Kgn76cıe0n E Enerji Sınıfı 526 Lt Alt Tarafı Derin Donduruculu Nofrost Buzdolabı Inox En Düşük Fiyat Nerede-

Ummuhan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
553
0
0
Kgn76cıe0n E Enerji Sınıfı 526 Lt Alt Tarafı Derin Donduruculu Nofrost Buzdolabı Inox Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kgn76cıe0n E Enerji Sınıfı 526 Lt Alt Tarafı Derin Donduruculu Nofrost Buzdolabı Inox Şu Anki Fiyatı 47699.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kgn76cıe0n E Enerji Sınıfı 526 Lt Alt Tarafı Derin Donduruculu Nofrost Buzdolabı Inox Gerçekten İyi Mi?

Kgn76cıe0n E Enerji Sınıfı 526 Lt Alt Tarafı Derin Donduruculu Nofrost Buzdolabı Inox Hakkında yaklaşık 13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kgn76cıe0n E Enerji Sınıfı 526 Lt Alt Tarafı Derin Donduruculu Nofrost Buzdolabı Inox Ürün Açıklaması

Kgn76cıe0n E Enerji Sınıfı 526 Lt Alt Tarafı Derin Donduruculu Nofrost Buzdolabı Inox Ürününün Satıcısı, Bosch Kgn76cıe0n E Enerji Sınıfı 526 Lt Alt Tarafı Derin Donduruculu Nofrost Buzdolabı Inox ürününü 47699.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kgn76cıe0n E Enerji Sınıfı 526 Lt Alt Tarafı Derin Donduruculu Nofrost Buzdolabı Inox Kullanıcı Geri Dönüşleri
47699.0 Tl ye satışta olan Kgn76cıe0n E Enerji Sınıfı 526 Lt Alt Tarafı Derin Donduruculu Nofrost Buzdolabı Inox Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: harika dolap teşekkür ederim
İsim: M** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Aralık 2023
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: Hızlı teslimat ve ilgilenmeleri için satıcıya çok teşekkür ederim
İsim: C** D**
Tarih: 10 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: YTM GRUP

Yorum: Hızlı teslimat
İsim: S** K**
Tarih: 17 Ocak 2024
Satıcı: Teknosa

Yorum: hiç hasarsız elime ulasti sadece ışık gostergesinin düz çizgi olanservis beyaz renk olacak dedi olmadı o baya ugrastirdi satıcıya sorduğumda çizgi kırmızı olacak beyaz değil dedi
İsim: Ö** E**
Tarih: 13 Mayıs 2024
Satıcı: Yabeda

Yorum: Elektrik faturası yarı yarıya indi. Bu kadarını beklemiyordum.
İsim: **** ****
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: horoz lojistik firması ile gönderdiler, kargocular ürünü açmamıza bilemüsade etmediler. daha sonra servisle görüşüp videolu kayıt aldık açtıkve ürünün komple hasarlı oldupunu gördük. her tarafı yuğrulmuş. içeidekiplastik raflar bile kırık gönderilmiş. kesinlikle tavsiye etmiyorum.
İsim: H** Ç**
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: Ürün kocaman ve kusursuz geldi. Teşekkürler
İsim: A** c** G**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: Çeyiz olarak aldık hasarsız geldi teşekkürler YTM GRUP
İsim: T** Ş**
Tarih: 02 Ağustos 2024
Satıcı: YTM GRUP

Yorum: Ürünü 2 gün önce satın aldım kusursuz bir şekilde 2 gün içerisinde elimeulaştı ve kurulumu gerçekleşti. Almak isteyenlere kesinlikle önerimdir.İyi ki varsın trendyol 🧡
İsim: **** ****
Tarih: 10 Temmuz 2024
Satıcı: MediaMarkt

Kgn76cıe0n E Enerji Sınıfı 526 Lt Alt Tarafı Derin Donduruculu Nofrost Buzdolabı Inox Merak Edilenler

Soru: merhaba 10 yıl motor garantisi mevcut mudur
Cevap: Evet efendim

Soru: Mersin’e satışınız var mı?
Cevap: Var efendim

Soru: merhaba renk:bordo yazıyor inox değilmi bordo olan nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz; Renk Inox tur. Saygılarımızla MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

Soru: iyi günler. dolap soğuduktan sonra dijital ekrandaki bosch yazısının hemen üstünde yer alan yatay düz beyaz ışık çizgisinin hangi renk yanması gerekiyor acaba kırmızı mı beyaz mi
Cevap: Merhaba, Konu hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Ceğiz için alacağız hemen kurulum yapmayacağız garanti ne zaman başlar
Cevap: Efendim kurulum için bizi msj attinizda o tarihten itibaren başlar

Soru: renk nedir
Cevap: İnox efendim

Soru: dondurucu kısmı kaç lt , ayrıca beyaz rengi var mı
Cevap: Merhaba, ürün ilanda olduğu renk ve modelde sevk edilmektedir. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba siz Bosch bayi misiniz nerden ürün gönderilecektir ve Mardin'e gönderir misiniz
Cevap: Evet efendim bayiyiz gönderim vardır

Soru: İstanbul dışındaki şehirlere ürün gönderiyormusunuz
Cevap: Evet gönderiyoruz. İl ve ilçe merkezlerine gönderim var

Soru: Ceyiz için alıyorum hemen kullanmayacağım garantisi ne zaman başlar
Cevap: Montaj yaptırdığınız tarihte başlar

Soru: bunlarin ic lamba led nerden bulabiliriz
Cevap: Merhaba, Konu hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: İstanbul dışındaki şehirlere ürün gönderiyormusunuz
Cevap: evet efendim

Soru: iyi günler gri renk varmı
Cevap: Merhaba, Konu hakkında Trendyol müşteri hizmetlerinden bilgi almanızı rica ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: Media Markt ürünü mü?
Cevap: Merhaba hayır bosch bayii

Soru: Bosch KGN76AID1N İnox Buzdolabı ürün mevcut mudur
Cevap: Merhaba, Mağazamızı ve ürünleri takip ederek stok ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: kurulumu nasıl yapılıyo
Cevap: Yetkili servis ücretsiz kurulum yapıyor

Soru: BOSCH KGN 76 CİEON alttan donduruculu buzdolabı Satışa sunduğunuz ürün kapalı kutu mu acaba? Teşhir ürün mü?
Cevap: Kapalı kutu efendim

Soru: merhaba hangi modelin Bosch
Cevap: Merhaba, ürün Seri 6 Alttan Donduruculu Inox Xl Buzdolabı Model Kodu: 115083106 modeldir. İyi günler dileriz.

Soru: Buzmatiği var mı?
Cevap: Hayır efendim buzmatiği bulunmamaktadır.

Soru: Merhaba Giresun Tirebolu ilçesine gönderim yapıyor musunuz
Cevap: Merhaba, net bilgi için horoz lojistik ile görüşmeniz gerekmektedir. İyi günler dileriz.

Kgn76cıe0n E Enerji Sınıfı 526 Lt Alt Tarafı Derin Donduruculu Nofrost Buzdolabı Inox Ürünün Fotoğrafları

Kgn76cıe0n E Enerji Sınıfı 526 Lt Alt Tarafı Derin Donduruculu Nofrost Buzdolabı Inox En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü