Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 84 Adet ( 6 Kutu) Fiyatına Göre Alınır Mı ?

9 Ağu 2023
307
0
0
Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 84 Adet ( 6 Kutu) Satın Alır Mısınız?
Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 84 Adet ( 6 Kutu) Mevcut Fiyatı 199.0 Tl'den Satılmaktadır.

Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 84 Adet ( 6 Kutu) Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 84 Adet ( 6 Kutu) Hakkında yaklaşık 1601 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 84 Adet ( 6 Kutu) Teknik Açıklamalar

_x000D_
_x000D_
_x000D_

Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 84 Adet ( 6 Kutu) Ürününün Satıcısı, KOLPED Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 84 Adet ( 6 Kutu) ürününü 199.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 84 Adet ( 6 Kutu) Yorumlar Hakkında Bilgi
199.0 Tl ye satışta olan Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 84 Adet ( 6 Kutu) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1601 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: kızım için almıştım çok memnun kaldı
İsim: Ö** K**
Tarih: 09 Kasım 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: dryandsoft

Yorum: İndirimde buldukça stokluyorum. Etkisi gayet iyi.
İsim: P** g**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Aralık 2022

Yorum: Ürün elime çok kısa sürede ve çok güzel paketlenmiş olarak geldi o küçük hediye için de teşekkür ederim henüz kullanmadım ama çok işe yarayacağını tahmin ediyorum teşekkürler trendy ol teşekkürler satıcı firma
İsim: N** Ö**
Tarih: 29 Ocak 2022

Yorum: eşim koltuk altlarindaki terlemeden ve terin giysilerde biraktigi kokudan şikayet etmeye başlayınca ne kullanabiliriz diye araştırırken bu ürünü gördük. hemen 6 kutu siparis verdik. ürün çok kaliteli. hergun kullanıyor ve çok memnun. yapiskan kismi giysilere çok güzel tutunuyor. yazın kurtarıcımiz olacak. terleme sorunu olanlara tavsiye ederim.
İsim: A** A**
Tarih: 06 Şubat 2023

Yorum: Aradığım, uygun fiyata bulduğum, çokça siparis verdiğim,sonrasında yine stok yapacagim muhteşem hayat kurtarıcı ürün.Satici çok hızlı kargoya verdi .Tesekkurler
İsim: G** A**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: hayatımda gördüğüm en iyi ürün şiddetle tavsiye ederim ucunda top olan deodorantı koltuk altıma sürüyorum ve kıyafetime de bunu yapıştırıyor ardına da kıyafetimin koltuk altı bölümüne deodorant sıkıyorum. Artık koltuk altı ter koksu ve ter lekesi derdiniz olmuyor. Yapandan satandan Allah razı olsun.
İsim: A** i** T**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: çok beğendim ufak hediye için teşekkür ederim paketleme guzeldi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: E** h**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: bu kaçıncı siparişim bilmiyorum, her zaman alirim. iyi urun ve indirime girmesini diliyorum :)))
İsim: A** A**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: annem için aldım memnun kaldı
İsim: Ö** D**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: Annem için aldım. Çok memnun kaldı
İsim: Furkan E. A.
Tarih: 02 Eylül 2022

Yorum: 24 saat bile geçmeden kapımdaydı ürün. Özenle paketlenmiş. Minik Bi hediye koyularak zafir bir dokunuşla yüzümü güldürdü. Teşekkür ederim. Oldukça iyi kaliteye sahip. Tavsiye ediyorum.
İsim: F** Y**
Tarih: 24 Nisan 2022

Yorum: 3. kez sipariş verdim kesinlikle çok kaliteli ve hayat kurtarıcı bir ürün. Satıcıya hızlı kargo, özenli paketleme ve nazik hediyeleri için ayrıca teşekkür ediyorum.
İsim: M** G**
Tarih: 24 Kasım 2021

Yorum: Bütün kış kullandım çok terleyen biri olarak... çok memnun kaldığım bir ürün. Asla teri dışarı vurmuyor teri hapsediyor ve ter kokusu asla yapmıyor. Mükemmel diyebilirim. Yapiskanligida harika.Yazın özellikle kurtarıcı olucak benim için. Kahve hediyesi de ayrıca mutlu etti beni teşekkürler
İsim: g** ç**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Ürün çok kaliteli denemeye fırsatım oldu o şekilde yorum yapıyorum firma gizli gönderim sağladığı için teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar ayrıca yanında gelen hediye için de teşekkür ederim.
İsim: Gökhan K.
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Hızlı gönderisiniz ve minik hediyeniz için teşekkür ederim, paketleme de gayet iyiydi teşekkür ederim
İsim: B** Y**
Tarih: 12 Kasım 2022

Yorum: Çok memnun kaldım. Yapışkanlar gayet iyi. Triko, pamuklu kumaş gibi pek çok üründe rahatlıkla kullanılabiliyor. İkinci kez sipariş verdim. Tavsiye ederim. Kargoda da sorun yaşamadım, oldukça özenli bir şekilde paketlenmişti.
İsim: F** A**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: sürekli kullandığım ürün yaz için stok yapıyorum küçük tüyo vericem kızlar pedin ortasına tırnak üstü kadar sevdiğiniz esans kokusundan sürün
İsim: S** A**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: kullanışlı memnun kaldım. kullanmadan yorum yazmak istemedim.küçük hediyeniz için de teşekkürler. çok incesiniz.
İsim: M** D**
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: inanılmaz kullanışlı ve kaliteli bir ürün,kıyafetleri aynı zamanda sadece terden değil, deodorant lekelerinden de koruyor, kesinlikle stok yapılacak bir ürün,satıcıya minik hediyesi için de ayrıca teşekkürler.
İsim: M** P**
Tarih: 11 Haziran 2023

Yorum: Harika bir ürün 👍 gün boyu denedim ve sonuç beklediğimden daha iyiydi. İnce olduğu için rahatsız da etmiyor. Özenli paketleme ve kahve hediyesi için de satıcıya ayrıca teşekkür ederim 🌸
İsim: Ş** B**
Tarih: 31 Mayıs 2022

Yorum: Çok kullanışlı bir ürün terleyen biri olarak çok işimi gördü
İsim: H** A**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: kahve hediyeniz için çok teşekkür ederim ❤
İsim: N** T**
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: kargom geldi henüz denemedim ama iş görür paketleme güzel kargo hızlıydı ayrıca hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: f** ş**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: harika bı ürün gerçekten hediyeniz için de teşekkür ederim
İsim: B** D**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Kısa zamanda geldi paketleme çok iyi. En iyisi küçük sürpriz için de teşekkür ederim
İsim: Harun ı.
Tarih: 22 Aralık 2022

Yorum: Hediyeniz için teşekkür ederim. Henüz kullanmadım ama mutlaka işe yarayacaktır.
İsim: **** ****
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: çok güzel tavsiye ederim. hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: S** K**
Tarih: 31 Mayıs 2023

Yorum: Ürünlerim elime ulaştı yaza stok yaptm
İsim: k** i**
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: gerçekten faydasını görüyorum herkese tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: Kargo ideal sürede elime ulaştı paketleme gayet güzel, küçük jestiniz için teşekkürler.
İsim: B** Y**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 84 Adet ( 6 Kutu) Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Merhaba ürünü gömlekler de de kullanabilir miyiz
Cevap: Merhaba gömlekler de kullanıma son derece uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Tek kullanımlıkmı
Cevap: Değerli müşterimiz, Hijyen açısından ürün tek kullanımlıktır. Yıkanabilir olanlar bakteri üreteceği için cildinize zarar verir. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. Saygılarımızla

Soru: hangi kargo firmasiyla gonderiyorsunuz?
Cevap: Merhabalar, Trendyolexpress ve Sürat kargo ile gönderim yapmaktayız. ilginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: MERHABA URÜNÜ SİFARİŞ VERSEM KAÇ ADET OLUCAK?
Cevap: Merhaba 6 kutu toplam 84 iç adet mevcuttur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: meraba kutu içinde geliyor ya kutu sade mi yoksa üzerinde ter emici ped falan yazıyormu yani kutunun üzerinde içerik ile ilgili bilgi var mı
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz dış ambalaj da kutu üzerinde içerikle ilgili bilgi yer almamaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Kaymasını önleyici kıyafete yapışan kedi dili var mı?
Cevap: Merhaba mevcut değil efendim. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhba ürün nasıl kullaniliyor
Cevap: Merhabalar, ürün kıyafetlerinizin koltuk altı iç kısmına yapışkanı gelecek şekilde yerleştiriliyor ve yapıştırılıyor. Gün boyu kıyafet ile koltuk altı arasında ki teması engelliyor ve kıyafetlerin leke yapmasının-kokmasının önüne geçmiş oluyor. Kolped Koltuk Altı pedinizi günün sonunda kıyafetinizden ayırmalı ve çöpe atmalısınız. ilginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba indirim olmayacakmi ?
Cevap: Merhaba indirim duyurularının takibi için ürünü sepetinize ekleyebilirsinizefendim

Soru: merhabalar nasıl kullanılır
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz 2.sayfada ürünün nasıl kullanıldığına dair video mevcuttur, izleyebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: tshirtlerde de kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba ürün t shirt le kullanıma uygundur. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: beyaz tişörtlerde belli oluyor mu
Cevap: Merhaba kumaş türüne bağlıdır efendim çok ince bir yapısı varsa belli olabilir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: teri kiyafete gecirmez mi kesinlikle
Cevap: Teri emer kıyafetinizin kuru kalmasını sağlar efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: nasıl kullanılıyor kol altında nasıl duruyor kolunun altına mı yapıştırılıyor
Cevap: Merhaba ped kıyafetin kol altına denk gelecek kısmına yapıştırılmakta böylece üst emici yüzey tam olarak kol altına denk gelmekte ve teri emmektedir. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba şifon elbiseye yapışır mı? içinde astari da var
Cevap: Merhaba evet şifon kumaş türüne de yapıştırılabilir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: kadınlar için de uygun mu
Cevap: Merhaba ürün unisex bir üründür. Hem kadınların hem de erkeklerin kullanımı için uygundur. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: sardonlu kazaklara yapisiyormu
Cevap: Merhaba kolped tüm kumaş türleri ile kullanılabilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: salam 1qutuda 84eded ped var ya umumi 84 ededdir?
Cevap: Merhaba her bir kutuda 14 adet 6 kutuda toplam 84 adet ped mevcuttur. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: bende sürpriz hediyye istiyorum🥲
Cevap: Merhaba promosyon ürünlerimiz zaman zaman farklılık gösterebilir. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: kullan at ürün dimi
Cevap: Merhaba evet ürün tekrar kullanılabilir özellikte değildir. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar 120 adet alsak indirim olurmu acaba
Cevap: Merhaba 112 adet iceren çoklu paketten sipariş oluşturabilirsiniz. Dryandsoft mağazamızdan ürün linkine ulaşabilirsiniz.

Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 84 Adet ( 6 Kutu) Ürüne Ait Resimler

Koltuk Altı Pedi Ter Emici Yapraklar 84 Adet ( 6 Kutu) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü