Krem Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E-33 U-15 G-10 Cm Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Aynur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
543
0
0
Krem Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Krem Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm Güncel Fiyatı 198.58 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Krem Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Krem Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm Hakkında yaklaşık 2021 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Krem Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm Ürün Tanıtımı

Krem Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm Ürününün Satıcısı, Shaka Krem Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm ürününü 198.58 Tl'den Satılmaktadır.

Krem Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm Kullanıcı Geri Dönüşleri
198.58 Tl ye satışta olan Krem Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2021 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Hep aldığım bi satıcı çok güzel teşekkür ederim
İsim: Yudum İ.
Tarih: 09 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Shaka

Yorum: Fiyatı çok uygun ve kalitesini sevdim , her kombine uyum sağlayacak spor bir çanta 😌
İsim: **** ****
Tarih: 02 Kasım 2023

Yorum: Canım sevgilim için aldım çok beğendi. Tavsiye ederim
İsim: Burhan G.
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: asiri güzel bi canta bekledigimden büyük de gledi harika ya
İsim: A** A**
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: Favori çantam oldu diyebilirim.Çok beğendim.
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: kızıma aldim çok begendi paketleme ve kargo harika tsk
İsim: ş** p**
Tarih: 02 Ekim 2023

Yorum: yeğenim için aldık çok begendi..
İsim: E** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Temmuz 2024

Yorum: çok iyi geldi bayıldım ayrıca için makyaj çantasına var onun kaliteside ayrı bir güzel hemen siyahinida alıcam kaçırmayın
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: Begendim kaliteli özenle paketlenmiş teşekkür ederim
İsim: Z** B**
Tarih: 29 Eylül 2023

Yorum: Ürün çok kaliteli geldi paketleme güzel 👍🏻
İsim: Elif G.
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: cantamla ask yaşıyorum çok kaliteli benden görüp alan 3 kişi daha var
İsim: n** c**
Tarih: 02 Ekim 2023
Beden: Boy:174cm

Yorum: favori cantam
İsim: B** Ş**
Tarih: 08 Eylül 2023

Yorum: Ürün çok güzel ve yumuşak geldi.
İsim: Gizem G.
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: çoook güzel çok kaliteli duruyor boyut olarak da çok iyi bu kadar beklemiyorduuum❤❤❤❤❤ iki renk tercih ettim iyiki almışım
İsim: C** N** G**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Çantanın modeli duruşu vs çok güzel içide çok geniş kullanışlı bir model bir de içinden küçük bir makyaj çantası çıkıyor
İsim: Z** G**
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: Kullanisli tam bi fiyat performans
İsim: X** Q**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: Çok iyi indirimdeyken aldım harika
İsim: Rahmiye Ç.
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: hediye olarak almıştım.İyi geldi kaliteliydi
İsim: B** Ö**
Tarih: 08 Aralık 2023

Yorum: çok beğendim severek kullanıyorum
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: çok şık be güzel bu fiyata
İsim: P** K**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel bi ürün bana hediye geldi içerisinde makyaj çantasıyla beraber geliyor ben aynı renk kartlığını alarak takım yaptım 😊🤍
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: içinde cüzdan yeri daha çok makyaj çantası gibi baya bi büyük çok şey alıyor çantaya aşık oldum zaten indirimde yaaaakaladim
İsim: G** A**
Tarih: 21 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Mükemmel paketleme. Çanta çok güzel bayıldım. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
İsim: İ** Ö**
Tarih: 25 Ağustos 2023

Yorum: ablama hediye aldım bayıldı
İsim: B** T**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: çok tatlı beğendim:))
İsim: N** M**
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: güzel bir ürün hediye için teşekkür ederim
İsim: S** g** C**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: uzun süredir aradığım bir modeldi ben aldığımda hiç yorum yoktu ama şans vermek istedim iyi ki de vermişim fiyat performans ürünü 1 puanı paketlemeden kırdım 2 ürün almıştım ve geldiklerinde üst üste ezilmiş bir sekildeyidi bazı yerlerinde kat izi oluşmuştu 3 gün içini doldurup bekletip sekil almasını bekledim
İsim: İ** Ç**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: Ablama aldım çok beğendi
İsim: N** G**
Tarih: 01 Ekim 2023

Yorum: güzel ve kaliteli
İsim: A** ç**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Yüksek fiyatlısını almaya gerek yok gayet uygun ve güzel bir muadil olmuş çok kullanışlı
İsim: E** E** A**
Tarih: 23 Haziran 2023

Krem Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: laptop sığıyor mu
Cevap: Merhaba çantamızın ölçüsü isminde ve ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır sizler eşyalarınızı ölçerek daha doğru karar verebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz

Soru: içindeki cüzdan mi
Cevap: Merhaba, dilerseniz cüzdan dilerseniz de makyaj çantası olarak kullanabilirsiniz

Soru: Bej renk yokmu tskker
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz. Ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: Nereden gönderiyorsunuz ?
Cevap: İstanbul'dan gönderim sağlanıyor efendim.

Soru: makyaj çantası ile birlikte mi satışı var
Cevap: Merhaba ürünümüz makyaj çantası ile beraber gönderilmektedir ilginiz için teşekkür ederiz

Soru: ürün yokmu elinizde
Cevap: Şu anda stoklarımızda mevcut efendim

Soru: merhabalar çantanın içinde makyaj çantası hediye mi iki ürün beraberinde mi
Cevap: Merhaba ürünümüz makyaj çantası ile beraber gönderilmektedir ilginiz için teşekkür ederiz

Soru: neden satışa kapattınız?
Cevap: Merhaba, üretim de yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Soru: bazı fotoğraflı yorumlarda çanta fermuarlı bazilarjnda fermuarsiz ama satıcı ayni ürün fermuarlimi
Cevap: Merhaba ürünümüz çıtçıtlıdır. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: Tablet sığar mı
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: fermuarlı mıdır cantay
Cevap: Merhaba ürünümüz çıtçıtlıdır efendim.

Soru: Kahverengi rengi tekrardan gelicek mi kaçırdım?
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz. Ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: acı kahve rengi var mı

Soru: çekisi ne kadar?
Cevap: Merhaba 1 desidir.

Soru: Beyazı yok mu
Cevap: Merhaba, üretim de yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Soru: Beyaz rengi ne zaman gelecek

Soru: merhaba siyah rengi
Cevap: Merhaba, üretim de yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Kısa süre içerisinde stoklarımızda olacaktır.

Soru: Beyazı ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Soru: bordosu var mı
Cevap: Merhaba, maalesef bordo renk yoktur. Kırmızı rengimiz satıştadır

Soru: Merhaba sizden almış olduğum çantam sürekli mağazalarda alarmı çalıyordu gizli bir alarmı falan mı var
Cevap: Merhaba, gizli bir alarmı falan bulunmamaktadır

Krem Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm Ürün Resimleri

Krem Shk19 Çıtçıt Kapatmalı Suni Deri Fermuarlı Makyaj Çantalı El Ve Omuz Çantası E:33 U:15 G:10 Cm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü