Klasik Vakumlu Termos 2.3 Litre Tavsiye Edilen Yer Neresi

Bahar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
537
0
0
Klasik Vakumlu Termos 2.3 Litre Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Klasik Vakumlu Termos 2.3 Litre Anlık Fiyatı 3350.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Klasik Vakumlu Termos 2.3 Litre Kaç Kişi Memnun?

Klasik Vakumlu Termos 2.3 Litre Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0 .

Klasik Vakumlu Termos 2.3 Litre Teknik Detaylar

Termos_x000D_

Klasik Vakumlu Termos 2.3 Litre Ürününün Satıcısı, Stanley Klasik Vakumlu Termos 2.3 Litre ürününü 3350.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Klasik Vakumlu Termos 2.3 Litre Yorumlar Hakkında Bilgi
3350.0 Tl ye satışta olan Klasik Vakumlu Termos 2.3 Litre Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0

Yorum: SAHTE OLMASI DIŞINDA SORUN YOK, NASIL OLUR DA TRENDYOL GİBİ BİR YERDE sahte ÜRÜN RAHAT RAHAT SATILIR
İsim: H** K**
Tarih: 19 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MFY MARKET E TİCARET

Yorum: Ürün sahte geldi stanley adı altında çakma ürün trendyola yakıştıramadım her önüne gelen herşeyi nasıl satar
İsim: Musa G.
Tarih: 17 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MFY MARKET E TİCARET

Klasik Vakumlu Termos 2.3 Litre Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: 2 litre mi 2.3 litre mi?
Cevap: Efendim komple 2.3 lt içi kapasitesi 1.9 lt

Soru: Anlamadım 1.9 dan farkı 100 cc mi, 2.3 lt olması gerekiyor, kaç saat sıcak soğuk tutuyor onları da yazmamışsınız
Cevap: Efendim 2.3 lt dış kapasite 1.9 iç hazne olarak üretilmiştir. Ürün 2 gün sıcak soguk tutabilmektedir .

Klasik Vakumlu Termos 2.3 Litre Ürünün Detaylı Resimleri

Klasik Vakumlu Termos 2.3 Litre En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü