Kokusuzz 2 L 3lü Set Bpa Içermez Mor Su Matarası 3d-2d Sticker Hediyeli Mor En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Mujde

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
580
0
15
Kokusuzz 2 L 3lü Set Bpa Içermez Mor Su Matarası 3d-2d Sticker Hediyeli Mor Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kokusuzz 2 L 3lü Set Bpa Içermez Mor Su Matarası 3d-2d Sticker Hediyeli Mor Şimdiki Fiyatı Ile 499.0 Tl'den Satılmaktadır.

Kokusuzz 2 L 3lü Set Bpa Içermez Mor Su Matarası 3d-2d Sticker Hediyeli Mor Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Kokusuzz 2 L 3lü Set Bpa Içermez Mor Su Matarası 3d-2d Sticker Hediyeli Mor Hakkında yaklaşık 19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Kokusuzz 2 L 3lü Set Bpa Içermez Mor Su Matarası 3d-2d Sticker Hediyeli Mor Ürün Açıklaması

Kokusuzz 2 L 3lü Set Bpa Içermez Mor Su Matarası 3d-2d Sticker Hediyeli Mor Ürününün Satıcısı, MEDITERIAN Kokusuzz 2 L 3lü Set Bpa Içermez Mor Su Matarası 3d-2d Sticker Hediyeli Mor ürününü 499.0 Tl'den Satılmaktadır.

Kokusuzz 2 L 3lü Set Bpa Içermez Mor Su Matarası 3d-2d Sticker Hediyeli Mor Yorumlar Hakkında Bilgi
499.0 Tl ye satışta olan Kokusuzz 2 L 3lü Set Bpa Içermez Mor Su Matarası 3d-2d Sticker Hediyeli Mor Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: boyutları çok ideal paketleme çok iyi teşekkür ederim sağolun sapasağlam ulaştı teslimat gayet hızlıydı.
İsim: **** ****
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Pembe Pasaj

Yorum: çok güzeller hiç koku yapmıyor yanında sticker lâ geldi harika
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: sağlam kargo ile elime ulaştı
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: paketleme güzeldi tşkler umarım memnun kalırım
İsim: H** e**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: gayet güzel orta boyu her yerde kullanılıyor baya kullanışlı
Tarih: 28 Temmuz 2024
Satıcı: Yıldız Defter/Kitap/Kırtasiye

Yorum: çok sağlam harika
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: ürün çok güzel ve kaliteli istediğimiz renk geldi kızım çok mutlu oldu teşekkürler.
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: mataralar çok güzel geldi A kalite
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: Güzel alınır
İsim: S** D**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Ürün güzel önerebilirim ama biraz geç geldi 💗
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Görseldekiyle birebir aynı hızlı teslimat gayet sağlam
İsim: S** Ş**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Sadece yorum için bir yıldız verdim ürünün altı delik kesinlikle almayın, sizde umarım asla bir daha böyle bir şey yapmazsınız
İsim: Reyhan Ş. Y.
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: istediğim renk gelmedi bu renk yoksa neden koyuyorsunuz
İsim: S** K**
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: kalitesi iyi guzel ama siparis verdigim ürünle alakasi yok farkli ren geldi bidaha degistirmek istemedim
İsim: A** O**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Satıcı: Yıldız Defter/Kitap/Kırtasiye

Kokusuzz 2 L 3lü Set Bpa Içermez Mor Su Matarası 3d-2d Sticker Hediyeli Mor Akıllarda Kalan Sorular

Soru: cam mı ? mika mı ?
Cevap: Merhaba 💕 tritan malzemeden üretilmiştir BPA içermez motivasyon su matarası 3 lü set halinde satılmaktadır 💕

Soru: siyahı var mı
Cevap: Merhabalar efendim evet stoklarımızda mevcuttur sağlıklı günler dileriz ☺

Soru: büyük olan pipet limi
Cevap: Merhaba evet büyük ve ortada pipet var küçükte yok tutma yeri var 💕

Soru: Urun cam mı plastik mı
Cevap: Merhabalar efendim ürün sert plastik mika dan üretilmiştir. Sağlık açısından sorun teşkil etmemektedir. Keyifli alışverişler dileriz ☺

Soru: gorseldeki mor 3 lu set var mı elinizde birebir aynısını istiyorum .
Cevap: merhaba urun resımdekı gıbı gelmektedır

Soru: ürünün litresini öğrenebilir miyim
Cevap: Merhabalar efendim 2 litredir.

Soru: Üründe sticker ve pipet geliyor mu acaba?
Cevap: Merhaba 🎁 evet 🥳🥳🥳

Soru: merhaba ben morlu mavili istiyorum istemesiğim renk gelirse geri göndersem oluyor mu?
Cevap: Merhaba 🎁 çok şanslısınız mor mavi 3 lü motivasyon mataralarimizin yanında tatliş hediyelerimiz var 💕🥳

Soru: plastik mi acaba
Cevap: Merhaba BPA içermez ve tritan malzemeden üretilmiştir 💕

Soru: her renk sette sticker varmi
Cevap: Merhaba tüm renklerde sticker ucretsiz ayrıca pembe pasaj hediyelerimiz var 💕

Kokusuzz 2 L 3lü Set Bpa Içermez Mor Su Matarası 3d-2d Sticker Hediyeli Mor Detaylı Resimler

Kokusuzz 2 L 3lü Set Bpa Içermez Mor Su Matarası 3d-2d Sticker Hediyeli Mor En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü