Kırmızı Yosun Sabun 150 gr Alanlar Memnun Mu ?

DenizHüznü

Bilgili
9 Ağu 2023
277
0
0
Kırmızı Yosun Sabun 150 gr Fiyatına Göre Alınır Mı?
Kırmızı Yosun Sabun 150 gr Şimdiki Fiyatı Ile 99.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kırmızı Yosun Sabun 150 gr Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Kırmızı Yosun Sabun 150 gr Hakkında yaklaşık 163 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kırmızı Yosun Sabun 150 gr Detaylı Bilgi

Kırmızı Yosun Sabun 150 gr Ürününün Satıcısı, Dermoten Kırmızı Yosun Sabun 150 gr ürününü 99.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kırmızı Yosun Sabun 150 gr Yorum Ve Değerlendirmeler
99.9 Tl ye satışta olan Kırmızı Yosun Sabun 150 gr Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
163 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: şahane bir kokusu var cildimde bıraktığı hissi seviyorum teşekkür ederim çok kısa sürede elimdeydi hiç bir zarar görmeden ulaştı
İsim: N** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Ocak 2023
Satıcı: Dermoten

Yorum: Yorumlara bakıp aldım. Hızlı geldi. Oyu paketlemişti.
İsim: **** ****
Tarih: 17 Ekim 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Mükemmellll
İsim: M** N** Y**
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: çok güzel kokuyor yeni başladım umarım işe yarar 🙏
İsim: s** ö**
Tarih: 30 Ekim 2022

Yorum: Mis gibi kokuyor sevdim
İsim: E** G**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel bir kokusu var ve sürekli kullandığım ürünler arasında özellikle collagen sabunu cildime çok iyi geldi
İsim: A** T**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel geldi kokusu muhteşem kullanınca tekrar yorum yaparım
İsim: Meral O.
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: sepetime özel 20 liraya indiğinden deneyim diye aldım keşke daha çok alsaymışım. harika kokuyor 😍 banyoda vücudumu yıkadım çok hoşuma gitti
İsim: S** Ş**
Tarih: 05 Ekim 2023

Yorum: Ürün sağlam ve özenli paketlenmiş olarak ulaştı henüz denemedim hediye için teşekkür ederim
İsim: T** B**
Tarih: 30 Nisan 2024

Yorum: Kokuları muhteşem iki kez kullandım cildimi yumuşacık yaptı hepsi birbirinden güzel
İsim: Ö** G**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: Öyle güzel kokuyo ki bayıldım bu markanın sabunları çok güzel.. sürekli kullanıyorum memnunum tavsiye ediyrum
İsim: F** K**
Beden: 11 Ekim 2023

Yorum: Temizlik hissini fazlasıyla veriyor. Hassas ve kuru ciltlerin nemlendirici ile kullanmasını tavsiye ederim.
İsim: Z** K**
Beden: 20 Şubat 2023

Yorum: yeni başladım sürmeye ama yorumlara bakarak aldım eminim güzeldir
İsim: b** t**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: ürünlerim geldi sabunun kokusu muhteşem daha fazla istemedigime pişman oldum
Tarih: 04 Haziran 2022

Yorum: İnstagramda @kartal.mom.merve sayesinde aldık. Çok beğendik çok güzel. 👍🏼 Kokusu başlı başına muazzam teşekkür ederiz.
İsim: S** D**
Tarih: 12 Eylül 2022

Yorum: En sevdiğim sabunum olur kendileri mis gibi kokuyor zeynep akçay sağolsun
İsim: İ** Ö**
Beden: 18 Ağustos 2024

Yorum: kokusu cok guzel
İsim: İ** ş** Y**
Beden: 06 Eylül 2024

Yorum: saglam kargolanmis olarak geldi. urun gayet guzel.
İsim: A** Ç**
Beden: 04 Eylül 2024

Yorum: cok memnun kaldim artik surekli alırım
İsim: F** Ç**
Beden: 03 Temmuz 2024

Yorum: daha önce akne karşıtı olanı denemek için almıştım ve memnun kaldım. bu sabun da hasarsız geldi.
İsim: I** U**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: kokusu güzel
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Ürün güzel yüzü yumuşacık yapıyor
Tarih: 12 Mart 2023

Yorum: Memnun kaldım, sipariş verdim. Geldi sorunsuz çok memnunum.Ferahlatoci, yorgunluk giderici tavsiye ederim. Alın kullanın lütfen hayatınızı kolaylaştıracak.
İsim: Y** B**
Beden: 08 Ocak 2024

Yorum: Harika bir kokusu var umarım cildimde güzel sonuçlar alırım
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: Kokusu çok güzel indirimde almıştım paketlemesi de güzel geldi teşekkürler
İsim: Ö** S**
Tarih: 06 Kasım 2023

Yorum: coook harika sabun.kokusuna bayildim
İsim: T** M**
Tarih: 23 Aralık 2022

Yorum: Kokusu efffsanee
İsim: R** G**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: ürün kullanıp yorum yapmak istedim uzun süredir kullanıyorum gerçekten çok güzel ailecek kullanıyoruz kokusu çok hoş
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: Güzel sabun.
Tarih: 21 Ekim 2022

Yorum: cıldı yumusatıp nemlendırmesı guzel.
İsim: N** Ö**
Beden: 25 Nisan 2024

Kırmızı Yosun Sabun 150 gr Sıkça Sorulan Sorular

Soru: kaç yaş için uygundur
Cevap: Merhaba, üründe özel bir yaş aralığı belirtilmemiş olup, dermatolojik olarak testlerden geçtiği üretici tarafından belirtilmiştir. Güvenle kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Bu sabunun cilde faydaları nelerdir
Cevap: Merhabalar, Kırmızı yosun (Kırmızı alg), latince ismiyle, Furcellaria lumbricalis, özellikle İskandinav sularında yetişen bir yosun türüdür ve son dönemlerde cilt bakımında kullanımı dünyada gitgide artmaktadır. Kırmızı yosun cildin nemli kalmasını sağlar ve düzenli kullanım ile kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur. Doğal bir antioksidan kaynağıdır.uzun süreli nemlendirme sağlar. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba. sabunlar doğalmıdır
Cevap: Merhaba, evet doğal içeriğe sahiptir.

Soru: Bu sabun ne ise yarıyor bilgi verirmsniz
Cevap: Merhaba, yasal mevzuatlar ve firma politikamız gereği, tüketiciye sağlık beyanında bulunmamaktayız. Konu ile ilgili olarak bir sağlık uzmanına danışmanız önerilir. Sağlıklı günler.

Soru: kac yas için uygun
Cevap: Merhabalar, üründe belirtilen bir yaş aralığı bulunmamaktadır. Güvenle kullanabilirsiniz, dermatolojik olarak testlerin sağlandığı bilgisi üretici tarafından belirtilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Sadece yüz için mi? Duş sabunu olarak kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba, kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: Ne işe yarıyor bu sabun ben akdımda bır kac urunle beraber ne işe yaradıgı yazmıyor
Cevap: Merhaba, yasal mevzuatlar ve firma politikamız gereği, tüketiciye ürün iddiası veya sağlık beyanında bulunmamaktayız. Konu ile ilgili olarak bir sağlık uzmanına danışmanız önerilir. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: merhaba urunun faydalari nedir ne icin kulaniliyor kolojen sabunla donusumlu kullanilabilirmi
Cevap: Merhabalar, Kırmızı yosun özellikle İskandinav sularında yetişen bir yosun türüdür ve son dönemlerde cilt bakımında kullanımı dünyada gitgide artmaktadır. Kırmızı yosun cildin nemli kalmasını sağlar ve düzenli kullanım ile kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur. Doğal bir antioksidan kaynağıdır.uzun süreli nemlendirme sağlar. Kolajen sabunla birlikte düzenli olarak kullanılabilir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: sabunun içeriğinde tam olarak neler var
Cevap: Merhaba, tam içerik şu şekildedir: Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Parfum, Sodium Chloride, Stearic Acid, Lauric Acid, CI 16255, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, Phenethyl Alcohol, Sodium Carrageenan, Linalool, Sea Salt, Limonene, Citral. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: merhabalar bu sabunun faydalarını öğrenebilirmiyim birde günde kaç defa kullanıma uygundur
Cevap: Merhabalar, Kırmızı yosun güçlü özelliklere sahiptir, yani suyu kolayca çeker ve nemi tutar. Bu da onu cildi canlandırmaya, yumuşatmaya ve canlandırmaya yardımcı olmak için mükemmel bir içerik yapar. Cilde bakım yapar ve yumuşatır. Kurumuş ciltleri canlandırmaya ve yenilemeye yardımcı olur. Sabah ve akşam olarak günde iki kez düzenli kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba ergenlik çağındaki gençlerin kullanımına uygunmudur acaba kaç yaş itibariyle kullanilabilir
Cevap: Merhaba, 18 yaş ve üzeri kişilerin kullanımına uygundur. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: merhaba pH değerini öğrenebilir miyiz
Cevap: Merhaba, dermatolojik olarak test edilmiş olduğundan ayrıca bir pH analizi mevcut değildir. Güvenle kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba sabunu aldım ve memnunum fakat kutusunda göremediğim için sormak istedim, ph değeri kaç acaba
Cevap: Merhaba, tüm Dermoten sabunlar, dermatolojik olarak test edilmiştir. Ekstra bir pH analizi mevcut değildir. Güvenle kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba daha önce sizden kırmızı yosun ve collagen krem almıştım yeniden almak istiyorum temin edebilirmisiniz
Cevap: Merhaba, yakın zamanda yeniden stoklarda olacaktır. Takipte kalabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: PH değerini öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba, dermatolojik olarak test edilmiştir. Bu nedenle ekstra pH analizi bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: Kırmızı yosun sıvı peeling kullandıktan sonra kırmızı yosunlu sabununuz da kullanılabilir mi ?
Cevap: Merhaba, kullanılabilir. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Kırmızı Yosun Sabun 150 gr Ürün Resimleri

Kırmızı Yosun Sabun 150 gr En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü