Koleston Naturals Saç Boyası 4-0 Kahve Bu Ürünü Almalı Mı ?

Idil

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
577
0
0
Koleston Naturals Saç Boyası 4/0 Kahve Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Koleston Naturals Saç Boyası 4/0 Kahve Güncel Fiyatı 111.9 Tl'den Satılmaktadır.

Koleston Naturals Saç Boyası 4/0 Kahve Kullanıcılar Memnun Mu?

Koleston Naturals Saç Boyası 4/0 Kahve Hakkında yaklaşık 536 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Koleston Naturals Saç Boyası 4/0 Kahve Ürün Hakkında Bilgi

• 6 haftaya kadar kalıcı yoğun renk ve sağlıklı görünüm >_x000D_

• En dirençli beyazlarda bile mükemmel beyaz kapama >_x000D_

• Yoğun renk pigmentleri >_x000D_

• Hindistan Cevizi Yağı içeren Yoğun Bakım Kremi >_x000D_
_x000D_

Wella Koleston Naturals'ı keşfedin ve 6 haftaya kadar muhteşem, yoğun bir rengin ve sağlıklı görünümün tadını çıkarın. En inatçı beyazları bile dipten uca kadar kusursuz şekilde kapatır. Wella Koleston Naturals, Wella Labaratuarlarında geliştirilen özel sistemi sayesinde, yoğun renk pigmentleri ile hindistan cevizi yağı içeren besleyici serumu bir araya getirerek formüle edilmiştir. >_x000D_
_x000D_

Bu paketin icindekiler: >_x000D_
_x000D_

1 adet Krem Boya, 50 ml >_x000D_

1 adet Oksidasyon Kremi, 50 ml >_x000D_

1 adet Hindistan Cevizi Yağı İçeren Bakım Kremi, 10 ml >_x000D_

1 Kullanım kılavuzu >_x000D_

1 Çift Eldiven >_x000D_
_x000D_

ÖNEMLİ GÜVENLİK UYARILARI: >_x000D_

Daha önce boya ürünlerini kullanmış olsanız bile, her defasında, boyama işleminden 48 saat önce, alerji testini yapınız. Dolayısıyla ürünü boyama yapmadan 48 saat önce almayı unutmayınız. DİKKAT: SAÇ BOYALARI ŞİDDETLİ ALERJİK REAKSİYONLARA SEBEP OLABİLİR. TALİMATLARI OKUYUNUZ VE UYGULAYINIZ. Ürün 16 yaşından küçüklerin kullanımı için uygun değildir. Geçici “hint kınası” dövmeler alerji riskinizi arttırabilir. Aşağıdaki durumlarda saçınızı boyamayınız: — yüzünüzde kızarıklık varsa veya hassas, tahriş olmuş ve zarar görmüş saç derisine sahipseniz, — daha önce saç boyalarına karşı alerjik bir reaksiyon gösterdiyseniz, — daha önce geçici “hint kınası” dövmelere karşı alerjik bir reaksiyongösterdiyseniz. Herhangi bir reaksiyonla karşılaşıldığında ya >_x000D_

da şüphe ettiğiniz durumlarda herhangi bir boya ürünü kullanmadan önce doktora başvurunuz. Uygulama sonrasında saçınızı iyice durulayınız. Gözle temas ettirmeyiniz. Temas halinde gözlerinizi bol su ile yıkayınız. Kaş ve kirpik boyamak için kullanmayınız. Uygun eldiven kullanınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. >_x000D_
_x000D_

1. Boya karışımının hazırlanması: >_x000D_

Eldivenlerinizi takın. Krem boya tüpünün içeriğini metal olmayan (plastik, cam ya da porselen) bir kaseye boşaltın. Oksidasyon kremini de ekleyerek bir boya fırçası ile homojen bir boya karışımı elde edene kadar karıştırın. En iyi boya sonucunu elde edebilmek için karışımı hazırladıktan hemen sonra saçınıza uygulayın. >_x000D_

2. Boya karışımının uygulanması: >_x000D_

İlk boyama için, boya karışımını yıkanmamış saça boya fırçası ile tutam tutam uygulayın. Saçınızın tamamına uyguladığınızdan emin olun. Daha sonra karışımın eşit dağılması için saçınızı geniş dişli bir tarakla tarayın. Dip boyama için, saçlarınızı tutamlara ayırın ve öncelikle boya karışımını parça parça uygulayın. Boya karışımını saçınızda 20 dakika beklettikten sonra, eşit olarak saçlarınızın alt kısımlarına doğru tarayın. >_x000D_

3. Bekleme süresi: >_x000D_

Toplam bekleme süresi dip boya için 30 dakikadır, 20 dakikası dip boyama için, 10 dakikası bütün saçın boyanması içindir. Saç boya karışımının rengi zaman içinde değişebilir. >_x000D_

4. Hindistan cevizi Yağı içeren Besleyici Bakım Kremi ile saçınıza bakım yapın: >_x000D_

• Saçınıza derinlemesine bakım yapmak için besleyici bakım kremini uygulayın. >_x000D_

• 2 dakika beklettikten sonra iyice durulayın. >_x000D_
_x000D_

Krem Boya: Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Sodium Laureth Sulfate, Ammonia, Glycol Distearate, Lanolin Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Sulfite, Resorcinol, Ascorbic Acid, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Parfum/Fragrance, m-Aminophenol, Disodium EDTA, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, Tocopherol. >_x000D_
_x000D_

Oksidasyon Kremi: Aqua/Water/Eau, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Salicylic Acid, Disodium Phosphate, Phosphoric Acid, Disodium Pyrophosphate, Sodium Stannate, Etidronic Acid. >_x000D_
_x000D_

Bakım Kremi: Aqua/Water/Eau, Bis-Hydroxy/Methoxy Amodimethicone, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glutamic Acid, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Benzyl Benzoate, EDTA, Histidine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Chloride, Hexyl Cinnamal, Linalool, Magnesium Nitrate, Trimethylsiloxysilicate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone, Ascorbic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Sulfite.>_x000D_

Koleston Naturals Saç Boyası 4/0 Kahve Ürününün Satıcısı, Wella Koleston Naturals Saç Boyası 4/0 Kahve ürününü 111.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Koleston Naturals Saç Boyası 4/0 Kahve En Son Yapılan Yorumlar
111.9 Tl ye satışta olan Koleston Naturals Saç Boyası 4/0 Kahve Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
536 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Bittikçe stok yapıyorum cok güzel rengini veriyor
İsim: Y** B**
Tarih: 17 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Evkiba

Yorum: Hep aliyorum indirimden harika
İsim: Ş** Y**
Tarih: 23 Ağustos 2022
Satıcı: ÇAĞLAR PARFÜMERİ

Yorum: daha öncede almıştım indirimde yakaladıkca alıyorum sürekli kullandığım ürün 🙂
İsim: G** I**
Tarih: 10 Ekim 2022

Yorum: Beyazları kapatmak için kullanıyoruz, harika kapatıcılığı var. Sürekli alıp yedekte tutuyoruz
İsim: B** G**
Tarih: 29 Nisan 2022

Yorum: Tam rengim
İsim: serap ç.
Tarih: 27 Eylül 2022

Yorum: anneme aldim begendi
İsim: G** Y**
Tarih: 28 Aralık 2022

Yorum: çok çok uyguna geldi 4 tane aldım indirim yakaladıkça fazla fazla alıp atarım kenara marketlerde fiyatlar uçuyo çünkü
İsim: **** ****
Tarih: 28 Haziran 2022

Yorum: İndirimdeyken fazla aldıgım annem için saç boyası tavsiye ederim
İsim: B** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Kasım 2022

Yorum: güzel paketleme yapılmış tşk ederim
İsim: E** g**
Tarih: 29 Mart 2023
Satıcı: Erkmen ihtiyaç maddeleri paz. san. Tic.

Yorum: kapaticiligi guzel
İsim: A** G**
Beden: 01 Eylül 2024
Satıcı: Güzelyüz AVM

Yorum: Annem için aldım gayet güzel.
İsim: S** K**
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: İndirimdeyken arkadaşa aldım gayet memnun
İsim: s** o**
Tarih: 07 Aralık 2021

Yorum: Ürünü işletmem için fazlaca sayıda aldım hem orijinal hemde gayet uygun fiyatlıydı teşekkür ederim .
İsim: N** Y**
Beden: 27 Aralık 2022

Yorum: Sürekli kulladığım bir ürün, bittikçe stokluyorum
İsim: SELDA T. Z.
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: Indirimdeyke bolca aldım.Paketlemeaide iyiydi
İsim: y** c**
Tarih: 18 Eylül 2022

Yorum: indirimde aldim cok guzel
İsim: S** N** H**
Tarih: 01 Aralık 2022

Yorum: İndirimden uyguna aldım Koleston kalitesi diyecek birşey yok zaten
İsim: NESLİHAN T.
Tarih: 02 Aralık 2022

Yorum: Annem için aldım . Gerçekten çok kapatıcı bir boya.
İsim: E** A**
Beden: 20 Ağustos 2024
Satıcı: Wella

Yorum: Teslim aldım teşekkür ederim
İsim: E** A**
Beden: 12 Ekim 2023
Satıcı: Güzelyüz AVM

Yorum: Severek kullanıyorum sipariş verdikten 1 gün sonra elime ulaştı
İsim: D** E**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel ve uyguna aldım
İsim: Ceylan A.
Beden: 09 Ağustos 2022

Yorum: Denemedim ama iyidir isallah indirimde aldim
İsim: Ö** Ş**
Tarih: 27 Kasım 2022

Yorum: Her şey çok özenliydi teşekkürler 😌
İsim: Tuna B.
Tarih: 29 Ağustos 2022

Yorum: İndirimden aldım çok güzel kapattı sarılarımı
İsim: Y** M**
Beden: 10 Ocak 2023

Yorum: komşuma aldım beğendi teşekürler
İsim: **** ****
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: Cok güzel rengi tavsiye ederim...
İsim: b** K**
Beden: 06 Aralık 2021

Yorum: Hemen teslim edildi paketleme çok iyi Kaliteli bir marka zaten beyazları on numara kapatıyor .
İsim: E** K**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: çok güzel uygun fiyata
İsim: n** y**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Her zaman kullandığım ürün
İsim: o** a**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Ürün elime sorunsuz ulaştı teşekkür ederim
İsim: S** D**
Tarih: 11 Eylül 2024
Satıcı: Kozmetikburada

Koleston Naturals Saç Boyası 4/0 Kahve Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: kaç milliqram?
Cevap: Merhaba, ürün görselde görüntülendiği gibi gönderilmektedir. Evkiba-Elif

Soru: kargo firması
Cevap: Merhaba, Mng kargo , Trendyol Express ve Sürat kargo firmaları ile anlaşmamız bulunmaktadır. Farklı sorularınız için bizlerle iletişime geçmenizi rica ederiz. Sağlıklı ve İyi günler dileriz. Evkiba- Müşteri Hizmetleri-Özlem S.

Soru: kutuda eldiven ve boya açıç cısı varmi
Cevap: Merhaba, Paket içeriğinde oksidan, boya ve eldiven bulunmaktadır. İyi günler dileriz. Evkiba-Müşteri Hizmetleri-Özlem

Soru: Hangi kargo ile gönderim
Cevap: Merhaba, Trendyol Express, MNG kargo ve Sürat kargo kargo firmaları ile anlaşmamız bulunmaktadır. Kargo seçimi yapılamamaktadır. Sağlıklı ve İyi günler dileriz. Evkiba- Müşteri Hizmetleri-Selinay

Soru: Üstünde naturals yazmayanla arasındaki fark nedir
Cevap: Merhabalar naturals doğal seri diğeri ise parlak serisidir

Soru: Bu boya saçımda var nasıl akıtırım siyah oldu saçım
Cevap: Değerli müşterimiz, net bir bilgimiz yoktur.

Soru: siyah boyalı saça tutarmı
Cevap: Merhaba.Tabiiki efendim.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Bugün yollar mısınız?
Cevap: Merhaba, Yaşadığınız durum için üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz. Bu platform ürünle ilgili sorular için geliştirilmiş olup bu sebeple yalnızca ürün sorularında sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Trendyol ürün özellikleri dışındaki soruların cevaplandırılmasını sınırlandırmıştır.Talepleriniz için Trendyol asistan üzerinden bildirim açmanız gereklidir ,Trendyol destek ekibi sizinle iletişim kuracaklardır. Sağlıklı ve İyi günler dileriz. Evkiba- Müşteri Hizmetleri- Selin

Soru: Ürünün son kullanma tarihini öğrenebilirmiyim
Cevap: Merhaba. 2026 efendim.

Soru: Merhaba! Kalıcılığı kaç hafta ve kaç yıkama da çıkıyor
Cevap: Merhaba.Gerekli bilgiler açıklama bölümünde yazmaktadır.

Soru: Pakette oksidasyon suyuda var mıdır?
Cevap: Değerli müşterimiz oksidan bulunmaktadır.İyi günler dileriz.Müşteri temsilcisi-Merve

Soru: Farkında olmadan kitt ve natural almışım ikisini karıştırsam farklı bir sonuç verir mi renk olarak
Cevap: Merhaba, bir uzmana danışmanızı öneririm

Soru: neden böyle yapıyosunuz?
Cevap: Merhaba.Sorunuzu daha açık sorabilir misiniz.

Soru: küçük paket mi
Cevap: oksidanı içinde paket

Soru: Koleston wella kit saç boyası ile arasındaki fark nedir
Cevap: Merhaba, Koleston Kit Yeni nemlendirici yağ içerikli yoğun krem boya 100% Yoğun renkler ile yıpranmış saçların 7 etkisiyle savaşmak için bir araya geldi! Her adımda nemlendirme etkisi ile 8 haftaya kadar kalıcı renkler sağlayan Koleston, yenilenen Yoğun Parlaklık veren Bakım kürü sayesinde saçı derinlemesine nemlendirir, bakım yaparak gözalıcı parlak renklere kavuşmanızı sağlar. Sadece Koleston’da olan benzersiz 15. Gün renk aktifleştirici krem ile, boyamadan sonra saç renginizi ilk günkü gibi tazeleyebilirsiniz. İyi günler dileriz. Evkiba-Müşteri Hizmetleri-Selinay

Soru: Kargo ocreti varmi
Cevap: Merhabalar, Ürün sepete eklediğinizde göstermektedir.. İyi günler dileriz. Evkiba-Müşteri Hizmetleri-Özlem S.

Soru: oyaların gramajı kaç miligram yazmıyor
Cevap: Merhaba, paket içerisindeki boya 50 ml'dir. İyi günler dileriz. Müşteri Hizmetleri-Sinem Y.

Soru: paketin icinde oksidani eldiveni sampuani ve koruyucu kremi cikiyormu
Cevap: Merhaba, Paket içeriğinde oksidan, krem boya ve bakım kürü bulunmaktadır. İyi günler dileriz. Evkiba-Müşteri Hizmetleri-Selin

Soru: Merhaba koyu kahve ve kahve boya aldım koyu kahve kargoya verılmıs gorunuyor ama kahve verilmemiş tek kargo ile gondermıyor musunuz
Cevap: Merhaba, Yaşadığınız durum için üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz. Bu platform ürünle ilgili sorular için geliştirilmiş olup bu sebeple yalnızca ürün sorularında sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Trendyol ürün özellikleri dışındaki soruların cevaplandırılmasını sınırlandırmıştır.Talepleriniz için Trendyol asistan üzerinden bildirim açmanız gereklidir ,Trendyol destek ekibi sizinle iletişim kuracaklardır. Sağlıklı ve İyi günler dileriz. Evkiba- Müşteri Hizmetleri-Özlem

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: aras kargo ile gonderim sağlıyoruz

Koleston Naturals Saç Boyası 4/0 Kahve Ürünün Fotoğrafları

Koleston Naturals Saç Boyası 4/0 Kahve En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü