Koleston Naturals Saç Boyası 4-6 Kızıl Viyole Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Simal

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
586
0
0
Koleston Naturals Saç Boyası 4/6 Kızıl Viyole En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Koleston Naturals Saç Boyası 4/6 Kızıl Viyole Anlık Fiyatı 116.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Koleston Naturals Saç Boyası 4/6 Kızıl Viyole Memnuniyet Oranı Nedir?

Koleston Naturals Saç Boyası 4/6 Kızıl Viyole Hakkında yaklaşık 386 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Koleston Naturals Saç Boyası 4/6 Kızıl Viyole Detaylı Açıklama

• 6 haftaya kadar kalıcı yoğun renk ve sağlıklı görünüm >_x000D_

• En dirençli beyazlarda bile mükemmel beyaz kapama >_x000D_

• Yoğun renk pigmentleri >_x000D_

• Hindistan Cevizi Yağı içeren Yoğun Bakım Kremi >_x000D_
_x000D_

Wella Koleston Naturals'ı keşfedin ve 6 haftaya kadar muhteşem, yoğun bir rengin ve sağlıklı görünümün tadını çıkarın. En inatçı beyazları bile dipten uca kadar kusursuz şekilde kapatır. Wella Koleston Naturals, Wella Labaratuarlarında geliştirilen özel sistemi sayesinde, yoğun renk pigmentleri ile hindistan cevizi yağı içeren besleyici serumu bir araya getirerek formüle edilmiştir. >_x000D_
_x000D_

Bu paketin icindekiler: >_x000D_
_x000D_

1 adet Krem Boya, 50 ml >_x000D_

1 adet Oksidasyon Kremi, 50 ml >_x000D_

1 adet Hindistan Cevizi Yağı İçeren Bakım Kremi, 10 ml >_x000D_

1 Kullanım kılavuzu >_x000D_

1 Çift Eldiven >_x000D_
_x000D_

ÖNEMLİ GÜVENLİK UYARILARI: >_x000D_

Daha önce boya ürünlerini kullanmış olsanız bile, her defasında, boyama işleminden 48 saat önce, alerji testini yapınız. Dolayısıyla ürünü boyama yapmadan 48 saat önce almayı unutmayınız. DİKKAT: SAÇ BOYALARI ŞİDDETLİ ALERJİK REAKSİYONLARA SEBEP OLABİLİR. TALİMATLARI OKUYUNUZ VE UYGULAYINIZ. Ürün 16 yaşından küçüklerin kullanımı için uygun değildir. Geçici “hint kınası” dövmeler alerji riskinizi arttırabilir. Aşağıdaki durumlarda saçınızı boyamayınız: — yüzünüzde kızarıklık varsa veya hassas, tahriş olmuş ve zarar görmüş saç derisine sahipseniz, — daha önce saç boyalarına karşı alerjik bir reaksiyon gösterdiyseniz, — daha önce geçici “hint kınası” dövmelere karşı alerjik bir reaksiyongösterdiyseniz. Herhangi bir reaksiyonla karşılaşıldığında ya >_x000D_

da şüphe ettiğiniz durumlarda herhangi bir boya ürünü kullanmadan önce doktora başvurunuz. Uygulama sonrasında saçınızı iyice durulayınız. Gözle temas ettirmeyiniz. Temas halinde gözlerinizi bol su ile yıkayınız. Kaş ve kirpik boyamak için kullanmayınız. Uygun eldiven kullanınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. >_x000D_
_x000D_

1. Boya karışımının hazırlanması: >_x000D_

Eldivenlerinizi takın. Krem boya tüpünün içeriğini metal olmayan (plastik, cam ya da porselen) bir kaseye boşaltın. Oksidasyon kremini de ekleyerek bir boya fırçası ile homojen bir boya karışımı elde edene kadar karıştırın. En iyi boya sonucunu elde edebilmek için karışımı hazırladıktan hemen sonra saçınıza uygulayın. >_x000D_

2. Boya karışımının uygulanması: >_x000D_

İlk boyama için, boya karışımını yıkanmamış saça boya fırçası ile tutam tutam uygulayın. Saçınızın tamamına uyguladığınızdan emin olun. Daha sonra karışımın eşit dağılması için saçınızı geniş dişli bir tarakla tarayın. Dip boyama için, saçlarınızı tutamlara ayırın ve öncelikle boya karışımını parça parça uygulayın. Boya karışımını saçınızda 20 dakika beklettikten sonra, eşit olarak saçlarınızın alt kısımlarına doğru tarayın. >_x000D_

3. Bekleme süresi: >_x000D_

Toplam bekleme süresi dip boya için 30 dakikadır, 20 dakikası dip boyama için, 10 dakikası bütün saçın boyanması içindir. Saç boya karışımının rengi zaman içinde değişebilir. >_x000D_

4. Hindistan cevizi Yağı içeren Besleyici Bakım Kremi ile saçınıza bakım yapın: >_x000D_

• Saçınıza derinlemesine bakım yapmak için besleyici bakım kremini uygulayın. >_x000D_

• 2 dakika beklettikten sonra iyice durulayın. >_x000D_
_x000D_

Krem Boya: Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Sodium Laureth Sulfate, Ammonia, Glycol Distearate, Lanolin Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Sulfite, Resorcinol, Ascorbic Acid, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Parfum/Fragrance, m-Aminophenol, Disodium EDTA, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, Tocopherol. >_x000D_
_x000D_

Oksidasyon Kremi: Aqua/Water/Eau, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Salicylic Acid, Disodium Phosphate, Phosphoric Acid, Disodium Pyrophosphate, Sodium Stannate, Etidronic Acid. >_x000D_
_x000D_

Bakım Kremi: Aqua/Water/Eau, Bis-Hydroxy/Methoxy Amodimethicone, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glutamic Acid, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Benzyl Benzoate, EDTA, Histidine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Chloride, Hexyl Cinnamal, Linalool, Magnesium Nitrate, Trimethylsiloxysilicate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone, Ascorbic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Sulfite.>_x000D_

Koleston Naturals Saç Boyası 4/6 Kızıl Viyole Ürününün Satıcısı, Wella Koleston Naturals Saç Boyası 4/6 Kızıl Viyole ürününü 116.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Koleston Naturals Saç Boyası 4/6 Kızıl Viyole Ürünü Kullananların Görüşleri
116.9 Tl ye satışta olan Koleston Naturals Saç Boyası 4/6 Kızıl Viyole Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
386 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: boyadım kafamıı artık kızılımmm guzell alınn
İsim: **** ****
Tarih: 20 Eylül 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Evkiba

Yorum: Kızıl sevenler için renk bir harika
İsim: a** k**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Harika bir kargolama ve eksiksiz ürün teslimi.Teşekkür ederim.
İsim: G** T**
Tarih: 05 Eylül 2024
Satıcı: Güzelyüz AVM

Yorum: tam bana göre
Tarih: 16 Kasım 2022

Yorum: mükkemmel bir urun uzun zaman bulamamistim
İsim: K** A**
Tarih: 23 Şubat 2022

Yorum: güzel renk annem e aldık
İsim: B** A**
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: ürün zamanında sağlam grldi
Tarih: 15 Eylül 2024
Satıcı: Wella

Yorum: indirimdeyken aldık çok başarılı
İsim: m** m**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: ilk boyamamda saçlarim kizila döndü teleddut ederek almiştim ama memnun kaldim tavsiye ederim
Tarih: 20 Kasım 2021

Yorum: Güzel bir ürün tam resimdeki renk oldu.
İsim: F** B**
Tarih: 08 Aralık 2021

Yorum: sevdiğim bir kızıl. alacaklara şöyle tarif edebilirim. (koyu renk saça uyguladığınızı varsayiyorum) normalde saçınız koyu renk görünüyor ama güneşte ışıl ışıl kızıl parlıyor. saçı da bütün kızıllar gibi parlak gösteriyor edit: morumsu bir kızıl ama gerçekten hoş
İsim: g** K**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: 3 kutu aldım fiyat uygun olunca kızılın güzel bir tonu kızıl kahve gibi güneşte ćok gûzel parlıyor ayrıca normalde de canlı bir renk 😊
Tarih: 21 Eylül 2022
Satıcı: eczamallExtra

Yorum: mükemmel teşekkür ederim tekrar alacağım 😄zam gelmese tabii
Tarih: 22 Mart 2022

Yorum: rengi çok güzel boyadıktan sonra da görüşlerimi yazacağım ✌🏻
İsim: z** y**
Tarih: 17 Ocak 2022

Yorum: Tam istediğim ton teşekkürler
İsim: F** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Nisan 2022

Yorum: Siyah saçımı 2 kez palett açıcı sprey ile açmıştım. Bazı yerleri açılmamıştı onun üstüne boyadım. Güneşte kızıl gölgede siyah oldu. Ben çok beğendim. Mor değil patlıcan değil viyole değil bildiğin kızıl bu. Kendi saçım olsaydı kendi saçım açık kumral onun üstüne yapsaydimm kıpkırmızı Olcak.mis.ben Cook beğendim sürekli alır her ay geçerim üstünden.
İsim: B** K**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok hızlı bir şekilde elime ulaştı memnun kaldığım için 2.sipariş verişimdi kesinlikle bu firmadan vazgeçmem dışarıdaki fiyatlara göre ürün gayet uygun
İsim: A** K**
Tarih: 26 Nisan 2022

Yorum: içinde patlıcan moru bulunan bir kızıl. koyu kızıllardan ve benim favorim.
İsim: E** Ç**
Tarih: 02 Ağustos 2022

Yorum: Çok çok güzel bir kızıl. Bir yıldan uzun süredir kızıl saç kullanıyorum bu en doğal ve en asil duranı bence.
İsim: Y** E**
Tarih: 27 Eylül 2023

Yorum: indirimdeyken aldim
İsim: n** s**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: ürün hızlı ulaştı paketleme çok iyi hediyeler için çok teşekkür ederim
İsim: G** G** p**
Tarih: 18 Temmuz 2024
Satıcı: Kozmetikburada

Yorum: siyah saçlıyım açmadan boyamak istedim yansıma gibi olsun diye 2 kutu aldım maalesef tutmadı ama paketleme gayet güzeldi açık renkli saçlara kesinlikle tutar
İsim: M** U**
Tarih: 06 Ocak 2024
Satıcı: Güzelyüz AVM

Yorum: harika bayıldım çok teşekkür ederim ilginiz için tavsiye ediyorum herkese
İsim: T** K**
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: Patlıcan moruna yakın olsun istiyorsanız koyu saça açmadan sürülecek bi boya rengi güzel tutuyor
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: kaliteli ürün
İsim: H** ö**
Tarih: 13 Temmuz 2022

Yorum: bu fiyata bu kalite çok iyi dört kutu aldım
İsim: e** h**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: çok hızlı elime ulaştı , siyah saça uyguladım. çok begendim
İsim: b** b**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: Güzel teşekkür ederim
İsim: k** y**
Tarih: 03 Aralık 2021

Yorum: başka bir firmadan da almıştım hala elime geçmedi çok teşekkür ederim hemen aldım kargomu
İsim: M** Y**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: kızıl sevenler için harika
İsim: A** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Ağustos 2024
Satıcı: Kozmetikburada

Koleston Naturals Saç Boyası 4/6 Kızıl Viyole Merak Edilenler Neler?

Soru: görselde ki boya gonderiliyor değil mi.aciklamada siyah yazıyor da
Cevap: Değerli müşterimiz ürün görsel de göründüğü gibi gönderilmektedir.İyi günler dileriz.Müşteri Temsilcisi-Merve

Soru: Merhaba natural yazıyor, hamileler için uygun mudur?
Cevap: Merhaba.Konu hakkında net bir bilgimiz yoktur efendim.

Soru: Pardon son kullanma tarihi nedir?2024 ama ne ay?
Cevap: Merhaba. 12/2025 efendim.

Soru: kaç mldir?
Cevap: Merhaba ml dir Müşteri Hizmetleri - Melek

Soru: Saçımın boyu omuzlarımda bir kutu saç boyası kaç ml? Kaç kutu saçımı boyamaya yeter?
Cevap: Merhaba, Ürün 50 ml'dir. İyi günler dileriz. Evkiba-Müşteri Hizmetleri-Özlem

Soru: Hangi kargo ile çalışıyorsunuz acaba?
Cevap: Merhaba, Trendyol Express, MNG kargo ve Sürat kargo kargo firmaları ile anlaşmamız bulunmaktadır. Kargo seçimi yapılamamaktadır. Sağlıklı ve İyi günler dileriz. Evkiba- Müşteri Hizmetleri-Özlem

Soru: kullanım şekli nasıl
Cevap: Merhaba , kullanım talimatı şu şekildedir ; 1 RENK EMÜLSİYONUNUN HAZIRLANMASI Tüpün içeriğini metal olmayan bir tabağa (plastik, cam veya porselen) sıkın, ardından geliştirici sıvıyı ekleyin ve homojen bir renklendirici emülsiyon elde edilene kadar iki bileşeni bir boyama fırçası ile karıştırın. Optimum renklendirme sonucunu elde etmek için lütfen emülsiyonu karıştırmayı bitirir bitirmez saçınıza uygulayın. 2 RENK EMÜLSİYONUNUN UYGULANMASI İlk renklendirme için renklendirici emülsiyon, yıkanmamış saç teline renklendirme fırçası kullanılarak tek tek uygulanır. Lütfen hiçbir teli kaçırmadığınızdan emin olun. Ardından renklendirici emülsiyonun saçınızda eşit dağılımını sağlamak için saçınızı geniş dişli bir tarakla iyice tarayın. Dip boyama için saçınızı ayırın ve ilk olarak sadece ayırdığınız kısma renklendirici emülsiyon uygulayın; 20 dakikalık bir ıslatma süresi bekledikten sonra, renklendirici emülsiyonu saçınızın ucuna kadar eşit bir şekilde tarayın. 3 YUMUŞATMA SÜRESİ Islatma süresi 30 dakikadır; dip boyası içinse, dipler için 20 dakika ve saçınızın tamamı için bir 10 dakika daha vardır. Renk emülsiyonunun rengi ıslatma süresi boyunca değişebilir. 4 BİTİRME BAKIMI Bekletme süresinin sonunda, renklendirici emülsiyonu ılık suyla iyice durulayın. Renklendirme sonuçlarını stabilize etmek için saç kremini saçınız hala nemliyken uygulayın, 5 dakika bekletin, ardından iyice durulayın. Koşullandırma serumu size arzu ettiğiniz sağlıklı görünümü sağlar!

Soru: tüple beraber oksidasyon kremi varmı yoksa sadece boya mi
Cevap: Değerli müşterimiz kutu içinde oksidan bulunamkatadır. İyi günler dileriz. Müşteri Temsilcisi-Merve

Soru: Boya kaç ml
Cevap: Değerli müşterimiz ürün 50 mldir.İyi günler dileriz.Müşteri Temsilciis-Merve

Soru: hangi kargo firması ile gönderim sağlıyorsunuz?
Cevap: Merhaba, Trendyol Express, MNG kargo ,Sende o ve Sürat kargo kargo firmaları ile anlaşmamız bulunmaktadır. Kargo seçimi yapılamamaktadır. Sağlıklı ve İyi günler dileriz. Evkiba- Müşteri Hizmetleri-Selinay

Soru: bir kutu içerisinde kaç adet boya tüpü var acaba
Cevap: Merhaba, 1 adet tüp boya bulunmaktadır. Evkiba-Selinay

Soru: kaşada uygulanabilir mi
Cevap: Merhaba , Kullanım sağlayabilirsiniz. Evkiba-Sevgi

Soru: Fazla para atmışsınız
Cevap: Merhaba.Görseldeki aynı ürün gönderilmektedir.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: içindeki oksidan kaç volümlük?
Cevap: Merhaba, detaylar açıklama kısmında yer almaktadır

Soru: hangi kargo ile calisiyosunuz
Cevap: Merhaba, Trendyol Express, MNG kargo ve Sürat kargo kargo firmaları ile anlaşmamız bulunmaktadır. Kargo seçimi yapılamamaktadır. Sağlıklı ve İyi günler dileriz. Evkiba- Müşteri Hizmetleri-Sevgi

Soru: Ürünler tüpte mi kutuda mı?
Cevap: Merhaba.Görseldeki aynı ürün gönderilmektedir.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ben diğer kit boya daldığı yani büyük kurudan kullandım.bununla arasındaki fark ne.oksidasyon vardır değil mi..farki anlayamadım
Cevap: Merhaba, Kutu içeriğinde oksidan bulunmaktadır. İyi günler dileriz. Evkiba-Müşteri Hizmetleri-Özlem

Soru: İçerisinde yüzde kaç oksidan bulunuyor?
Cevap: Merhaba, oksidanı %6 dır.

Soru: Saça fırça ile mi sürülüyor.
Cevap: Değerli müşterimiz fırça yada eldiven yardımıyla kullanabilirsiniz.İyi günler dileriz.Müşteri Temsilcisi-Merve

Soru: kac gun kalici ve akiyor mu
Cevap: Merhaba, "%100 yoğun renkler & nemli ve ışıltılı görünüm" %100 beyaz kapama Su koruma faktörü Koleston yağ içerikli krem boya, eşsiz nemlendirici formülüyle saçınıza yoğun bir renk kazandırırken, aynı zamanda yoğun nemlendirme etkisi sağlar. • Yoğun parlaklık veren bakım kürleri sayesinde, boyama işleminden sonra da saçlarınız derinlemesine nemlenir. • 15. günde renginizi tazelemek ve ışıltısını artırmak için özel & benzersiz Renk Aktifleştirici Krem, saçınıza daha fazla boyanın tutunmasını sağlar. iyi günler dileriz. Evkiba-Ayşenur

Koleston Naturals Saç Boyası 4/6 Kızıl Viyole Detay Resimler

Koleston Naturals Saç Boyası 4/6 Kızıl Viyole En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü