Koleston Naturals Saç Boyası 7-1 Küllü Kumral Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Ecem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
563
0
0
Koleston Naturals Saç Boyası 7/1 Küllü Kumral Fiyatına Göre Alınır Mı?
Koleston Naturals Saç Boyası 7/1 Küllü Kumral Anlık Fiyatı 124.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Koleston Naturals Saç Boyası 7/1 Küllü Kumral Kaç Kişi Memnun?

Koleston Naturals Saç Boyası 7/1 Küllü Kumral Hakkında yaklaşık 1371 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Koleston Naturals Saç Boyası 7/1 Küllü Kumral Açıklama Ve Özellikler

• 6 haftaya kadar kalıcı yoğun renk ve sağlıklı görünüm >_x000D_

• En dirençli beyazlarda bile mükemmel beyaz kapama >_x000D_

• Yoğun renk pigmentleri >_x000D_

• Hindistan Cevizi Yağı içeren Yoğun Bakım Kremi >_x000D_
_x000D_

Wella Koleston Naturals'ı keşfedin ve 6 haftaya kadar muhteşem, yoğun bir rengin ve sağlıklı görünümün tadını çıkarın. En inatçı beyazları bile dipten uca kadar kusursuz şekilde kapatır. Wella Koleston Naturals, Wella Labaratuarlarında geliştirilen özel sistemi sayesinde, yoğun renk pigmentleri ile hindistan cevizi yağı içeren besleyici serumu bir araya getirerek formüle edilmiştir. >_x000D_
_x000D_

Bu paketin icindekiler: >_x000D_
_x000D_

1 adet Krem Boya, 50 ml >_x000D_

1 adet Oksidasyon Kremi, 50 ml >_x000D_

1 adet Hindistan Cevizi Yağı İçeren Bakım Kremi, 10 ml >_x000D_

1 Kullanım kılavuzu >_x000D_

1 Çift Eldiven >_x000D_
_x000D_

ÖNEMLİ GÜVENLİK UYARILARI: >_x000D_

Daha önce boya ürünlerini kullanmış olsanız bile, her defasında, boyama işleminden 48 saat önce, alerji testini yapınız. Dolayısıyla ürünü boyama yapmadan 48 saat önce almayı unutmayınız. DİKKAT: SAÇ BOYALARI ŞİDDETLİ ALERJİK REAKSİYONLARA SEBEP OLABİLİR. TALİMATLARI OKUYUNUZ VE UYGULAYINIZ. Ürün 16 yaşından küçüklerin kullanımı için uygun değildir. Geçici “hint kınası” dövmeler alerji riskinizi arttırabilir. Aşağıdaki durumlarda saçınızı boyamayınız: — yüzünüzde kızarıklık varsa veya hassas, tahriş olmuş ve zarar görmüş saç derisine sahipseniz, — daha önce saç boyalarına karşı alerjik bir reaksiyon gösterdiyseniz, — daha önce geçici “hint kınası” dövmelere karşı alerjik bir reaksiyongösterdiyseniz. Herhangi bir reaksiyonla karşılaşıldığında ya >_x000D_

da şüphe ettiğiniz durumlarda herhangi bir boya ürünü kullanmadan önce doktora başvurunuz. Uygulama sonrasında saçınızı iyice durulayınız. Gözle temas ettirmeyiniz. Temas halinde gözlerinizi bol su ile yıkayınız. Kaş ve kirpik boyamak için kullanmayınız. Uygun eldiven kullanınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. >_x000D_
_x000D_

1. Boya karışımının hazırlanması: >_x000D_

Eldivenlerinizi takın. Krem boya tüpünün içeriğini metal olmayan (plastik, cam ya da porselen) bir kaseye boşaltın. Oksidasyon kremini de ekleyerek bir boya fırçası ile homojen bir boya karışımı elde edene kadar karıştırın. En iyi boya sonucunu elde edebilmek için karışımı hazırladıktan hemen sonra saçınıza uygulayın. >_x000D_

2. Boya karışımının uygulanması: >_x000D_

İlk boyama için, boya karışımını yıkanmamış saça boya fırçası ile tutam tutam uygulayın. Saçınızın tamamına uyguladığınızdan emin olun. Daha sonra karışımın eşit dağılması için saçınızı geniş dişli bir tarakla tarayın. Dip boyama için, saçlarınızı tutamlara ayırın ve öncelikle boya karışımını parça parça uygulayın. Boya karışımını saçınızda 20 dakika beklettikten sonra, eşit olarak saçlarınızın alt kısımlarına doğru tarayın. >_x000D_

3. Bekleme süresi: >_x000D_

Toplam bekleme süresi dip boya için 30 dakikadır, 20 dakikası dip boyama için, 10 dakikası bütün saçın boyanması içindir. Saç boya karışımının rengi zaman içinde değişebilir. >_x000D_

4. Hindistan cevizi Yağı içeren Besleyici Bakım Kremi ile saçınıza bakım yapın: >_x000D_

• Saçınıza derinlemesine bakım yapmak için besleyici bakım kremini uygulayın. >_x000D_

• 2 dakika beklettikten sonra iyice durulayın. >_x000D_
_x000D_

Krem Boya: Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Sodium Laureth Sulfate, Ammonia, Glycol Distearate, Lanolin Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Sulfite, Resorcinol, Ascorbic Acid, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Parfum/Fragrance, m-Aminophenol, Disodium EDTA, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, Tocopherol. >_x000D_
_x000D_

Oksidasyon Kremi: Aqua/Water/Eau, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Salicylic Acid, Disodium Phosphate, Phosphoric Acid, Disodium Pyrophosphate, Sodium Stannate, Etidronic Acid. >_x000D_
_x000D_

Bakım Kremi: Aqua/Water/Eau, Bis-Hydroxy/Methoxy Amodimethicone, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glutamic Acid, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Benzyl Benzoate, EDTA, Histidine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Chloride, Hexyl Cinnamal, Linalool, Magnesium Nitrate, Trimethylsiloxysilicate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone, Ascorbic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Sulfite. >_x000D_

Koleston Naturals Saç Boyası 7/1 Küllü Kumral Ürününün Satıcısı, Wella Koleston Naturals Saç Boyası 7/1 Küllü Kumral ürününü 124.9 Tl'den Satılmaktadır.

Koleston Naturals Saç Boyası 7/1 Küllü Kumral Kullanıcı Yorumları
124.9 Tl ye satışta olan Koleston Naturals Saç Boyası 7/1 Küllü Kumral Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1371 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Her zaman kullanıyorum çok güzel
İsim: G** Z**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Wella

Yorum: İndirimden almıştım sürekli stokladıgım saç boyası
İsim: B** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Temmuz 2024

Yorum: en uygun fiyat...
İsim: A** S**
Beden: 07 Eylül 2024

Yorum: Beğendim ürünü
İsim: S** A**
Tarih: 02 Eylül 2024
Satıcı: Güzelyüz AVM

Yorum: güzel boya kaliteli
İsim: A** A**
Beden: 04 Şubat 2023
Satıcı: Evkiba

Yorum: indirimli aldım tavtavsiye ediyorum sürekli kullandığım bir ürün o yüzden memnunum güvenle alabilirsiniz
İsim: H** G**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Her zaman kullandığım bir ürün çok memnunum indirim oldukça stok yapıyorum
İsim: E** G**
Tarih: 18 Kasım 2023

Yorum: yıllardır boyarız çok doğal ve havalı bir renk
İsim: B** A**
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: İndirimde yakaladım gayet güzel geldi. Bildiğim kullandığım bir marka zaten memnun kaldım 👍🏻
İsim: A** a**
Tarih: 19 Mart 2022

Yorum: indirime girince stokladığım bir boya
İsim: G** B**
Tarih: 14 Aralık 2022

Yorum: sorunsuz elime ulaştı. indirimde iken almıştım çook güzel bir renk.. ❤💙
İsim: **** ****
Tarih: 16 Eylül 2022

Yorum: indirimdeyken aldim çokta memnunum
İsim: Serap P.
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: Annem için aldım, memnun kaldık.
İsim: H** A**
Tarih: 07 Kasım 2021

Yorum: yillardır koleston kullaniyorum beyazları çok güzel kapatıyor emegi gecenlere tesekkürler
İsim: M** Y**
Beden: 10 Ağustos 2024

Yorum: sürekli alıyorum ve ne zaman bu fiyata bulsam alırım yedekleme yapıyorum 😀
İsim: s** u**
Tarih: 10 Ocak 2022

Yorum: Açık küllü ile karıştırıyorum ortaya mükemmel bir renk çıkıyor
İsim: b** n** a**
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: renk güzel
İsim: S** A**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: En sevdiğim saç boyası senelerdir kullanıyorum çok memnunum fiyatı çok uygun tavsiye ederim küllü renkleri oluyor
İsim: g** t**
Tarih: 16 Kasım 2022
Satıcı: melceykozmetik

Yorum: hızlı şekilde elime ulaştı teşekkür ederim
İsim: E** Y**
Tarih: 31 Ocak 2023
Satıcı: eczamallshop

Yorum: Anneme aldım hızlı geldi
İsim: E** K**
Tarih: 13 Mayıs 2023
Satıcı: Kozmetikburada

Yorum: indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: S** T**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: Eşi için almıştım. Memnun kaldı.
İsim: H** G**
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: Ambalaj düzgün süreç iyiydi. Hediye harika tşk ederiz🙏
İsim: B** E**
Tarih: 08 Şubat 2022

Yorum: siparişiniz elime kısa sürede ulaştı Çok teşekkür ederim. Rengi çok güzel daha önceden de kullanmıştım tavsiye ederim
Tarih: 25 Eylül 2021

Yorum: kısa sürede elime ulaştı paketleme iyiydi teşekkürler
İsim: G** E**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: eşime aldım çok beğendi,kargoyada teşekkürler.
İsim: H** Ö**
Tarih: 01 Aralık 2022

Yorum: indirimdeydi bayaa uyguna geldi
İsim: T** A**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: anneme aldım.
İsim: A** T**
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: Anneme indirimdeyken tanesi 27 liradan 3 kutu almıştım. Şuan 40 lira olmuş. Kaliteli bir boya annem beğendi. Tavsiye ederim.
İsim: G** B**
Tarih: 02 Aralık 2022

Yorum: Çok çabuk geldi teşekkür ederim
Tarih: 24 Şubat 2024

Koleston Naturals Saç Boyası 7/1 Küllü Kumral Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: kaşları açmak için kullanılir mı
Cevap: Herhangi bir zararı olmaz kullanılabilir

Soru: merhaba,oksidani kaç ml?
Cevap: merhaba değerli müşterimiz oksidan standart 50 ml dir

Soru: Hangi kargo acaba ?
Cevap: Değerli müşterimiz, ürünlerimiz PTT kargo ile gönderilmektedir, iyi günler dileriz. Müşteri Temsilcisi-Duygu

Soru: saçım bakır rengi bunu kullanırsam tutar mı renk
Cevap: İstediğiniz rengi bi kere elde edemezsiniz renk tonu eşitsizliği olur ama bi kaç boyamada oturur rengi

Soru: fiyatı nedir
Cevap: Değerli müşterimiz fiyat bilgisi sistemde gözükmektedi, iyi günler dileriz.

Soru: saçlarım katlı kesim gür değil ve orta uzunlukta bir kutu alsam yeterli olur mu
Cevap: Merhaba.Tabiiki efendim.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: son kullanma tarihi nedir
Cevap: 2023 efendim

Soru: boyalı olan siyah saça etkilimidir
Cevap: Merhabalar, maalesef efendim etkili değildir.

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba. Trendyol Express ile gönderim yapılacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba.. Toplu almak istiyorum.. Son kullanma tarihi ne olarak gelecek?
Cevap: Merhabalar, ilgili ürünün son kullanımı 2026'dır.Teşekkür ederiz

Soru: Merhabalar koyu kumral saça uygulasak saçda tutar mı ürün sizce ?
Cevap: Merhaba, Saç boya renginden rengine farklılık göstereceği için bir saç uzmanına danışmanızı rica ederiz. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.Müşteri hizmetleri-Selen

Soru: oksidan kremi yaninda yolluyo musunuz
Cevap: Merhabalar, ürün içerisinde oksidan mevcuttur. Teşekkür ederiz.

Soru: kutunun içinde neler var gram olarak söyler misiniz
Cevap: Merhaba,paket içerisinde 1 adet boya ,1 adet oksidan ve 1 adet bakım kürü bulunmaktadır.Sağlıklı ve iyi günler dileriz.Müşteri Hizmetleri-Selen

Soru: Merhabalar, ürünün ağırlığı ne kadar?
Cevap: Merhabalar, Koleston Naturals 7/1 boyamızın kutu içerisinde 50 ml %6 lık bir oksidasyon mevcuttur.Teşekkür ederiz

Soru: Kargo olarak PTT ile gönderme yapabilir misiniz
Cevap: Tabiki efendim

Soru: Son kullanma tarihleri ne zamandır acaba
Cevap: Merhaba. 2025 efendim.

Soru: tahmini kaç gün geçer kaşlarımı sürsem eski kaşıma da kısa sürede dönmek istiyorum
Cevap: Merhaba.2-3 ay.

Soru: siyah saçi açmadan boyasak tutar mi?
Cevap: Değerli müşterimiz, net bir bilgimiz yoktur.

Soru: Kaş boyamaya uygun mudur?
Cevap: Merhaba, Ürün saç içindir. İyi günler dileriz. Evkiba-Müşteri Hizmetleri-Özlem

Soru: Merhaba ürün kaç gram?
Cevap: Merhaba, Tüp boya 50 ml dir. Evkiba-Selinay

Koleston Naturals Saç Boyası 7/1 Küllü Kumral Fotoğraf Ve Görseller

Koleston Naturals Saç Boyası 7/1 Küllü Kumral En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü