Krem 25 gr Tavsiye Eder Misiniz ?

Sevim

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
573
0
0
Krem 25 gr En Ucuzu Nerede Bulunur?
Krem 25 gr Güncel Fiyatı 430.0 Tl'den Satılmaktadır.

Krem 25 gr Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Krem 25 gr Hakkında yaklaşık 2631 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Krem 25 gr Ürün Hakkında Bilgi

Krem 25 gr Ürününün Satıcısı, İALUSET Krem 25 gr ürününü 430.0 Tl'den Satılmaktadır.

Krem 25 gr Yorumlar Ve Değerlendirmeler
430.0 Tl ye satışta olan Krem 25 gr Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2631 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Valla ben ancak alabildim indirime girince. Filizin sayfasından okuyor ve görüyordum ,manyak birşey sabaha bebek gibi bir cilt ile boşa para harcamışım hep... Teşekkür ederim @filizözçeviren 🌹💕
İsim: y** s**
Tarih: 07 Mart 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Novapharma Sağlık

Yorum: Bu ikinci kutum aylardir gelmesinu bekliyordum bundan baskasina elim gitmiyoe o kadae guzel bi kremki asla yaglilik sivilce yapmiyor diger onarici kremler gibi bayiliyorm
İsim: S** K**
Tarih: 28 Ekim 2022

Yorum: Filiz Özçeviren tavsiyesi ile aldım. Çooook başarılı bir ürün yaklaşık 3 aydır DÜZENLİ kullanıyorum gözeneklerim neredeyse görünmüyor cildim sıkılaştı lekelerim ciddi azaldı. Cilt kalitem arttı. Özellikle sürdükten sonra Gül suyu sıkıyorum etkisi olması için.
İsim: Y** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Ağustos 2022

Yorum: Cok puruzsuz yapiyo cildi buyuk boy da alicam 1 ay sabah aksam kullanim sonu guncelleme: cildim baya puruzsuz oldu. Sanki kirisikliklarimda duzelmeye basladi kisaca cok sevdim. Buyuk boy da aldim bu arada
İsim: M** O**
Tarih: 15 Nisan 2022

Yorum: İnanılmaz beğendim açıkcası çok teşekkür ederim. Umarım pahalanmaz ben büyük boyunu da almayı düşünüyorum kesinlikle. Hatta lütfenn biraz indirim diyorum yaparsanız muhteşem olur ❣
İsim: N** Ö**
Tarih: 02 Kasım 2022

Yorum: 2 aydır kullanıyorum cildimde canlılık gözlemlemeye başladım
İsim: f** k**
Tarih: 04 Mart 2022

Yorum: Tek kelimeyle Harika bir ürün. Resmen cildimi bebek gibi yaptı. Fiko’nun askerleriyiz.
İsim: **** ****
Tarih: 22 Aralık 2022

Yorum: İlk sürmeden itibaren ciltdimdeki renk tonu esitlendi.Üc kez cildim yüzünden hastanelik olmuş bir kişi olarak,endişe ederek sürdüm,sabah işe inanamadim.Siddetle tavsiye ediyorum.Ve Filiz Hanıma sonsuz teşekkürler ♥
İsim: Ö** C**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: ba yıl dım.cildim kuru ve hassas.her akşam avene termal su ile kullanıyorum ve bebek gibi oldum.1 ay kullanım sonunda insanlar yüzüne ne yaptırdın botox mu var ışıltı mı enjekte ettin diye sordu.ışıl ışıl yumuşacık oldu cildim.daha da başka krem kullanmam.çok ama çok memnun kaldım
İsim: G** Y**
Tarih: 30 Aralık 2022

Yorum: öncelikle cildimden bahsetmek istiyorum. bir kaç ay önce cildimde demodeks olduğunu öğrendim daha sonra doktorumun önerdiği ürünleri kullanmaya başladım ama cildim bildiğiniz kese kağıdı gibiydi ne sürersem süreyim ne yaparsam yapayım asla iyileşmiyordu bi de sivilce çıkıyordu kaşınan yerlerimde bu sivilcelerin de lekeleri kalıyordu cildim cok hassDevamını Oku
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel bir krem 5-6 defa kullandım cilde dolgunluk veriyor düzenli kullanım da cilt tonunu esitleyecek gibi hissettim. yüzümü yıkadık tan sonra ıslak cildime uyguluyorum daha güzel dağılıyor ve nemleniyor.
İsim: y** ç**
Tarih: 19 Mayıs 2022

Yorum: Bunu kullandıktan sonra cildimin aslında ne kadar kuru oldugunu fark ettim Harika bir ürün neme doyuyor cildiniz
İsim: B** E**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Filiz Özçeviren sayesinde tanıştım harika bir krem uyguladıktan sonra hafif ıslatıyorum yumuşacık ve pürüzsüz yaptı cildimi
İsim: H** T**
Tarih: 02 Kasım 2022

Yorum: Fiko önerisi ile alındı ve onaylandı. İlk sürdüğünüz andan itibaren etkisini görmeye başlıyorsunuz. Belirtmek isterim ki problemli bir cildim var. Akne, akne lekeleri ve siyah nokta. Sabah uyandığında kadife gibi cilt size merhaba diyo. Ürünü fazla sürmeniz durumunda sivilcelenme yapabilir bu tamamen cildinize bağlı. Bende ilk zaman çene yanlarındaDevamını Oku
İsim: E** K**
Tarih: 20 Mayıs 2022

Yorum: Canım filiz özçevirenin İsimini yorumlardan görüp takibe almıştım uzun zaman takip ettim o kadar güven veren bir duruşu varki normalde asla İnstagramda tanıtılan bir ürünü almam özellikle de cilt ile ilgili bir krem yada bakım ürününü hep önyargılı olurum şişirildiğini düşünürüm ama gözüm kapalı aldım kullanıyorum gerçekten ertesi günü yumuşacık biDevamını Oku
İsim: Merve Ç. Ş.
Tarih: 15 Mart 2022

Yorum: Harika bir ürün.Yüzünüzün neme doydugunu hissediyorsunuz.Yumusacik oluyor yüzünüz.Kırısıklıklar için yorum yapamıyorum henüz bir ay oldu kullanmaya başlayalı.
İsim: D** G**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Ürünü geceleri haftada 2 3 kullanıyorum sürdüğümde gece sabah uyandıgımda aydınlık daha beyaz bir cilt ve yumusacık bir ciltle uyandım etkileri güzeş şimdilik
İsim: s** ç**
Tarih: 06 Nisan 2022

Yorum: Bütün bakım ürünlerim gibi bu ürünüde filiz özceviren vesilesiyle aldım ❤ nerdeyse 7 8 senedir takipteyim 1000 takipçisi varken neyse hala o,beni hiç yanıltmadı sagolsun 🙏🏻ürüne gelince daha bir kaç kez kullandım gece sürüyorum sabahları yumuşak ve nemli bir ciltle uyanıyorum iyileştirici onarıcı etkisini gözlemlemek için henüz erken bu etkileriDevamını Oku
İsim: M** C**
Tarih: 06 Mart 2022

Yorum: Gece yatmadan önce yüzümü yıkadıktan sonra nemliyken sürüyorum...Etkili bir ürün. Kesinlikle dolgunluk verdigini hissediyorum
Tarih: 11 Haziran 2022

Yorum: Gerçekten ürün bi ton para verilip alınan kremlere taş çıkartır. Çok etkili olduğunu söyleyebilirim. Gece kullanıyorum ve etkilerini 1 hafta sonunda görmeye başladım. Sabah yumuşak, pürüzsüz bir ciltle uyanıyorum.
İsim: B** O**
Tarih: 31 Mayıs 2022

Yorum: Buu neeeee harika bir kremm küçük almıstım çok pişmanım sonrakine kesin buyuk alıcam hatta yedekli alıcam. İyki karsıma çıktın filiz 😍
İsim: S** N**
Tarih: 03 Temmuz 2022

Yorum: Sonunda bende FİKO’nun askeri oldum 😄 10 gün oldu kullanalı asla böyle bi etki beklemiyorum dudak üstü Ağdadan dolayı kararmam vardı o geçti sayılır eski sivilce izlerime iyi geldi yumuşacık yapıyor bir de kielhs markasının gözenek küçültücü maskesiyle kullanıyorum tabiki o da filiz özçeviren tavsiyesi tahmini 2 aya gözeneksiZ lekesiz bir cildimDevamını Oku
Tarih: 19 Nisan 2022

Yorum: fikonun önerisi ile aldım. çok severek kullanıyorum, cildim bebek poposu gibi oldu, teşekkür ederim fiko.
İsim: D** A**
Tarih: 03 Kasım 2022

Yorum: Filiz Özçeviren tavsiyesiyle aldım. Uzun zamandır kullanmak istediğim bir üründü, indirimde ufak boyunu yakaladım. Bence gayet iyi boyut olarak, sadece akşamları kullanmayı planlıyorum, gayet uzun bi süre kullanılabilir bu boyu da, teşekkürler
İsim: K** P**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Mart 2022

Yorum: Çok sevdim tekrar almaya geldim ama maalesef tükenmiş.Filiz özçeviren tavsiyesi ile almıştım,makyajımı temizledikden sonra gül suyunu yüzüme spreyleyip kurumadan kremi uyguladım düzenli kullanımda pamuk gibi daha aydınlık bir cilde sahip oldum.bu arada cildim kuruya dönük karma yaşım 44.
İsim: S** D**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: Büyük boyuda aldım stoklamalıl
İsim: P** D**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel, ilk kez kullandım ertesi gün cildim daha aydınlık ve daha iyi gözüktü
Tarih: 25 Mart 2022

Yorum: Filiz Özçeviren tavsiyesiyle aldım. gerçekten çok güzel bir ürün. Düzenli kullanıyorum ve kullanmaya devam edicem. Cildi geriyor .Teşekkürler Fiko.
İsim: H** F**
Tarih: 19 Ağustos 2022

Yorum: Denemek için küçük boyunu aldım Harika bir krem Hemen büyüğünü sipariş vermek istiyorum Üretildiği sürece bu krem artık benimle Almak isteyen tereddüt etmeden alabilirler Sevgiler 🌹
İsim: Birsen A.
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: Ben benocuğum dan görüp aldım gerçekten sabah yumuşacık bir cilt ile güne merhabaaaa diyorsunuz 😌 iyi ki varsın beno 💘
İsim: F** K**
Tarih: 09 Aralık 2022

Krem 25 gr Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Merhabalar,bu kremden sonra serum kullana bilmirmiyim? Peptid serum?yoxsa tek başına daha etkili?
Cevap: Deneyimleyiniz. Bize göre düzenli ve tek olarak kullanılması yeterlidir.

Soru: Merhaba emziren anneler kullanabilir mi
Cevap: Evet kullanabilir. Hiçbir mahzuru yoktur.

Soru: Kortizon içeriyor mu
Cevap: Hayır kortizon içermez

Soru: Merhabalar . Burnumda çocukluktan kalma koyu bi yara izi var onda etkili olur mu?
Cevap: Hayır çok eski yara izi. Faydalı olmaz

Soru: merhaba hassas akneye eğilimli olgun bir cilt için önce bir nemlendirici sonra gülsuyu ile bu kremi mi süreyim yoksa nemlendirici içine bezelye tanesi kadar katıp en son gül suyu mu sıkayım? ve miktar bezelye tanesi kadar olsun diye duymuştum,doğru mu?
Cevap: Aşağıdaki kullanma şekline göre kullanmanız bizce yeterli olur. Ancak düşündüğünüz Gülsuyu vs. bin bir zararı olmaz. Deneyimleyiniz lütfen. Bezelye tanesi kadar. Günde iki kez temiz cilde ,mümkünse önce cildi nemlendirerek (yüzünüzü yıkayıp hafif kurulamak gibi) uygulamanızı öneriyoruz. Elinizi hafif ıslatarak bastırmadan masaj yaparak kremin emilmesini sağlarsanız daha başarılı sonuç verecektir.

Soru: merhaba, 44 yaşındayım alanımda ve iki kaş arasında cizgilerim var derin . Bu Ürünü alsam tavsiye edermisiniz.
Cevap: İnce kırışıklıklara faydası olur.

Soru: merhaba ürünün içerik listesini paylaşır mısınız teşekkürler
Cevap: Ürünün etken maddesi %0.2 Hyaluronik asittir. Diğerleri kozmetik ürünlerin % 80 inde bulunan koruyucu maddeler, raf ömrünü uzatan maddeler, bakteri ve mantar üremesini önleyen maddeler vs dir. Aldığınız ürünün prospektüsüne bakarsanız detaylı görebilirsiniz.

Soru: Merhaba neden öncesinde nemlendirici sürmek gerekiyor zaten cildi nemlendirme özelliği yüksek değil mi
Cevap: Düşük moleküllü hyaluronik asit hemen aktifleşmesi ve hızlı emilmesi için hafif bir neme ihtiyaç duyar, bu nem su, gül suyu veya soda ile olabilir

Soru: merhaba ürünü nemlendirici krem ile mi kullanmak gerek yoksa sürdükten sonra hafif ıslak elimizle mi nemlendirelim bu konuda cok fazla bilgi var doğru bilgiyi sizden rica edicem
Cevap: Başka nemlendiriciye gerek yoktur. Islak elinizle kremi cilde yedirin .

Soru: Emziren anneler kullanabilir mi?
Cevap: Evet kullanabilirsiniz. Hiçbir mahzuru yoktur. Ecz.M.B.

Soru: Kortizonlumi
Cevap: Hayır kortizon içermez.

Soru: Merhaba ben bu ürünün kırmızısını almıştım ,bi fark var mı ,ve açıldıktan sonra 1 yıl geçtikten sonra kullanmayı tavsiye eder misiniz
Cevap: İsviçre İbsa 2021 de Fransız Laboratuire Genevrier i komple satın aldı. Fransa'da bir distribütör aracılığı ile Fransa'ya eski Kırmızı ambalajlı İaluset care kremleri İsviçre'de ki Fabrikasında üretip veriyor. İtalya ve Türkiye'nin de içinde olduğu diğer ülkelere mavi ambalajlı İaluset kremleri yine İsviçre'de ki Fabrikasında üretip veriyor. İçindekiler formülü her şeyi aynıdır. Mavi renkli Ürünler Türkiye tek yetkili Distribütörü NOVAPHARMA tarafından ithal edilmekte ve Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemine kayıtlı ürünlerdir. Kırmızı İaluset care kremler Fransa'dan küçük satıcılardan alınan ve Türkiye'de Sağlık Bakanlığından habersiz Ürün Takip Sistemine kayıt ettirilmemiş ürünlerdir. Kırmızı İaluset care in sprey, plus,hyalo gibi farklı farmosetik cinslerinin aynıları mavi renkli olanladada vardır. İaluset marka ürünlerin Türkiye tek yetkili distribütörü olarak bu farklı ürünleride Türkiye de Novapharmadan başka kimse satamaz. Açıldıktan sonra bütün kremler için dışarıdan bir mikrop vs bulaşır oda tüp içinde ürer diye ihtiyaten ortalama 1 yılı geçince kullanmayın denir. Dikkatli kullanılır ve her kullaniştan sonra ağzı iyi kapatılırsa ve de düzenli kullanilmişsa süreyi uzatabilirsiniz.

Soru: sabah ve akşam hyalüronik asit tonik, üstüne nemlendirici serum ve bu krem kullanımı doğru mudur? tekrar nemlendirici krem kullanmaya gerek var mı çünkü cildim sürdükten sonra da gergin oluyor hala..elimi hafif ıslatarak sürüp cildime yediriyorum kremi ama yumuşacık olmuyor gerginliği gitmiyor.. ürünleri kullanırken aralarda beklemek mi gerekir nemi kaybetmemek için tam kurumadan üst üste uyguluyorum ürünleri.
Cevap: İaluset kremi aşağıdaki tavsiyemize göre kullandıktan 15-20 dakika sonra gerek duyuyorsaniz başka urunler Günde iki kez temiz cilde ,mümkünse önce cildi nemlendirerek (yüzünüzü yıkayıp hafif kurulamak gibi) uygulamanızı öneriyoruz. Elinizi hafif ıslatarak bastırmadan masaj yaparak kremin emilmesini sağlarsanız daha başarılı sonuç verecektir.

Soru: Ürünün amacı ne ? Neye iyi geliyor.
Cevap: -)) Ürünlerdeki Hyaluronik asitin molekül ağırlığı ne kadar düşükse o derece cildin daha derin katmanlarına Dermis’e (alt deri) ye kadar emilebilir -)) Yüksek moleküllü Hyaluronik asit Epidermis’den (Üst deri) den aşağıya inemez. -)) Üst deri damarların olmadığı yarı ölü deridir. Asıl deri Dermis (alt deridir). Ve derinin yaptığı faaliyetlerin % 90 ı buradadır. -)) Düşük molekül ağırlıklı Hyaluronik asitler Dermis’te (altderi) de, hücre yenilemeyi tetikleyerek onarıcı ve hidrasyon dengesini koruyarak cildin devamlı yeterli nemli kalmasını sağlar. -)) İaluset kremde düşük molekül ağırlıklı ( 200 kDa ) Hyaluronik asit bulunmaktadır. ( 500 kDa altındaki Hyaluronik asitler düşük moleküllü, üstündekiler yüksek moleküllü kabul edilir) -)) Anti-aging etki (Yaşlanma sürecini yavaşlatan ve tersine çeviren yöntem) -)) % 0.2 Hyaluronik asit (Düşük moleküllü) içeren krem -)) Lazer ve dermapen sonrası hızlı toparlanma -)) İnce kırışıklıkları giderme -)) Cildi nemlendirerek kuruluğu önleme -)) Ameliyat sonrası dönemde skarsız iyileşmeye destek -)) Rozasea , seboreik dermatite etkili -))Radyoterapi yanıkları -))deriye elastikiyet sağlar ---)))Yukarıdaki etkilerinin hepsi klinik çalışmalarla ispatlanmıştır.

Soru: Emziren anneler kullanabilir mi?
Cevap: Hicbir sakincasi yoktur, gonul rahatligiyla kullanabilirler

Soru: merhaba roza li cilt için kullanılabilir mi ve faydasi olurmu?
Cevap: Kullanılır ve faydası olur. Rozasea ve seboreik dermatitte klinik çalışmaları mevcuttur, çok güzel sonuçları vardır.

Soru: nasıl kullanıcaz
Cevap: günde iki kez temiz cilde uygulamanızı öneriyoruz. Nemli cilde veya elinizi hafif ıslatarak masaj yaparak kremin emilmesini sağlarsanız daha başarılı sonuç vercektir.

Soru: gece kullanıma uygun mudur
Cevap: evet, uygundur.

Soru: Merhaba bu kremle ilgili bazı sorularım olacaktı.Kremi kaç yaşından itibaren kullanmalıyız ? Aşırı yağlı bir cildim var krem buna bir çözüm olabilir mi ? Son sorum ise aynı rutinde bu kremi sürmeden once c vitamini arbutin veya niacinamide içerikli serumlar sürüp sonra bu kremi uzerine sürebilir miyiz? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Cevap: Erkek veya hanımlarda 30-35 yaşından sonra vücudun Hyaluronik asit üretimi yavaşlar. Başka sebeplerde olabilir ama düşük Hyaluronik asit üretimi derinin fonksiyonlarını azaltır. Buda değişik arazlar olarak ortaya çıkmaya başlar. Kuru cilt gibi sivilce gibi vs. Vücuttaki ve tabiiki derideki Hyaluronik asiti n üçte biri her gün ölür. Bu ölen üçte bir kadar Hyaluronik asit sentezlenmezse bu arazlar artarak devam eder. Eksik üretilen Hyaluronik asiti tamamlamak için kullandığınız İaluset kremi sabah akşam kullanırsanız daha doğru olur. (Günde iki adet kullanacağınız ilacı sabah akşam aldığınız gibi,) Yaz kış düzenli kullanılması faydalıdır. Nemlendirerek kullanma Hyaluronik asiti aktive etmek için. Kullanırken de parmağınızı ıslatarak ürünü emdirin. Birde minnacık (nohut tanesinden az) kullanın. Yorumunuzu paylaşmanızı rica ederiz.

Soru: Merhabalar lazerde genital bölgemi yaktılar tedavi oldum başta kabuk bağlanmıştı onlar soyuldu.kararma mevcut bunun için kremi önerirmisiniz
Cevap: Düzenli kullanımda fayda görürsünüz

Krem 25 gr Detay Resimler

Krem 25 gr En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü