Koku Önleyici Beyazlatıcı Doğal Roll-on Deo 50 ml Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Sibel

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
607
0
0
Koku Önleyici Beyazlatıcı Doğal Roll-on Deo 50 ml En Ucuzu Nerede Bulunur?
Koku Önleyici Beyazlatıcı Doğal Roll-on Deo 50 ml Şu Andaki Fiyatı 171.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Koku Önleyici Beyazlatıcı Doğal Roll-on Deo 50 ml Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Koku Önleyici Beyazlatıcı Doğal Roll-on Deo 50 ml Hakkında yaklaşık 907 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Koku Önleyici Beyazlatıcı Doğal Roll-on Deo 50 ml Detaylı Açıklama

Koku Önleyici Beyazlatıcı Doğal Roll-on Deo 50 ml Ürününün Satıcısı, The fresher Koku Önleyici Beyazlatıcı Doğal Roll-on Deo 50 ml ürününü 171.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Koku Önleyici Beyazlatıcı Doğal Roll-on Deo 50 ml Yorumlar Hakkında Bilgi
171.0 Tl ye satışta olan Koku Önleyici Beyazlatıcı Doğal Roll-on Deo 50 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
907 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Ba-yıl-dımmmm. Ürünün içeriği temiz kokusu mis gibi uzun süre kalıyor. Ayrıca paketleme de aşırı özenliydi kendimi infulancer gibi hissetim :))) İndirime girmişken stoklayacağım.
İsim: S** Y**
Tarih: 28 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: THE FRESHER

Yorum: Stok yapıyorum
İsim: E** B** L**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Şubat 2024

Yorum: Tüm ürünlerini aldım. Harika bir koku ve kalıcılık var.Ter kokusunu önlemekte başarılı.Hassas ciltliyim ve artık tek kullanacağım rollon budur. Fiyatıda gayet iyiydi.
İsim: L** A**
Tarih: 14 Ocak 2024

Yorum: tek kelimeyle çok beğendim kokusu yapısı çok güzel @eliftokatlioğlu önerisiyle aldım kampanyadayken aldım çok memnun kaldım
İsim: N** Y**
Tarih: 14 Aralık 2023

Yorum: Sonunda dogal icerikli ama guzel kokan bi rolon bulabildim 😍evde karbonatla yaptığım ise yaramıyor ve kokusu rahatsiz ediyordu icim rahat kullaniyorum kokusu zaten mukemmellll☺
İsim: Esra Y.
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: Ürün paketlemesi müthiş çok beğendimmm. Ürünün kokusu çok güzel kullanışlı stok yapılması gereken ürün alın aldırınnnnnn
İsim: Esmanur K.
Tarih: 12 Mayıs 2024

Yorum: ELİF TOKATLIOĞLU SAYESİNDE KEŞFETTİM. AŞKOMUN ÖNERİSİ HİÇ KÖTÜ OLUR MU?? BÖYLE BİR KOKU ÜRÜN GÖRMEDİM HELE PAKETLENMESİ ÖZENİLMESİ ZANNEDERSİN VİCTORİA SECRET PAKETİ GELDİ🤭ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ❤❤❤
İsim: **** ****
Tarih: 14 Aralık 2023

Yorum: @eliftokatlıoğlu önerisiyle aldım gerçekten harika bir ürün ve kokusu da mükkemmel
İsim: Z** B**
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: kokusu müthiş ilk sürdüğünüzde parfüm sıkmışsınız gibi oluyor bayıldım. gün sonuna kadar bekledim ter kokusunu önlüyor mu diye ve gerçekten önledi hala kendi kokusu var sadece mis gibi. sonunda hep alacağım roll on buldum 🥲 @burcushares önerisiyle aldım ona da buradan çok teşekkür ederim bu markayla tanıştırdığı için 🌸 emeğinize sağlık paketlemeDevamını Oku
İsim: r** s**
Beden: 14 Nisan 2024

Yorum: eliftokatlioglu tavsiyesi ile aldım gerçekten harika kokuyor çok memnun kaldım teşekkür ederim 😊
Tarih: 11 Aralık 2023

Yorum: İçeriği temiz bir ürün arıyordum kokusu da çok hafif gün boyu kalıyor çok memnun kaldım tekrar alacağım bir ürün 👍
İsim: Ö** A**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: Ben Elif TOKATLIOĞLU tavsiyesiyle aldım. Kargo geldiği gibi hemen kullandım çok güzel bir kokusu var ablam sürdükten sonra parfümün ne güzel kokuyor diye sordu roll-on dedim hemen kendisi de sipariş verdi stok yapılacak vazgeçilmezim artık
İsim: Dilan A.
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: kokusu çok güzel paketlene çok mükemmel ozenliydi etkisinini deneyince gorcez
İsim: B** K**
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: Ürün gerçekten muazzam ilk eşime almıştım bayıldı , kendime de aldım asla terletmiyor ve diğer rolonlar gibi kokusu kesinlikle kötü değil hatta kokusu çok iyi . Bu markanın paketlenmesine bayılıyorum harika geldi yine ürünüm
İsim: Z** K**
Tarih: 13 Kasım 2023

Yorum: kargo hızlı geldi ve paketleme gayet güzel . kokusunu beğendim . tavsiye ederim satıcıya teşekkür ederim
İsim: K** D**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Uzun zamandır güzel bir roll-on arayışı içerisindeydim. Ne aldıysam tatmin olmadım. İçeriğinin çok güzel olması ve özelliklede doğal olmasından dolayı denemek istedim ve gerçekten harika. Aliminyum içerikli olanlardan uzak duruyorum. Gözenekleri tıkıyor ve ciddi sağlık problemi oluşturuyor.o yüzden bu ürün şahane oldu
İsim: F** M** K**
Beden: 03 Aralık 2023

Yorum: ürünü @eliftokatlıoglu önerisiyle aldım kokusu muazzam gerçekten ilk kullanımda bile fark etti kargo hızlıydı ve herhangi bir sıkıntı yoktu teşekkürler
İsim: Ş** A**
Tarih: 11 Aralık 2023

Yorum: Harika bir ürün. Kokusu çok güzel ve uzun süreli. Devamlı alacağım ürünlerden olacak.
İsim: E** G**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: @burcushares in önerdiği temiz içerikli güzel bir roll on .kendisine güvendiğim için hiç araştırma gereği bile duymadım hem kızıma hem kendime flaş indirimle aldım
İsim: A** K**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Ürün 1 günde elime ulaştı paketleme çok özenliydi kokusu ve yapısı çok başarılı doğal olduğu için tercih etmiştim ama her anlamda çok memnun kaldım diğer ürünleri de mutlaka deniyeceğim
İsim: A** C**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Ürün çok hızlı bir şekilde elime ulaştı kokusu çok hafif en önemlisi içeriğinin temiz olması yapış yapış his bırakmadı gün içinde etkisini koruyor şiddetle tavsiye ederim indirime girdikçe stok yapmalık bir ürün
İsim: E** T**
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: Kargom geldi paketleme çok güzeldi çok beğendim Kokusuna bayıldım teşekkür ederim ☺
İsim: E** G**
Tarih: 22 Aralık 2023

Yorum: Kokusu o kadar güzel ki kendimi kokluyorum sürekli.Yeni geldi,kalıcılığı da iyiyse stok yapmalik ürün. Özenli paket için de teşekkürler 🌿
İsim: B** Ş**
Tarih: 29 Kasım 2023

Yorum: inanılmaz güzel kokuyor bayıldımm, içeriği çok güzel içime sindi. indirime girdikçe depolanır
İsim: Z** Y**
Tarih: 05 Ocak 2024

Yorum: bugun ürünüm geldi kokusuna bayildimm . inşallah terketme konusunda da başarılıdır. özenli paketti teşekkürler @merimeyo tavsiyesi ile aldım teşekkürler meri
İsim: H** g**
Tarih: 13 Ocak 2024

Yorum: Kargo çok hızlı elime ulaştı. Hamile olduğum için içeriğine dikkat ederek aldım. Temiz içeriğe sahip emziren ve hamile anneler içinde çok uygun. Ve kokusu harika bayıldım 😇
İsim: M** G** Z**
Tarih: 03 Kasım 2023

Yorum: İnanılmaz güzel bir ürün!! Naturel ( Doğall) olması özelliğiyle birlikte kokusu harikaaa. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca inceliğiniz için Çk teşekkür ederim.🙏
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Ürün çok güzel kokusu çok hoş ve hediye için çok teşekkür ederim paketleme de özenliydi❤
İsim: B** G**
Tarih: 20 Kasım 2023

Yorum: Paketlemesi gayet güzeldi💗 kokusuna da asık olundu😍 deneyimledikten sonra yorumu güncellerim
İsim: N** İ** T**
Tarih: 12 Ocak 2024

Yorum: ürün elime çabuk ulaştı kokusu ve dokusu çok güzel alacak olanlara kesinlikle tavsiye ederim ☺
İsim: Ö** Ç**
Tarih: 14 Kasım 2023

Koku Önleyici Beyazlatıcı Doğal Roll-on Deo 50 ml Ürüne Dair Sorular

Soru: E vitamini var mı içinde
Cevap: Merhaba, kıl köklerini besleyen bir etken olduğu için E vitamini içermemektedir. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: erkekler için uygun mu
Cevap: Merhaba, ürünümüz ünisex olarak hazırlanmıştır. Kendine has temiz bir kokuya sahiptir. Erkeklerde kullanabilir. İlginize teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ter kokusu önleyicinin erkekler için olanı var mı?
Cevap: Merhaba, ürünümüz unisex olarak hazırlamıştır. Erkeklerinde kullanımına uygundur. İlginize teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Kıyafetlerde renk bırakıyor mu ? Birde teri ne kadar süre tutuyor yok ediyor
Cevap: Merhaba, sürdükten sonra 1 dakikaya yakın süre bekleyiniz iyice emsin, doğal rollon alüminyum içermez o sebeple terlemeyi değil ter kokusunu önler. Düzenli kullanmanız gerekmektedir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: erkekler için bi deodorantınız yok mu bu ürünü sadece kadınlar mı kullanabilir
Cevap: Merhaba, ürünümüz unisex olarak hazırlanmıştır. Erkekler içinde uygundur. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: koltuk altı kararmalarını beyazlatıyormu en önemlisi bu benim için
Cevap: Merhaba, Günde 2 kez kullanabilirsiniz. Mekanik bir beyazlatıcı kullanılmadığı için cildin gerçekten kendi kendine renk tonunun açılması için ortalama 56 gün düzenli kullanılmasını öneriyoruz. Fakat 21 günde gözle görülür sonuçları fark edeceksiniz.

Soru: Merhaba gercekden karalmani yok ediyormu?
Cevap: Merhaba, günde 2 kez kullanabilirsiniz. Mekanik bir beyazlatıcı kullanılmadığı için cildin gerçekten kendi kendine renk tonunun açılması için ortalama 56 gün düzenli kullanılmasını öneriyoruz. Fakat 21 günde gözle görülür sonuçları fark edeceksiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhabalar , ürünün arbutin oranı kaçtır acaba ?
Cevap: Merhaba, %2 alfa arbutin içermektedir. İlginize teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: içinde alüminyum veya kanserojen herhangi bi madde var mı?
Cevap: Merhaba efendim ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünümüzün içeriğinde herhangi bir ağır metal, alüminyum, paraben ,sls içermemektedir. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz , sağlıklı günler dileriz.

Soru: yerli üretimmi
Cevap: Merhabalar efendim. Ürünümüzde bulunan içerikler yurt dışında gelmekte olup ülkemizde üretimi yapılmaktadır. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: İNDİRİİİİMMMMM
Cevap: Merhabalar, yıl sonuna özel kampanyalarımız şu an mevcuttur. 3 al 2 öde kampanyamızdan faydalanabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: 11 yaş kız çocuğu için uygun mudur?
Cevap: Merhaba, Doğal içerikleri ile 11 yaş için uygundur.

Soru: Merhaba içinde alüminyum var mıdır?
Cevap: Merhaba, ürünümüz doğal içeriklerden hazırlanmıştır. Kimyasal içermez. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba, içeriği nedir
Cevap: Merhabalar efendim, ürün içeriğimiz şu şekildedir ; AQUA, ALCOHOL DENAT., ARBUTIN, HELICHRYSUM ITALICUM EXTRACT, GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, PARFUM, ZINC PCA, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PROPYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TRIETHANOLAMIN. Arbutin Organik Ölmez Çiçek Extresi Meyan Kökü Extresi C vitamini Çinko İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: icerik listesini paylaşır mısınız
Cevap: Merhabalar efendim, ürün içeriğimiz şu şekildedir ; AQUA, ALCOHOL DENAT., ARBUTIN, HELICHRYSUM ITALICUM EXTRACT, GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, PARFUM, ZINC PCA, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PROPYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TRIETHANOLAMIN. Arbutin Organik Ölmez Çiçek Extresi Meyan Kökü Extresi C vitamini Çinko İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba terleyince ıslaklık gosteriyor mu yoksa önlüyor mu
Cevap: Merhaba, doğal içerikli olduğu için alüminyum içermez, bu sebeple terlemeyi değil ter kokusunu önler. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: erkek için var mi
Cevap: Merhabalar, ürünümüz unisex olarak hazırlanmıştır. Erkeklerin kullanımına da uygundur. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: içerik listesinde ve soru cevapta etil alkol içeriyor demişsiniz, ama ürün tanıtımı yazısı kısmında etil alkol içermez yazmışsınız.
Cevap: Merhabalar efendim dikkatiniz için teşekkür ederiz ekiplerimizin ufak bir hatası olmuş ve şuan düzeltildi. İçeriğinde bulunan alkol ile alakalı şöyle bilgi vermek isterim , içeriğinde alkol normal alkole oranla 1/10 oranında seyretilmiş alkoldür yani yok denecek kadar azdır. Ancak oran ne kadar azda olsa alkol içermektedir. İlginiz ve dikkatiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: bayan erkek aynımı
Cevap: Merhaba, ürünümüz unisex olarak hazırlanmıştır. Erkeklerinde kullanımına uygundur.

Soru: 3 al iki öde var mı dogum günüm nemlendirici cok merak ettim hediye eder misiniz bunu alsam
Cevap: Sayfamızı takip ederek güncel kampanyalardan yararlanabilirsiniz efendim.

Koku Önleyici Beyazlatıcı Doğal Roll-on Deo 50 ml Detaylı Fotoğraflar

Koku Önleyici Beyazlatıcı Doğal Roll-on Deo 50 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü