Kgn76cıe0n Serie 6 Alttan Donduruculu Buzdolabı Fiyatına Göre Alınır Mı-

Inci

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
551
0
0
Kgn76cıe0n Serie 6 Alttan Donduruculu Buzdolabı Ürün Alınmaya Değer Mi?
Kgn76cıe0n Serie 6 Alttan Donduruculu Buzdolabı Güncel Fiyatı 47699.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kgn76cıe0n Serie 6 Alttan Donduruculu Buzdolabı Memnuniyet Durumu Nedir?

Kgn76cıe0n Serie 6 Alttan Donduruculu Buzdolabı Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Kgn76cıe0n Serie 6 Alttan Donduruculu Buzdolabı Ürün Özellikleri

Kgn76cıe0n Serie 6 Alttan Donduruculu Buzdolabı Ürününün Satıcısı, Bosch Kgn76cıe0n Serie 6 Alttan Donduruculu Buzdolabı ürününü 47699.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kgn76cıe0n Serie 6 Alttan Donduruculu Buzdolabı Yorumlar Hakkında Bilgi
47699.0 Tl ye satışta olan Kgn76cıe0n Serie 6 Alttan Donduruculu Buzdolabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: ürün sağlam paketlenmiş saglam elime ulaştı sadece horoz lojistik çokgeç getirdi 20 gün
İsim: M** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Eylül 2024
Satıcı: Netahome

Yorum: Beğendik ama kargo hizmeti çok kötü
İsim: **** ****
Tarih: 16 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Türker Home Dtm

Yorum: Güzel ürün .
İsim: M** T**
Tarih: 19 Ocak 2024
Satıcı: Deniz Home Mobilya

Yorum: Hasarlı ürün gelmesine rağmen ne satıcı ne de bosch yetkilileri yaşananmaduriyeti gidermiyorlar.
Tarih: 08 Nisan 2023
Satıcı: FERHAN KILIÇASLAN DTM.

Yorum: Müthiş diyecek laf yok ama kargoyu bekledik dağıtım günü vardı diye
İsim: E** T** Y**
Tarih: 01 Nisan 2023
Satıcı: Land of Shopping

Yorum: 2 günde kargoya verildi, antepten 3 günde teslim edildi. Çok güzel bi deneyimdi.
İsim: b** ü**
Tarih: 08 Haziran 2024
Satıcı: Alicandanal

Yorum: ürünü cumartesi akşam aldım. pazartesi teslim ettiler.suanlık olumsuzbir durum yaşamadık dolabı araştırıp aldık beklediğimizden daha iyi birürün tavsiye ederim
İsim: N** B**
Tarih: 22 Kasım 2023
Satıcı: ErtesiGünSende

Yorum: Siparişim geldi fakat şirketin anlaşmış olduğu BORUSAN LOJİSTİK ŞİRKETİbizi perişan etti. Teslim tarihi pazartesi olacaktı fakat kendikafalarına göre hareket ettiler ve teslim tarihini bir sonraki güneyapacaklarını söylediler bizim bundan haberimiz haberimiz yoktu biz herşeyi pazartesi gününe göre ayarlamıştık çalışan insanlarız o yüzdenböyle bir şDevamını Oku
Tarih: 20 Aralık 2023
Satıcı: Land of Shopping

Yorum: ürünü incelediğimde ve yaşadıklarımı düşündüğümde bir daha bu satıcıdanalmam bilerek yavaşlatılmış sevkiyat seçiliyor, müşteri panikletiliyorenson kendin gidip alıyorsun bir bakıyorsun ürün defolu düşünüyorsunbravo satıcı sana deyip alkışlıyorsun işin cambazı Allah sabırlar versin.
İsim: M** Ş**
Tarih: 13 Eylül 2023
Satıcı: ÖztunaDTM

Yorum: Ürün gayet güzel, sessiz çalışıyor ve iyi soğutuyor. yalnız sol üstyanında küçük bir ezik vardı. nakliye sırasında mı oldu bilemiyorum.küçük olduğu için önemsemedim.
İsim: Ç** K**
Tarih: 07 Temmuz 2023
Satıcı: Türker Home Dtm

Kgn76cıe0n Serie 6 Alttan Donduruculu Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 90 cm kapidan kutulu halde geçer mi
Cevap: merhaba, sığmayabilir

Soru: Boyutunu öğrenebilir miyim yukseklik genislik vs
Cevap: Merhabalar ürünümüzde, önden arkaya ve sağdan sola 76 cm. yükseklik 186 cm.

Soru: bu ürünün dondurucu kısmı buzdolavına dönüyor mu o şekilde de kullanılabiliyor mu acaba
Cevap: Yok efendim dönmüyor

Soru: merhabalar ürün inox renk midir inox ise alacağım
Cevap: Merhaba Evet inox Ürün kodu girerek Bosch internet sitesinden bakabilirsiniz renk ve diğer özelliklere

Soru: renk yeşil yaziyo gri inox değil mi bu model
Cevap: Evet efendim

Soru: Cihazı şimdi aşıp 1 sene sonra kurdursam garanti o zaman mı başlayacak
Cevap: Merhaba garantisi montajdan itibaren başlar efendim

Soru: ürün rengi nedir.Yeşil diye belirtilmiştir
Cevap: Gri (inox) efendim

Soru: İyi akşamlar kolay gelsin ben ürünü şimdi satın alsam kurulumunu 1 yol sonra yaptırmayı düşünüyorum garantisi kurulumu yaptırdığım zaman mı başlar birde ürünün kaç yıl garantisi var bilgi alabilirsem çok sevinirim kolay gelsin
Cevap: Evet kurulumdan sonra başlar garanti 3 yıl ürün 10 yıl motor garantisi var

Soru: bu modelin beyaz rengi varmi
Cevap: Merhabalar , şuan mevcut değil efendim

Soru: Merhaba, enerji tasarrufu nedir. 274 yazan var 385 civarı yazan var
Cevap: MERHABA, VERDİĞİNİZ KOD YENİ SERİDİR. YENİ SERİLERİNİN ENERJİ TÜKETİMİ 274 KWH'TIR.

Soru: A dan G ye derken elektrik tüketimi aylık kaç kww elektrik yakıyor
Cevap: E enerji sınıfı 274 kw

Soru: Ürün renk ne
Cevap: Gri ist içi satışımız var

Soru: Merhaba hangi kargo ile gönderim yapıyoruz ürün genişliği 75 cm mi
Cevap: ürünün genişliği 76 cm horoz lojistik ile gönderiyoruz efendim

Soru: renk gri inox demi
Cevap: Evet inox.

Soru: buzdolabi arizalandiginda kim ilgileniyo
Cevap: yetkili servis efendim

Soru: Merhaba kocaeli ye gönderim yapıyormusunuz
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: ürün inox mu
Cevap: Evet efendim

Soru: İyi günler normal mağazalar da alındığı zaman depoda bekletme zamanı oluyor sizde de öyle bir şey mevcut mu
Cevap: Mağazamızdan alsanız olur da internetten ne yazık ki

Soru: kompresör garantisi ne kadar?
Cevap: 10 yıl efendim

Soru: ürün garantisi ile ilgili detaylı bilgi verir misiniz. Motor garantisi kaç yıl dır dır. Bosh bayi 10 yıl garanti dedi
Cevap: MERHABALAR CİHAZ GARANTİSİ 3 YIL KOMPRESÖR GARANTİSİ 10 YIL(MOTOR) EFENDİM.

Kgn76cıe0n Serie 6 Alttan Donduruculu Buzdolabı Detaylı Resimler

Kgn76cıe0n Serie 6 Alttan Donduruculu Buzdolabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü