Kırmızı Kadın Örme Pantolon Bu Ürünü Almalı Mı ?

Elif

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
544
0
0
Kırmızı Kadın Örme Pantolon Alınmaya Değer Mi?
Kırmızı Kadın Örme Pantolon Anlık Fiyatı 949.95 Tl'den Satılmaktadır.

Kırmızı Kadın Örme Pantolon Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Kırmızı Kadın Örme Pantolon Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0 .

Kırmızı Kadın Örme Pantolon Açıklama Ve Özellikler

Kırmızı Kadın Örme Pantolon Ürününün Satıcısı, U.S. Polo Assn. Kırmızı Kadın Örme Pantolon ürününü 949.95 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kırmızı Kadın Örme Pantolon Kullanıcı Geri Bildirimleri
949.95 Tl ye satışta olan Kırmızı Kadın Örme Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0

Yorum: s istedim m göndermişssinz şaka gibisinz ya
İsim: **** ****
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: Summer Store

Yorum: Tek kelime ile bayildim o kadar kaliteli ki birazcık geniş oldu ama iade etmeyeceğim yıkayınca az da olsa daralabilir diye düşünüyorum.
İsim: Z** N** A**
Tarih: 08 Kasım 2023
Beden: Boy:166cm
Satıcı: E-Trend Fashion

Kırmızı Kadın Örme Pantolon Merak Edilen Konular

Soru: Merhabalar 150 boy, 68 kilo kaç beden uygundur? L dar mı gelir acaba?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz bedenler geniştir, L beden uygundur.

Soru: Reklamlarınızı en optimize şekilde sizin için yönetiyoruz ve w e b s a y f a n ı z ı profesyonel şekilde kuruyoruz . Yoksa siz hala w e b s a y f a n ı z ı kurmadınız mı? e/a/s/y/d/i/j/i/t/a/l .(c/o/m)
Cevap: İlgilenmiyorux.

Soru: 170 boy 68 kg hangi bedeni almaliyim
Cevap: Merhaba efendim, L bedenin size uygun olacağını düşünüyoruz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba benim basenim 94 s beden bol dururmu modelde durduğu gibi durmasını istiyorum hangi bedeni almalıyım
Cevap: Merhaba manken baseni 92 cm beden s istediğiniz gibi olur

Soru: Merhaba basen 94 s mi daha iyi olur m mi mankende durduğu gibi hangi beden durur
Cevap: Merhaba, M beden almanızı tavsiye ederiz.

Soru: 172 boy 65 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz M beden almanızı tavsiye ederiz. İyi günler dileriz.

Kırmızı Kadın Örme Pantolon Detay Resimler

Kırmızı Kadın Örme Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü