anlamadığım bu keratin şampuanı duşa girdiğimiz zaman normal diğer şampuanları kullanacakmıyız yoksa sadece keratin şampuanımi duşta kullanicaz
Cevap: Merhabalar ekstra şampuan kullanımına gerek yoktur.

Soru: erkek kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar erkekler ve kadınlar için kullanıma uygundur. ❤

Soru: Merhaba kremli şampuanmı
Cevap: Merhabalar ürün krem formunda değildir.

Soru: merhaba Saç dökülmesine iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar uygundur kullanım sağlayabilirsiniz. Sevgiler 🌸

Soru: Tuzlu mu tuzsuz mu şampuan?
Cevap: Merhabalar tuz içermemektedir Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates/10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Chamomilla Recutita Oil, Aloe Barbadensis Extract, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Flower Extract, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Polyqueternium-7, D-panthenol, Sodium PCA, Hydrolyzed Keratin, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum.

Keratin & Kolajen Şampuan - 375 ml Görsel Galerisi

Keratin & Kolajen Şampuan - 375 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü