Krem Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Satın Alır Mısınız ?

Seda

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
531
0
5
Krem Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta En Düşük Fiyat Nerede?
Krem Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Şu Anki Fiyat Aralığı 282.99 Tl'den Satılmaktadır.

Krem Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Krem Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Hakkında yaklaşık 1569 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Krem Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Teknik Bilgiler

Krem Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Ürününün Satıcısı, Rimense Krem Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta ürününü 282.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Krem Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Yorumlar Hakkında Bilgi
282.99 Tl ye satışta olan Krem Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1569 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: kargom çok hızlı bir şekilde geldi öncelikle çok teşekkür ederim.. çanta efsane güzel tereddütlü almıştım ama şuanda iyi ki almışım diyorum. kombin için yaratılmış diyebilirim.. ♥♥
İsim: n** ö**
Tarih: 19 Kasım 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: RİMENSE

Yorum: gerçekten tam bir fiyat performans ürünü tavsiye ediyorum cool ve çok şık bir çanta
İsim: M** A**
Tarih: 05 Kasım 2022

Yorum: Beklediğimden daha şık ve güzel geldi özenle paketlenmiş kesinlikle pişman olmazsınız
İsim: Ş** S** T**
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: muhteşem bir çanta bu fiyata bu kalite🤩 kahverengisi de var çok severek kullanıyorum çok şık
İsim: k** s**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Yeni keşfettigim bir site yorumlara bakarak aldım çok beğendim paketleme de çok özenli çantanın kalitesi on numara beklediğimden daha iyi geldi.Teşekkür ederim...☺
İsim: **** ****
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: paketleme çok özenliydi , kargoyu teslim eden bey efendi çok nazikti. ürünün kalitesine ve duruşuna lafım yok. Gerçekten yorumlar da bahsedildiği kadar kaliteli ve şık duruyor.
İsim: D** Y**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: Sağlam paketlenmişti, bekledimden de büyüktüok kullanışlı. Rengide resimdeki gibi çok güzel.
İsim: D** P**
Tarih: 07 Ekim 2022

Yorum: Yaa bayıldım kesinlikle çok şık bir çanta efsane tavsiye ediyorum parasını hak ediyor aşırı kaliteli ve gayet güzel paketlenmiş teşekkürler
Tarih: 29 Aralık 2022

Yorum: O kadar kaliteli ve şık duruyor ki bayıldımmm😍ayrıca paketleme çok özenliydi bunun için ayrıca teşekkür ediyorum. Şiddetle tavsiye ediyorum bu markadan çanta almaya devam edicem.
İsim: G** K**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Muazzam bir çanta iki tane aldım paketleme çok iyi
İsim: y** S**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: çok güzel çok şık bir çanta bayıldım çokta kullanışlı
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Çok çok beğendim. Tam görseldeki gibi. Paketleme harikaydı. Sorunsuz ulaştı. Teşekkürler))
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: ürün çok güzel ve özenli paketlenmiş kargo da çok hızlıydı tereddüt etmeden alabilirsiniz çok beğendim
İsim: g** Ç**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: derisi çok kaliteli. paketleme gayet güzeldi
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Çok şık bence alınmalı
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: Ürün çok özenli ve güzel paketlenmiş. Çok kaliteli gözüküyor. Teşekkür ederim.
İsim: B** K**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: ürün harikaa yaa aşık oldum çantaya
İsim: D** İ**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: çantaya bayıldım tam aradaigim sey
İsim: S** s**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: harika bir ürün paketleme çok güzel 🥰🥰
İsim: B** D**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: Derisi o kaliteli ki bayıldım… beklediğimden de büyük geldi kesinlikle son alışverişim olmayacak
İsim: merve d.
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: Ürün paketlemesi çok güzeldi. Çanta tam istediğim gibi. Sert bi çanta eğiş büküş değil. Tavsiye ederim boyutu da çok ideal
İsim: S** E**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: güzel ve kullanışlı br canta. şık duruyor. kalibi biraz sert ama sorun degil
İsim: G** Ç**
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: 10 yıldızım olsa da 10 yıldız versem. 2 yıl kadar önce siyahını almıştım hala kullanıyordum. Şu an gelen çantanın kalitesi kat kat artmış çok çok sevindim. Lütfen kalitenizi devam ettirin. Çanta da çok güzelll ve çok özenli paketlenmişti
İsim: H** Ç**
Tarih: 12 Aralık 2022

Yorum: çok beğendim çok şık duruyor
İsim: F** K**
Tarih: 19 Aralık 2022

Yorum: Çok şık
İsim: E** E**
Tarih: 07 Şubat 2023

Yorum: ürün kalitesi çok iyi cok zarif ve çok şık kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: N** Ç**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: Mükemmel bir ürün paketleme harikaydı
İsim: T** S** K**
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: Hemen kargoya verdiler hızlıydı paketlemeside gördüğünüz gibi özenliydi. İlk kez burdan çanta siparişi verdim kalitesinide beğendim alabilirsiniz teşekkürler
İsim: Y** Y**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: Çantanın kendisi, rengi, boyu, genişliği; kargo,paketleme, süre her şey çok güzeldi. Çok memnunum ve tavsiye ederim. 💗
İsim: Z** M** Y**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Dün sipariş verdim bugün elime ulaştı çok hızlıydı gerçekten. Çanta çok kaliteli duruyor ben aşırı beğendim tam fiyat performans ürünü
İsim: S** M**
Tarih: 07 Nisan 2023

Krem Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Merak Edilenler Neler?

Soru: merhaba geçen ay da sormuştum yeşil rengi gelecek mi acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz. Mint yeşil nde stok güncellemesi yapılacaktır yakın zamanda .Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: astari varmi?
Cevap: İçerisi astarlıdır

Soru: Zincir kısmı zamanla kararır mı ?
Cevap: Değerli Müşterimiz. Sıvı teması olmadığı sürece sıkıntı olmayacaktır .Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: not ekleyebilir misiniz?
Cevap: Değerli Müşterimiz. Şu an için maalesef işlem yapamıyoruz .Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: kırmızı gelir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz. Elbette stoklarımız tükendi en yakın zamanda tekrar stoklar güncellenecektir. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Boyutu nedir
Cevap: Merhaba ürün açıklama kısmında ölçüler yer almaktadır

Soru: uzatma askısı var mi ekstra
Cevap: Değerli Müşterimiz. Toplamda 72 cm kemer zincir dahil boyutu 3 adet kaydırma deliği mevcuttur. en alt 2 kaydırma deliğine takıldığı zaman ise sap kullanım iç hacmi 57 cm dir. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: zincirde solma olurmu?
Cevap: Değerli Müşterimiz. Alkolü maddelerden ve sıvı temasından korundukça uzun ömürlüdür herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: çapraz olarak kullanılır mi
Cevap: Değerli Müşterimiz. Toplamda 72 cm kemer zincir dahil boyutu 3 adet kaydırma deliği mevcuttur. en alt 2 kaydırma deliğine takıldığı zaman ise sap kullanım iç hacmi 57 cm dir. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Yedek kulp gönderme şansınız varmı acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz. Tek kulp ayarlanabilir tasarlanmıştır.Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: ben bu çantayı özel günde elde tutmak için alacağım ama ayarladıktan sonra elde tutunca uzun kalmaz değil mi

Soru: kulpu ayarlanabilir mi ?

Soru: merhaba bugün alsam en geç cumartesi günü elimde olur mu acaba ? İstanbul'da oturuyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: fiyat güncellemesi yapamıyor musunuz çok istiyorum almayı :(
Cevap: Değerli Müşterimiz. Maalesef güncel fiyat listemiz bu şekilde olacaktır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Kolay gelsin bu modelin beyazı ne zaman gelir
Cevap: Değerli Müşterimiz. En kısa sürede tekrar stoklar yenilenecek. yardımcı olmaktan mutluluk duyarız Saygılarımızla.

Soru: ürününüzü satın alıyorum sorunsuz gelirse çok sevinirim.simdiden teşekkürler
Cevap: Değerli Müşterimiz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: boyu nekadar uzuyor

Soru: Merhaba ben bu çantanın beyaz rengini almıştım üzerinde hafif bir leke var ne yaptıysam geçmedi ne önerirsiniz leke böyle hafif kalem lekesi gibi bende ne olduğunu anlayamadım dışarıda koyduğum yerden geçti diye düşünüyorum nasıl temizlenmesi gerekiyor çantaya zarar vermekten korkuyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz. Aseton kolonya ile yumuşak bir parça ile yumuşatarak silebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: sapı uzatılabilir mi. fotodaki en uzun hali mi
Cevap: Değerli Müşterimiz. 3 Kademe ayarlanabilir. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: yeşil ne zaman gelicek
Cevap: Üretim aşamasında 15 gün içerisinde gelecek efendim.

Krem Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Fotoğraf Ve Görseller

Krem Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü