Kırmızı Kil Seti Maske & Sabun Alınmaya Değer Mi ?

Nergis

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
548
0
0
Kırmızı Kil Seti Maske & Sabun En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Kırmızı Kil Seti Maske & Sabun Şu Anki Değeri 277.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kırmızı Kil Seti Maske & Sabun Alanlar Memnun Mu?

Kırmızı Kil Seti Maske & Sabun Hakkında yaklaşık 846 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kırmızı Kil Seti Maske & Sabun Açıklama Ve Özellikler

KIRMIZI KİL MASKESİ _x000D_
ÜRÜN İÇERİĞİ ILLITE, KAOLIN, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, PANTHENOL, ALTHAEA ROSEA FLOWER EXTRACT, ZINC PCA, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, OLEA EUROPAEA LEAF EXTRACT, GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT, ALLANTOIN, PHENOXYETHANOL,HYALURONİK ASİT _x000D_
Su tutma kapasitesi sayesinde cilt için adeta bir nem duvarı oluşturur ve cilde esneklik kazandırır. _x000D_
Antioksidan özelliğiyle cildi yıpratan etmenlere karşı koruma kalkanı oluşturur. _x000D_
_x000D_
Cilt üzerindeki leke ve sivilce tedavisinde kullanılır. _x000D_
ÇİNKO Akne oluşumunu engeller, yanık ve ameliyat izlerini yok eder, cildin erken yaşlanmasını önler. _x000D_
Cilde parlaklık ve ışıltı vererek daha canlı görünmesini sağlar. _x000D_
Aynı zamanda ciltteki kolajen üretiminde de önemli bir rol oynayarak cildi sıkılaştırır, esneklik kazandırarak daha genç görünmesini sağlar. _x000D_
BİSOBOLOL Papatya bitkisinin damıtılması ile elde edilen kuruluğu azaltmaya ve cilde esneklik kazandırmaya yardımcı olan bir bileşendir. _x000D_
Cilt kızarıklıklarını yatıştırıcı etkiye sahiptir. _x000D_
Karma ve yağlı ciltlere özel olarak hazırlanan, cildin yağ dengesini düzenlemeye yardımcı kırmızı kil maskesi, tıkalı gözenekleri arındırarak temizler, ciltteki fazla parlamanın önüne geçer.İçeriğindeki faydaları bileşenler sayesinde cildi temizleyerek beslenmesine yardımcı olurken, kırmızı kil sayesinde cildin daha sıkı ve pürüzlerinden arınmış bir görünüm kazanmasını sağlar.Kullanılan ışınlanmış kil sayesinde mikrobiyal üreme problemini önler, uzun süreli kullanım sağlar. _x000D_
KULLANIMI Temiz ve kuru cilt üzerine (göz çevresi ve dudak bölgesi hariç) ince bir tabaka şeklinde uygulayın. Yüzünüze sürdüğünüz kil kuruyana dek bekledikten sonra ılık su ile yıkanır. haftada 2-3 kere kullanımı önerilir. _x000D_
_x000D_

KIRMIZI KİL SABUNU >_x000D_
_x000D_
Kullanımı: Islak saç veya cilde masajla uygulayın., köpürtün ve iyice durulayın. Günlük kullanıma uygundur. _x000D_
Ingredients/İçindekiler:Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Sodium Chloride, Glycerin, Illite, Kaolin, Etidronic Acid, Tetrasodium EDTA, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Kırmızı Kil Seti Maske & Sabun Ürününün Satıcısı, Baga Kırmızı Kil Seti Maske & Sabun ürününü 277.9 Tl'den Satılmaktadır.

Kırmızı Kil Seti Maske & Sabun Kullanıcı Geri Dönüşleri
277.9 Tl ye satışta olan Kırmızı Kil Seti Maske & Sabun Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
846 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: sosyal medyada herkesin önerisi sayesinde şans vermek istedim ilk günden burnumu pırıl pırıl yapti hergün makyaj yapmak zorunda kalıyorum biriken siyah noktalardan beniii kurtardii bitmeden stoklarimm kesinlikle alin
İsim: Ö** G**
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BAGA Skin Solutions

Yorum: yüzümde siyah noktalarım vardı maskeyi kullandıktan sonra yüzümdeki siyah noktalardan eser kalmadı yüzüme canlılık verdi çok memnun kaldım teşekkürler
İsim: s** a**
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Düzenli olarak haftada iki kez temiz cildime kullanıyorum siyah noktalarıma çok iyi geldi ve sivilcele oluşumunu ise önledi. Bu ürün sayesinde daha pürüzsüz bir görünüm elde ettim teşekkürler 🙏🏻
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Mayıs 2024

Yorum: burnumda siyah noktalar aşırı derecede fazlaydı maskeyi kullanıyorum gerçekten çok iyi geldi siyah noktalarım azaldı çok memnun kaldım
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: cildimdeki yaglanmayi azaltti sabunda kuritmuyor guzel bir temizlik oluyor cildim icin
İsim: k** ö**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: hayatımda bundan daha güzel bir maske görmedim yüzünü mükemmel temizliyor rengin açılıyor resmen teşekkür ederim bagaa
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: cildimde siyah noktalar vardı ve gözeneklerim çok açıktı kırmızı kil maskesi sayesinde şu an cildim çok iyi
İsim: b** ö**

Yorum: Bayıldım 10 yıldız olsa veririm sabunu yüzümde de kullanıyorum yağlı gözenekli ama hassas bir cildim olmasına rağmen hiçbir şey olmadı tertemiz yapıyor
Tarih: 29 Temmuz 2024
Satıcı: ANATOLİA SUN

Yorum: aslına bakarsaniz ürünün faydalari saymakla bitmez ben yara izleri ve akne önleme amacıyla kullanıyorum cildime sağladığı koruma ile de hem nem dengem sağlanıyor hem yaşlanma etkileri ortadan kalkıyor çok kaliteli bı urun
İsim: F** a**
Beden: 21 Mayıs 2024

Yorum: benim gibi yağlı bir cilde sahipseniz kesinlikle tavsiye edeceğim ve kullanmanız gereken bir urun leke ve sivilce oluşumunu engelliyor
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: Onaylı severek beğenerek kullanıyorum yumuşacık yapıyor cildi
İsim: Emine Ö.
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: içeriği çok zengin severek kullanıyorum hem eşim hem ben kullanıyorum gözenekleri sıkılaştırıyor.. markanın kalitesi muhteşem..
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: siyah noktalarımı temizlerken sivilce oluşumunu da önledi, çok etkili bir maske, sabunun kokusunu da çok beğeniyorum

Yorum: maskeyi zaten kullanıyordum ikili set halinde denemek istedim gerçekten baga güzel etki yaratan ürünler sunuyor bizlere bu ikilide muhteşem etki gösteriyor artık bu şekilde kullanmaya devam edeceğim
İsim: P** t** E**
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: Cildinizi Işıl Işıl yapacak harika bir maske içeriği çok güzel severek kullanıyorum….. hızlı ve özenli kargolama için satıcıya teşekkür ederim
Beden: 21 Mayıs 2024

Yorum: Sabun cildime o kadar iyi geldi ki resmen canlandırdı. Maskeyi daha öncede kullanıyordum düzenli olarak çok memnunum
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Cildimi kurutmadan gözenek problemlerime çok iyi geldi yıkadıktan sonra yumuşacık bir his bırakıyor

Yorum: Ürün sorunsuz ulaştı,çok beğendim cildimi yumuşacık yaptı ve parlaklık verdi .
İsim: A** K**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: kil maskesi ilk akla gelen baga kırmızı kil maskesi tek gerçerim. ayrıca sabunu da çok beğendim
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: sürekli kullandığım bir maske bu sefer ikili set halinde aldım .maske kadar sabunuda çok beğendim. artık hep ikili set halinde alacağım. Hem çok uygun geliyor hemde set halinde kullanımda daha etkili oluyor
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: İkili set halinde olduğu için fiyatı çok uyguna denk geldi maskeyi daha öncede almıştım bir de sabunla alayım dedim o kadar güzel kokuyor ki anlatamam
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: ben daha şimdiden çok sevdım yuzumde ınanılmaz temız hıssı bıraktı teşekkur edrım paketlemede ıyıydı
İsim: D** K**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: Benim en sevdiğim kil maskesi olur kendisi siyah noktaları çok güzel temizliyor cildin alındığını hissediyorsunuz kardeşimde denedi o da çok beğendi

Yorum: maskeyi sürekli kullanıyorum zaten sabunda yeni çıkmış ikili set olarak çok uyguna geliyor. maske siyah nokta ve gözenek problemine çok iyi geliyor cildi kurutmuyor. sabunu da çok beğendim duşta kullanıyorum fazla kurulmadı
İsim: A** Y**

Yorum: Mükemmel bir ikili olmuş, maskesi çok güzel cildi gözenekleri temizliyor. Sabun ise bir harika

Yorum: İyi ki set halinde aldım çok beğendim kokusu zaten efsane etkisi muhteşem
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: Gözenek görünümüm için kil maskesini zaten kullanıyordum. Sabunu da oldukça etkili olduğunu okuyunca bu şekilde aldım. Gözeneklerim daha sıkı, yüzüm daha canlı gözüküyor. İki ürün de müthiş etkili
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Sabun kokusu harika muhteşem ikili
İsim: B** B**
Tarih: 19 Temmuz 2024
Satıcı: Ke' Happy

Yorum: Alın aldırın
İsim: H** Ç**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Maskeyi kullandım çok güzel bir ürüne benziyor. Umarım sabun da öyledir, hızlı kargo için teşekkürlerr
İsim: Zeynep B.
Tarih: 25 Haziran 2024
Satıcı: ANATOLİA SUN

Kırmızı Kil Seti Maske & Sabun Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: kolay gelsin maskeyi kaç gün aralıklarla kullanmak doğrudur ? ve sabunu sonrasında mi kullanacagiz
Cevap: Merhaba efendim ben müşteri temsilciniz Yaren. Maskeyı hafta 2-3 kez kullanabilirsiniz. Sabunu ise her gün kullanıma uygundur. Maske sonrası sabunu kullanabilirsiniz.

Soru: sabun günde kaç kez kullanılması gerek acaba Bi de ne için kullanılıyor sabun
Cevap: Merhaba ben müşteri temsilciniz Yaren. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanabilirsiniz efendim.Cilt üzerindeki leke ve sivilce tedavisinde kullanılır.Cilde parlaklık ve ışıltı vererek daha canlı görünmesini sağlar.Cilt kızarıklıklarını yatıştırıcı etkiye sahiptir.

Soru: kil maskesini sürdüm ama çok yaktı dayanamadım yıkadım. normal mi bu kadar yakması
Cevap: Merhaba ben müşteri temsilciniz Deren ışınlanmış kil olduğundan hafif yanma hissi olabilir efendim 1 veya 2 dakika sonra yanma gidecektir

Soru: merhabalar kil sabun ve botoks nemlendirici ard arda kullanabilir miyim maske sonrası nemlendirme için
Cevap: Merhaba ben müşteri temsilciniz Yaren. Öncelikle kil maskesini ardından botoks nemlendiriciyi kullanabilirsiniz.

Soru: bu ürün kaç dakika kalıcak yüzümüzde ve ardından serum kullanabilirmiyim
Cevap: Merhaba efendim cildinize sürdüğünüz kil kuruyana dek bekledikten sonra ılık su ile durulayabilirsiniz. Maske sonrası serum kullanabilirsiniz.

Soru: 14 yaşındayım sorun olur mu
Cevap: Hafta bir kullanım yapabilirsiniz

Soru: kuru cilde uygun mu
Cevap: Merhaba ben müşteri temsilciniz Yaren.Uygundur efendim

Soru: Efendim sabunu ürün ile birlikte gönderiyorsunuz değil mi? (Şimdiden çok teşekkür ederim)
Cevap: Merhaba ben müşteri temsilciniz Yaren. Evet efendim set şeklinde gönderim yapılmaktadır.

Soru: siyah noktayı geçiriyor mu
Cevap: Merhaba ben müşteri temsilciniz Yaren. Düzenli kullanımda geçirir efendim

Soru: Merhaba sabunun yan etkisi ola bilirmi?
Cevap: Merhaba ben müşteri temsilciniz Yaren.Herhangi ibir yan etki görülmez efendim.

Soru: Bütün yüzümüze sürsek bişey olur mu acaba
Cevap: Kullanım yapabilirsiniz efendim

Soru: son kullanma tarihi nedir?
Cevap: 2026 efendim

Soru: Ürünler kaç ml ?
Cevap: Merhaba ben müşteri temsilciniz Yaren.Maske 100 ml Sabun 125 gr

Soru: merhaba bir yerde göz altinada uygulanir morluk siyahlik icin diyor dogrumu uygulayabilirmiyiz maskeyi tüm cildimize?
Cevap: Merhaba ben müşteri temsilciniz Yaren.Gözaltında kullanıma uygun değildir. Göz çevresi ve dudak bölgesi hariç uygulama yapmanız gerekmektedir.

Soru: erkekler kullanabiliyormu
Cevap: Merhaba ben müşteri temsilciniz Yaren.Kullanabilir tabiki

Soru: merhaba ben 13 yaşındayım ve cOk yağlı ve sivilcee ve *akneli bir cilde sahibim ama bu ürünü güvenerek almak istiyorum lütfen yüzümde tariş. yapmayacak yaşıma uygun bir maskemi olup olmadıgsını söylermisiniz vxe size çooook güveniyorum
Cevap: Merhaba ben müşteri temsilciniz Yaren.Hafta da 1 kullanım sağlayabilirsiniz efendim beraberinde sivilce ve akne için baga çay ağacı kremimizi de kullanmanızı öneriyoruz.

Soru: Ne işe yarıyor acaba
Cevap: Merhaba efendim ben müşteri temsilciniz Yaren.Cilt üzerindeki leke ve sivilce tedavisinde kullanılır.Antioksidan özelliğiyle cildi yıpratan etmenlere karşı koruma kalkanı oluşturur.Su tutma kapasitesi sayesinde cilt için adeta bir nem duvarı oluşturur ve cilde esneklik kazandırır.Cilde parlaklık ve ışıltı vererek daha canlı görünmesini sağlar.

Soru: Merhaba hamileler kullanabılır mı acaba
Cevap: Merhaba ben müşteri temsilciniz Yaren.Hamile ve emziren anneler kullanabilir.

Soru: hamileler kullanabilir mi?
Cevap: Merhaba efendim ben müşteri temsilciniz Yaren. Hamilelikte kullanıma uygundur.

Soru: emziren anne kullanbilirmi?
Cevap: Merhaba ben müşteri temsilciniz Yaren.Hamile ve emziren annelerin kullanımına uygundur.

Kırmızı Kil Seti Maske & Sabun Resim Ve Fotoğraflar

Kırmızı Kil Seti Maske & Sabun En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü