Korse Beden inceltici Yağ Yakıcı Sıkılaştırıcı Bele Dolamalı Lohusa Göbek Korsesi Tavsiye Eder Misiniz ?

Damla

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
Korse Beden inceltici Yağ Yakıcı Sıkılaştırıcı Bele Dolamalı Lohusa Göbek Korsesi Alınmaya Değer Mi?
Korse Beden inceltici Yağ Yakıcı Sıkılaştırıcı Bele Dolamalı Lohusa Göbek Korsesi Şu Andaki Değeri 124.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Korse Beden inceltici Yağ Yakıcı Sıkılaştırıcı Bele Dolamalı Lohusa Göbek Korsesi Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Korse Beden inceltici Yağ Yakıcı Sıkılaştırıcı Bele Dolamalı Lohusa Göbek Korsesi Hakkında yaklaşık 8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Korse Beden inceltici Yağ Yakıcı Sıkılaştırıcı Bele Dolamalı Lohusa Göbek Korsesi Detaylı Açıklama

Görünümde Devrim Yarat: Q-İN korse, belini saran özel tasarımı sayesinde ince ve fit bir görünüm elde etmeni sağlar. Artık hayalindeki bel inceliğine sahip olmak çok daha kolay! _x000D_
Şıklığını Tamamla: Her anda şıklığını tamamlayacak Q-İN korse, zarif ve modern tasarımı ile giyim tarzına uyum sağlar. _x000D_
Rahat Kullanım: Esnek ve nefes alabilen kumaş yapısı, gün boyu rahat bir kullanım sunar. Hareket özgürlüğünü asla kısıtlamaz! _x000D_
Güven Veren Destek: Belini saran korse yapısı sayesinde, vücuduna destek olur ve dik duruşunuzu destekler. Kendine güvenini yükselt! _x000D_
Kolay Ayarlanabilir: Özel kademeli cırtları sayesinde korsenin sıklığını dilediğin gibi ayarlayabilirsin. Her bedene uyum sağlayan esnek yapısı ile mükemmel oturur. _x000D_
Kalıcı Sonuçlar: Q-İN korse uzun süreli kullanımlarda bile etkisini korur ve bel bölgeni şekillendirir. Sonuçlarını kalıcı hale getirir! _x000D_
Kıyafetlerine Uyum Sağlar: İnce yapısı sayesinde , giydiğin kıyafetler altında iz bırakmadan gizlice kullanabilirsin. Her an şık ve formda ol! _x000D_
İkili Etki: Hem günlük hayatta hem de spor yaparken kullanabilirsin. Hem formunu korur hem de egzersizlerden maksimum fayda sağlarsın. _x000D_
Kilo Vermeyi Destekler: Korse diyet ve egzersiz programların yanında kullanılarak kilo verme sürecine destek olur. Hedefine ulaşmana yardımcı olur! _x000D_
Estetik Cerrahi Alternatifi: Pahalı ve riskli estetik işlemleri yerine korsede istediğin sonuçları elde et. _x000D_
Sevdiklerine Hediye: Arkadaşların veya sevdiklerin için ideal bir hediye seçeneği ! Onların da hayalindeki beli yakalamalarına yardımcı ol. _x000D_
Sağlığa Olumlu Etki: Düzenli kullanımda bel bölgesindeki ağrıları azaltabilir ve sağlıklı bir sırt destekleyicisi işlevi görür. _x000D_
Yüksek Kalite: Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen Q-İN korse 30 derecede yıkanılabilir, uzun ömürlü kullanım ve dayanıklılık sağlar. _x000D_
Kullanıcı Onayı: Müşterilimizin olumlu geri bildirimleriyle desteklenen Q-İN _x000D_
Kendine İyi Bak: Q-İN korse senin için tasarlandı ! Kendine iyi bakma zamanı geldi. Şimdi hayatındaki değişimi başlat .... _x000D_
_x000D_

Korse Beden inceltici Yağ Yakıcı Sıkılaştırıcı Bele Dolamalı Lohusa Göbek Korsesi Ürününün Satıcısı, Q-İN Korse Beden inceltici Yağ Yakıcı Sıkılaştırıcı Bele Dolamalı Lohusa Göbek Korsesi ürününü 124.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Korse Beden inceltici Yağ Yakıcı Sıkılaştırıcı Bele Dolamalı Lohusa Göbek Korsesi Ürün Hakkındaki Yorumlar
124.9 Tl ye satışta olan Korse Beden inceltici Yağ Yakıcı Sıkılaştırıcı Bele Dolamalı Lohusa Göbek Korsesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Ürün güzel bir beden küçük alın
İsim: n** ö**
Tarih: 17 Eylül 2024
Beden: Beden:6
Satıcı: Q-İN

Yorum: mükemmel teşekkürler
İsim: S** E** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Temmuz 2024

Yorum: Sürün hızlı geldi amma plastik gibi bir yerde durmuyor
İsim: T** N**
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Beden:6

Yorum: Ürün gayet iyi
İsim: Y** S**
Tarih: 31 Temmuz 2024
Beden: Boy:153cm

Yorum: Urunun hizli ve zarar gelmesi cok iyi 5yildizi haketti 1 beden inceldim
İsim: E** B**
Tarih: 17 Temmuz 2024
Beden: Beden:3

Korse Beden inceltici Yağ Yakıcı Sıkılaştırıcı Bele Dolamalı Lohusa Göbek Korsesi Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: merhaba kaç metre acaba
Cevap: 4mt dir efendim

Soru: 78 kg için uygun mu
Cevap: Uygun efendim

Soru: selam standart kaç metre içindir? neden pahali baska yerlerde sizde çok iyi
Cevap: Standart 3 metredir efendim

Soru: merhaba 6 beden kaç metre?
Cevap: 6 metre efendim

Soru: bunun diger üründen ne farkı var
Cevap: Farkı yok efendim kampanyada

Soru: Ben 55kıkoyum ama alt göbek ve sımıt bölgem var bana uyar mı
Cevap: Evet efendim uygundur

Soru: 78 kiloyum standart 3 numara bana olurmu
Cevap: Beden 6 öneririz efendim

Soru: kaç cm peki 68 kg olurmu
Cevap: Merhaba standart Sizin için uygun efendim

Soru: bedenlerde sadece 3 var ben 70 kiloyum olur mu acaba?
Cevap: 70 kg için olur efendim

Soru: 57 kilo 1.60 boy için hangisi
Cevap: Standart beden efendim

Soru: 3 ve 6farkı ne? 65 kq hangisi olur 3 mü 6mı?
Cevap: Siz beden 3 alacaksınız efendim beden 6 70 kg üzerindekiler için

Soru: 70 kiloyum kaç beden olur
Cevap: Beden 6 öneririz efendim

Korse Beden inceltici Yağ Yakıcı Sıkılaştırıcı Bele Dolamalı Lohusa Göbek Korsesi Resim Galerisi

Korse Beden inceltici Yağ Yakıcı Sıkılaştırıcı Bele Dolamalı Lohusa Göbek Korsesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü