Kırmızı Kare Yaka Yırtmaç Detay Uzun Kollu Midi Boy Elbise Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Sukran

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
609
0
0
Kırmızı Kare Yaka Yırtmaç Detay Uzun Kollu Midi Boy Elbise Alınır Mı?
Kırmızı Kare Yaka Yırtmaç Detay Uzun Kollu Midi Boy Elbise Güncel Satış Fiyatı 499.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kırmızı Kare Yaka Yırtmaç Detay Uzun Kollu Midi Boy Elbise Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kırmızı Kare Yaka Yırtmaç Detay Uzun Kollu Midi Boy Elbise Hakkında yaklaşık 24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.3 .

Kırmızı Kare Yaka Yırtmaç Detay Uzun Kollu Midi Boy Elbise Teknik Açıklamalar

Kırmızı Kare Yaka Yırtmaç Detay Uzun Kollu Midi Boy Elbise Ürününün Satıcısı, Deafox Kırmızı Kare Yaka Yırtmaç Detay Uzun Kollu Midi Boy Elbise ürününü 499.9 Tl'den Satılmaktadır.

Kırmızı Kare Yaka Yırtmaç Detay Uzun Kollu Midi Boy Elbise Kullanıcı Değerlendirmeleri
499.9 Tl ye satışta olan Kırmızı Kare Yaka Yırtmaç Detay Uzun Kollu Midi Boy Elbise Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.3

Yorum: ürünün kalıbı dar bir beden büyük alınmalı
İsim: B** k**
Tarih: 22 Mayıs 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: DEAFOX

Yorum: yani aldım kumaşı çok güzel fakat ben s beden giyiyorum ama dar geldi
İsim: s** e**
Tarih: 03 Mayıs 2024
Beden: Beden:S

Yorum: kendi bedeninizi alın aşırı güzel ustunuze oturuyor iç göstermiyor ince olmasına rağmennn harıkaaaa
İsim: c** k**
Tarih: 14 Ocak 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Kalıbı çok dar iade ettim
İsim: Ö** D**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Hiç sevmedim kumaşı kaliteli değil burda çok iyi duruyor ama geldi kargom rengi bile iyi değil böyle beklemiyordum :(
İsim: G** E** Ş**
Tarih: 06 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Çok güzel almak isteyenler kendi bedenini almalı tam duruyo
İsim: B** S**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: kuzenime aldım ve çok yakıştı kesinlikle alınmasını tavsiye ederim
İsim: G** A**
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Çok güzel bir elbise
İsim: e** f**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: teşekkür ederim
İsim: H** Ç**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: ürünü çok beğendim fakat bedeni küçük geldiği için iade ettim, kumaş iç gosteriyor birazcik , tercih edilebilir günlük giyim için uygundur.
İsim: D** M**
Tarih: 04 Kasım 2023

Yorum: Ürünün kumaşı çok ince fakat rengi gerçekten resimdeki gibi cap canlı. Normalde l beden giyiyor olmama rağmen ürün dar kalıpmış. Bir beden büyük söylemeniz daha makul olur.
İsim: M** E**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: Elbise güzel ama kalıbı çok dar
İsim: Ş** B**
Tarih: 14 Mayıs 2024
Beden: Boy:161cm

Yorum: O kadar beğenmedim ki hemen iade ettim
İsim: U** D**
Tarih: 19 Eylül 2022

Yorum: bu fiyatı etmzm
İsim: M** B** K**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Cok kotu. Almaya degmez
İsim: D** Y**
Tarih: 16 Ekim 2022

Kırmızı Kare Yaka Yırtmaç Detay Uzun Kollu Midi Boy Elbise Akıllarda Kalan Sorular

Soru: siyahı gelecek mi ?
Cevap: Merhaba, Öncelikle Deafox'a Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz. Dönemsel kampanyalar ve stok durumundan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: elbise dar mj naylnsu gibi durmuyor demi
Cevap: Merhaba tam kalıptır naylon değildir.

Soru: Ürün fermuarlı mıdır?
Cevap: Merhaba fermuarsızdır.

Soru: hamileler icin uygunmu
Cevap: Merhaba, Öncelikle Deafox'a Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz. Ürün Tam Kalıptır. Kendi Bedeninizi Tercih Edebilirsiniz. (36-S/38-M/40-L/42-XL/44-XXL/46-3XL)

Soru: Ben kolunu kestirmeyi düşünüyorum omuz hizasından sizce kötü bi görüntü oluşur mu bir de ürünün boyu kaç cm
Cevap: Merhaba, Ürün kişiselleştirme işlemlerine açıktır.

Soru: xl bedeni gelirmi
Cevap: Merhaba, Bu model S-M-L olarak üretilmektedir.

Soru: 80 kiloyum bana olacakmıdır ?
Cevap: Merhaba, Öncelikle Deafox'a Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz. Ürün Tam Kalıptır. Kendi Bedeninizi Tercih Edebilirsiniz. (36-S/38-M/40-L/42-XL/44-XXL/46-3XL)

Soru: manken boyu nedir
Cevap: Merhaba, Mankenin Boyu 1.72 Kilosu 50 Kg'dir.Üzerindeki Beden S bedendir.

Soru: merhabalar ürün mevsimlik mi
Cevap: Merhaba,ürün mevsimliktir.

Soru: boy 1.64 kilom 65 L beden tam mı olur yoksa bol mu

Soru: Siyah rengi ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba, Öncelikle Deafox'a Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz. Dönemsel kampanyalar ve stok durumundan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: hangi kargo ile calisiyorsunux
Cevap: Merhaba, Kargo çıkışlarımız Trendyol Express ve Sürat kargo ile yapılmaktadır.

Soru: merhabalar 48 kiloyum boyum 155 hangi benden olur sizce

Soru: elbisenin boyu kaç
Cevap: Merhaba,Ürün Boyu 98 cm'dir.

Soru: 162 boy 44-47 kilo hangi beden olur

Soru: 1.57 boy 550 kilo beden

Soru: 1.60boy 64kilo kaç beden?

Soru: salam 1.81boy 66kilo uygundur lbede beye boyuk beden gelecek?

Soru: 46 bedeniniz mevcutmu sadece L var
Cevap: Merhaba,S-M-L Olarak üretilmektedir.

Soru: ben xl istiyroum nasıl belirtebilirm kırmızı renk
Cevap: Merhaba,S-M-L Olarak üretilmektedir.

Kırmızı Kare Yaka Yırtmaç Detay Uzun Kollu Midi Boy Elbise Ürüne Ait Resimler

Kırmızı Kare Yaka Yırtmaç Detay Uzun Kollu Midi Boy Elbise En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü