Krem Shk138 2 Bölmeli Kanvas Kumaş Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı El, Kol ve Omuz Çantası U-17 G-24 Fiyatına Göre Alınır Mı ?

PeriYolcu

Bilgili
9 Ağu 2023
313
2
0
Krem Shk138 2 Bölmeli Kanvas Kumaş Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı El, Kol ve Omuz Çantası U:17 G:24 En Düşük Fiyat Nerede?
Krem Shk138 2 Bölmeli Kanvas Kumaş Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı El, Kol ve Omuz Çantası U:17 G:24 Şu Andaki Fiyatı 198.28 Tl'den Satılmaktadır.

Krem Shk138 2 Bölmeli Kanvas Kumaş Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı El, Kol ve Omuz Çantası U:17 G:24 Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Krem Shk138 2 Bölmeli Kanvas Kumaş Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı El, Kol ve Omuz Çantası U:17 G:24 Hakkında yaklaşık 194 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Krem Shk138 2 Bölmeli Kanvas Kumaş Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı El, Kol ve Omuz Çantası U:17 G:24 Ürün Tanıtımı

Krem Shk138 2 Bölmeli Kanvas Kumaş Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı El, Kol ve Omuz Çantası U:17 G:24 Ürününün Satıcısı, Shaka Krem Shk138 2 Bölmeli Kanvas Kumaş Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı El, Kol ve Omuz Çantası U:17 G:24 ürününü 198.28 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Krem Shk138 2 Bölmeli Kanvas Kumaş Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı El, Kol ve Omuz Çantası U:17 G:24 Kullanıcı Yorumları
198.28 Tl ye satışta olan Krem Shk138 2 Bölmeli Kanvas Kumaş Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı El, Kol ve Omuz Çantası U:17 G:24 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
194 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: arkadaşıma hediye aldım. çok beğendi. paketleme çok özenliydi ve teslimat hızlıydı. tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Shaka

Yorum: tam yazlık
İsim: Ş** E**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: güzel paketlenmisti beğendim zararsız geldi güzel çanta
İsim: t** G**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: çok tatlı bir çanta içine rahatlıkla 750 ml su şişesi,telefon, şarj aleti, cüzdan vs sığıyor. çok kolay kombinleniyor ayrıca kaliteli gözüküyor
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: çanta Şahane herkesin dolabında olması gereken bir ürün göründüğü gibi fiyatını ürüne göre çok uygun hediye için teşekkürler güvenle alabilirsiniz
İsim: t** n** s**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel bi çanta kumaşı falan ayni gorundugu gibi cuzdan tel ve anahtarlar için ideal .hemen kargolandi ben çok beğendim
İsim: E** K**

Yorum: çok beğenerek aldım çokta gzel geldi
İsim: e** b**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: istedigm canta çok güzel
İsim: S** H**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Ürün eşime aldım çok beğendim herkes tavsiye ederim gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: U** M**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: çok güzel kullanışli
İsim: f** c**

Yorum: çok güzel geldi annem bayıldı çok geniş ve kaliteli geldi çok teşekkürler hediyeniz için de çanta için tek adresim hem kaliteli hem uygun
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: DİGEÇR RENGİNİ DE ALDIM ÇOK GÜZEL
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: çanta çok guzel bayildimm
İsim: S** Ş**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: 😍çok güzel bir bayıldımm beklediğimden çok güzel geldi
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: 5 numara 10 ⭐ bayıldııımmm alın aldırın
İsim: E** İ**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: sorunsuz geldi teşekkürler çok tatlı
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel bir çanta alın aldırın
İsim: a** b**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Çok aşırı dandik bir ürün 2 gün sonra askı aparatı bozuldu.
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: çok beğendim fiyatına göre çok kaliteli
İsim: M** Ç**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzellll
İsim: S** N** A**
Beden: 31 Ağustos 2024

Yorum: Bayıldım her kombine tam olan o çanta
İsim: N** Ç**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: harika çok güzel
İsim: A** M**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: guzelll çanta
İsim: Hava D.
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: O kadar tatlı bi çanta ki içine dünyalar sığar gerçekten
İsim: I** C**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Paketleme ve kargo güzeldi, çantanın kalitesi de gayet iyi. Kullanışlı ve büyüklüğü ideal. Sadece tabanında destek olmadığı ve uzun askısının çantaya bağlandığı kısımlar güçlü olmadığı için ağırlığa bağlı olarak sarkma olabiliyor. Ancak fiyat açısından gayet uygun bir ürün. Tercih edilebilir.
İsim: Elif G.
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Hediye için teşekkürler çok beğendim
İsim: Y** K**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: 155 tlye aldım canlı yayın kuponuyla. fiyatına göre çok şık
İsim: e** k**
Beden: 14 Haziran 2024

Yorum: ürünü beyendim rahat likla alabilirsiniz 👍 hızlı kargo
İsim: H** K**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: beklediğim gibi. gayet güzel ve kullanışlı. firmaya teşekkür ederim.
İsim: AYNUR G.
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: normalde hiç yorum yapmam aldığım ürünlerde ancak nedense bu paket beni çok mutlu etti 🩷 çok teşekkür ederim hem çantaları hem paketleme hem de inceliğiniz için 🌿
İsim: n** o**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Krem Shk138 2 Bölmeli Kanvas Kumaş Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı El, Kol ve Omuz Çantası U:17 G:24 Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Daha büyük modeli var mı
Cevap: Merhaba, shk149 model kodlu ürünümüze göz atabilirsiniz ilginiz için teşekkür ederiz

Soru: Makine de yıkanabilir mi
Cevap: Merhaba Makine yıkamasına uygun değildir. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: içinin siyah değil krem olmasını istiyorum seçebiliyor muyuz
Cevap: Merhaba ürünümüz görselde gördüğünüz gibi gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: içine büyük boy defter sığar mı
Cevap: Merhaba çantamızın ölçüsü isminde ve ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır sizler eşyalarınızı ölçerek daha doğru karar verebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: İçerisine 500 ml su sığar mı
Cevap: Merhaba çantamızın ölçüsü isminde ve ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır sizler eşyalarınızı ölçerek daha doğru karar verebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: merhaba tabanında sert mukavva var mi?torba gibi durmasını istemiyorum
Cevap: Merhaba, taban kısmında sert bir kısım bulunmamaktadır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz

Soru: Merhabalar bilgisayar girecrk ebatda mı acaba?

Soru: içi astarlı mı
Cevap: Merhaba, ürünümüz astarlı değildir. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz

Soru: Merhaba, kac yas icin uygun?
Cevap: Merhaba ürünümüz 16 yaş ve üzeri kullanım için idealdir. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: merhaba..içinin astarı varmı?
Cevap: Merhaba astarı bulunmuyor. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: a4 defter sığar mı

Soru: a4 defter sığar mı

Soru: Önden asılabilecek kadar ipinin uzunluğu var mı?
Cevap: Merhaba, ürün özellikleri kısmında ölçü bilgileri yer almaktadır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: merhaba ürünün içinde bölme mevcut mu?
Cevap: Merhaba, ürünün içinde başka bir bölme bulunmamaktadır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz

Soru: altında taban var mı
Cevap: Merhaba, hayır altında taban bulunmuyor. İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz

Soru: Büyük boy defter veya orta boy defter sığar mı içine
Cevap: Merhaba çantamızın ölçüsü isminde ve ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır sizler eşyalarınızı ölçerek daha doğru karar verebilirsiniz , Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız . İyi günler dileriz

Krem Shk138 2 Bölmeli Kanvas Kumaş Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı El, Kol ve Omuz Çantası U:17 G:24 Detaylı Fotoğraflar

Krem Shk138 2 Bölmeli Kanvas Kumaş Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı El, Kol ve Omuz Çantası U:17 G:24 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü