Kırışıklık Karşıtı, Onarıcı Retinol (a Vitamini) Gece Serumu 30 Ml (1% Retinol + Ceramide) En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Reyhan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
547
0
0
Kırışıklık Karşıtı, Onarıcı Retinol (a Vitamini) Gece Serumu 30 Ml (1% Retinol + Ceramide) Fiyatına Göre Alınır Mı?
Kırışıklık Karşıtı, Onarıcı Retinol (a Vitamini) Gece Serumu 30 Ml (1% Retinol + Ceramide) Güncel Fiyatı 489.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kırışıklık Karşıtı, Onarıcı Retinol (a Vitamini) Gece Serumu 30 Ml (1% Retinol + Ceramide) Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kırışıklık Karşıtı, Onarıcı Retinol (a Vitamini) Gece Serumu 30 Ml (1% Retinol + Ceramide) Hakkında yaklaşık 7247 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kırışıklık Karşıtı, Onarıcı Retinol (a Vitamini) Gece Serumu 30 Ml (1% Retinol + Ceramide) Ürün Hakkında Bilgi

ÜrünAçıklaması_x000D_
_x000D_
Onarıcı Retinol Gece Serumu _x000D_
_x000D_
Yaşlanma belirtilerine karşı cildin korunmasına ve yenilenmesineyardımcı olan bakım serumudur>_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Nasıl Kullanılır_x000D_
_x000D_
_x000D_
Kullanım:_x000D_

Gecerutinlerinizde cildinize 1-2 damla Rejuvenating Retinol Serumuygulayabilirsiniz. Uygulama ardından durulama gerektirmez. >_x000D_
_x000D_
Uyarılar:Sadeceharici kullanım içindir. Kullanmadan önce olası istenmeyen yan etkiler vetahrişi önlemek adına cildinizin ufak bir kısmına urunu uygulayınız,hassasiyet oluşmuyorsa urunu kullanmaya devam ediniz. Uygulama sonrasındahassasiyet oluşması durumunda urun kullanımını bırakınız ve dermatoloğunuzadanışınız. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı guvenli bir yerdesaklayınız. Ürunu kullandığınız dönemlerde guneş kreminizi kullanmayı ihmaletmeyiniz. Göz ile temasından kaçınınız. Teması durumunda bol su ile yıkayınız.Hamileler ve hamilelik şuphesi olanların kullanmaması tavsiye edilir. >Tahrişolmuş ciltler için önerilmez._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Faydaları_x000D_

Retinol ve Seramid içeriği ile desteklenne formülü ile cilt gençleşmesini artırır, >_x000D_

Cilt eşitsizliklerini hedef alır ve elastikiyet kaybını önler. >_x000D_

İçeriğinde bulunan Hyaluronik asit, Etil Askorbik Asit ve Asetil Hekzapeptid-8 bileşenleri sayesinde ciltte kollajen üretimini arttırmayı tetikler. >_x000D_

Cilde yaşlanma karşıtı bakım desteği sağlar. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
İçindekiler_x000D_
_x000D_

Aqua,Glycerin, Cyclopentasiloxane, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer,Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Lecithin, Glycine Soja (Soybean) Sterols,Retinol, Acetyl Hexapeptide-8, Dimethicone, Acmella Oleracea Extract,Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, SodiumHyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate,Ethyl Ascorbic Acid, Saccharide Isomerate, Sodium PCA, Ceramide 3, Niacinamide,Phenethyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Sodium Acrylates Copolymer, TocopherylAcetate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Xanthan Gum, PEG-7 Glyceryl Cocoate,Sodium Citrate >_x000D_
_x000D_
_x000D_

Kırışıklık Karşıtı, Onarıcı Retinol (a Vitamini) Gece Serumu 30 Ml (1% Retinol + Ceramide) Ürününün Satıcısı, The Purest Solutions Kırışıklık Karşıtı, Onarıcı Retinol (a Vitamini) Gece Serumu 30 Ml (1% Retinol + Ceramide) ürününü 489.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kırışıklık Karşıtı, Onarıcı Retinol (a Vitamini) Gece Serumu 30 Ml (1% Retinol + Ceramide) Kullanıcı Yorumları Nasıl?
489.9 Tl ye satışta olan Kırışıklık Karşıtı, Onarıcı Retinol (a Vitamini) Gece Serumu 30 Ml (1% Retinol + Ceramide) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7247 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Cildime çok iyi geliyor. İndirime girdikçe stok yapmak lazım.
İsim: A** B**
Tarih: 18 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: The Purest Solutions

Yorum: Süper bir ürün yumuşacık yapıyor fiyat indikçe stok yapılmalı
İsim: S** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Şubat 2023

Yorum: İndirime girdikçe stok yapıyorum.purest farkı harika
İsim: B** Y** e**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: göz bebeklerim geldi 🥰 indirimde stokladım. deneme ürünleri için teşekkürler
İsim: ö** Ö**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: Kullanıp yazmayı bekledim. Ben böyle bir ürün görmedim arkadaşlar. Cildim 4 günde ışıldadı renk eşitliği şimdiden gözle görünüyor gece sürüyorum sabah pamuk gibi cildim. eşim bile farketti yüzümdeki değişimi teşekkürler The Purest Solutions, o kadar güzel bir markasınız ki…ama lütfen arada indirim yapın stoklayalım😇💜
İsim: T** O**
Tarih: 29 Aralık 2022

Yorum: Artık favori cilt serumum budur. Gece sürüp yatıyorum sabaha bebek gibi bir ciltle uyanıyorum. Yumuşacık yapıyor parlaklık veriyor. Sivilce lekelerimide geçirmeye başladı. Alın aldırın 🤍
İsim: S** D**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: Mükemmel bir ürün. Retinole bu ürünle başladım. Retinol ağır bir içerik olduğu için yüzümde yan etki yapar diye çok korkmuştum ama aksine çok iyi geldi. Gece sürüp yatıyorum sabah bebek gibi bir ciltle uyanıyorum yumuşacık oluyor. Sandviç metodu ile uyguluyorum. Yedekleyerek kullanacağım bir ürün olacak.
İsim: Ş** K**
Tarih: 21 Nisan 2023

Yorum: Gercekten cildimde fark görüyorum. Bir kav hafta kullandıktan sonra etkisini cok iyi gösteriyor. Herkese tavsiye ediyorum.
İsim: A** B** A**
Beden: 16 Aralık 2021

Yorum: Annem için almıştım ama en kısa zamanda kendim içinde alıcam indirime girmesini bekliyorum yüzü yumuşacık yapıyor
İsim: S** Ş**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: favori serumum
İsim: G** A**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: İyi ki indirimde stoklamışım
İsim: S** B**
Beden: 14 Nisan 2023

Yorum: Cildime en iyi gelen ürün indirime girdikçe stok yapacağım.
İsim: E** A**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: ürün mükemmel cildim ışıl ışıl oldu iyi ki almışım indirime girdikçe stokluyorum herkese tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Iki haftadir kullanmama ragmen cok memnun kaldim umarim ilerleyen zamanda dahada etkisini gorurum indirime girdikce stok yapmayi dusunuyorum
İsim: F** H**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Çok memnun kaldım. İndirime girmesini bekliyorum stok için
İsim: N** T**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Anneme aldım çok mutlu
İsim: B** R**
Beden: 15 Aralık 2022

Yorum: Stok yapmalik indirim buldukca alin
İsim: Ö** H**
Tarih: 06 Ocak 2024

Yorum: İndirim oldukça stokluyorum düzenli kullanımda faydasını göreceksiniz
İsim: Yağmur B.
Tarih: 08 Mayıs 2023
Satıcı: MedicarMarket

Yorum: stok yapıyorum indirme girdikce favori markam
İsim: ö** k**
Tarih: 19 Aralık 2023

Yorum: indirim oldukça alıyorum.cilt tonumu.esitledi..uzun süreli kullanımda etkileri daha da görülür gibi
İsim: Ö** E**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: İlk kez aldım bu serumu markanın diger ğrünleri benim cildim için milat oldu..muhteşem bir markaaa bayılıyorum..eminim bu da harikadır
İsim: s** k**
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: baya retinol araştırması sonucu bu ürünü almaya karar verdim. kullanmaya başladım, bakalım umarım cildime iyi gelir 🙏✨ iki ürün almistjm , kutuya numune ve ürünlerin içeriğini anlatan kitapçık da eklenmiş. teşekkürler 🙏
İsim: İstem A.
Tarih: 25 Kasım 2021

Yorum: Cildime çok iyi geldi. İndirimde stoklanmalı.
İsim: E** K**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: İndirim de oldukça stok yaptığım bir ürün çok güzel
İsim: M** A**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: Çok etkili hergün gece yatarken uyguluyorum cildim baya güzelleşti. İndirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: G** Ö**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: Tüm purest ürünleri gibi bu üründe harika. İndirime girdikçe stok yapacağım
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: Dünyanın en tatliş retinolu bayılıyorım 🥰
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Sürekli stokladığım bir ürün
İsim: N** B**
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: her zaman kullandığım ürünler indirim bulunca hemen stokladim. kargo hızlı ve sağlamdı.
İsim: b** a**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: The purest solution bu işi biliyor. Kullanmaya başladım akşam rutininde yer verdim. Görenler cildine ne yaptın çok canlı dediler.
İsim: B** E** B**
Tarih: 23 Şubat 2022

Kırışıklık Karşıtı, Onarıcı Retinol (a Vitamini) Gece Serumu 30 Ml (1% Retinol + Ceramide) Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba. Doğal yağlarla (Hindistan cevizi yağı gibi) birlikte kullanılabilir mi? Birlikte kullanılmaması gereken şeyler var mı?
Cevap: Merhabalar.Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Gece bakım rutininizde temizlenmiş cildinize tek başına kullanmanızı tavsiye ederiz.

Soru: merhaba ürünü tüm cildimize uygulayabiliyor muyuz ? göz altları ve göz kapakları dahil ?
Cevap: Vita-a Serum & Onarıcı & Besleyici Retinol Serum Nasıl Kullanılır: Gece rutinlerinizde cildinize 1-2 damla Rejuvenating Retinol Serum uygulayabilirsiniz. Gündüzleri güneş kremi ile cildinizi korumaya özen gösteriniz. Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Haftada bir veya iki kez akşamları kullanmaya başlayın, ardından ciltle uyum gösteriyorsa sıklığı artırın. Serumlardan sonra parmağa az miktarda dökün ve göz çevresine hafifçe uygulayın. Minimum 30 koruma faktörlü güneş koruyucu da gündüz kullanılmalıdır. Retinol nasıl kullanılır? Tüm yüz ve boyun için 4-5 damla retinol, temizlenip kurulanmış cilde parmaklarla direkt uygulanabilir ya da günlük cilt bakım kremi içerisine karıştırılarak da kullanılabilir. The Purest Solutions Rejuvenating Retinol - Yaşlanma Karşıtı Serum - Yaşlanma belirtilerine karşı geliştirilmiş retinol içerikli serumdur. - Cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. - Ciit elastikiyetini (sıkılığını) güçlendirmeyi destekler. - Ciltteki kırışıklık belirtilerini en aza indirger, yenilerin oluşmasını önlemeye yardımcı olur. - Cildin nem seviyesini dengeler. Nasıl Kullanılmalı: Temiz cilde geceleri 1-2 damla masaj yaparak uygulayınız. Öneri: Gündüzleri güneş kremi uygulayınız. Kimler Kullanabilir: Normal ciltler için uygundur.

Soru: Merhabalar 30 yaşındayım,cildim hassas , çene bölgemde kış aylarında egzamam nüksedebiliyor. kırmızı pleeng serumunuz irrite etti cildimi o yüzden kullanamadım, fakat arbutin ve niacinamide serumlarınızda sorun yaşamadım . Bu ikisi çok iyi geldi cildime . Retinol güçlü bir serum korkuyorum o yüzden kullananmamda sakınca var mıdır ?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Enes, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏Cildiniz egzamalı olduğu için asit içerikli hiçbir ürünü kullanmanzı önermiyoruz. Dermatoloğa danışmanız daha sağlıklı olacaktır. Sevgiler.❤

Soru: Merhaba, 49 yaşındayım retinol ile beraber tüm ciltler için nemlendirici serum ve göz altı serumu almak istiyorum ama özellikle retinol ve nemlendirici serumdan herhangi bir tanesi yeterli olur mu. İkisininde aynı andakullanılmasında sıkıntı yok ise rutin sıralaması nasıl olmalı. Şimdiden teşekkür ederim.
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 İlk etapta retinolü haftada 2 defa akşam rutinleriniz de kullanmanızı tavsiye ederiz.Diğer günler de ise sabah ve akşam rutinleriniz de nemlendirici kullanabilirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: Sivilce çukurlarına iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar. Aha bha peeling, peptid comlex ,retinol ve güneş koruyucu ile akne çukurları için rutin oluşturabilirsiniz🙏🏼 Sabah rutini -cilt tipine uygun temizleyici -peptid complex -güneş koruyucu Akşam rutini -cilt tipine uygun temizleyici -retinol serum Aha bha peelingi 3 günde bir akşam rutininize ekleyebilirsiniz🙏🏼 Aha bha kullandığınız akşamlar rutin şöyle olmalı; -aha bha peeling -yatıştırıcı krem veya serum

Soru: dermokozmetikmi?
Cevap: Merhabalar. Dermokozmetiktir. Teşekkürler💖

Soru: Merhaba c vitamini ile kullanabilir miyiz
Cevap: Merhabalar retinol 2 akşam kullanılmakta diğer günler c vita kuşlanabilirsiniz

Soru: Merhaba, 19 yaşındayım komedonlara karşı kullana bilirmiyim?
Cevap: Efendim merhaba glycolic acid toner kullanabilirsiniz

Soru: Akşam rutinin de retinolle c vitamini birlikte kullanılabilir mi
Cevap: Akşamları A vitamini hücresel yenilenmeyi uyarır ve yaşlanma belirtilerini düzeltir. Sabahları C vitamini ve güneş kremi, yeni yenilenen cildin çevresel zararlardan korunmasına yardımcı olurken, kolajen ve parlaklığı arttırır. Bu nedenle retinolü C-Tetra® gibi bir C vitamini serumu ile birleştirmenizi öneririz.

Soru: Bununla birlikte leke gidermeye yardımcı serumunuzu kullandığımda bir etki yaratır mı
Cevap: Oncelikle ilginize tesekkurler 🙏 Leke serumunu sabah gunluk kullanabilirsiniz.Retinol haftada iki defa 1 kez kullanilir.Retinol kullandiginiz gun baska urun kullanmayiniz.Sevgiyle😇

Soru: merhaba.minik kirislara iyi gelir mi?gozetrafi icin uygun mu?
Cevap: merhabalar üretici firma ile görüşnüz.

Soru: Göz çevresi için hangi ürünü almalıyım?
Cevap: The Purest C vitamini göz altına sürülür mu? Cilt temizliğinin ardından gündüz ve gece birkaç damla şeklinde göz çevrenize uygulayınız. Uyarılar: Yalnızca harici kullanım içindir.

Soru: Merhabalar ben kırmızı peeling ve retinol ü hafta içinde nasıl kullanmam gerektiğini bilmiyorum . Mesela haftada 2 gün aha bha asitli kırmızı peeling i yapsam başka 2 ya da 3 gün de retinol kullansam uygun olur mu? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? Ya da ikisini böyle dönüşümlü kullanamaz mıyım
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Simge Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏Donusumlu kullanabilirsiniz, haftada 2 aksam aha peeling, diger 1-2 aksam retinolu kullanabilirsiniz. Sevgiler.❤

Soru: 26 yasinda biri için 1 lik retinol orani yüksek mi olur yoksa sorun olmaz mi
Cevap: Merhabalar, ürün kullanımınıza uygundur. Sabah rutininde, nemli cilde HA serum ardından Arbutin serum kullanabilirsiniz. Akşam, AHA BHA Peeling,Cilt temizliğinin ardından göz çevresi haricinde iyice kurulanmış cilde nazikçe uygulanır. 10 dakika bekletilir, bol su ile durulanır. Uygulama ve durulama işlemleri sırasında göz ve göz çevresine temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile durulayınız. *Uygulamalar arasında en az 3 gün olmak şartıyla, haftada 2 kez kullanılması tavsiye edilir. Uygulamadan yarım saat sonra Arbutin serum kullanabilirsiniz. Peeling uygulaması yapmadığınız diğer 5 akşamda da Niacinamide serum kullanmanızı öneririz. Güneş kremi kullanmayı ihmal etmeyiniz.

Soru: retinol kullanmak istiyorum.33 yaşındayım.kqrma cilt tipine sahibim.nasil kullanmaliyim?
Cevap: Merhaba , Öncelikle ilginiz için tesekkür ederiz . Hafif kırısıklıklarınız varsa Peptid , eğer renk eşitsizliği ve kaz ayaklarınız, derin kırısıklıklarınız varsa retinol tavsiye ederiz .Güneş kremini ihmal etmeyiniz .

Soru: Tamam teşekkürler Halil bey
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Halil, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Güzel yorumlarınız, beğenileriniz ve memnuniyetiniz bizleri çok mutlu etti, güzel günlerde kullanıp memnun kalmanız dileğiyle🌿Sevgiler.❤

Soru: benim cildim akneli ve akneye eğilimli bir cilt bu ürün iyi gelir mi?
Cevap: Merhabalar, akne karşıtı ürünümüze göz atmanızı önerir sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba hamileler kullanamiyor peki emziren anneler kullanabilir mi
Cevap: merhabalar doktorunuza danışmanız gerekli.

Soru: hamile kadınların kulanması zararlı olurmu?
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Halil, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏🥰 Emzirme ve hamilelik döneminde hekiminize danışarak ürün kullanımına başlayabilirsiniz. Bu tarz dermokozmetik ürünler cilt üzerinde herhangi bir hassasiyet ve alerjik reaksiyon oluşturmaması için dermatolojik olarak test edilmektedir. Hamile ve emziren kişiler üzerinde dermatolojik testler yapılamadığından bu konuda net bir yorum yapmamız doğru olmaz. Fakat, 20 referans ürünümüzden 19'unun aktif maddeleri hamilelik döneminde kullanılmaması gereken herhangi bir aktif içermiyor. Ancak hamilelik şüphesi olan, hamilelik ya da emzirme döneminde olan kullanıcılarımızın Retinol serum ürünümüzü kullanmalarını kesinlikle önermiyoruz. Sevgiler.❤

Soru: Merhaba salisilik asitli yuz yikama jelinden sonra kullanimi uygun mu acaba
Cevap: Merhabalar, ben Müşteri ilişkileri departmanından Esma, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Kullanabilirsiniz. Sevgiler.❤

Kırışıklık Karşıtı, Onarıcı Retinol (a Vitamini) Gece Serumu 30 Ml (1% Retinol + Ceramide) Detaylı Fotoğraflar

Kırışıklık Karşıtı, Onarıcı Retinol (a Vitamini) Gece Serumu 30 Ml (1% Retinol + Ceramide) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü