Kolajen Ve Keratin Saç Dökülmesine Karşı Hızlı Sac Uzatan Dolgunlaştırıcı Besleyici Şampuan 2li Set Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Elmas

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,086
0
35
Kolajen Ve Keratin Saç Dökülmesine Karşı Hızlı Sac Uzatan Dolgunlaştırıcı Besleyici Şampuan 2li Set En Düşük Fiyat Nerede?
Kolajen Ve Keratin Saç Dökülmesine Karşı Hızlı Sac Uzatan Dolgunlaştırıcı Besleyici Şampuan 2li Set Şu Andaki Fiyatı 500.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kolajen Ve Keratin Saç Dökülmesine Karşı Hızlı Sac Uzatan Dolgunlaştırıcı Besleyici Şampuan 2li Set Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Kolajen Ve Keratin Saç Dökülmesine Karşı Hızlı Sac Uzatan Dolgunlaştırıcı Besleyici Şampuan 2li Set Hakkında yaklaşık 1519 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kolajen Ve Keratin Saç Dökülmesine Karşı Hızlı Sac Uzatan Dolgunlaştırıcı Besleyici Şampuan 2li Set Detaylı Açıklama

Kolajen Ve Keratin Saç Dökülmesine Karşı Hızlı Sac Uzatan Dolgunlaştırıcı Besleyici Şampuan 2li Set Ürününün Satıcısı, Embeauty Kolajen Ve Keratin Saç Dökülmesine Karşı Hızlı Sac Uzatan Dolgunlaştırıcı Besleyici Şampuan 2li Set ürününü 500.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kolajen Ve Keratin Saç Dökülmesine Karşı Hızlı Sac Uzatan Dolgunlaştırıcı Besleyici Şampuan 2li Set Kullananlar
500.0 Tl ye satışta olan Kolajen Ve Keratin Saç Dökülmesine Karşı Hızlı Sac Uzatan Dolgunlaştırıcı Besleyici Şampuan 2li Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1519 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Çok kilo verdiğim için saçlarım çok dökülüyordu vitamin eksikliğimden dolayı .Bu şampuanı kullanmaya başladım ve çok şükür topar topar saçlarım dökülmüyor artık hatta yeni saçlarımın çıktigini goruyorum
İsim: **** ****
Tarih: 31 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Embeauty Tr

Yorum: saçlarım çok döküyordu bu ürünle tanıştım yaklaşık 1 aydır kullanıyorum saçlarım dolgunlaştı, gürleşti ve artık daha sağlıklı. dökülmeler ortadan kayboldu. muhteşem bir parlaklık veriyor. kepek sorunumda ortadan kalktı çok memnun kaldım
İsim: i** m** ö**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: Doğumdan sonra saçlarım çok dökülüyordu bu ürünü kullanmaya başladığımdan itibaren saçlarımın dökülmesi azaldı. Saçlarım daha canlı ve parlak bir görünüm kazandı. İyi ki almışım favori şampuanım diyebilirim 🙏🏻
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: şampuanı kullanmaya başladığımdan beri saçlarımın daha güçlü ve sağlıklı göründüğünü fark ettim. Şampuanı düzenli olarak kullandığımda, saç dökülmesinde azalma yaşadım ve saçlarımın uzaması hızlandı. Ayrıca, saçlarım daha parlak ve canlı görünmeye başladı. Bu ürünü kesinlikle tavsiye ederim, çünkü saç bakımı için harika sonuçlar sağlıyor
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: Lohusalik döneminde ki dökülmelerime inanılmaz iyi geldi hemde saçlarımı yumuşacık yapıyor yeni yeni saçlarımı o kadar çok ki mutluluk sebebim 😊🫠
İsim: s** K**
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: aşırı derecede saçlarım dökülüyordu bu şampuanı düzenli olarak uygulamaya başladıktan sonra dökülmelerim azaldı saçlarım gürleşti kırıklarım azaldı çok memnun kaldım

Yorum: Saçlarımı beslerken kısa sürede uzamasını destekleyen tek şampuan oldu.Çünkü içeriği çok kuvvetli saç tellerini çok güzel besleniyor.Saçlarım canlı ve dolgun bir görünüme kavuştu.Şaçlarım yumuşacık oldu.Çok memnunum gerçekten.Artık sürekli kullanacağım tek şampuan oldu.
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Düzenli kullanımda saç dökülmem azaldı aynı zamanda saçlarım Işıl Işıl canlı ve parlak gözüküyor severek kullanıyorum🥰
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: sacim çok yavaş uzuyodurdu onun için aldım saçımida yeni boyamasitm saç diplerim hemen çıktı dolgun ve parlak oldu
İsim: f** G**

Yorum: içeriğindeki kolejen ve keratin sayesinde saçlarım daha güçlü ve sağlıklı uzuyo severek kullanıyorum etkisine bayildim
İsim: v** t**

Yorum: saçlarım boyamaktan çok fazla dökülüyordu bu şampuanı denedim ve saçlarım toparlanmaya başladı daha canlı ve daha fazla gözüküyor saçlarım kokusuda çok güzel kepeklerimdede azalma gözlemledim denemeye değer
İsim: m** c** y**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: Bu şampuanı küçük boyunu kullanıyordum ve sonuçlarından oldukça memnundum. Bu nedenle büyük boyunu alarak devam ettim. Kolajen ve keratin içerikli bu şampuan gerçekten harika! Saçlarım daha güçlü ve dolgun hissediyor. Saç dökülmesi problemim büyük ölçüde azaldı ve saçlarım çok daha hızlı uzamaya başladı. Şampuanın besleyici ve onarıcı etkisi, saçlaDevamını Oku

Yorum: Saçlarım dökülüyor aynı zamanda da uzamıyordu bu şampuan sayesinde saçlarım dolgunlaştı ve gürleşti tekrardan saç çıkmaya başladı inanılmaz bir şampuan sayesinde saçlarım parlak ve yumuşacık oldu.
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: Saçlarım aşırı dökülüyordu ve yıpranmıştı. Bu ürünü yorumlara bakarak aldım düzenli kullanımda saçlarımı kökten uca bir bakım sağladı. Etkisini çok beğendim iyi ki almışım favori şampuanım oldu 🤌🏻
Tarih: 01 Haziran 2024

Yorum: evde uygulanan açıcı yüzünden saçlarım keçe gibi olmuştu ablamın tavsiyesiyle aldım ilk kullanımda bile farkı gördüm saçlarım yumuşacık ve kırılmalar azaldı daha esnek olduğunu hissedebiliyorum

Yorum: düzenli kulandigim tek şanpuan bu sac dökulmelerime iyi geldi hızlı uzaasi saçımı beni dahada şaşırttı memnun kaldığım için çok aldım şanpuan ablamlara vermek icin

Yorum: Saçlarımda ki kırıkları kestirmeme rağmen saçlarım çok cansız duruyordu sosyal medya aracılığıyla gördüm ürünü herkes çok memnundu denedim kaç gündür şuan saçlarım havada uçuşuyor çok canlandı içerisindeki içeriklerden dolayı ben çok memnun kaldım parlıyor saçlarım teşekkürler embeauty
İsim: E** K**

Yorum: çok fazla saçlarim dökülüyordu. hem saçlarımın güçlenmesine, hemde saçlarımın daha az dökülmesine faydası oldu. stok için tekrar alacağım.
İsim: S** A**

Yorum: Saçlarım çok cansız ve bakımsızdı, dolayısıyla aşırı derecede dökülüyordu. Embeauty ürünleri hem kaliteli ve güzel olduğu için düşünmeden aldım iyi ki de almışım. Birkaç kullanım sonrasında saçlarım daha bakımlı daha güzel ve çabuk uzuyor.

Yorum: Günden güne azalan saçlarıma şifa geldi cıddı bir azalma var dökülmede düzenli kullanım ve özellikle keratin barındırması harıka Ayrıca tüm saç tipleri için uygun olması
İsim: Y** B**
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: Kolajen ve keratin birlikte buldum resmen saç dökülmelerim azaldı ve saçım daha canlı ve parlak bir görünüm kazandı düzenli kullanıyorum ayrıca yumuşaklık hissi de verdi yıpranmış saçlarınız için kullanabilirsiniz bence vazgeçilmezim oldu
İsim: B** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Mayıs 2024

Yorum: saçlarım çok fazla dökülüyordu kestirmekten yorulmuştum yorumları okudum alıp denemek istedim ürün oldukça etkili saçımın dokukllmeso azaldı daha canlandı ve hızlı uzuyor

Yorum: kapalı olduğum için saçlarım havasızlıktan koparak dökülmeler oluyordu arkadaşımın tavsiyesiyle kolajen ve keratin saç dökülmelerine karşı aynı zamanda hızlı saç uzatan dolgunlaştırıcı şampuan tavsiye etti Sipariş verdim çok kısa sürede geldi kullanmaya başladım ve gerçekten beklediğimden daha güzel sonuçlar elde ettim saçlarım eskiye göre daha parDevamını Oku
İsim: S** Y**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: Yoğun saç dökülmelerim vardı. bu ürünle dökülmelerim şu an azalmaya başladı ekstra parlaklık ve canlılık veriyor. Saç tellerimin daha güçlendiğini hissediyorum. ben çok beğendim
İsim: A** G**
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: Bu şampuanın küçük boyunu kullanıyordum ve etkisinden oldukça memnundum. Bu nedenle büyük boyunu almaya karar verdim. Kolajen ve keratin içerikli bu şampuan, saç bakım rutinimin vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Saç dökülmesi sorunum büyük ölçüde azaldı ve saçlarım çok daha hızlı uzamaya başladı. Her yıkamada saçlarım daha güçlü ve dolgun hisseDevamını Oku
İsim: G** Ç**
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: Kullanmaya başladığımdan beri saçlarımda inanılmaz bir değişim fark ettim. Kolajen ve keratin içeriği, saçlarımın daha dolgun ve güçlü olmasını sağladı. Özellikle saç dökülmesi problemim büyük ölçüde azaldı. Saçlarımın uzama hızı da gözle görülür şekilde arttı. Düzenli kullanım sonrası saçlarım daha parlak, sağlıklı ve canlı görünüyor. Ayrıca, onarDevamını Oku

Yorum: İçeriği sayesinde saçlarımı kökten uca besledi ve bakım sağladı. Kokusu da etkisi kadar harika. İyi ki almışım saçlarım artık daha sağlıklı gözüküyor teşekkür ederim
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Haziran 2024

Yorum: düzenli kullanmaya başladığımdan beri saçlarım çok hızlı bir şekilde uzuyor. sac dokulmeleeriim minimuma indi. saçlarımı yumuşacık yapıyor
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: saçlarım o kadar çok döküldü ki stresten elimi değmeye gör çok araştırdım alırken bu şampuanı içeriği çok güvenilir ve temiz ikinci kullanmadan sonra gözle görülür farklı oldu dokulmelerim durdu.
İsim: F** b**

Yorum: hamilelik sürecinde fazlasıyla dökülen saçlarımı tekrar toparladı ,şimdi saçlarım daha güçlü ve parlak,üstelik eskisine göre daha hızlı uzamaya başladı çok severek kullanıyorum

Kolajen Ve Keratin Saç Dökülmesine Karşı Hızlı Sac Uzatan Dolgunlaştırıcı Besleyici Şampuan 2li Set Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: saçlarım tutam tutam dökülüyor faydası olurmu
Cevap: Merhaba Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Tabiki Efendim

Soru: Merhaba saçımı çok sertleştirdi krem kullanmam gerekir mi? Sıkıntı olur mu?
Cevap: Merhaba kullanabilirsiniz

Soru: merhabalar kısa saclari uzatar mi uzatirsa kaç günde uzar
Cevap: Merhabalar düzenli kullanımda etkisini görebilirsiniz.Merhabalar düzenli kullanımda etkisini görebilirsiniz.

Soru: merhaba duşta bunu kullanıp duştan sonra saçıma Argan yağı kullaniyorum problem olurmj
Cevap: Merhaba kullanabilirsiniz

Soru: 400ml 2 tanemi
Cevap: Ebet efendim

Soru: ml aynı değil mi
Cevap: Evet aynı ürün efendim

Soru: egzamalı saça faydaları varmı yok etmesine yardımcı olurmu
Cevap: Merhaba Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Tabiki Efendim

Soru: 2 adet mi geliyor

Soru: Saçlarımda kepek var acba bunu giderir mi

Soru: Merhaba boyadan yıpranmış saçlarım için ıyı gelırmı
Cevap: Merhaba tabiki uygundur sevgilerle 💕

Soru: saçlarımda biraz kepek sorunu var kullanabilir miyim
Cevap: merhaba kepeği bitirir kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba şampuan larım geldi 10 yaşında içinde uygun mudur
Cevap: Merhaba Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Tabiki Uygundur Efendim

Soru: Hem Kadın hem erkek için uygunmudur aynı etkiyi gösterir mi kepek konusunda birde dökülen yıpranan saçlara iyi gelirmi
Cevap: Merhaba tabiki uygundur sevgilerle 💕

Soru: 2,ürün 1tl kampanyasi devam ediyormu sepette olmuyor da
Cevap: Merhaba aktif efendim

Soru: slm son kullanma tarihini ögrenebilirmiyim
Cevap: Merhaba 2027 efendim

Soru: dökülme sorunu için yanında farklı üründe kullanımına gerek varmı
Cevap: hayır efendim

Soru: ben bu şampuanı kullandığın zaman başka şampuan kullanmama gerek var mı? kullanımı nasıl
Cevap: Meehaba gerek yok normal şampuan olarakta kullanıma uygundur

Soru: iki tane şampuan gonderilecek degilmi

Soru: merhabalar günlük kullanıma uygunmudur?
Cevap: Merhaba Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Tabiki Uygundur Efendim

Soru: 7 yaşın daki kızımın saçları aairi dökülüyor bu şampun ile yikasam olurmu

Kolajen Ve Keratin Saç Dökülmesine Karşı Hızlı Sac Uzatan Dolgunlaştırıcı Besleyici Şampuan 2li Set Ürün Resimleri

Kolajen Ve Keratin Saç Dökülmesine Karşı Hızlı Sac Uzatan Dolgunlaştırıcı Besleyici Şampuan 2li Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü