Krem U45 Çıt Çıt Kapatmalı The Tote Bag Işlemeli Kanvas Kumaş Günlük Kadın Kol Ve Omuz Çantası 25x30 Bu Ürünü Almalı Mı ?

Fadime

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
460
0
0
Krem U45 Çıt Çıt Kapatmalı The Tote Bag Işlemeli Kanvas Kumaş Günlük Kadın Kol Ve Omuz Çantası 25x30 Alanlar Memnun Mu?
Krem U45 Çıt Çıt Kapatmalı The Tote Bag Işlemeli Kanvas Kumaş Günlük Kadın Kol Ve Omuz Çantası 25x30 Şuanki Fiyatı Ne Kadar 123.68 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Krem U45 Çıt Çıt Kapatmalı The Tote Bag Işlemeli Kanvas Kumaş Günlük Kadın Kol Ve Omuz Çantası 25x30 Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Krem U45 Çıt Çıt Kapatmalı The Tote Bag Işlemeli Kanvas Kumaş Günlük Kadın Kol Ve Omuz Çantası 25x30 Hakkında yaklaşık 6155 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Krem U45 Çıt Çıt Kapatmalı The Tote Bag Işlemeli Kanvas Kumaş Günlük Kadın Kol Ve Omuz Çantası 25x30 Ürün Tanıtımı

Krem U45 Çıt Çıt Kapatmalı The Tote Bag Işlemeli Kanvas Kumaş Günlük Kadın Kol Ve Omuz Çantası 25x30 Ürününün Satıcısı, Shaka Krem U45 Çıt Çıt Kapatmalı The Tote Bag Işlemeli Kanvas Kumaş Günlük Kadın Kol Ve Omuz Çantası 25x30 ürününü 123.68 Tl'den Satılmaktadır.

Krem U45 Çıt Çıt Kapatmalı The Tote Bag Işlemeli Kanvas Kumaş Günlük Kadın Kol Ve Omuz Çantası 25x30 Yorumlar Hakkında Bilgi
123.68 Tl ye satışta olan Krem U45 Çıt Çıt Kapatmalı The Tote Bag Işlemeli Kanvas Kumaş Günlük Kadın Kol Ve Omuz Çantası 25x30 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6155 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Beklediğimden daha güzel geldi. Çok beyendim çok güzel ve çok zarif kaba durmuyor iyikide almışım herkese tavsiye ederim.
İsim: Sema Y.
Tarih: 04 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Shaka

Yorum: İndirimdeyken almıştım. Güzel bir çanta
İsim: N** Ç**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: çok güzel bir çanta kendime ve arkadaşıma hediye aldım severek kullanıyorum
İsim: **** ****
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Arkadaşıma hediye olarak almıştım. Çok beğendi :) teşekkür ederiz 🙏🏻
İsim: İ** S** K** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Ağustos 2024

Yorum: uzun zamandır kullanıyorum. sağlam ve kullanışlı.
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: anneme aldim cok beyendi tavsiyye ediyorummmm
İsim: L** O**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: çok şık mükemmel
İsim: B** Ö**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Paketlemesi güzeldi 2 günde geldi güzel ve kullanışlı
İsim: N** S**
Tarih: 01 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: arkadaşıma hediye olarak sipariş verdim çok beğenmiş
İsim: s** n**
Tarih: 06 Eylül 2023

Yorum: arkadaşıma hediye aldım güzel
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Bu fiyata bu ürün… çanta elimden düşmüyo. Kesinlikle alabilirsiniz gönül rahatlığı ile. Kalitesi güzel kargo hızlı paketleme sağlam. Süpersiniz helal olsun
İsim: D** S**
Tarih: 28 Mayıs 2023

Yorum: kızım için aldım kumaşı güzel severek kullanıyor
İsim: G** U**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: ürün gayet iyi geldi paketleme güzeldi tam fiyat performans ürünü küçük hediye için de teşekkür ederiz.
Tarih: 04 Eylül 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: Beklediğimden daha kaliteli geldi kalitesi iyi spor kombinlerimde kurtarıcı çantam ❤
İsim: s** i**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: Üniversite için aldım çok kullanışlı
Tarih: 23 Nisan 2023

Yorum: Çanta çok güzel çok kullanışlı diğer renklerinizde alıcam
İsim: f** u**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Fiyatına göre gayet güzel bir ürün. Fermuarı olsa daha iyi olurmuş. Tam bir fiyat performans ürünü beğendim.
İsim: Ö** B**
Tarih: 07 Şubat 2023

Yorum: tam bir hayat kurtarıcı. öok memnunum
İsim: G** E** A**
Beden: 25 Temmuz 2023

Yorum: Kullanışlı rahat bir çanta
İsim: B** G**
Beden: 10 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel ve kullanışlı teşekkür ederim
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: Sağlam ve çok şey alıyor
İsim: M** A**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: kumasini cok begendim rengi de tam gorundugu gibi 🤌🤌
İsim: D** B**
Tarih: 31 Aralık 2022

Yorum: Beklediğimden büyük geldi
İsim: S** K**
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: çok güzel bir çanta
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: KIZIM İÇİN ALMIŞTIM GAYET ORTA BOY KULLANIŞLI
İsim: Özge Ü.
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: Bayııııldım! Çok hoş duruyor.
İsim: C** N** A**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: Güzel ve kullanışlı çok şık duruyor tam bir f/p ürünü
İsim: E** Ö**
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: Çok beğendim boyu çok ideal kumaşı bence çok kaliteli bu fiyata göre
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: spor çantaya göre çok güzel durusuda çok tatlı
İsim: Tuğçe Ç.
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: kızım için aldım çok beğendi
İsim: c** s**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Krem U45 Çıt Çıt Kapatmalı The Tote Bag Işlemeli Kanvas Kumaş Günlük Kadın Kol Ve Omuz Çantası 25x30 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: standartmi
Cevap: Merhaba çantamızın ölçüsü isminde ve ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır

Soru: Fermuarlımı
Cevap: Merhaba efendim ürün çıtçıtlıdır.

Soru: stokta varmı
Cevap: Merhaba, sepete ekleme sağlayabiliyorsanız mevcuttur

Soru: durulama kısmında yikanirmi
Cevap: Merhaba yıkanabilir. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: kitap koymaya uygun mu acaba kitap sığıyor mu
Cevap: Merhaba çantamızın ölçüsü isminde ve ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır sizler eşyalarınızı ölçerek daha doğru karar verebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: yan takilirmi
Cevap: Merhaba, omuz kısmında kullanabilirsiniz

Soru: pardon tuzla İstanbul 😀
Cevap: Merhaba, sizlere yardımcı olabilmek için daha detaylı anlatmanızı rica ederiz. İyi günler dileriz.🌸

Soru: u 45 ve u 46 nin arasındaki fark ney
Cevap: Merhaba, ürün ölçüleri farklıdır. Ürün açıklama kısmında yazılıdır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz.

Soru: laptop sığar mı
Cevap: Merhaba çantamızın ölçüsü isminde ve ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır sizler eşyalarınızı (kitap, defter veya bilgisayarınızı ) ölçerek daha doğru karar verebilirsiniz ,

Soru: yikayabilir miyiz
Cevap: Merhaba, makina yıkamasına uygun değildir. Bez ile silinebilir

Soru: aski bulunuyormu
Cevap: Merhaba ürünümüz görselde gördüğünüz gibi gönderilmektedir. Uzun askısı bulunmuyor. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: Su geçiriyormu
Cevap: Merhaba, kumaşın su geçirmeme özelliği yoktur su ile çok fazla temas etmesini önermemekteyiz.

Soru: renk bej mi gri deniliyor birde astarlı mi acaba
Cevap: Merhaba, renk kremdir. Ürün kendinden astarlıdır

Soru: Fermuarlı mı ?
Cevap: Merhaba ürünümüz çıtçıtlıdır efendim.

Soru: A4 boyutunda defter sigarmi
Cevap: Merhaba çantamızın ölçüsü isminde ve ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır sizler eşyalarınızı ölçerek daha doğru karar verebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: içine kitap sığar mı
Cevap: Merhaba, ürün özellikleri kısmında ölçü bilgileri yer almaktadır. Kitap, defter ve laptop ölçülerinize göre ürünü satın alabilirsiniz

Soru: siyah ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, üretim de yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Kısa süre içerisinde stoklarımızda olacaktır.

Soru: Haki ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, üretim de yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Kısa süre içerisinde stoklarımızda olacaktır.

Soru: Ölçüleri kaçtır efendim?
Cevap: Merhaba çantamızın ölçüsü isminde ve ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır

Soru: çanta hangi renk
Cevap: Merhaba çantamızın isminde ve ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır

Krem U45 Çıt Çıt Kapatmalı The Tote Bag Işlemeli Kanvas Kumaş Günlük Kadın Kol Ve Omuz Çantası 25x30 Detay Resimler

Krem U45 Çıt Çıt Kapatmalı The Tote Bag Işlemeli Kanvas Kumaş Günlük Kadın Kol Ve Omuz Çantası 25x30 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü