Kırmızı Hakiki Deri Kadın Topuklu Ayakkabı Bantlı Klasik Topuklu Ayakkabı Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Yasmin

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
1,220
0
15
Kırmızı Hakiki Deri Kadın Topuklu Ayakkabı Bantlı Klasik Topuklu Ayakkabı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Kırmızı Hakiki Deri Kadın Topuklu Ayakkabı Bantlı Klasik Topuklu Ayakkabı Şu Anki Değeri 1495.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kırmızı Hakiki Deri Kadın Topuklu Ayakkabı Bantlı Klasik Topuklu Ayakkabı Memnuniyet Oranı Nedir?

Kırmızı Hakiki Deri Kadın Topuklu Ayakkabı Bantlı Klasik Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 62 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kırmızı Hakiki Deri Kadın Topuklu Ayakkabı Bantlı Klasik Topuklu Ayakkabı Detaylı Açıklama

Kırmızı Hakiki Deri Kadın Topuklu Ayakkabı Bantlı Klasik Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, SAYL Kırmızı Hakiki Deri Kadın Topuklu Ayakkabı Bantlı Klasik Topuklu Ayakkabı ürününü 1495.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kırmızı Hakiki Deri Kadın Topuklu Ayakkabı Bantlı Klasik Topuklu Ayakkabı Son Yorumlar
1495.0 Tl ye satışta olan Kırmızı Hakiki Deri Kadın Topuklu Ayakkabı Bantlı Klasik Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
62 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Çok şık . 36-37 giyiyorum 37 aldım.Tam oldu Çok rahat.Gerçek deri ama derisinin ne kadar kaliteli olduğunu anlayamadım.O yüzden 4 yıldız verdim Derisi daha kaliteli olabilirdi
İsim: H** E**
Tarih: 18 Temmuz 2022
Beden: Beden:37
Satıcı: SaYL

Yorum: Efsane karizma bir ayakkabı bir numara büyük alın ben öyle yaptım tam oldu.
İsim: B** K** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Eylül 2022

Yorum: Ayak numaram 38. Ayakkabıyı çok beğendiğim için 38 numara kalmadığı için 39 aldım. Ve tam oldu 38 alsam küçük olacakmış. Ona göre tercih yapabilirsiniz. Ayakkabının kalitesini de, duruşunu da çok beğendim . Rengi fotoğraftaki gibi canlı kırmızı değil ama Tatlı kullanışlı bir kırmızı 😊
İsim: M** G**
Beden: 31 Ağustos 2022

Yorum: coooook beğendim ,tam numara,35 giyiyorum ,tam oldu
İsim: **** ****
Tarih: 17 Mayıs 2024
Beden: Beden:35

Yorum: harika kendi numaranızı alın
İsim: D** B**
Tarih: 17 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Rengi çok güzel bir kırmızı, derisi yumuşacık...Çok rahat bir ayakkabı...tavsiye ediyorum...bazen 37 bazen 38 giyiyorum..Bu ayakkabıda 38 aldım, tam oldu ...
İsim: K** M**
Tarih: 15 Temmuz 2024
Beden: Beden:38

Yorum: yumuşacık ve çok rahat bir ayakkabı.4am kalıp alabilirsiniz
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: 40 giyiyorum ama 41 aldım tam oldu. Kalıpları dar.
İsim: m** ö**
Tarih: 28 Haziran 2024
Beden: Beden:41

Yorum: Mükemmel bi ayakkabı çok zarif duruyor
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: Hem çok şık hemde çok rahat tam numaranızı alın hanımlar teşekkürler Sayl 🙏🥰🍀
İsim: S** E**
Tarih: 29 Haziran 2022

Yorum: Ayakkabı numarası tam. Ve çok rahat. Kalıbı süper.. rengi harika. Bayıldım🙏❤
İsim: A** K**
Tarih: 04 Temmuz 2022

Yorum: Bayıldım çok rahat çok teşekkür ederim siyahını da sipariş vericem
İsim: Z** Y**
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Beden:40

Yorum: 36-37 arasıyım 37 aldım.. biraz zor girdi ama güzelde oldu.. iade konusunda kararsizim..
İsim: M** G**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Ürün deri kalitesi ve duruşu harika parasını sonuna kadar hak ediyor 38 numara aldım kendi ayak numaram ama 39 nasıl durur diye arada kaldım topuk sebebiyle ayak öne kaydığında parmaklar biraz taşacak gibi ama 39 da büyük mü olur dedim bilemedim. 38 i değiştirmedim
İsim: E** Ş**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: Ayakkabı çok güzel ve çok şık bayıldım ama 37 numara aldım büyük oldu,iade edip 36 aldım oda çok küçük oldu galiba 37 yi alıp jel tabanla kullanabilirim. Paketlemede iyiyidi
İsim: S** E** ö**
Tarih: 28 Haziran 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Bayıldım. Ayağım taraklı buna rağmen çok rahat oldu, yumuşacık derisi sıkmıyor. Tam kalıp . 38 numara giyiyorum açık ayakkabılarda 38 tam oldu. Topuk kalın olduğu için topuk boyu asla rahatsız etmiyor.
İsim: A** A** A**
Beden: 25 Mart 2024

Yorum: Çok rahat ve şık bir ayakkabı,iki rengini aldım
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Çok rahat çok şık oldu tam kalıp
İsim: S** Ç**
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: Muhteşem bir kırmızısı var ve çok rahat çok da şık bir ayakkabı. Açık rengini de aldım.
İsim: Elif G. P.
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: Derisi yumuşaçık ayakkabı rahat tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: M** B** k**
Tarih: 09 Ekim 2023

Yorum: Beğenerek kullanıyorum hem şık hem rahat
Beden: 01 Eylül 2022

Yorum: çok rahat şık kullanışlı
İsim: ö** k**
Tarih: 08 Eylül 2023
Beden: Boy:161cm

Yorum: Çok hoş bir görünümü var.Ayaklarınız Taraklı yada tombul değilse tam numaranızı almanızı öneririm. Topuk boyu rahatsız edici değil. Şık görünüyor.Rahat bir ayakkabı.Güzel paketlenmiş ve kargo sağlam geldi. Deri kokusu var. iç kısmı astarlı boya vermeyeceğini düşünüyorum. satıcıya özeni için teşekkür ederim.💐Tavsiye ederim. Fiyatıda uyguna geldi. 9Devamını Oku
İsim: Ü** E**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: ürün çok rahat , ayağa harika oturuyor
İsim: S** Ş**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: Paketleme özenliydi her biri posetli geldi hizli kargoya verildi ayakkabi çok zarif bir tek parmaklarim ince sanirim bosluk kaldi alta tabanlik koyacagim ama genel olarak ayakkabi hem rahat hem kaliteli hem fiyati uygun bu kalitede ayakkabi 1.800 tl civari bence fiyat performans urunu pisman olmazsiniz
İsim: H** H**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: Rahat şık ve fiyatının üstünde bir kalite
İsim: N** a**
Tarih: 25 Temmuz 2023

Yorum: çok kaliteli yumuşacık kırmızı tonu çok güzel tam kalıp 39 giyiyorum tam oldu sadece ayaklarım ince olduğu için üstten birazcık boşluk kaldı parmaklarım öne doğru kayacak gibi duruyor ama iade etmiycem. Kıyamammmm...
İsim: N** Y**
Tarih: 18 Nisan 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Inanılmaz rahat ve şık bir ayakkabı..
Tarih: 18 Haziran 2023

Yorum: Gerçekten kaliteli ve çok şık bi ayakkabı. Tam kalıp.
İsim: Fatos A.
Tarih: 07 Temmuz 2022
Beden: Beden:41

Yorum: Çok beğendim kaliteli ve rahat
İsim: Z** N**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Kırmızı Hakiki Deri Kadın Topuklu Ayakkabı Bantlı Klasik Topuklu Ayakkabı Merak Edilenler

Soru: 38 gelirmi tekrar ?
Cevap: Merhaba, yeni sezona geçiyoruz efendim. Bu sezon gelmez devamı.

Soru: salam,kaliplar nasil?
Cevap: Merhaba, normal kalıp efendim, dar veya geniş değil.

Soru: merhaba benim ayaklar geniş. Ayağımın uzunluğu 25 cm ve genişliği 10.2 cm dir. bana uygun numara kaç olur?
Cevap: Merhaba, 40 numara uygun olur sizin için

Soru: Ayağım 37.5 topuklularda genelde 37 olur fakat kalıbı nasıl kaç numara almalıyım
Cevap: Merhaba, 38 numara tercih etmenizi öneririz efendim.

Soru: İç astar ıda derimidir
Cevap: Merhaba, evet efendim hakiki deri.

Soru: Merhaba.Taraklı ayaklara uygun mu dur acaba?
Cevap: Merhaba, uygun efendim. İçi ve dışı hakiki deri olduğu için ayağınızın şeklini alıp, ayağınızı rahat ettirecektir.

Soru: Merhaba, ürünü 439 liraya almistim ama büyük geldi, 37 numarasini alcam ama su an 569 lira olmuş 😞 tekrar aldigim fiyata indirir misiniz almak istiyorum
Cevap: Merhaba, fiyatta değişiklik yapamıyoruz malesef efendim.

Soru: topuk ölçüsü net nedir
Cevap: Merhaba, 8 cm efendim.

Soru: merhaba ayak numaram 38 ama kalmamış ne zaman gelir ? yada 37 olurmu acaba ayagım taraklı ?
Cevap: Merhaba, yaz sezonunu bitiriyoruz efendim, bu sezon devamı gelmez. Ayağınız taraklı ise 37 numara olmaz malesef efendim.

Soru: Çok teşekkür ederim, kolay gelsin, iyi günler diliyorum.
Cevap: Biz teşekkür ederiz efendim.

Kırmızı Hakiki Deri Kadın Topuklu Ayakkabı Bantlı Klasik Topuklu Ayakkabı Ürünün Fotoğrafları

Kırmızı Hakiki Deri Kadın Topuklu Ayakkabı Bantlı Klasik Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü