Keten Yazlık İnce Salaş Alt Serin Tutan Oversize Aerobin Pantolon Bu Ürünü Almalı Mı ?

Aysu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
564
0
0
Keten Yazlık İnce Salaş Alt Serin Tutan Oversize Aerobin Pantolon En Ucuzu Nerede Bulunur?
Keten Yazlık İnce Salaş Alt Serin Tutan Oversize Aerobin Pantolon Şu Anki Fiyat Aralığı 306.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Keten Yazlık İnce Salaş Alt Serin Tutan Oversize Aerobin Pantolon Memnuniyet Durumu Nedir?

Keten Yazlık İnce Salaş Alt Serin Tutan Oversize Aerobin Pantolon Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.2 .

Keten Yazlık İnce Salaş Alt Serin Tutan Oversize Aerobin Pantolon Ürün Hakkında Bilgi

Keten Yazlık İnce Salaş Alt Serin Tutan Oversize Aerobin Pantolon Ürününün Satıcısı, Riowela Keten Yazlık İnce Salaş Alt Serin Tutan Oversize Aerobin Pantolon ürününü 306.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Keten Yazlık İnce Salaş Alt Serin Tutan Oversize Aerobin Pantolon Kullanıcı Yorumları Nasıl?
306.0 Tl ye satışta olan Keten Yazlık İnce Salaş Alt Serin Tutan Oversize Aerobin Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.2

Yorum: rengi farklı gönderdiniz anladım da bedeni doğru göndereydiniz xl istiyorum s beden gönderiliyor
İsim: Nalan E.
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Ağustos 2024
Satıcı: Riowela

Yorum: Ürünü beğendim parasını karşılıyor sıcak ortamlarda serin tutacağına inanıyorum. içi göstermiyor.
İsim: M** T**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: L istemiştim xl geldi
İsim: **** ****
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Gayet kullanışlı günlük kullanıma uygun
İsim: T** Y**
Tarih: 05 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Tek kelimeyle guzel bir ürün
İsim: M** G**
Tarih: 29 Haziran 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Ürün kaliteli. Bej rengini sipariş verdim ama pembe renk gibi geldi, hiç resimdekiyle renk aynı değil.
İsim: **** ****
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Keten rengi gelmedi mavi geldi
İsim: H** O**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: resimdeki ile alakası yok, beden tutmuyor kalıbı duruşu alakası bile yok. çok basit sıradan. boşuna almayın
İsim: S** Y**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: Bir sürü yerinden iplik sarkıyor kesyimmi yakayımmı bilmiyorum sökükler de var kalite eh işte özensiz iş kısacası iade edicem
İsim: E** Ş**
Tarih: 13 Mayıs 2024
Beden: Boy:175cm

Keten Yazlık İnce Salaş Alt Serin Tutan Oversize Aerobin Pantolon Merak Edilenler Neler?

Soru: kumaşı % kaç keten
Cevap: RİOWELA ailesi olarak biz teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz efendim.

Soru: Bej rengiyle siyah rengi söyledim renkler ayni gelirse sevinirim
Cevap: RİOWELA ailesi olarak biz teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz efendim.

Soru: Ürün iç çamaşırı gösteriyormu
Cevap: Yok göstermez efendim

Soru: okuma özürlü-sünüz sanırım

Soru: S. A boyum 167 cm kilom 80 hangi beden uyar
Cevap: M beden uygundur efendim.

Soru: 1.60 boy kilo 90 hangi beden

Soru: kumaşın tamamı ketendenmi oluşuyor ?
Cevap: Aerobin kumaştır efendim

Soru: keten karışım yüzde kaç? yüzde kaç keten yüzde kaç nedir?
Cevap: Size nasıl yardımcı olabilirim efendim ?

Soru: Boyum 1,74 kilom 70 hangi beden uygun olur birazda bol olmasını istiyorum ama

Soru: ürün boyu kaç
Cevap: Boyunuz ve kilonuz

Soru: 1.87 boy 90 kilo kaç beden olur
Cevap: XL beden uygundur efendim.

Soru: 1,77 boy, 91 kg hangi beden olur ?
Cevap: L beden uygundur efendim.

Soru: bu renk gelicekse alıcam baska renk göndermişsiniz cunku
Cevap: Size nasıl yardımcı olabilirim efendim ?

Soru: Eğerki ürünümü gönfermediysrniz size zahmet M beden olarak yapınız

Soru: Merhaba boy 1,73 kilo 68 hangi beden uygun olur

Soru: M BEDEN EMINMISIN UFAK OLMASIN 1.65 BOY KILO 90

Soru: Merhaba, kumaştaki polyester ve keten oranı nedir? 1.80 boy ve 73 kilo için hangi bedeni önerirsiniz? Ayrıca L beden için ve M beden için bel ve boy ölçülerini alabilir miyim?

Soru: Boy 1.55,kg.45-50 S beden uygun mudur?
Cevap: S beden uygundur efendim .

Soru: niksara hangi kargodan geliyor
Cevap: Trendyol expres efendim.

Soru: S bedenin boyu kaç cm dir?
Cevap: S beden uygundur efendim .

Keten Yazlık İnce Salaş Alt Serin Tutan Oversize Aerobin Pantolon Ürün Görselleri

Keten Yazlık İnce Salaş Alt Serin Tutan Oversize Aerobin Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü