Koltuk Altı, El, Ayak Terleme Antiperspirant Beyazlatıcı Etkili Unisex Roll-on 50 ml Alanlar Memnun Mu ?

Zerrin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
276
0
0
Koltuk Altı, El, Ayak Terleme Antiperspirant Beyazlatıcı Etkili Unisex Roll-on 50 ml Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Koltuk Altı, El, Ayak Terleme Antiperspirant Beyazlatıcı Etkili Unisex Roll-on 50 ml Şu Anki Fiyatı 279.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Koltuk Altı, El, Ayak Terleme Antiperspirant Beyazlatıcı Etkili Unisex Roll-on 50 ml Memnuniyet Durumu Nedir?

Koltuk Altı, El, Ayak Terleme Antiperspirant Beyazlatıcı Etkili Unisex Roll-on 50 ml Hakkında yaklaşık 1554 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Koltuk Altı, El, Ayak Terleme Antiperspirant Beyazlatıcı Etkili Unisex Roll-on 50 ml Ürün Hakkında Bilgi

Koltuk Altı, El, Ayak Terleme Antiperspirant Beyazlatıcı Etkili Unisex Roll-on 50 ml Ürününün Satıcısı, Viejo Koltuk Altı, El, Ayak Terleme Antiperspirant Beyazlatıcı Etkili Unisex Roll-on 50 ml ürününü 279.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Koltuk Altı, El, Ayak Terleme Antiperspirant Beyazlatıcı Etkili Unisex Roll-on 50 ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
279.0 Tl ye satışta olan Koltuk Altı, El, Ayak Terleme Antiperspirant Beyazlatıcı Etkili Unisex Roll-on 50 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1554 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: her gün düzenli olarak kullandığım tek rollon. terleme hissini en az indiriyor. özellikle yaz aylarında benim gibi çalışanlar için kurtarıcı bir ürün. ter kokusunu bastırıyor. bazen ellerime bile sürüyorum. sıcaktan dolayı ellerimde de terleme olmaya başlamıştı. ama bu rollonu kullandığımdan beri ellerimdeki terleme yok denecek kadar azaldı. eşimleDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FUA GLOBAL

Yorum: ürün gerçekten şahane. çok doğal ve güzel bir kokuya sahip terleyen bir insanım ve ürün benim kurtarıcım. ter kokusunu koltuk altı lekelerimi ve kılları baya azalttı. unisex bir ürün olması mükemmel. terlememde bile azalma gördüm. kesinlikle bir bayanın en iyi kurtarıcısı
İsim: A** S**
Tarih: 07 Haziran 2024
Satıcı: Efya Kozmetik

Yorum: terleme için gerçekten harika bi ürün, kendimi gün boyu rahat hissediyorum.ayrıca beyazlatma özelliği sayesinde koltuk altlarımdaki kararmalar geçti kesinlikle tavsiye ederim
İsim: N** a**
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: Çok terleyen biri olarak sabah evden çıkmadan önce kullanıyorum akşama kadar etkisi sürüyor terlemiyorum kokusu da muhteşem yaz aylarının kurtarıcısı oldu resmen mükemmel koruma sağlıyor içeriği temiz ve kaliteli beyazlatıcı etkisi olduğu için de içime sinerek kullanıyorum ve yaklaşık iki haftadır düzenli kullanıyorum koltuk altında gözle görülür bDevamını Oku

Yorum: Unisex olması özellikle tercih sebebim.Esimle birlikde kullanıyoruz.Beyazlatucu etkisi olması ayrıca güzel.Koltuk altı kararmalarimdan rahatsız oluyordum.Bu roll-on gayet işime yaradı.Bir güzel etkisi tuylenmeyi geciktirmesi.Bu yaz gününde benim vazgeçilmezim oldu.İndirim gördükçe stokluyorum.Kullanimi pratik,çantama atıp,yanımda oluyor herzaman.EsDevamını Oku
İsim: H** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Haziran 2024

Yorum: çalıştığım için devamlı terliyordum ve çok kötü kokuyordum çok rahatsız oluyordum bu rollonu kullanmaya başladıktan sonra koltuk altımda terleme ve koku sorunum kalmadı okadar rahat hissediyorum kendimi koltuk altımda kararmalar vardı tonumu eşitledi kararmalardan eser kalmadı kokusunun kalıcılığını çok beğendim 48 saat geçmiyor kalıcılığı yaz vDevamını Oku
İsim: S** A**

Yorum: Eşim için almıştık memnun kaldık Kendim için aldım. işim gereği yaz aylarinda Cok terleyen biriyim terlememi azalttı.Kullanımda yapış yapış hissi vermiyor. Bayan erkek kullanabilir.Gerçekten çok Fresh bir kokusu var. Terleseniz dahi sıfır koku oluyor ayrıca aşırı terlemem den kaynaklı koltuk altı ter izi oluyordu ter izin olmuyor artik gerçektenDevamını Oku
İsim: Ç** D**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: viejo yapmış yine yapacağını. tek kelime ile muhteşem bir ürün. soft bir kokusu var ve bu ürünü ikinci alışım. koltuk altimda beyazlatma oldu, rengi açıldı. efsane işe yaradı. yapış yapış hissi de vermiyor. çok güzel dokusu var. İlk alırkende arkadaşımın tavsiyesi üzerine almıştım. zaten içeriği tertemiz bir ürün. düşünmeden alabilirsiniz 🥰
İsim: s** c** g**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: Aşırı derece terleme sorunu olan birisiydim kullandığım çoğu üründen istediğim etkiyi alamadığım için renkli kıyafetler giyemiyordum. Arkadaşımın tavsiyesi ile ürünü aldım. İyi ki almışım. Bir kutu bittirdim ve İkinci kutunun siparişini verdim. Kokusu çok güzel. Kıyafetlerde iz yapmıyor. Ürün terleme sorunumu baya azalttı. Artık renkli kıyafetler gDevamını Oku
İsim: İ** U**

Yorum: yaz aylarının en vazgeçilmez ürünü diyebilirim terlemeyi önlüyor kesinlikle çok fresh bir kokusu var bayıldım kokusuna koltuk altı renginde de açılmalar oldu eminimki daha da beyazlayacaktır. Elbiselerde renk bırakmıyor bu benim için en önemli detaylardan beğenerek kullanıyorum

Yorum: Uzun zamandır teri ve kokuyu önleyen rolon arayısındaydım iyiki viejo ile tanıştık artık başka markalara asla para vermem çok çok fazlasıyla beklentımı karışladı mesela siyah giyince leke oluyordu artık olmuyor gerçekten çok sevdim gönül rahatlığıyla alın kullanın derim
İsim: A** T**

Yorum: Çok terleyen biriyim özellikle koltuk altımdan çok rahatsızdım arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım ve şimdi vazgeçilmezim oldu. Terlemeyi önlüyor herhangi bir kötü koku yok aynı zamanda düzenli kullandıkça var olan kararmalarımı beyazlatıyor
İsim: r** e**

Yorum: doğum sonrası aşırı terleme sorunum başladı doğal içerikli ürün ararken öneri üzerine aldım kokusu çok güzel leke bırakmayan özelliği şahane rahat rahat beyaz ustlerimi giyebiliyorum bütün gün rahat rahat ter kokma korkusu olmadan dolaşıyorum yaz ayları geldiğinden bunun önemi daha çok ortaya cikti kokusu şahane yapış yapış bir yapısı yok kullanıDevamını Oku
İsim: A** o**

Yorum: Çok güzel bir rolon bilmem kaçıncı siparişim🫶🏻 Yaz geldiği için ekstra stokluyorum etkisi gün boyu kalıyor sıfır ter kokusu diğer rollonlar gibi değil almak isteyenler tereddüt etmeden almalı☺
İsim: H** D**

Yorum: kargom geldi muhteşem ötesi bir rollon kesinlikle tavsiye ediyorum alan memnun kalacaktır favori ürünum oldu çevremede tavsiye ediyorum gün boyu rahat ediyorum farkı gördüm çok beğendim eşime de aldım o da gayet memnun kaldı ürün hem ferahlatıcı hem de fazla akışkan değil kullanımı rahat.Almadan önce kararsız kalmıştım pek güvenenememiştim istDevamını Oku
İsim: F** b**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Kokusunu çok beğendim fresh hafif bir kokuya sahip, düzenli olarak yaklaşık 15 gündür kullanıyorum ter kokusunu önlemek de oldukça başarılı yaz sıcaklarında elimin en çok gittiği roll on oldu aynı zamanda tüylerin çıkmasını geciktiriyor ve koltuk altı kararmaları engelliyor olması harika tek üründe aradığım tüm özellikler mevcut çok memnunum
İsim: B** Ö**
Beden: 05 Haziran 2024

Yorum: Terleyen birisi olarak 1 haftadır okadar rahat ettim ki, ter önleme konusunda çok iyi. Özellikle avuç içimde ve koltuk altımda kullanıyorum ,avuçlarımda hemen hissettim farkı çok içime sindi
İsim: M** m** B**

Yorum: şimdiye kadar kullandığım en güzel en etkili rolon diyebilirim ter kokusu ıslaklık tamamen yok oldu mucize gibi bir ürün ogluma kizima hepimiz için ayrı ayrı aldım kokusu ayrı bir güzel ve hiç beyaz leke bırakmıyor
İsim: H** i**
Tarih: 23 Haziran 2024

Yorum: Etkisi muhteşem 👌 Özellikle içerisinde paraben olmadığı için tercih ettiğim bir ürün. Tüm gün terlemeyi önledi ve harika kokuyor. Bence yazın kesinlikle rolon kullanılmalı ve benim bu yaz rolon um belli oldu. Etkisinden ve kokusundan çok memnun kaldım. Kullanmaya devam 👍
İsim: B** G**

Yorum: Böyle bir ürüne ihtiyacım vardı çok memnun kaldım özellikle koltuk altının terlemesine önlediği için çok memnunum yoğun tempoyla çalışıyorum terleme yapmadığı gibi kokuyu da engelliyor sürüşü çok kolay Düzenli kullandığım için Koltuk altında beyazlama da oldu ablama tavsiye ettim oda çok memnun gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
İsim: s** a**

Yorum: Tam yaz sıcakları başlamışken yanımdan eksik etmediğim nereye gitsen çantama attığım mukemmel bir roll on. çok güzel bir kokusu var kokuyu mükemmel şekilde önleyip bunun yanı sıra uzun süre koruma sağlıyor. nereye gitsem çıkmadan önce elim bu ürüne uzanıyor. içeriğinin vegan olması da bir ayrı güzel kararmalarimi gecirdi

Yorum: Spor yapan ve çok terleyen biriyim. Eşim aldırdı bu ürünü ve iyiki almışım. Artık başka ürün kullanamıyorum. Bence düzenli kullandıkça ter sorununu tedavi bile ediyor çok memnunum. Üreticiye çok teşekkür ederim birmeden yenisini alıyorum
İsim: Erkan G.

Yorum: Sürekli kullandigim ürün yaz kış çantamdan evde hiç eksilteden kullanıyorum yoğun çalıştığım için ter kokusu malesef oluyordu ama şuan viejo ürünü harika terletmiyor be beyazlatiyor genelde koltuk altım kararma.oluyordu ama.roll muhteşem bir ürün yanımda olanlar artık rahatsız olmuyor bende kendimi iyi hissediyorum ürün kokusu dokunuşu harika cildDevamını Oku
İsim: İ** u**

Yorum: Havalar bu kadar sıcak giderken karı koca vazgeçilmezim oldu,asla beyaz leke bırakmadı giysilerimizde çok uzun süre kuru tutuyor ter kokusunu kesinlikle önlüyor eşim özellikle koku kısmına çok dikkat ediyor mükemmel performans

Yorum: Etkisi mükemmel yaz aylarımın vazgeçilmesi . Sabah evden çıkmadan sıkıyorum akşama kadar kokusu kalıyo ter kokusundan eser yok alın aldırın pahalı ürünlere para vermenize gerek yok beklentinizin çok üstünde bir ürün 🤭☺☺
İsim: İ** Ş**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Ürün çok güzel 14 yasındaki ergenlikteki yigenimede aldım. Ter kokusunu kestigini söyledi. Tsortumde ıslanmıyor artık. İndirimden bir kaç tane daha alacagım
İsim: Y** O**
Beden: 06 Haziran 2024

Yorum: Yaz mevsiminde en önemli üründür kokusu çok güzel gün boyunca kullandım hiçbir şekilde yanma kaşınma olmadı ter kokusu da hiç yok bu fiyata bu performansı beklemiyordum ama gerçekten iyimiş cildim hasas olduğu rağmen hiç zarar vermedi saatlarca mis gibi kokoyordu tekrar sipariş vercem, satıcı da ilgili güzelce paketleyip ürünü zamanında kargoya tesDevamını Oku
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: Yaz aylarinin vazgeçilmezi olması gereken bir ihtiyaç bu ürüne bir şans vermek istedim kokusu çok güzel koltuk altımda terleme azaldı ayrıca kararmayada iyi geldi kıyafetlerde kesinlikle leke bırakmıyor ben ayrıca ellerim içinde kullanıyorum terleme önlemesi için etkisinden memnun kaldim içeriğinin alerjen olmamasida ayrıca iyi bir konu ❤
İsim: g** b**

Yorum: İçeriğini araştırarak aldım gönül rahatlığıyla her sabah işe gitmeden önce kullanıyorum kokusu çok iyi yaz için özellikle çok fresh ferahlık veren bir kokusu var terlemeyi engelliyor kötü kokuları da engellemesi günlük hayatta daha rahat olmamı sağlıyor koltuk altı kararmasına da faydası var beyazlatma etkisini beğendim indirimleri takip ederek aldDevamını Oku
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Çok özenli ve sağlam paketlenmişti. Cidden ilk kullanımda etkisini gördüm teşekkür ederim
İsim: E** İ**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Koltuk Altı, El, Ayak Terleme Antiperspirant Beyazlatıcı Etkili Unisex Roll-on 50 ml Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Siyahlarda beyaz iz leke beyazlarda sarı leke burakır mı?
Cevap: merhaba efendim kıyafetlerde leke bırakmamaktadır

Soru: Merhaba siyah kıyafetlerde iz yapar mı
Cevap: merhaba efendim herhangi bir leke,iz bırakmaz saygılarımızla

Soru: E vitamini içeriyor mu
Cevap: merhaba efendim ürün içeriğ şu şekildedir : Aqua, Calcium/Magnesium/Zinc Hydroxyapatite, Clay Minerals, Zinc PCA, Alcohol Denat., Glycerin, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Achillea Millefolium Extract, Rumex Acetosella Extract, Niacinamide, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Parfum, Lactic Acid, Vinegar, Bacillus, Alpha-Arbutin, Ascorbic Acid, Glutathione, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Coumarin, Geraniol, Linalool

Soru: Merhaba terlemeyi önlüyorsa nasıl temiz içerikli.. Teri önleyen bişey nasıl sağlıklı olabilir
Cevap: merhaba efendim ürün içeriğ şu şekildedir : Aqua, Calcium/Magnesium/Zinc Hydroxyapatite, Clay Minerals, Zinc PCA, Alcohol Denat., Glycerin, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Achillea Millefolium Extract, Rumex Acetosella Extract, Niacinamide, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Parfum, Lactic Acid, Vinegar, Bacillus, Alpha-Arbutin, Ascorbic Acid, Glutathione, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Coumarin, Geraniol, Linalool

Soru: Merhaba, ürünü sürüp kuruduktan sonra kepek kepek beyaz toz şeklinde dökülme yapıyor. Normal mi bu durum, neden kaynaklanıyor?
Cevap: merhaba efendim Terlemeyi önleyici aktifin böyle bir özelliği vardır bu normal bir durumdur ürünümüzün kapağı hep kapalı kalmalı hava hiç almamalıdır saygılarımızla

Soru: meehaba ürünü daha önce almıştım membun da kaldım favorilerimde ekliydi hatta ürüne girdiğimde ürün kapatıpmıştır diyo , marka adıyla aratınca başka bir satıcı firmada çıkıyo neden. Hem trendyolda böyle bir ürün bulunmamaktadir diyo hic anlamadim
Cevap: merhaba efendim ürünümüz satışa açıktır saygılarımızla

Soru: Menşei ülke ve firması neresidir?
Cevap: merhaba efendim yerli üretimdir saygılarımızla

Soru: Merhabalar hem erkek hem bayan kullanabiliyor mu?
Cevap: merhaba efendim kadın - erkek kullanımı için uygundur

Soru: Ürün terlemeyi önleyici mi ter kokusunu önleyici mi? ikisi çok farklı şeyler.
Cevap: merhaba efendim ter önleyici roll-on kullanımda uzun süre terlemeye ve terlemenin neden olduğu kötü kokuya karşı üstün koruma sağlar saygılarımızla

Soru: 9 yaşında çocuğum kullanabilir mi
Cevap: merhaba haricen kullanılan bir ürün olduğu için kullanmanız da bir sakınca yoktur saygılarımızla

Soru: Merhaba içerikte alkol, paraben var mı?

Soru: Yetkili satıcılardan biri misiniz acaba hiç yorum vs yok emin olamadım açıkçası
Cevap: merhaba efendim marka sahibi biziz ürün görselleri vs yenilendi ondan dolayı

Soru: özel bölge için uygun mudur
Cevap: merhaba efendim önerilmemektedir saygılarımızla

Soru: Ürün vegan mi
Cevap: merhaba efendim ürün vegandır saygılarımızla

Soru: Gorkem karman az önce terlemeyi önlemez dedi, siz önlüyor diyorsunuz, hangisi doğru kafam karıştı
Cevap: merhaba efendim ter önleyici roll-on kullanımda uzun süre terlemeye ve terlemenin neden olduğu kötü kokuya karşı üstün koruma sağlar saygılarımızla

Soru: Merhaba, paketlemenin kötü olduğu ve sızdırdığı yazılmış yorumlara. Sizden ricam güzelce paketleme yapar mısınız sızmasın.
Cevap: merhaba efendim dikakt edilecektir saygılarımızla

Soru: kıyafete cikan ter izini önler mi

Soru: Merhaba emziren annelerin kullanmasında bir sakınca var mıdır ?
Cevap: merhaba haricen kullanılan bir ürün olduğu için kullanmanız da bir sakınca yoktur saygılarımızla

Soru: bende bu firmadan alışveriş yaptım fakat ürün Trendyol da gözükmüyor nedeni nedir 🤔
Cevap: merhaba efendim tekrar kontrol etmenizi öneririz

Soru: içeriğini yazarmisiniz tuy anlatması icin nasil kullanmam lazi.

Koltuk Altı, El, Ayak Terleme Antiperspirant Beyazlatıcı Etkili Unisex Roll-on 50 ml Detaylı Fotoğraflar

Koltuk Altı, El, Ayak Terleme Antiperspirant Beyazlatıcı Etkili Unisex Roll-on 50 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü