Kışlık Polarlı Yüksek Bel Lacivert Çimalı Bol Paça Bağcıklı Palazzo Eşofman Altı En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Sezen

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
548
0
0
Kışlık Polarlı Yüksek Bel Lacivert Çimalı Bol Paça Bağcıklı Palazzo Eşofman Altı Bu Ürünü Almalı Mı?
Kışlık Polarlı Yüksek Bel Lacivert Çimalı Bol Paça Bağcıklı Palazzo Eşofman Altı Anlık Fiyatı 699.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kışlık Polarlı Yüksek Bel Lacivert Çimalı Bol Paça Bağcıklı Palazzo Eşofman Altı Kaç Kişi Memnun?

Kışlık Polarlı Yüksek Bel Lacivert Çimalı Bol Paça Bağcıklı Palazzo Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Kışlık Polarlı Yüksek Bel Lacivert Çimalı Bol Paça Bağcıklı Palazzo Eşofman Altı Ürün Açıklaması

Kışlık Polarlı Yüksek Bel Lacivert Çimalı Bol Paça Bağcıklı Palazzo Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, kallima Kışlık Polarlı Yüksek Bel Lacivert Çimalı Bol Paça Bağcıklı Palazzo Eşofman Altı ürününü 699.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kışlık Polarlı Yüksek Bel Lacivert Çimalı Bol Paça Bağcıklı Palazzo Eşofman Altı Son Yorumlar
699.99 Tl ye satışta olan Kışlık Polarlı Yüksek Bel Lacivert Çimalı Bol Paça Bağcıklı Palazzo Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: gayet sıcak tutacak, beğendim 63 kilo bedenime de tam geldi, teşekkür ederim
İsim: B** G**
Tarih: 12 Aralık 2023
Beden: Beden:L
Satıcı: Kallima

Yorum: Bayıldık . Kızım için aldım fakat kalitesi ve duruşu o kadar güzel ki kendime de alacağım . Hediye için çok teşekkür ederim çok naziksiniz . Fotoğrafda gözüktüğü gibi aşırı güzel duruyor .Herkes alsın bence , çok kurtarıcı bir ürün .
İsim: **** ****
Tarih: 12 Şubat 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: İnanılmaz güzel ve kapkalın bayıldım hediyeniz için çok teşekkür ederim 🌺
İsim: L** g** A**
Tarih: 22 Ocak 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Çok hızlı gönderildi kalite harika minik hediye için teşekkür ederim ☺
İsim: Ç** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Şubat 2024

Yorum: Güzel kaliteli
İsim: ç** c**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Mart 2024

Kışlık Polarlı Yüksek Bel Lacivert Çimalı Bol Paça Bağcıklı Palazzo Eşofman Altı Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: İçi şardonlu mu acaba?
Cevap: Merhabalar evet Şardonlu kalın 3 iplik kumaştır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: 173-56 kilo pacasi nereye kadar geliyor
Cevap: Merhabalar efendim, S sizin için en uygun beden olacaktır. Kalıplarımız hafif bol kesimdir. Ürünün paça boyu bel başlangıcından paça ucuna 103 cmdir, kısa gelmeyecektir. Güzel ve sağlıklı günlerde giyilsin.

Soru: 161boy 61 kilo kaç beden almalıyım
Cevap: Merhabalar efendim, M sizin için en uygun beden olacaktır. Kalıplarımız hafif bol kesimdir. Ürünün paça boyu 105 cmdir, biraz tadilat gerekecektir. Güzel ve sağlıklı günlerde giyilsin.

Soru: 155 boy 87 hangi beden almaliyim
Cevap: Merhabalar diğer bol paça modelimizde 2xl tercih edebilirsiniz. Bu modelde xl dar gelebilir, rahat edemeyebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: 169 boy 65 kg icin ne onerirsinz
Cevap: Merhabalar efendim, M sizin için en uygun beden olacaktır. Kalıplarımız hafif bol kesimdir. Güzel ve sağlıklı günlerde giyilsin.

Soru: merhaba kalıpların ölçülerini verebilir misiniz
Cevap: Merhabalar, ürünün boyu uzundur. Bel başlangıcından paça ucuna XS bedenin boyu 103 cm'dir. Her bedende 1 cm uzamaktadır. Bel genişleme payı ile XS için 70 cm, her bedende 5 cm genişler, basen XS bedende 90 cm olup her bedende 4 cm genişlemektedir. Sağlıklı günlerde giyilsin.

Soru: 45 kilo 1.52 boy hangi beden uygundur
Cevap: Merhabalar efendim, S sizin için en uygun beden olacaktır. Kalıplarımız hafif bol kesimdir. Paçasını kestirmeniz gerekecektir. Güzel ve sağlıklı günlerde giyilsin.

Soru: Merhaba 158 55 kiloyum hangi beden almam uygun olur
Cevap: Merhabalar efendim, S sizin için en uygun beden olacaktır. Güzel ve sağlıklı günlerde giyilsin.

Soru: 47 kilo 1.58 boy için hangi beden uygun ve paçadan nasıl olucak?
Cevap: Merhabalar efendim, XS sizin için en uygun beden olacaktır. Kalıplarımız hafif bol kesimdir. Paça boyu uzun gelecektir kestirmeniz gerekecektir. Güzel ve sağlıklı günlerde giyilsin.

Soru: merhaba 1.60 boy 50 kilo hangi beden tercih etmeliyim? urun cok yapissin istemiyorum tesekkurler
Cevap: Merhabalar efendim, S sizin için en uygun beden olacaktır. Kalıplarımız hafif bol kesimdir. Güzel ve sağlıklı günlerde giyilsin.

Soru: 63kilo boy 1.53 basen 102 hangi beden almalıyım?
Cevap: Merhabalar efendim, L sizin için en uygun beden olacaktır. Kalıplarımız hafif bol kesimdir. Boyu biraz uzun gelebilir. Güzel ve sağlıklı günlerde giyilsin.

Soru: s bedenin paca boyu nedir acaba? ve kalın mıdır kumaşı?
Cevap: Merhabalar, ürünün boyu uzundur. Bel başlangıcından paça ucuna S bedenin boyu 103 cm'dir. Her bedende 1 cm uzamaktadır. Ürün oldukça kalın, kışlık, yumuşak dokulu 3 iplik Şardonlu kumaştır. Sağlıklı günlerde giyilsin.

Soru: L bedenin boy uzunluğu nedir öğrenme şansım var mı?1.72 boy 63 kilo için .
Cevap: Merhabalar, ürünün boyu uzundur. Bel başlangıcından paça ucuna XS bedenin boyu 103 cm'dir. Her bedende 1 cm uzamaktadır. Size M beden olur rahatlıkla. Sağlıklı günlerde giyilsin.

Soru: merhaba, boy 173 kilo 55 hangi bedeni almaliyim?
Cevap: Merhabalar efendim, XS sizin için en uygun beden olacaktır. Kalıplarımız hafif bol kesimdir. Güzel ve sağlıklı günlerde giyilsin.

Kışlık Polarlı Yüksek Bel Lacivert Çimalı Bol Paça Bağcıklı Palazzo Eşofman Altı Detay Resimler

Kışlık Polarlı Yüksek Bel Lacivert Çimalı Bol Paça Bağcıklı Palazzo Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü