Kolajen İçeren Konsantre Saç Bakım Serumu Jigott Professional Collagen Hair Ampoule 13 ml Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Pervin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
635
0
0
Kolajen İçeren Konsantre Saç Bakım Serumu Jigott Professional Collagen Hair Ampoule 13 ml Ürün Alınmaya Değer Mi?
Kolajen İçeren Konsantre Saç Bakım Serumu Jigott Professional Collagen Hair Ampoule 13 ml Şu Anki Fiyatı 299.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kolajen İçeren Konsantre Saç Bakım Serumu Jigott Professional Collagen Hair Ampoule 13 ml Alanlar Memnun Mu?

Kolajen İçeren Konsantre Saç Bakım Serumu Jigott Professional Collagen Hair Ampoule 13 ml Hakkında yaklaşık 659 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kolajen İçeren Konsantre Saç Bakım Serumu Jigott Professional Collagen Hair Ampoule 13 ml Detaylı Açıklama

Kolajen İçeren Konsantre Saç Bakım Serumu Jigott Professional Collagen Hair Ampoule 13 ml Ürününün Satıcısı, Jigott Kolajen İçeren Konsantre Saç Bakım Serumu Jigott Professional Collagen Hair Ampoule 13 ml ürününü 299.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kolajen İçeren Konsantre Saç Bakım Serumu Jigott Professional Collagen Hair Ampoule 13 ml Kullanıcı Değerlendirmeleri
299.0 Tl ye satışta olan Kolajen İçeren Konsantre Saç Bakım Serumu Jigott Professional Collagen Hair Ampoule 13 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
659 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Merim de merim diyorum. Saçımın elektriğini aldı, yumuşacık ipek gibi yaptı. Parmaklarım saçlarımın arasından kayıp gidiyor resmen Ben yarısını kullandım. Saçım göğüslerimin biraz altında. Yetti. Diğer yarısını 15 gün sonra veya 1 ay sonra kullanırım hep. Yorum yapmayı mı unuttum yoksa önceki aldığıma mı yorum yaptım hatırlamıyorum. O kadar güzelDevamını Oku
İsim: S** Ç**
Tarih: 03 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Jigott Türkiye

Yorum: Saçları yumuşacık yapıyor kesinlikle alın aldırın yağ maskesi yapmaya üşendiğim zamanlar bu serumları kullanıyorum
İsim: İ** B**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Merimeyo tavsiyesiyle aldım veeeee bu kadar mükemmel bişey olamaz aşırı güzel bi ürün saçlarım mükemmel oldu biter bitmez hemen tekrar sipariş veriyorum gerçekten mükemmel
İsim: F** G** B**
Tarih: 25 Ekim 2023

Yorum: merimeyo sayesinde cildim daha güzel ne onerse pişman etmedi çok teşekkür ediyorum bol kazanç diliyorum ona bol bol alışveriş yapsın ki bizim için denesin 💐🌸 bunu da çok merak edip güvenerek aldım umarım meri sayesinde saçlarım da güzelleşir iyi ki varsın bee meri bütçe dostu kahraman meri
İsim: G** K**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: Ürünü çok ama çok beğendim. Çok uzun saçlarım olmasına rağmen ürünün yarısını biraz su ile karıştırarak krem haline getirdim ve durulanmış saçımın hepsine sürdüm ve taradım. Saçım aşırı kabaran ve kalın tellidir anında etki gösterdi ve kabarması gitti. Saçlarımın önleri düzleştiriciden yandığı için düzleştirici takılırdı hep ama artık yağ gibi kayıDevamını Oku
İsim: Leyla B.
Tarih: 01 Eylül 2023

Yorum: Aşk kadın Meri önerisiyle aldım çok beğendimmmmmmm buraya #meribilir etiketi bırakmak istiyorum. Alın aldırın
İsim: H** G** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Ağustos 2023

Yorum: @merimeyo aşkımın önerisiyle dört rengini de aldım ve hyalüronik asitli olanından sonra kullandığım ikinci ampuldü bu. Duştan sonra tamamını bir kaseye döküp iki katı kadar da su ekleyip karıştırıyorum ve o kremsi bir form alıyor. saç diplerimden uçlarına kadar masajla yedirip yaklaşık 20-30 dakika bekletiyorum ve yıkıyorum. YOK BÖYLE BİR ETKİ???Devamını Oku
İsim: N** A**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: saçları o kadar güzel yumuşattı ki sürekli fön çeken biri olduğum için aşırı yıpranmış saçlarıma çok iyi geldi merimeyo aşkım sayesinde aldım iyi ki söyledi de kurtarabildik saçlarımıı indirime girince stok yapın kesinlikle
İsim: Elif Ç.

Yorum: Bu küçük şeyler bir mucize❤❤❤ meriko iyi ki varsın❤😘 sarı saçlılar çok çok tavsiye. saçlarımı aşırı toparladı ve de etkisi de uzun süre devam ediyor
İsim: Nihan Ö.
Tarih: 27 Eylül 2023

Yorum: Saçlarıma inanılmaz iyi geldi. Evet küçük gibi görünüyor ama işlevi büyük ve saçınız kısa, az ise yarısını 1 defa yarısını 1 defa kullanabilirsiniz ben o şekilde uyguluyorum. Ayda 2 defa yapıyorum. @merimeyo aşk kadının sayesinde tanıştım ürünle kuaför bakım masrafından kurtardı beni. Gidip takip edin pişman olmayacaksınız çünkü #meribilir hemde heDevamını Oku
İsim: D** S**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: Buse candan gördüm aldım saçlarım çok gür olmadığı için yarısını kullandım yeterli geldi saçlarım boyalı ve sertleşmişti ilk seferde hemen saçlarımda yumuşama oldu morunu da aldım stok yapmayı düşünüyorum ürünü çok beğendim.
İsim: B** t**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: Yumuşacık yapıyor saçları gayet güzel
İsim: B** M**
Tarih: 23 Eylül 2023

Yorum: Canım @merimeyo tavsiye etti bende aldım hemen ve aşık oldum aşık ilk kullanımda bile etki eden tek saç bakım ürünüm oldu bayıldım duşta ıslak saça diplere ve boylarına sürdüm 20dk bekletip duruladım mükemmel ötesi yaa saçlarım ipek gibi yumuşacık ve parladı gün boyu elim saçımdaydı aşk yaşıyorum resmen hemen stokluyorum hemennnnn Canım Meri iyi kiDevamını Oku
İsim: S** E**
Tarih: 03 Kasım 2023

Yorum: @merimeyo sayesinde aldım gerçekten saçları yumuşacık yaptı çok memnun kaldım
İsim: B** İ** h**
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: meriiimiyo önerisi ile aldimm çok güzel saçlarım ipek gibi olduu
İsim: B** G** T**
Tarih: 11 Eylül 2023

Yorum: Stok yapmalık bir ürün merimeyoooo tavsiyesi üzerine aldım omre yaptırdığım saçlarıma o kadar iyi geldi ki o yıprandık görüntüyü kesinlikle alıyor 🙏
İsim: M** G**

Yorum: Merhaba, 6 ay önce yanan saçlarım ile ilgili ürün arıyordum. Bir arkadaşım tavsiye etti. 3-4 kullanımdan sonra inanılmaz fark etti. Şu an eskisine oranla saçlarım çok farketti. kesinlikle deneyin.
İsim: Gonca U.
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: MERİMEYO sayesinde aldım ve çok çok beğendim hatta stok yaptım çok güzel Meri önerdiyse alınıır
İsim: E** T**
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: Çok güzel ama ya çok teşekkürler tenku 💝💝💝
İsim: N** Ş**
Beden: 21 Kasım 2023

Yorum: merimeyo önerisi ile aldım, gelir gelmez denedim, saçlarm ince telli ve orta gürlükte uzun. az miktar suyla 1 çay kaşığı kadar karıştırdm. başta bilerek az denedim. nemli saça masaj yaptm kökleri ve boyları, 15/20 dk beklettim ve yalnız su ile yıkadm. gerçekten söyledikleri kadar var. elektriklenmeyi büyük ölçüde azalttı yumuşak ve parlak oldu. saçDevamını Oku
İsim: K** Ç**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: @merimeyo önerisiyle aldım. Müthiş bir yumuşaklık var şuan. Bir de benim saçlarım gürdür ona rağmen söylediği gibi yarıya böldüm ve gayet yetti. teşekkürler 🥰
İsim: G** D**
Tarih: 24 Ağustos 2023

Yorum: Ya çok hoşuma gitti merinin onerisinden geldimm kampanya bitmeden deneyip bi ikili daha aldım ıslak haliyle saçlarım inanılmaz yumuşaktı neme doymuştu kuruyunca bir miktar sertleşti yine ama ilk kullanım olduğu için çok az miktarda sürmüştüm bir iki kere daha uygulayınca çok iyi geleceğini düşünüyorum umarım elimdekiler bitince hala alacak durumumDevamını Oku
İsim: G** A**
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: merimeyo önerisi ile aldim ve bayıldımm kesinlikle öneririm. benim saçlarım ince telli cansız ve çok kabarıyor kesinlikle çok iyi geldi normalde benim saçlarım kuruduktan sonra çok kabariridi ama bu maskeyi kullandıktan sonra öyle bir durum yaşamadım bayıldım mutlaka deneyin🤍🤍🤍🤍🤍
İsim: B** A**
Tarih: 11 Eylül 2023

Yorum: Ah merikom, sayende bu ürünle tanıştım. Tek kelimeyle müthişşş... Sayamadım kaçıncı siparişim olduğunuu
İsim: İ** K**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: Dibine geldim 2. Kullanışım yok böyle bir şey saçlarım yumuşacık meri sayesinde keşfettim teşekkür ederim 🤩
İsim: K** T**
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: Meri sayesinde tanıştım bağımlısı oldum.İlk yıkamada hemen ipek gibi yapıyor saçları.Saçların uçları kuru, çabuk yağlanan ince telli, boyasız olmasına rağmen çok kolay yıpranan bir saç.Tabii bir bakım rutini de oluşturdum ama bu serumların etkisi banbaşka.Birkaç kullanımdan sonra parlaklık git gide bekirginleşiyor. Ben saçlarım kısa ve az olduğu içDevamını Oku
İsim: Z** D** E**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: çok tatlı geldi kargo içinde haribo ile😊 henüz denemedim ama saçlarım kısa muhtemelen 1 tüpü 3 kere kullanabileceğim Edit ellerimi saclarimdan alamiyorum duşta kullandım saclarim yumuşacık inşallah etkisi de bu kadr güzel olur sans verilebilir sadece bu yumuşaklık içn bile
İsim: P** A**
Tarih: 18 Ekim 2023

Yorum: Meriden görüp aldım saçıma sürdüğüm anda elimden katıp gitti sanki, yumuşacık oldu kırıklarını onardı gerçekten çok güzel bir şey kampanyadayken alıın aldırın 🥹
İsim: Gözde Ö.
Tarih: 08 Eylül 2023

Yorum: Ürünleri sevgili saç perisi Busecan fıstığımdan ve sevgili güzel anne Merimeyodan gördüm. Ama en çok Merimeyom övdüğü için merak edip aldım. Gerçekten çok hoşuma gitti ve tabiki stokladım. Belime yakın saçlarım var. Boya eser miktarda ve sadece uçlarda. İlk deneme olarak saçımdaki reaksiyonunu görmek adına yarısını kullandım İki türlü uygulamada daDevamını Oku
İsim: A** V**
Beden: 03 Kasım 2023

Yorum: Merimeyo tavsiyesi ile aldım bayıldım.Yapalı 3 hafta oldu ve denemek için bu süreçte başka maske vs kullanmadım ona rağmen saçlarım bebek saçı gibi yumuşacık toplarken elimden kayıyor teşekkür ederim meriiiii
İsim: B** A**
Tarih: 24 Eylül 2023

Kolajen İçeren Konsantre Saç Bakım Serumu Jigott Professional Collagen Hair Ampoule 13 ml Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Merhaba atopik, hassas saç derisinine sahibim kullana bilirmiyim? Saç diplerime sürsem sorun olur mu
Cevap: Merhaba efendim kullanabilirsiniz , saç diplerine ve saç boylarına uygulanabilir. Atopik ve hassas deri için kolajen argan ve hyaluronic serisini öneriyoruz . Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: kampanyadan yararlanmak için sepetime iki ürün mü eklemem gwrekiyor 1 tane mi
Cevap: 2 ürün eklemeniz gerekiyor efendim

Soru: uzama icin hangisi etkili
Cevap: Merhaba efendim, tüm çeşitler etkilidir. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: merhaba büyük boyunu çıkarma gibi bir isteğiniz var mi küçük paketlerde almak sıkıntı
Cevap: Merhaba efendim, üretici firmamız güney Kore de. Ancak bu durumu Ar-Ge bölümüyle paylaşacağız. Sağlıklı günler dileriz

Soru: sac dokulmesine iyi gelen hangisidir yardimci olurmusunuz
Cevap: Merhaba efendim, tüm çeşitlerin içerikleri aynı olup etken maddeleri farklıdır. Hepsi saç dökülmesinin azalmasında destekleyicidir. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: Merhaba saçlarım çok kuru hangisini önerirsiniz
Cevap: Merhaba efendim Hyaluronic, Argan , Kolajen öneririz

Soru: gebelikte kullanılır mı
Cevap: Merhaba efendim, kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: Bir tüp için yaklaşık ne kadar su koymam gerekiyor peki
Cevap: Aynı miktarda yada daha az koyabilirsiniz efendim

Soru: merhaba saci duzlestirir mi bukleleri oldurur mu boyle bi geri bildirim aldiniz mi
Cevap: Merhaba efendim, böyle bir bildirim hiç almadık efendim. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: Mor ve pembe rengi karıştırarak kullanmamda sakınca var mı? Hem keratin hem kolejenli daha iyi olur diye düşündüm
Cevap: Merhaba efendim , önerilen ayrı ayrı kullanılmasıdır ama demeyimleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: Saç dibimiz dahil sürüp maske gibi birkaç saat saçımızda bekletebilir miyiz ?
Cevap: Merhaba efendim bekletebilirsiniz

Soru: Merhaba Saç derimde kepeklenmeler ve kaşınma olmaya basladı hangisini önerirsiniz
Cevap: Merhaba cp-1 scalp saç derisi peeling ürünümüzü öneririz

Soru: Durulamasak olur mu
Cevap: Merhaba, ürün kullanımında durulama öneriliyor.keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: Merhaba duştan sonra kremsi forma getirip bekletiyorum sonrasında şampuanla değil normal suyla duruluyorum değil mi ?
Cevap: Aynen doğru efendim

Soru: Diplere uygulayabilirmiyiz
Cevap: Merhaba efendim, uygulayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: Saç dökülmesi işin hangisini öneriyorsunuz
Cevap: Merhaba efendim, tüm seri saç dökülmesi için uygundur. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: Merhaba, boya sebebiyle yanmış saçlarım var. Hangi yağlardan maksimum verimi alabilirim? Teşekkürler 🙏🏻
Cevap: Merhaba efendim, kolajen keratin hyaluronic ve siyah fasülye önerilir efendim. Ama tüm çeşitlerin içeriği çok benzer zaten

Soru: Cruelty free sertifikanız var mı?
Cevap: Merhaba efendim markamız cruelty free dir

Soru: Merhaba ampuller tek kullanımlık mı?
Cevap: Merhaba efendim, ilk kullanımı tek ampül yapmanızı öneriyoruz, sonrasında aldığınız etkiye göre 2 yada 3 e bölerek kullanabilirsiniz

Soru: merhaba mor keratin olanın stoğu açılmaz mı
Cevap: Merhaba efendim, 1 hafta içinde stok güncellenecektir

Kolajen İçeren Konsantre Saç Bakım Serumu Jigott Professional Collagen Hair Ampoule 13 ml Ürün Görselleri

Kolajen İçeren Konsantre Saç Bakım Serumu Jigott Professional Collagen Hair Ampoule 13 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü