Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin (Boucle) Bukle Belirginleştirici Şampuan - Vegan-300 ml Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Ebru

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
517
0
0
Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin (Boucle) Bukle Belirginleştirici Şampuan - Vegan-300 ml Alınmaya Değer Mi?
Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin (Boucle) Bukle Belirginleştirici Şampuan - Vegan-300 ml Güncel Satış Fiyatı 217.43 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin (Boucle) Bukle Belirginleştirici Şampuan - Vegan-300 ml Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin (Boucle) Bukle Belirginleştirici Şampuan - Vegan-300 ml Hakkında yaklaşık 3130 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin (Boucle) Bukle Belirginleştirici Şampuan - Vegan-300 ml Ürün Bilgisi

_x000D_
_x000D_

Kıvırcık saçlara özel şampuan, saçları nazikçe temizler. Bukleleri ağırlaştırmadan şekillendirir ve belirginleştirir. Besleyici ve yarı saydam jel dokusu ile 48 saat boyunca* belirgin buklelere sahip olmanıza destek olur.İçeriğindeki Organik Keten daha belirgin ve canlı buklelere sahip olmanıza yardımcı olurken, formülü ile saçı nazikçe temizler. Buklelere doğal bir görünüm kazandırır. Kabarma ve elektriklenmeyi kontrol altına alır.Formülündeki Agav; saç köklerinin derinlemesine beslenmesine yardımcı olur**, kökten uca saça bakım yapar. Daha sağlıklı, daha hafif, parlak ve canlı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.*Enstrümantal Test Sonucu**In Vitro Testi SonucuUygulama: Islak saça masaj yaparak uygulayınız. Sonrasında ılık su ile durulayınız.Saç bakım kremi ve saç şekillendirici bakım kremi ile rutininizi tamamlayın.Ambalaj Türü : Şişe >_x000D_

Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin (Boucle) Bukle Belirginleştirici Şampuan - Vegan-300 ml Ürününün Satıcısı, Yves Rocher Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin (Boucle) Bukle Belirginleştirici Şampuan - Vegan-300 ml ürününü 217.43 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin (Boucle) Bukle Belirginleştirici Şampuan - Vegan-300 ml Kullanıcı Değerlendirmeleri
217.43 Tl ye satışta olan Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin (Boucle) Bukle Belirginleştirici Şampuan - Vegan-300 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3130 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Vegan bir ürün olduğu için denemek istedim. 2 kutu bitirdim ve çok memnun kaldım. Kıvırcık saçlarım çok nemsiz kalıyordu bu şampuan sayesinde artık daha yumuşak ve parlak oluyor. İndirimde yakalayıp stok yapıyorum. Boyutu biraz küçük ama bereketli bir ürün.
İsim: S** Ç**
Tarih: 14 Ocak 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Yves Rocher

Yorum: Buklelerime Ogxtan sonra en iyi gelen şampuan. Nemlendirmesi harika krem kullanmama bile gerek kalmadan saçlarım kolayca taranabiliyo. Yumuşacık sağlıklı bukleleli bir hale geldi saçlarım. Her indirime girdiğinde stok yapacağım. Yanındaki hediye için de teşekkürler🥰
İsim: T** H**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: güzel üründü saçlarıma canlılık kattı saçlarım kıvırcık ve bukleleri bozulmuştu artk açılmıştı bu şampuan sayesinde saçlarım eski buklelerine kavuştu teşekkür ederim 🥰
İsim: n** ö**
Tarih: 02 Ekim 2022
Satıcı: Renk AVM Kozmetik

Yorum: Kokusu dokusu o kadar güzel ki.. Kıvırcık saçların tek ihtiyacı olan nem ve böyle kendi nemini içinde barındıran şampuanlar aşk resmen. Ogx bukleli saçlar için olan şampuanı kullanırdım bunu da indirimde görünce denemek istedim ve çok güzel o yüzden gittim ikinciyi de aldım 🤟🏻😀
İsim: G** Y**
Tarih: 18 Ocak 2022

Yorum: kıvırcık saçlıyim, gerçekten yıkama sonrası inanılmaz bir şekilde saçlarıma canlılık geldi. o gün çok iltifat aldım. ilk seferde bu kadar etki göstereceğini sanmıyordum. kullandıkça daha iyi olacağına eminim. sonuç ilk kullanımda dahi memnun kaldım. Kargo zaten Yves Rocher farkı kutulu nazik ve yanında hediyesi mevcut
İsim: H** D** D**
Tarih: 23 Aralık 2022

Yorum: 20 gündür kullanıyorum, buklelerime çok iyi geldi, kıvırcıklarima ekstra ürün kullanmadan harika bukleler elde etmemi sağladı, indirim oldukça stoklayacağım.
İsim: E** Y** D**
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: Çocuklar içinde gönül rahatlığıyla ile kullanılabilir. Biz çok begendik .Kızımın bukleli saçları çok daha güzel oldu.
İsim: B** K**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: saçlarım yıllardır uzamıyor kıvırcık ve boyalı bu şampuanı iki aydır kullanıyorum cidden çok çok iyi geldi acayip memnunum küçük bir kremde hediye gelmiş teşekkür ederim
İsim: Z** Y**
Tarih: 08 Kasım 2022

Yorum: urunu ilk kez kullaniyorum, ben indirimdeyken almistim, saclarima iyi geldi ve favorilarime ekledim, kullanmaya devam etmeyi dusunuyorum.
İsim: Ü** E** Ş**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Stok yapmak istediğim bir ürün kokusu mükemmel kremiyle kullanıldığında çok güzel şekil veriyor
İsim: B** K**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: Harika set şeklinde aldım hatta set şeklinde bi sipariş daha verdim stokladım alın aldırın kıvırcıgım mükemmel durdu
İsim: N** K** ü**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Eylül 2023

Yorum: kargo hızlıydı paketleme çok güzel yapılmıştı ürün kokusu çok güzel köpürmesi de çok iyidi saçlarıma çok iyi geldi nemlendirmesi iyi
İsim: F** B**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: 3 yaşındaki kızım için aldım saçları aşırı kıvırcık ve bebek şampuanları artık iş görmüyordu, inanılmaz bir nem veriyor saça bukleleri çok daha düzgün gösteriyor ve güzel temizliyor
İsim: G** T**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Mukemmelllllllll,stokladim
İsim: L** R**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: saçlarım kıvırcık ve tabi ki kuru. daha ilk kullanımdan itibaren fark etti. yumuşacık. biraz fiyatı da uygun olursa tamamdır
İsim: D** Ö**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: Kıvırcık saçlarımı besliyor ve bukleler daha sağlıklı görünüyor.daha öncede kullanmıştım çok memnun kaldım.
İsim: G** K** I**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Çok beğenerek kullaniyorum kıvırcik saclarımin aşkı bu şampuandirr !!💖
İsim: **** ****
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Daha önceden benim kullandığım bir üründü şimdi kardeşime aldım tavsiye ederim ki zaten yves rocher kalitesi olan bir ürün
İsim: K** E** K**
Beden: 06 Haziran 2022

Yorum: Oğlum için aldım.Gayet güzel saçlara hacim veriyor👍
İsim: Ö** B**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: saçlarım permalı taraması zor oluyor bu şampuan yumuşacık yapıyor taramayı kolaylaştırıyor
İsim: F** Ş**
Beden: 23 Temmuz 2023

Yorum: paketleme cok özenliydi, kargo da hızlı elime ulaşti. yves rocher 2senedir severek kullandığım bir marka. Kivircik saclar icin olanini ilk kez deneyeceğim. Teşekkürler trendyol.
İsim: E** Ç**
Tarih: 17 Temmuz 2022

Yorum: Duş sonrası havluyu uzun süre saçlarımda beklettiğimde normalde saçlarım dümdüz olurdu. Bu üründen sonra ise havluyu çıkardığımda dalgalı saçlarım var. İlk kullanımda etkisini gösterdi saç şeklini bozmadan volum verdi. Ayrıca kargo özenliydi minik hediye için teşekkür ederim
İsim: Ş** D**
Tarih: 07 Ocak 2022

Yorum: guzel, stokluyorum
İsim: A** B**
Tarih: 13 Aralık 2023

Yorum: çok güzel saçımı temiz yapıyor biraz fiyat olarak fazla ama indirimle uyguna geliyor
İsim: N** M**
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: stok icin aldimm harika bir ürün
İsim: F** K**
Beden: 20 Eylül 2023

Yorum: Merveicerikleri tavsiyesi ile aldım, saçıma çok iyi geldi, yenisini sipariş ettim , dalgalı saçlar kesinlikle kullanmadı , kargo gayet hızlı
İsim: M** S**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: yumuşacık yapıyor saçı muhteşem
İsim: A** E** Ü**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: arkadaşım kullanıyordu gayet etkili bir şampuan bu yüzden ben de başladımm
Tarih: 12 Mayıs 2022

Yorum: Çok guzel kokuyor stok yapmalık bir ürün tavsiye ederim
İsim: T** Ç**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: saçlarımı yumuşacık yapıyor bayıldım
Tarih: 13 Mayıs 2023

Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin (Boucle) Bukle Belirginleştirici Şampuan - Vegan-300 ml Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: merhaba kepek ve sac gurlestirme konusunda etkili olur mu
Cevap: Merhaba, kıvırcık saçlar için bukle belirginleştirici etkisi vardır. Diğer sorunlarınıza etkisi olmayacaktır maalesef.

Soru: Merhaba saçım çok ince telli ve kıvırcık aynı zamanda dipleri kuru, yıpranmış saçlar için şampuanınızı aldım ama kremsi bir yapısı olmasına rağmen saçlarımı çok sertleştirdi. Detoks etkili olanını kullandım buklelerim belirgin olmadı . Ben bukle belirgin hem yumuşak hem dolgunluk veren bir şampuan istiyorum acaba bu ürününüz bana en uygun olanı mıdır?
Cevap: Değerli Müşterimiz, size Kıvırcık Saçlar İçin Şampuan ile İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Şampuan ürünümüzü önerebiliriz. Her iki ürünü de duş sırasında sırası ile kullanabilirsiniz. Ayrıca şampuan sonrası yan ürünlerimizi de kullanmanızı tavsiye ederiz. Ürünlerin linkini ekliyoruz. Dilerseniz detaylı inceleyebilirsiniz. https://www.trendyol.com/sr/?mid=107109&id=278928422,102416593,196415322&os=1 , https://www.trendyol.com/sr?q=Ultra+Onarıcı&qt=Ultra+Onarıcı&st=Ultra+Onarıcı&mid=107109&os=1 , https://www.trendyol.com/sr?q=kıvırcık&qt=kıvırcık&st=kıvırcık&mid=107109&os=1 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: merhaba şampuanınız 2yaş çocuk için uygun mıdır kıvırcık baş edilemeyen saçları var
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünlerimiz 12 yaş ve üzeri test edilmektedir. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Merhaba benim saçlarım kıvırcık. Bu şampuan kıvırcıkları açıyomu? Yeni kıvırcık istemiyorum düz olsun.
Cevap: Merhaba, ürün kıvırcık saçlar için saçınızı düz yapmaz.

Soru: benim saçım şu dalgası kullanmalımıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünümüz saçları nazikçe temizler. Bukleleri ağırlaştırmadan şekillendirir ve belirginleştirir. Besleyici ve yarı saydam jel dokusu ile 48 saat boyunca belirgin buklelere sahip olmanıza destek olur. İçeriğindeki Organik Keten daha belirgin ve canlı buklelere sahip olmanıza yardımcı olurken, formülü ile saçı nazikçe temizler. Buklelere doğal bir görünüm kazandırır. Kabarma ve elektriklenmeyi kontrol altına alır. Tamamlayıcı seri ile kullanmanızı öneririz. Link: https://www.trendyol.com/sr?q=kıvırcık&qt=kıvırcık&st=kıvırcık&mid=107109&os=1 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Ürünün son kullanma tarihi nedir? Teşekkürler
Cevap: Merhabalar 2026 dır

Soru: Kıvırcık sacı olmayanlar kullanamazmı. Bnm hafıf dalagalı. Duz saclar kullansa ne zararı olurkı acaba;)
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünümüz kıvırcık saçlara özel şampuan, saçları nazikçe temizler. Bukleleri ağırlaştırmadan şekillendirir ve belirginleştirir. Besleyici ve yarı saydam jel dokusu ile 48 saat boyunca* belirgin buklelere sahip olmanıza destek olur. İçeriğindeki Organik Keten daha belirgin ve canlı buklelere sahip olmanıza yardımcı olurken, formülü ile saçı nazikçe temizler. Buklelere doğal bir görünüm kazandırır. Kabarma ve elektriklenmeyi kontrol altına alır. Bukle belirginleştirici özelliği nedeniyle, düz saça fayda sağlamayacaktır. Link: https://www.trendyol.com/sr?q=kıvırcık&qt=kıvırcık&st=kıvırcık&mid=107109&os=1 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: kepege karşı da etikilimi
Cevap: Değerli müşterimiz, öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz🌿. Size yardımcı olmaktan ötürü mutluluk duyacağız. Size Yves Rocher Kepek Önleyici Şampuan - 300 ml 68308 önerebiliriz. Ürünün faydaları ise; Bitkisel içeriği Organik Agav saç köklerinin derinlemesine beslenmesine yardımcı olur, kökten uca bakım sağlar. Yeni kepek oluşumunu engelleyen şampuan, saçları arındırarak hafifletir, daha zinde bir görünüm sağlar, saç derisini yatıştırır. İlk kullanımdan itibaren 15 gün içinde kepeğin tekrar oluşumunu önlemeye yardımcıdır Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: seyahat boy ürününüz veya testeriniz var mı saç derim alerjik her şampuanı kullanamıyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz, şampuanlarımızın deneme boyu satılmamaktadır. Ancak tüm siparişlerinize stok durumuna göre deneme ürün eklenmektedir. Alerjik bir durumunuz varsa mutlaka doktorunuzdan onay almanızı öneririz. Dilerseniz katı şampuanlarımıza göz atabilirsiniz. https://www.trendyol.com/sr?q=katı+şampuan&qt=katı+şampuan&st=katı+şampuan&mid=107109&os=1 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: merhaba ürünleri hangi kargo firmasıyla gönderiyorsunuz acaba?
Cevap: meraba sürat kargo

Soru: Hangi kargo
Cevap: Sürat ve trendyol efendim

Soru: tuz miktarı ne kadar
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün içeriklerimizin yüzdelik oranları birebir olarak paylaşılamamaktadır. Ürünlerimiz yüksek oranda bitkisel içeriğe sahiptir. Ürün formülümüzde bulunan doğal olmayan içeriklerimizin ise cildinize zararı bulunmayacak şekilde en minimize olacak derecede eklendiğini belirtmek isteriz. Ürünümüzde tuz eser miktarda kullanılmıştır. Tamamlayıcı ürünlere linkten ulaşabilirsiniz. https://www.trendyol.com/sr?q=Bukle&qt=Bukle&st=Bukle&mid=107109&os=1 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Merhabalar sülfatsız bir şampuan istiyorum bu ürün uygun mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz sülfat içermiyor. Güvenle tercih edebilirsiniz. Tamamlayıcı ürünlere linkten göz atabilirsiniz. https://www.trendyol.com/sr?q=kıvırcık&qt=kıvırcık&st=kıvırcık&mid=107109&os=1 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Saçlarım ilkten güzel yaptı ama sonrasında söndürdü bunun sebebi nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz,ilgili ürünümüz bukleleri ağırlaştırmadan şekillendirir ve belirginleştirir. İçeriğindeki Organik Keten daha belirgin ve canlı buklelere sahip olmanıza yardımcı olurken, formülü ile saçı nazikçe temizler. Buklelere doğal bir görünüm kazandırır. Kabarma ve elektriklenmeyi kontrol altına alır.Kabarma ve elektriklenmeyi kontrol altına alma özelliğinden hacim verme etkisi azalmaktadır. Dilerseniz saç bakım kremi ve saç şekillendirici bakım kremi ile rutininizi tamamlayın. https://www.trendyol.com/sr?q=kıvırcık&qt=kıvırcık&st=kıvırcık&mid=107109&os=1 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhaba, Renk AVM Kozmetik mağazamızdan vereceğiniz siparişlerin PTT Kargo ile gönderimini sağlamaktayız. İlginize teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Permalı saç için uygunmu
Cevap: Değerli Müşterimiz, permalı saçlar için de uygundur. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Saç derimde egzama var,bu şampuan bana uygun mudur?
Cevap: merhaba değerli müşterimiz. kepeğin losyonu ve şampuanını önerebiliriz size. sağlıkla mutlu günler dileriz.

Soru: Kabarmayı ve elektiriklenmeyi önlüyomu
Cevap: Merhaba, kıvırcık saçlara ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamak amacıyla yenilenmiş Kıvırcık Saçlara Özel Şampuan, gücünü Organik Keten özünden alır. Daha belirgin ve canlı buklelere sahip olmanıza yardımcı olurken, sülfat içermeyen formülü ile saçı nazikçe temizler. Buklelere ağırlaştırmadan doğal bir görünüm kazandırır. Kabarma ve elektriklenmeyi kontrol altına alır. Formülündeki Agav; saç köklerinin derinlemesine beslenmesine yardımcı olur ve kökten uca saça bakım yapar. Daha sağlıklı, daha canlı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: banyo sırasında bu şampuanı kullanfıktan sonra saç kremi de kullanılmalı mı.l
Cevap: Değerli Müşterimiz, sormuş olduğunuz ürünümüz ıslak saça masaj yaparak uygulayınız. Sonrasında ılık su ile durulayınız. Saç bakım kremi ve saç şekillendirici bakım kremi ile rutininizi tamamlayın. Tamamlayıcı ürünlerimizi link olarak ekliyoruz. https://www.trendyol.com/sr?q=kıvırcık&qt=kıvırcık&st=kıvırcık&mid=107109&os=1 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Saçım aşırı kuru ve kıvırcıgım ama buklelerim belli degil sac dökülmem de var hangisini almam lazım sampuan olarak
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünümüz saçları nazikçe temizler. Size ilgili seriyi öneririz. Bukleleri ağırlaştırmadan şekillendirir ve belirginleştirir. Besleyici ve yarı saydam jel dokusu ile 48 saat boyunca belirgin buklelere sahip olmanıza destek olur. İçeriğindeki Organik Keten daha belirgin ve canlı buklelere sahip olmanıza yardımcı olurken, formülü ile saçı nazikçe temizler. Buklelere doğal bir görünüm kazandırır. Kabarma ve elektriklenmeyi kontrol altına alır. Dökülmeniz dönemsel ya da strese bağlı ise, haftalık bakım ürünümüzü kullanabilirsiniz. Link: saçları nazikçe temizler. Bukleleri ağırlaştırmadan şekillendirir ve belirginleştirir. Besleyici ve yarı saydam jel dokusu ile 48 saat boyunca* belirgin buklelere sahip olmanıza destek olur. İçeriğindeki Organik Keten daha belirgin ve canlı buklelere sahip olmanıza yardımcı olurken, formülü ile saçı nazikçe temizler. Buklelere doğal bir görünüm kazandırır. Kabarma ve elektriklenmeyi kontrol altına alır. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin (Boucle) Bukle Belirginleştirici Şampuan - Vegan-300 ml Ürüne Ait Fotoğraflar

Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin (Boucle) Bukle Belirginleştirici Şampuan - Vegan-300 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü