Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 112 Adet (2 PAKET) Satın Alır Mısınız ?

Yasemin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
284
0
0
Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 112 Adet (2 PAKET) Satın Alır Mısınız?
Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 112 Adet (2 PAKET) Şu Andaki Değeri 260.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 112 Adet (2 PAKET) Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 112 Adet (2 PAKET) Hakkında yaklaşık .

Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 112 Adet (2 PAKET) Ürünün Detayları

KOLPED TER EMİCİ YAPRAKLAR 112 ADET

Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 112 Adet (2 PAKET) Ürününün Satıcısı, KOLPED Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 112 Adet (2 PAKET) ürününü 260.0 Tl'den Satılmaktadır.

Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 112 Adet (2 PAKET) Yorum Ve Değerlendirmeler
260.0 Tl ye satışta olan Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 112 Adet (2 PAKET) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: kurtarıcı pedler
İsim: N** s**
Tarih: 06 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: dryandsoft

Yorum: gerçekten çok güzel bi ürün kurtarıcı bi şey yani ben eczaneden alıyordum ama artık burdan alırım duş jeli de baya iyi kokuyor kargo da hızlıydı kısacası mükemmel bu fiyata stok yapılır teşekkür ediyorum 💝
İsim: Z** y** E**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: çok terleyen biri değilim ama özel günde kurtarıcı bir ürün stok yaptım sanırım yapmayada devam edeceğim alin aldırın derim 🤍
İsim: M** M**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: ürün çok güzel çok memnunum tavsiye ederim küçük hediyeniz içinde teşekkür ederim
İsim: S** v**
Tarih: 11 Şubat 2023

Yorum: özellikle koltuk altı pedi alıyorum çünkü kullandığım her türlü roll on ve deodorant tahrisi yüzünden geçtim pede en azından ıslaklık kokuyu engelliyo kendi adima yeterli buluyorum.
İsim: E** K**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Denemek için küçük bir kutu aldım. Beğenince stokladım. Ben aşırı terlemiyorum, o yüzden bana yeterli geldi, kıyafetlerim tertemiz kalıyor
İsim: N** S**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: Yalnızca bir tane denedim. Daha önce tekel olan markadan kullandığım bir üründü. Piyasada ondan kalmayınca açıkçası biraz güvenmeden almıştım ama oldukça yeterli performansı. Kargo da hızlı, teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Hızlı kargolandı. Teşekkür ederim. Hediye için teşekkür ederim.
İsim: ARZU S.
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: daha önce almıştım bu sefer çok aldım tam bir kurtarıcı saten bluz lerde hiç çıkmıyor ter ne kadar çok oynasanda düğünde
İsim: S** Ö**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Daha önce de kullanıp memnun kaldığım bir ürün, yaz dönemi için stokladım. Hediye duş jeli jesti ile ne kadar naif satıcı olduklarını belli ettiler.
İsim: E** A**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: çok kullandığımız bir ürün. çoklu pakette indirimli aldım
İsim: H** M** b**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: çox bəyəndim rahatdır
İsim: N** S**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: bu paket oldukça ekonomik olmuş, ayrıca kullanımı da kolay. fiyat artmazsa kullanmaya devam edeceğim
İsim: F** K**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Babam için aldım. fiyatı çok uygun. kullanımı rahat olduğunu söyledi.
İsim: B** D**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: Paketleme güzeldi beklentimi karşıladı küçük hediyeniz için teşekkür ederim☺
İsim: G** K**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: Hatirika çok iyi
İsim: P** Y**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Başka bir marka kullanmıştım daha önceden. İlk defa bu markayı kullandım ve gayet memnun kaldım. Yapışkanlığı da güzel o yüzden alınıp kullanılabilir günü kurtarıcı bi ürün
İsim: M** R** G**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: çok kullanışlı. yapışkanı da güçlü. memnun kaldım. hediye de göndermişler çok teşekkürler.
İsim: H** K**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: yaz aylarında yararı oluyor tesekkurle
İsim: m** y**
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: ürün elime sorunsuz ulaştı kullandıktan sonra yorumumu yenileyeceğim teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Çok beğendim çok güzel alın aldırın
İsim: R** E**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: Kargo hizliydi urun sorunsuz ulasti hediye icin tesekkurler.
İsim: M** K**
Tarih: 27 Mayıs 2023

Yorum: Çok memnun kaldım, yapışkanı çok iyi sabah takıyorum akşama kadar kalıyor.
İsim: D** Ç**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Güzel bir ürün, ilk kullanımda memnun kaldım
İsim: G** D**
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: bugün elime ulaştı denedim ve gerçekten kullanışlı bir ürün yapışkanları da çok iyi tavsiye ederim . Hediye için teşekürler
İsim: Nesrin Ö.
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: süper ürün yapiskani sağlam
İsim: E** Y**
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: ürün güzel kargo hızlı hediye için tskler
İsim: m** d**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: düzgün bir şekilde yapıştırılırsa iş görür fp ürünü. satıcıya teşekkür ediyorum hızlı kargo ve özenli paket icin
İsim: s** ö**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Henüz denemedim ama memnun kalacağımı düşünüyorum paketlemesi güzeldi yanında gönderdiği minik hediye için satıcıya teşekkür ederim 🥰
İsim: B** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Şubat 2023

Yorum: Harika bi ürün ince ve yumuşak olması ayrıca iyi farklı markalarla kıyaslayınca.Bütün teri emiyo ve şişiyo koku yapmıyo
İsim: e** Ö**
Tarih: 12 Nisan 2023

Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 112 Adet (2 PAKET) Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba paketlenmesi nasıl dışarıdan ürün gözükmüyor değil mi
Cevap: Merhaba tüm hijyenik ürünler opak ambalaj ile hazırlanmaktadır, dışarıdan ürün belli olmaz. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba. Kolpedin karton kutuda olan 6 lı paketle bu aynımı içerik olarak. Ya farklı şeylermi. Aynıysa 2 paket bundan almak istiyorum. Yok farklıysa tek tek alıcam.
Cevap: Merhaba ürün aynı sadece ambalajı farklıdır. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: erkek üçündür?
Cevap: Merhaba ürün unisex bir üründür, hem kadın hem de erkeklerin kullanımı için uygundur. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: ölçülerini yazabilir misiniz
Cevap: Merhaba kolped 12 cm x 11 cm ölçülerindedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: triko kazaklara yapısirmi
Cevap: Merhabalar, evet triko ve kazaklara yapışır, Kolped Koltuk altı Pedi ürününüzün kıyafetlerinize gergin bir şekilde yapıştırılmış olduğuna dikkat etmenizi rica ederiz. ilginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz..

Soru: tisort boyuna uymazsa kesip kullansam olur mu yapiskanliginda ya da goruntude bir sorun olmaz degil mi
Cevap: Ürün iç malzemesi dağılmaması için kesmeden kullanmanızı öneririz. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: 84 lu olanla farki nedir neden daha uygun
Cevap: Merhaba ürün içeriğinde herhangi bir farklılık yoktur efendim sadece ambalajı farklıdır. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Duş jeli 500 ml yazıyor ama minik gönderiliyor
Cevap: Merhaba duş jeli görseldeki ile birebir aynı 500 ml olarak iletilmektedir. Görselden farlı bir ürün iletilmez. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba, 84 adet olan ürün ile bu ürün aynı mı?
Cevap: Merhaba ürün içeriği aynı sadece ambalajı farklıdır. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Mrb hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz acaba
Cevap: Merhabalar, Trendyol express ile gönderim sağlıyoruz.

Soru: Tek paket mi 112 adet yoksa 2 paket mi
Cevap: Merhaba her bir pakette 56 adet ped bulunmaktadır, iki pakette 112 adet ped bulunmaktadır. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhabalar. Ölçü tişört için uygun mu? Yorumlarda tişört üçün uygun olmadığını büyük olduğunu okudum da
Cevap: Merhaba kolu çok kısa ise belli olabilir. Ama kol kısmı bir tık uzun ise belli olmaz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: ürün tek kullanımlıkmı
Cevap: Merhaba ürün tek kullanımlıktır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: azerbaycandan alıcaz smart customde ne olarak yazıyoruz efendim?
Cevap: Merhaba ürün hijyenik bir üründür, o sınıfta kategorilendirilebilir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba kolay gelsin askılı bodylerle olmuyor biliyorum ama kıyafetin iç tarafına yapistirsak teri tutar mı işe yarar mı o şekilde kullanılsa
Cevap: Merhaba o Şekilde kullanabilirsiniz fakat ped dışarıdan görünebilir. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba bu duş jelin nerden ala bilirim ?
Cevap: Merhaba duş jeli sadece promosyon olarak ürettiğimiz üründür, satışı mevcut değildir. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: mrb kıyafetlerimize yapistirdigimizda yapışkan kısım kiyafetimize kalıcı bir iz bırakırmi
Cevap: Merhaba ürün tutkalı kıyafette iz bırakmamaktadır. Pedi çıkardıktan sonra kıyafetinizi yıkayıp kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Daha önce farklı bir marka kullandım ama yapışkanları kıyafetlere tam yapılmadığı için toparlanma ve kayma yaptı yapışkanlaro nasıl acaba
Cevap: Merhaba kolped kullanım talimatına uygun kullanıldığında herhangi bir aksaklık durumu olmayacaktır. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz

Soru: merhabalar ürün hangi ülkeye ait.
Cevap: Merhaba ürün Türkiye de üretilmekte ve yüzde yüz yerlidir. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: son kullanma tarihini öğrenmek istiyorum
Cevap: Ürün üretim tarihi itibariyle 4 yıldır. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 112 Adet (2 PAKET) Resim Galerisi

Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 112 Adet (2 PAKET) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü