Kırışıklık Koyu Halka Oluşumu Karşıtı Nemlendirici Göz Kremi 15 Ml Göz Altı Ve Çevresi Için Alınır Mı ?

Sukriye

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
565
0
15
Kırışıklık Koyu Halka Oluşumu Karşıtı Nemlendirici Göz Kremi 15 Ml Göz Altı Ve Çevresi Için Bu Ürünü Almalı Mı?
Kırışıklık Koyu Halka Oluşumu Karşıtı Nemlendirici Göz Kremi 15 Ml Göz Altı Ve Çevresi Için Şuanki Fiyatı Ne Kadar 161.78 Tl'den Satılmaktadır.

Kırışıklık Koyu Halka Oluşumu Karşıtı Nemlendirici Göz Kremi 15 Ml Göz Altı Ve Çevresi Için Memnuniyet Durumu Nedir?

Kırışıklık Koyu Halka Oluşumu Karşıtı Nemlendirici Göz Kremi 15 Ml Göz Altı Ve Çevresi Için Hakkında yaklaşık 4991 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Kırışıklık Koyu Halka Oluşumu Karşıtı Nemlendirici Göz Kremi 15 Ml Göz Altı Ve Çevresi Için Teknik Bilgiler

_x000D_
_x000D_
Sinoz Kırışıklık Karşıtı, Koyu Halka Oluşumunu Gidermeye Yardımcı Nemlendirici Göz Çevresi Kremi 15 Ml _x000D_
İçeriğinde bulunan Kafein ile kılcal damarlardaki kan akışını hızlandırır. Formülündeki Niacinamide ile cilt elastikiyetinin geri kazanılmasına yardımcı olur. Bu sayede göz altı morluklarını ve şişliklerini gidermede etkilidir. B3 Vitamini ve Pentavitin ile yaşlanma karşıtı bakım sağlarken aynı zamanda cildin nem dengesini de korur._x000D_
_x000D_
Nasıl Kullanılır?_x000D_
_x000D_
Göz çevresi bakım kremi ve göz bakım kremi olan Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi, elinize yeterli miktarda aldıktan sonra ilgili bölgeye masaj yaparak uygulayınız. Gece yatmadan önce uygulanması tavsiye edilir. Kremi uyguladığınız bölgeyi suyla temas ettirmemeye dikkat ediniz. Her cilt tipine göre farklı sonuçlar gösterebilir. Genel ve günlük kullanıma uygundur. Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz, herhangi bir alerjik durum olursa kullanmayınız. İlaç değil, kozmetik üründür. Dermatolojik olarak test edilmiştir._x000D_
_x000D_
_x000D_
İçindekiler/Ingredients:Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, GlycerylStearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Dimethicone,Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Ceteareth-20, Caprylyl/Capryl Glucoside, CeraAlba , Niacinamide, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Pfaffia Paniculata RootExtract, Potassium Cetyl Phosphate, Ptychopetalum Olacoides Bark/Stem Extract,Panthenol, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Butyrospermum Parkii Butter, LiliumCandidum Flower Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,Caffeine, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Glycine Soja Oil, SaccharideIsomerate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tetrasodium EDTA, Tocopheryl Acetate,Triethanolamine, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Citric Acid, SodiumBenzoate, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Kırışıklık Koyu Halka Oluşumu Karşıtı Nemlendirici Göz Kremi 15 Ml Göz Altı Ve Çevresi Için Ürününün Satıcısı, Sinoz Kırışıklık Koyu Halka Oluşumu Karşıtı Nemlendirici Göz Kremi 15 Ml Göz Altı Ve Çevresi Için ürününü 161.78 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kırışıklık Koyu Halka Oluşumu Karşıtı Nemlendirici Göz Kremi 15 Ml Göz Altı Ve Çevresi Için Ürünü Kullananların Görüşleri
161.78 Tl ye satışta olan Kırışıklık Koyu Halka Oluşumu Karşıtı Nemlendirici Göz Kremi 15 Ml Göz Altı Ve Çevresi Için Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4991 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: stok yapılması gereken bir ürün küçük hediyeniz içinde ayrıca teşekkür ederim 😊
İsim: E** D**
Tarih: 13 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Sinoz Kozmetik

Yorum: Ürün kargo hızı harikaydı gece sipariş verdim ertesi gün geldi.Ürün düzenli olarak kullanıldığında gerçekten etkisi olan bir ürün.Uzun zamandır kullanıyorum nemlendirmesi ve yapısı gayet iyi.Ürünü ilk kez deneyecek olanlar için kesinlikle alın aldırın derim:)Ayrıca kargo içinde gelen küçük hediye için teşekkür ederim.😇
İsim: **** ****
Tarih: 18 Şubat 2022

Yorum: göz kremi ve yanındaki vücut losyonu almıştım el kremi hediye geldi çok uyguna aldm ve kargo çok özenli idi çok mutlu eden bir alışveriş oldu çokta hesaplı oldu 🥰
İsim: R** y**
Tarih: 28 Şubat 2022

Yorum: Harika bir marka , hediyeler için teşekkür ediyorum. hep bu satıcıdan sipariş vereceğim minik sürprizleri sevindirici. çok memnun oldum hem paketlenmesi hem ürünleri çok güzel. ve çok çabuk kargoya verildi . teşekkürler
İsim: E** İ**
Tarih: 02 Nisan 2022

Yorum: bittikçe kullandigim ve çok memnun kaldığım bir ürün düzenli kullanımda etkisi çok fazla
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: Güneş kremi ve vücüt perlingini aldım ve çok güzel di tekrar stok yapıyorum. Göz çevresi kremininde ile yarayacağını düşünüyorum kesinlikle. Hediyeler içinde çok teşekkür ederim.
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: yüz yıkama jeli tonik leke kremi ve göz kremini aldım seti tamamlamak adına ürünleri kullanınca cildinizde muhteşem bir hiç bırakıyor gerçekten aşırı beğendim ayrıca yanındaki hediyeler için çok teşekkür ederim çok beğendim
İsim: M** K**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Neredeyse 2 haftadir kullaniyorum goz altlarima canlilik veriyor ve yorgun goruntuyu kaldirdi. Goz altlarim genetik olarak cokuk buna ragmen etkisi oldu. Uzun sure kullaninca yorumumu guncelleyecegim
İsim: h** k**
Tarih: 27 Haziran 2022

Yorum: Göz çevresi bakım kremini ilk kez kullandım ve dokusunu çok sevdim. Etkisini gözlemlemek için birkaç güne ihtiyacım var. Yanında minik bi güneş kremi de göndermişler paketi çok küçük bulmuştum ama baya bereketli bir ürünmüş. Yüzüme boca ettim resmen çok güzel ton eşitledi. Bi dahaki alışverişimde güneş kremine de şans vermeyi düşünüyorum. TeşekkürlDevamını Oku
Tarih: 31 Mayıs 2023
Satıcı: Kozmobox

Yorum: Ürünlerim geldi daha önceden beri kullanıyorum indirimi yakalayınca stokladım inanın çok güzell tavsiye ederim ayrıca hediyeler için teşekkür ederim
Tarih: 21 Temmuz 2022

Yorum: İndirime girdikçe alıyorum.çok memnunum
İsim: M** K**
Tarih: 12 Ocak 2022

Yorum: Kullanalı bir hafta oldu faydasını gördüm. Göz çevremde renkte açılmalar oluştu ve daha canlı gözükmeye başladı. Sinoz ürünlerini beğeniyorum Buda çok baŞarılı
İsim: A** B**
Tarih: 20 Nisan 2023
Satıcı: Ru Cosmetic

Yorum: surekli kullandigim bir urun nemlendirmesi cok iyi memnunum bittikce indirimlerde alıyorum.
Tarih: 26 Eylül 2021

Yorum: Çok başarılı stoklanmalı hemen
İsim: C** e** Ö**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: güzel bir göz kremini benziyor indirimden yakaladım 69 TL bir kez kullandım umarım memnun kalırım düzenli kullanım sonrasında
İsim: d** d**
Tarih: 28 Temmuz 2022

Yorum: Çok güzel nemlendiriyor ve cildi yumuşacık yapıyor stok yapılması gereken bir ürün ayrıca hediyeleriniz için teşekkürler sinoz gönderdiğiniz küçük tester kremden de sipariş vereceğim…
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: sorunsuz elime ulaştı paketlenmesi guzeldi bu kremi uzun zamandır kullanıyorum bitmek üzere yine sipariş edicem tavsiye ederim gözü yakmayan Bi krem göz kapaklarıma rahatlıkla surebiliyorum
İsim: Z** P**
Tarih: 26 Şubat 2023

Yorum: güzel nir nemlendirici memnunum.
İsim: H** K**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: kesinlikle alın stok yapın harika bir urün
İsim: Gözde Y.
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: Süper sinozun ürünlerini beğenerek kullanıyorum gerçekten düzenli kullanımda farkı görebiliyorsunuz
İsim: g** d**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Memnun kaldım, stoklanabilir.
İsim: D** A**
Tarih: 14 Haziran 2023
Satıcı: Kozmobox

Yorum: Ürün sağlam bir şekilde geldi...kızım için aldım...kızımın cildi karma ve gözaltı çok hassas tabii ki....kullandıktan sonra yorum güncellerim...Emeği geçen herkese çok teşekkürler
İsim: Ö** K**
Tarih: 08 Şubat 2023
Satıcı: Ru Cosmetic

Yorum: ürünler çok güzel paketlenmişti ayrıca hediyeniz için çok teşekkür ediyorum
Tarih: 14 Haziran 2022

Yorum: Anneme aldım. Çok memnun
İsim: b** a**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Ağustos 2022

Yorum: paketleme kargo çok iyiydi ürün çok güzel teşekkür ederim indirime girerse tekrar alırım
İsim: e** g**
Beden: 18 Mart 2023

Yorum: Anneme aldım, memnun kaldı🥰
İsim: S** B**
Tarih: 26 Ocak 2023
Satıcı: FUA GLOBAL

Yorum: Akşam sipariş verdim sabah elimdeydi❤ Kutusu çok özenli, hediyeler için de teşekkürler inşallah işe yarar🙏
İsim: B** A**
Beden: 30 Temmuz 2022

Yorum: Anneme ve kendime aldım. İkimizde etkisini gördük; piyasada ki pahalı bir çok üründen ürün güzel diyebilirim ❤
İsim: Hd Y.
Tarih: 11 Temmuz 2021

Yorum: Daha küçük bekliyordum beklediğimden büyük geldi harika bir ürün herkes kullanmalı 🥰
Tarih: 22 Nisan 2022

Yorum: Muhteşem bir ürün.etkisini hemen gösterdi göz altı morluklarım azaldı
Tarih: 10 Ocak 2023
Satıcı: KısaYol

Kırışıklık Koyu Halka Oluşumu Karşıtı Nemlendirici Göz Kremi 15 Ml Göz Altı Ve Çevresi Için Ürüne İlişkin Sorular

Soru: merhaba,goz altı yag bezelerı ıcın kullanabılecegım bır goz kremınız var mı acaba
Cevap: MERHABA EFENDİM MESAJINIZA EN KISA SÜREDE GERİ DÖNÜŞ YAPILCAKTIR.

Soru: göz altı morlukları için de uygunmu acaba
Cevap: Merhaba, Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi göz kırışıklığına, göz altı morluklarına ve göz altı kuruluğuna yardımcı olmaktadır. Bu özel formül, göz çevresinde oluşan kaz ayaklarının, yaşlanmaya bağlı belirtilerin, aşırı mimik kullanımına bağlı oluşan çizgilerin ve kırışıklık görünümünün azaltılmasına yardımcı olarak kullanılmaktadır. güzel günler dileriz.

Soru: Hangi ürününüz Göz çevresi serumunuz?
Cevap: Merhaba, göz çevresi serumumuz bulunmamaktadır.

Soru: Göz kapakları için uygun mu? "Koyu hakla" demişsiniz sanirim göz kapaklarına sürmek içinde uygun. Doğru mudur? Ona göre alacağım
Cevap: Merhaba, göz kapağı için kullanılmaması önerilmektedir.

Soru: Merhaba kaz ayakları ve göz cevresindeki oluşmuş kırışıklara ve oluşacak kırışıklıkları önlemek için işe yarar mı?
Cevap: Değerli müşterimiz, Mavi Kozmetik'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! Göz çevresi bakım kremi ve göz bakım kremi olan Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi, elinize yeterli miktarda aldıktan sonra ilgili bölgeye masaj yaparak uygulayınız. Gece yatmadan önce uygulanması tavsiye edilir. Kremi uyguladığınız bölgeyi suyla temas ettirmemeye dikkat ediniz. Her cilt tipine göre farklı sonuçlar gösterebilir. Genel ve günlük kullanıma uygundur. Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz, herhangi bir alerjik durum olursa kullanmayınız. İlaç değil, kozmetik üründür. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Tüm yenilikler ve avantajlı teklifler için Mavi Kozmetik mağazasını takipte kalmayı unutmayın! Desteğiniz için teşekkür eder, Mavi kozmetik ailesi olarak mutlu bir gün geçirmenizi dileriz! Saygılarımızla

Soru: kolay gelsin göz altındaki milialar için kullanımı uygun olurmu
Cevap: Merhaba, doktorunuza danışarak kullanmanızı öneririz.

Soru: Merhabalar ürünü geçen yıl aldım açtım ama bir süre sonra kullanmadım şuan devam etsem tarıhı geçmişmidir devam etmelimiyim
Cevap: Değerli müşterimiz, Mavi Kozmetik'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! Ürün üzerinde kavanoz içerisinde 12 veya 18 yazmaktadır. Bu süre ürünün açıldıktan sonraki kullanım süresidir. Tüm yenilikler ve avantajlı teklifler için Mavi Kozmetik mağazasını takipte kalmayı unutmayın! Desteğiniz için teşekkür eder, Mavi kozmetik ailesi olarak mutlu bir gün geçirmenizi dileriz! Saygılarımızla

Soru: Merhaba sadece göz altı için mi kullanılmakta göz kapakları için uygun mudur
Cevap: Merhaba, göz ve göz kapaklarına temas ettirmeden kullanmanızı öneririz. Güzel günler dileriz.

Soru: göz kapakları için uygun mu bilemedim sürmeli miyim?
Cevap: Merhaba, göz ile temasından kaçınmanızı öneririz. Güzel günler dileriz.

Soru: merhaba. bazı cevaplarda gece kullanımını tavsiye ediyoruz. bazılarında ise; sabah akşam demişsiniz. diğer bir soru da göz kapağına sürülmez ama başka bir kullanıcının sorusuna evet kullanabilirsiniz demişsiniz. Bu iki farklı cevaplar neden oluştu. açıkçası bu iki farklı cevabı görünce almaktan vazgeçtim. daha önce no 16 ve kolejen serum aldım. henüz kullanmadım. bunu düşüneceğim.cevabınızi bekliyorum. teşekkürler.
Cevap: Merhaba , ürünümüz günde 2 defa sabah akşam kullanıma uygundur. Akşam olanı gece yatmadan uygulanmasını öneriyoruz temiz cilde. Ürünümüz göz kapağına uygulanması ters bir etki yaratmaz ancak göz altı , kaz ayağı bölgesi ve göz torbalarına uygulanmasını tavsiye ediyoruz. Güzel günler dileriz.

Soru: içerik nedir ?
Cevap: Merhaba, ürün içeriği ve kullanım ile ilgili detaylı bilgilere ürün sayfasının alt kısmında yer alan "ürün bilgileri" bölümünden ulaşabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Soru: 25 yasa uygunmudur
Cevap: Merhabalar, Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi 18 yaş ve üzeri kullanıma uygundur. Bilginize sunar, Teşekkür ederiz.

Soru: Göz altımızamı uygulayacağız yoksa ?
Cevap: Merhaba, göz ile temasından kaçınarak gözaltına uygulayabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Soru: göz kapaginada sürülebilinirmi
Cevap: Göz kapağına sürmemelisiniz

Soru: 24 yasindayim goz altimdski ince cizgiler icin istiyorum kullanabilir miyim
Cevap: Merhaba, kullanım sağlayabilirsiniz, güzel günler dileriz.

Soru: kaç yaş için uygundur??
Cevap: Merhaba, 18 yaş ve üzeri için kullanıma uygundur. Güzel günler dileriz.

Soru: Son kullanma tarihi nedir acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, Mavi Kozmetik'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Kozmetik Yönetmeliği gereği ürünün minimum dayanıklılığı 30 ayın üzerinde ise, ambalaj üzerinde SKT belirtilmesine gerek yoktur. SKT olmadığı durumda, açıldıktan sonra kullanım süresi önemlidir, bu süre de kapağı açık kavanoz içerisinde belirtilmektedir. Ürünün üstünde de son kullanma tarihi yoktur kapağı açıldıktan sonra 12-18 ay içerisinde tüketilmelidir. Mavi Kozmetikten üretim ve son kullanma tarihi sorunu olmadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. En güncel kampanyalar ve avantajlı fiyatlar için Mavi kozmetik mağazasını takipte kalmayı unutmayın! Desteğiniz için teşekkür eder, Mavi kozmetik ailesi olarak mutlu bir gün geçirmenizi dileriz! Saygılarımızla

Soru: Merhabalar ,bende kırışıklık veya koyu halka yok .Göz makyajı yaptığım için ,göz çevrem zarar görmesin diye nemlendirici arıyorum .uygun ürün nedir ?
Cevap: Merhaba, ürünümü kullanabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Soru: Merhaba bu kremin sinoz 24k göz serumundan farkı nedir ikisi arasında kaldım
Cevap: Merhaba,Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu, Kök Hücre Teknolojisi ile üretilen İsviçre Elması özünün mucizevi etkisi ve içeriğindeki Panthenol, Hyalüronik Asit, Tere Özü ve tabi ki saf altın parçacıkları ile etkili göz çevresi bakımı sağlar. İsviçre elması kök hücresini altın parçacıkları ile teknolojik ortamda birleştirenSinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu göz çevresi bakımında yeni bir çağ açacak. Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu; göz çevresi lekelenmeleri, gözaltı ton farkları, göz çevresinde yer alan elastikiyet kaybı görünümünü minimize etmeyi amaçlar. Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi ise özel bir formüle sahiptir. Bu özel formül, göz çevresinde oluşan kaz ayaklarının, yaşlanmaya bağlı belirtilerin, aşırı mimik kullanımına bağlı oluşan çizgilerin ve kırışıklık görünümünün azaltılmasına dışarıdan bir yardımcı olarak kullanılabilir. Sinoz göz çevresi kremi içeriğinde kafein, Pentavitin ve B3 vitamini bulunur. Göz kremi formülünde bulunan kafein, güçlü antioksidan özelliklere sahip olmasıyla bilinir. Göz çevresi bakımında da kafein içeren göz merhemi ve göz altı kremi kullanımı, daha aydınlık bir göz çevresine kavuşmanızı sağlamaya yardımcı olabilir. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 15 yaş için uygun mu
Cevap: Merhaba, ürün 18 yaş ve üzeri için kullanıma uygundur. Güzel günler dileriz.

Kırışıklık Koyu Halka Oluşumu Karşıtı Nemlendirici Göz Kremi 15 Ml Göz Altı Ve Çevresi Için Görseller

Kırışıklık Koyu Halka Oluşumu Karşıtı Nemlendirici Göz Kremi 15 Ml Göz Altı Ve Çevresi Için En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü