Kirpiklere Zarar Vermeden Şekil Veren Kirpik Kıvırıcı MISSHA Perfect Eyelash Curler En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Nilufer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
333
0
0
Kirpiklere Zarar Vermeden Şekil Veren Kirpik Kıvırıcı MISSHA Perfect Eyelash Curler Satın Alır Mısınız?
Kirpiklere Zarar Vermeden Şekil Veren Kirpik Kıvırıcı MISSHA Perfect Eyelash Curler Mevcut Fiyatı 149.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kirpiklere Zarar Vermeden Şekil Veren Kirpik Kıvırıcı MISSHA Perfect Eyelash Curler Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Kirpiklere Zarar Vermeden Şekil Veren Kirpik Kıvırıcı MISSHA Perfect Eyelash Curler Hakkında yaklaşık 2714 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kirpiklere Zarar Vermeden Şekil Veren Kirpik Kıvırıcı MISSHA Perfect Eyelash Curler Teknik Bilgiler

_x000D_

Kirpiklere Zarar Vermeden Şekil Veren Kirpik Kıvırıcı MISSHA Perfect Eyelash Curler Ürününün Satıcısı, Missha Kirpiklere Zarar Vermeden Şekil Veren Kirpik Kıvırıcı MISSHA Perfect Eyelash Curler ürününü 149.9 Tl'den Satılmaktadır.

Kirpiklere Zarar Vermeden Şekil Veren Kirpik Kıvırıcı MISSHA Perfect Eyelash Curler Ürünü Kullananların Görüşleri
149.9 Tl ye satışta olan Kirpiklere Zarar Vermeden Şekil Veren Kirpik Kıvırıcı MISSHA Perfect Eyelash Curler Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2714 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Çok memnun kaldım . Resmen kirpiklerim kaşıma değdi . Yedek lastik de koymuşlar
İsim: Ş** A**
Tarih: 21 Ocak 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Missha T

Yorum: indirimdeyken almıştım kirpiklere çok güzel şekil veriyor tam fiyat performans ürünü teşekkürler
İsim: S** Y**
Tarih: 14 Şubat 2024
Satıcı: Missha Türkiye

Yorum: Ürünü alalı 15 gün oldu o kadar süredir de kullanıyorum. Benim kirpiklerim ince yapılı ve ilk açtığımda aşırı sert geldi basamadım ve açıkçası korktum koparırsam vs diye. Ama 3 4 gün sonra birazcık yumuşadı ve tam kıvamına geldi şu an aşırı memnunum. Normalde kirpiklerim de dümdüz hemen düşer ama bunu sabah 7 de yapıyorum ardına rimel akşam 7 ye kaDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 27 Nisan 2022

Yorum: Bayıldım iki yedek lastik de koymuşlar 🙏Kısacık kirpiklerimi bile kıvırdı çok başarılı👏👏Peketleme muhteşem ötesi satıcıya teşekkürler👏👏👏👍
İsim: SERPİL A.
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: Daha önce de kullanıyordum o yüzden memnunum ve bir kez daha kardeşim için aldım. Kesinlikle alınabilir
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: cookkkk begendim gercekten cok fazla kirpik kivirici denedim ama bu denediklerim arasinda en iyisi kirpikleri guzel kavriyor kivirinca dusmuyor normalde 5 dakikada duser kirpiklerim ayrica etim sıkışıyor baska kiviricilarda bunda o sorun da olmadi yapisi daha u seklinde gozleriniz cekikse daha iyi oturur bence zaten asya markasi oldugundan. fiyat pDevamını Oku
İsim: M** Ş**
Tarih: 16 Şubat 2022

Yorum: henüz denemedim ama işe yarar gibi.
İsim: A** S**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Kızım için aldım. Kaliteli bir ürün . Kızımın kirpikleri düz ama kolay ve nazik bir şekilde kirpiklerini kıvırabildi.
İsim: C** H**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: çok Güzel çok kaliteli ürün tavsiye ederim almak isteyenlere çok teşekkür ederim satıcıya
İsim: K** k**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Kıvırıcılığı mükemmel bir ürün alın aldırın
İsim: Sema K.
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel kıvırıyor ve gün boyu kalıyor.hiç düşünmeden alın
İsim: M** k** E**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Gayet güzel indirimlerde kaçırmayın
Tarih: 10 Kasım 2021

Yorum: Harika güzel bi maskara indirimden aldım kardeşim
İsim: N** S** Ö**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Missha kalitesi kendini her yerde belli ediyor
İsim: D** N** Ç**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: Teslimat hızlı ulaştı. Paketleme çok iyi. Kirpikleri çok güzel kıvırıyor. mükemmel bir ürün cidden.
İsim: A** H** K**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: ürün sağlam bir şekilde elime ulaştı. Kirpiklerimi çok güzel kıvırıyor oldukça memnunum
İsim: F** N** Ç**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: missh kalitesi derim susarım
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Sert basılıyor ama kullandıkça düzelir diye düşünüyorum missha kalitesine güvendiğim için aldım
İsim: S** D**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: kirpiklerimi zarar vermeden cok guzel kivirdiiii
İsim: n** ö** e**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Yedek lastik ile gelmis olmasi harika, tesekkurler
İsim: A** O**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: aldığım ilk kirpik kıvırıcısı bu oldu ve emin olabilirsiniz ki çok güzel bir ürün. yorumlarda sert falan demişler ama gayet rahat bir kullanıma sahip. kıvırması vb. 10/10. almanızı canı gönülden tavsiye ederim.
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: Kargo hızlı ve paketlenmesi güzel begendim böyle devam edin saglam geldm
İsim: D** K**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: Misshanın tüm ürünlerine bayılıyoru
İsim: H** P**
Tarih: 12 Eylül 2022

Yorum: Kızım için aldım harika tavsiye diyorum
İsim: E** g**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: cok guzel kiviriyor ve kaliciligi da gayet iyi yaninda yedek bir lastik daha gondermislerdi o yuzden uzun sure kullanabilecegimi dusunuyorum
İsim: A** E** S**
Tarih: 23 Ağustos 2023

Yorum: Heyet güzel
İsim: S** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Haziran 2023

Yorum: rimel üstüne kullaninca kirpik koparıyor ama onda bile 1 max 2 tane. ben gayet memnun kaldım. yedek lastiği çıkıyor ve çok guzel kıvırıyor.
İsim: D** U**
Tarih: 24 Ekim 2023

Yorum: bayıldım, yumuşak ve etkili makas
İsim: N** ç**
Beden: 29 Mart 2022

Yorum: tam bir fiyat performans
İsim: F** S** T**
Beden: 19 Ocak 2024

Yorum: kullanılır güzel
İsim: S** Ş**
Tarih: 21 Kasım 2023

Kirpiklere Zarar Vermeden Şekil Veren Kirpik Kıvırıcı MISSHA Perfect Eyelash Curler Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Slikon kepçe satılıyormu?
Cevap: Merhaba satılmamaktadır. Bilgilerinize

Soru: Merhaba siyah ürünle arasındaki fark nedir
Cevap: Merhaba, görseldeki ürünümüz daha doğal hafif kıvırma sağlar.MISSHA 3-Wave Eyelash Curler ürünümüzün kıvırma kısmı 3 lüdür. Kirpiklerinizin kökten uca kıvırma sağlamaktadır. Sevgiler

Soru: Sayfanizda birde siyah olani var bu ikisinin ne farki var
Cevap: Merhaba, görseldeki ürünümüz daha doğal hafif kıvırma sağlar.MISSHA 3-Wave Eyelash Curler ürünümüzün kıvırma kısmı 3 lüdür. Kirpiklerinizin kökten uca kıvırma sağlamaktadır. Sevgiler

Soru: İçinden yedek lastik çıkıyor mu?
Cevap: Merhaba ürün içerisinde yedek lastik mevcuttur.Sevgiler

Soru: merhaba kirpik kıvırcısının altında sünger var üst kısmına takılacak yer yok nasıl kullanıcaz acaba
Cevap: Merhaba yuva kısmına yerleştirmeniz gerekmektedir.

Soru: Merhabalar hangi kargoyla gönderim yapıyorsunuz?
Cevap: Merhaba; Trendyol express ile çalışmaktayız. Sevgiler

Soru: Hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz

Soru: Ne zaman stoğa girecek
Cevap: Değerli Müşterimiz, Temmuz ayının ilk haftasında stoklarımızı güncelleyerek daha geniş bir ürün yelpazesi sunma hedefindeyiz. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sevgilerimizle,

Soru: Ben ürününüzü birkaç ay önce almıştım çok memnun kaldım ama lastiği eskidi içinden yedek de çıkmamıştı benden sadece lastik satın alamıyor muyuz?
Cevap: tek olarak lastik satışımız bulunmamaktadır.

Soru: Hangi kargo ile gönderiyorsunuz

Soru: merhaba, sarı kıvırıcınız ne zaman stoklara girecek uzun zamandır stok bekliyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz,Kasım ayı içerisinde stoklarımızı güncelleyerek daha geniş bir ürün yelpazesi sunma hedefindeyiz. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sevgilerimizle.

Soru: Kirpiklerim çok kısa ve düz hangi kıvırıcıyı önerirsiniz
Cevap: Merhaba kirpikleriniz için görseldeki ürünümüzü değerlendirebilirsiniz.Sevgiler

Soru: merhaba sarı klasik olan stoğa ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, Mayıs ayı içerisinde stok güncellemesi beklemekteyiz. İyi günler dileriz. Sevgiler

Soru: Kalitesi. Nasıl güzel kıvırıyor mu
Cevap: Merhaba, ürünümüz kirpikleri kırmadan doğal şekillendirmektedir. Sevgiler

Soru: Kirpiklere çok zarar verir mi
Cevap: Merhaba, ürünümüz kirpikleri kırmadan doğal şekillendirmektedir. Sevgiler

Soru: Stokları yenilenecek mi
Cevap: Merhaba; Ürün stoklarımız en kısa süre içerisinde güncellenecektir. Sevgiler

Soru: Ürün tekrar stoğa girecek mi bilgi verir misiniz
Cevap: Merhaba; Ürün stoklarımız en kısa süre içerisinde güncellenecektir. Sevgiler

Soru: Gel al noktası seçeneğini var mı
Cevap: Merhaba konu ile ilgili trendyol asistan ile görüşme sağlayabilirsiniz.Sevgiler

Soru: yorumlarda bazı müşterilere hediye gönderdiğinizi gördüm şimdi yollamıyoruz diyorsunuz
Cevap: Merhaba şuan böyle bir uygulamamız bulunmamaktadır.Sevgiler

Soru: yanında yedek lastik var mı
Cevap: Merhaba, yedek lastik bulunmaktadır. Sevgiler.

Kirpiklere Zarar Vermeden Şekil Veren Kirpik Kıvırıcı MISSHA Perfect Eyelash Curler Ürünün Fotoğrafları

Kirpiklere Zarar Vermeden Şekil Veren Kirpik Kıvırıcı MISSHA Perfect Eyelash Curler En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü