Kısa sivri topuklu sandalet Satın Alır Mısınız

Ecem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
563
0
0
Kısa sivri topuklu sandalet Tavsiye Eder Misiniz?
Kısa sivri topuklu sandalet Güncel Satış Fiyatı 1190.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kısa sivri topuklu sandalet Gerçekten İyi Mi?

Kısa sivri topuklu sandalet Hakkında yaklaşık 41 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kısa sivri topuklu sandalet Ürünün Detayları

Farklı renkleri mevcut, kısa sivri topuklu sandalet. Üst kısmı bantlı. Tokalı bilek kayışlı.>_x000D_
_x000D_
AIRFIT®. Daha fazla rahatlık sunmak için tasarlanmış, esnek, teknik lateks kompozit köpük iç tabanlıdır.>_x000D_
_x000D_
Topuk boyu: 3 cm.;100% poliüretan;Kuru temizleme yapılmaz - Deri: Renksiz veya derinin renginde cila uygulanabilir. - Yıkanmaz - Suya sokmayın. - Beyazlatıcı kullanılmaz - Rugan deri/sentetik/kumaş: Nemli bir bezle silin. - Ütülenmez - Süet/nubuk/post: Yumuşak bir fırça ya da sert bir sünger ile temizleyin. - Tamburlu kurutma yapılmaz - Süet/nubuk/post: Ayakkabı bakım spreyleri veya toz itici spreyler (paspaslar için su iticiler) kullanılabilir.;11615340001>

Kısa sivri topuklu sandalet Ürününün Satıcısı, Pull & Bear Kısa sivri topuklu sandalet ürününü 1190.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kısa sivri topuklu sandalet En Son Yapılan Yorumlar
1190.0 Tl ye satışta olan Kısa sivri topuklu sandalet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
41 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Çok rahat çok şık tam kalıp şiddetle tavsiye
İsim: **** ****
Tarih: 09 Temmuz 2024
Beden: Beden:36
Satıcı: Pull&Bear

Yorum: Kendi numaramı aldım. Duruşunu çok beğendim. Topuk boyu çok iyi, yazlık yerde pıtı pıtı yürüyeceğim.
İsim: B** A**
Tarih: 01 Temmuz 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Kalitesi kalıbı çok güzel ve rahat bi ayakkabı çok beğendiim
İsim: S** S** E**
Tarih: 02 Temmuz 2024
Beden: Beden:40

Yorum: mükemmel ve çok rahat
İsim: s** e**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: Gelin ayakkabısı olarak aldım çok rahat
İsim: B** A**
Tarih: 15 Temmuz 2024
Beden: Beden:41

Yorum: Her ayakkabı modelinde 36 giyerim , bu modelde de 36 tam oldu kalıbı tam kalıp bence çok zarif ve oldukça rahat ☺
İsim: c** y** d** g**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Kessinlikle mükemmelllll bayıldım yani o kadar rahat ve tatlı duruyor ki😭😭🫶🏼
İsim: S** n** M**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: Görünüş güzel rahat
İsim: M** T**
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Bayıldım tarzına ve topuğuna. Cidden diğer topuklulara göre yürüyüş epey konforlu oluyor. Ayaklarım ve bileklerim çok incedir ama bilek kısmı, ön kısımları biraz sıkı durdu giydikçe açılır umarım.
İsim: A** G** İ**
Tarih: 29 Haziran 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Bayıldım çok rahat ♥😍
İsim: Selen K.
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Çok rahat çok güzel tam kalıp ama topuğu biraz şey çirkin👉🏼👈🏼
İsim: Z** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Ağustos 2024

Yorum: Bayıldım tabanı yumuşacık ben sadece topuk boyundan dolayı tercih etmiştim ama her detayına bayıldım müko
İsim: Pınar Ç.
Beden: 11 Temmuz 2024

Yorum: Çok rahat ve şık 1 beden büyük almanızı tavsiye ediyorum 38 giyiniyorum 39 aldım çok daha rahat oldu
İsim: E** A**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: çok güzelll aşık oldum
İsim: Asena k.
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Bir numara büyük alınırsa iyi olur kalıbı baya küçük bilek bile kapanmadı önü kötü ayağı çok kaba ve uzun gösteriyor iade
İsim: F** B**
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: Çok şık çok rahat
İsim: i** k**
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: Ayakkabı tüm gün ayağımdaydı kızlar şık ve rahat ama serçe parmağımı bi tık acıttı önler bir tık dar onun harici rahat tam numara ama ayağınız taraklı geniş falan ise büyük alın derim
İsim: İ** S**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: Ayaklarımı biraz acıttı ön kısmı ve küçük parmak dışarda kalıyor tam ayak numaramı almama rağmen
İsim: D** İ**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Minik topuklarıyla çok şık bir görünümü var topuklu olmasına rağmen aşırı rahat bir sandalet ayrıca gayet kaliteli çok beğendim 💕
İsim: B** S**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: 2 rengini de aldım
İsim: B** K** Ö**
Beden: 31 Ağustos 2024

Yorum: Bantları o kadar dar ki benim ayağım ince uzun olmasına rağmen hiç rahat değillll bence bir büyük alınmalı topuk tam sınırda kalıyor
İsim: G** A** B**
Beden: 08 Temmuz 2024

Yorum: Çok rahat siyahını da alacağım
İsim: A** B**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: Beyaz topuklu şık bir sandalet.ama nedense parmaklar tam ilerlemiyor önü biraz dar giydikçe açılır diye düşünüyorum.en sevdiğim yanı kısa topuklu olması.normalde 39-40 giyiyorum 40 aldım rahat olsun diye.
İsim: D** Y**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: bu ayakkabının 41 numarası 41 numara olduğuna emin mi ?
İsim: S** B**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Beden:41

Yorum: tam beden zarif guzel
İsim: B** D**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: Çok kibar tam fotodaki gibi ve rahat. Ayaklarım ince bantları bol gelir mi diye endişelenmiştim ama gelmedi
İsim: N** K**
Beden: 29 Temmuz 2024

Yorum: topuğu çok küçük ve çok tatliiii
İsim: E** A**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: çok şık çok güzel bir ayakkabı normalde spor ayakkabıda 36 giyerim ama topukluda 35 aldım tam oldu💫💫💫🥰
İsim: H** S**
Beden: 21 Ağustos 2024

Yorum: Merak ediyorum bi kutuya koymak çok mu zor? Ürünü denedim ayağım 37,5 olduğu için dar geldi geri aynı şekilde saracağım diye çok uğraştım bu markaya yakıştıramadım.
İsim: S** A**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Topuğu stili çok güzel ama ayağı uzun gösterdiği için iade edip siyahını aldım
İsim: T** Ö**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Kısa sivri topuklu sandalet Ürüne Dair Sorular

Soru: ürünün topuk boyu kaç cm
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ilgili ürünün taban yüksekliği 3 cm'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Topuk boyu kaç cm
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ilgili ürünün taban yüksekliği 3 cm'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Kısa sivri topuklu sandalet Ürünün Detaylı Resimleri

Kısa sivri topuklu sandalet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü