Keten Dokulu Oversize Erkek Gömlek Siyah En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Yasemin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
284
0
0
Keten Dokulu Oversize Erkek Gömlek Siyah Satın Alır Mısınız?
Keten Dokulu Oversize Erkek Gömlek Siyah Şu Andaki Fiyatı 349.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Keten Dokulu Oversize Erkek Gömlek Siyah Alanlar Memnun Mu?

Keten Dokulu Oversize Erkek Gömlek Siyah Hakkında yaklaşık 748 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Keten Dokulu Oversize Erkek Gömlek Siyah Ürünün Detayları

Keten Dokulu Oversize Erkek Gömlek Siyah Ürününün Satıcısı, SKYMOOD Keten Dokulu Oversize Erkek Gömlek Siyah ürününü 349.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Keten Dokulu Oversize Erkek Gömlek Siyah Ürünü Kullananların Görüşleri
349.0 Tl ye satışta olan Keten Dokulu Oversize Erkek Gömlek Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
748 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: hediye olarak aldım çok beğenildi tam bedeninizi alın
İsim: İ** G**
Tarih: 04 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: QUİK-MAX

Yorum: Kardeşime aldım çok cook bir beden küçük alsanızda olur
İsim: B** N** A**
Tarih: 04 Mayıs 2023
Beden: Boy:165cm
Satıcı: Unique Look

Yorum: Kesinlikle bir beden küçük alınmalı. Aşırı salaş çünkü.
İsim: B** K**
Tarih: 23 Eylül 2022
Beden: Beden:XL
Satıcı: Beybun Boutique

Yorum: Göründügü gibi tam bedeninizi alın
İsim: F** Ç**
Tarih: 28 Eylül 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: JAKARLI

Yorum: Ürün büyük geldi iade edip bir beden altını alıcam tam bedeniniz neyse onu alın
İsim: M** E**
Tarih: 25 Temmuz 2023
Beden: Boy:174cm
Satıcı: LEYEL MODA

Yorum: Ürünün kalitesi gayet güzel ama 1 beden küçük almanızı tavsiye ederim.
İsim: S** O**
Tarih: 14 Haziran 2023
Beden: Boy:172cm
Satıcı: GRİLAND

Yorum: Beden değişikliği yapmak zorunda kaldım. Bir beden küçük alın ürün güzel
İsim: E** T**
Tarih: 08 Haziran 2023
Beden: Boy:185cm

Yorum: L benden aldım kalını dar polyester esnek bir kumaşı var ama koltuk altı koşma sıktı çok
İsim: M** A**
Tarih: 23 Mart 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Ürün gayet güzel kendi bedeniniz alın
İsim: G** Ç**
Tarih: 29 Temmuz 2023
Beden: Boy:171cm

Yorum: Çok güzel ürün bedeniniz neyse onu alın
İsim: S** Ö**
Tarih: 16 Haziran 2023
Satıcı: SWEATER WORLD

Yorum: , ben normalde m giyiyorum owersize olarak , ama gömleği S beden aldım tam ideal owersize oldu , geniş bir gömlek , boy 1.75 kilom 70 , kendi bedeninizin bir beden küçüğünü alın derim…
İsim: B** S**
Tarih: 07 Eylül 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Eşime aldım çok memnun kaldı salaş durması için bir beden büyük alınmalıdır
İsim: R** Y**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Kalıpları biraz dar. Salaş olmasını istiyorsanız bir beden büyük alın
İsim: **** ****
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Oversize için bile fazla bol bir beden küçüğünü alabilirsiniz
İsim: M** A**
Tarih: 17 Nisan 2023
Satıcı: Unique Look

Yorum: Sevgili kocam beye aldim kumaşı falan tiril tiril tam da tahmin ettiğim gibi geldi ve çok yakıştı kendi bedeninizi alin
İsim: S** K**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Kalıbı biraz dar bir beden büyük alın bence
İsim: B** T**
Tarih: 19 Temmuz 2022

Yorum: Biraz büyük almışım ama sorun yok giyiliyor teşekkürler
İsim: A** Ş**
Tarih: 07 Mayıs 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: Boy 174 kilo 68 S beden aldım sanırım yarı oversize tam oversize durmasını istiyorsanız 1 beden büyük alabilirsiniz Ürünün kumaşı çok güzel çok rahat ve güzel bir mevsimlik-yazlık bir gömlek Alanların içi rahat olsun
İsim: M** S**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Ürün gerçekten çok kaliteli bir beden büyük almakta fayda var
Tarih: 24 Ağustos 2022

Yorum: ürün çok süper gerçekten S beden istedim L gelmiş ama iyi ki de öyle gelmiş 1.73 boy 70 kilo tavsiye ederim
İsim: A** T**
Tarih: 06 Temmuz 2022
Satıcı: ASİLO

Yorum: kardeşime aldık çok kaliteli, salaş
İsim: M** D**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Babama aldık güzel
İsim: c** e**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Fazlasıyla kötü bir ürün m bedeni aldım xl beden gibi kumaşı felaket ince tok bir kumaşıda yok yazma gibi kumaşı
İsim: A** N** K**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: abime almıştım çok beğendi teşekkürler
İsim: S** K**
Tarih: 08 Eylül 2022
Satıcı: Farkmoda

Yorum: Eşime aldım çok şık oldu 👍🏻
İsim: Z** T** K**
Tarih: 27 Ekim 2023
Beden: Boy:175cm
Satıcı: TUDE BUTİK

Yorum: Gayet iyiydi bir beden biyük alınız
İsim: E** A**
Tarih: 14 Ağustos 2023
Beden: Boy:164cm
Satıcı: TUDE BUTİK

Yorum: eşim için aldım. çok rahat kumaşı var. kendime de grisini aldım:)
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Güzel ürün kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz
İsim: Hilmi E. Ç.
Tarih: 02 Mart 2023
Satıcı: POZİTİF TEKSTİL

Yorum: harikulade 👏👏👏
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: SKY.MOOD

Yorum: Sevgilime çok yakıştı cok güzel tam kalıp 181 85 kg kalıp olarak kalite olarak çok beğendik
İsim: M** K**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Boy:163cm

Keten Dokulu Oversize Erkek Gömlek Siyah Akıllarda Kalan Sorular

Soru: 1.88 boy 107 kg bana hangi beden uygundur salaş durmasını istiyorum? Oversize gibi
Cevap: Merhaba beden tablomuz görsellerde mevcuttur kontrol edebilirsiniz.Ürün oversize olduğu için küçük veya büyük beden almanıza gerek yoktur normalde giydiğiniz üst grup bedeninizi alabilirsiniz.Teşekkürler

Soru: 1.90 90 kilo
Cevap: Merhaba beden tablomuz görsellerde mevcuttur kontrol edebilirsiniz.Ürün oversize olduğu için küçük veya büyük beden almanıza gerek yoktur normalde giydiğiniz üst grup bedeninizi alabilirsiniz.Teşekkürler

Soru: 170 boy 63 kg hangi bedeh uygundur
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için S beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: iyi akşamlar uzun kol diye bakıyorum ama kısa kol yazıyor uzun kollu gelir değilmi teşekkürler şimdiden.
Cevap: merhaba uzun kol listeleri de mevcuttur popüler etiketli listeden satın alabilirsiniz.

Soru: selamaleyküm boy 1,68 kilo 86 hangi bedeni önerirsiniz teşekkürler

Soru: 1.75 boy 95 kg kaç beden almam lazım
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için XL beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: merhaba 1.78 boy 64 kilo hangi beden daha uygun olur , ne çok bol nede dar olsun istiyorum , tam otursun , şimdiden teşekkürler.
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için M beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: kilo 72 boy 181 hangi beden bana iyi uyar?🤔🤔
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için L beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: 1.74 boy 66 kg ne uygundur

Soru: 1.70 boy kilo 68 hangi benden olur
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için S beden salaş durmasını isterseniz M beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: 178 boy 70 kilo kaç beden acaba
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için M beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: 183 boy 63 kiloya hangi beden okur
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için S beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: 185 boy 86 kilo
Cevap: Merhaba efendim. XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alış verişler dileriz. ☺

Soru: Biz bol durmasını istemiyoruz 169 boy 80 kilo xs tam mı olur yoksa dar mı olur

Soru: boy.173.kg.82
Cevap: L beden efendim

Soru: Kesin gönderim yapacak mısınız
Cevap: Evet efendim gönderim yapılacak.iyi günler dleriz.

Soru: 180 boy kilo 70
Cevap: M Beden Alabilirsiniz

Soru: merhabalar erkek arkadaşıma alacam boyu 185 kilosu 85 hangi bedeni almam gerek
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için XL beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: boy 175 kilo 75 hangi beden olur efendim

Soru: 183 boy 116 kilo 2xl olur mu
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için XXL beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Keten Dokulu Oversize Erkek Gömlek Siyah Ürün Resimleri

Keten Dokulu Oversize Erkek Gömlek Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü