Krom Kapı Barfiksi Barı Mekik Çekme Aleti (60-100 cm Arası) Alanlar Memnun Mu ?

Sevgi

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
3,092
0
0
Krom Kapı Barfiksi Barı Mekik Çekme Aleti (60-100 cm Arası) Alınmaya Değer Mi?
Krom Kapı Barfiksi Barı Mekik Çekme Aleti (60-100 cm Arası) Şu Anki Fiyatı 335.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Krom Kapı Barfiksi Barı Mekik Çekme Aleti (60-100 cm Arası) Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Krom Kapı Barfiksi Barı Mekik Çekme Aleti (60-100 cm Arası) Hakkında yaklaşık 403 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Krom Kapı Barfiksi Barı Mekik Çekme Aleti (60-100 cm Arası) Detaylı Açıklama

Krom Kapı Barfiksi Barı Mekik Çekme Aleti (60-100 cm Arası) Ürününün Satıcısı, Delta Krom Kapı Barfiksi Barı Mekik Çekme Aleti (60-100 cm Arası) ürününü 335.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Krom Kapı Barfiksi Barı Mekik Çekme Aleti (60-100 cm Arası) Ürünü Kullananların Görüşleri
335.0 Tl ye satışta olan Krom Kapı Barfiksi Barı Mekik Çekme Aleti (60-100 cm Arası) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
403 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: oğlum için almıştım teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 12 Ekim 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Delta Spor

Yorum: Kızım icin aldım cok memnunum
İsim: B** N**
Tarih: 13 Ekim 2022

Yorum: Kapıma küçük geldi
İsim: C** M** A**
Tarih: 28 Şubat 2022

Yorum: ben aldım indirime girdi🤬🤬🤬🤬
İsim: s** a**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: yiğenim için almıştım gayet iyi kullanıyor memnunuz
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Oğlum için aldık çok beğendi kaliteli sağlam
İsim: E** A**
Tarih: 09 Ekim 2023

Yorum: barfiks demirini teslim aldığımda kapıya sabitledim, aradan iki ay geçti sağlamlamak için sıkarken pimi kırıldı ve içindeki mil yamuldu, pimin ölçüsünde duvar çivisi ile tekrardan sabitledim, çivinin çıkan ucunu demir testeresiyle kesip eğeledim, üstünü de epoxy 404 ile kapattım, bu haliyle işimi görür. Sıkıntı mağazanın baştan savma şekli; durumuDevamını Oku
İsim: M** G**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: teşekkür ederiz
İsim: ö** Ş**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Urun gayet fiyatına gore yeterli. Yeteri kadar vakumlarsanız problem yaşamazsınız fakat doğru kapıya takmanız da önemli. Sıkıştıracagınız kapının içi boş veya yeterli değilse çatlama yapar. Ben herhangi bir problem yaşamadım. Satın alırken 1 puanlı yorumlara baktım az kalsın vazgeçiyordum, yorumlara aldanmayın gayet yeterli.
İsim: Burak Ç.
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Çocuk için aldık sağlam kullanışlı.
İsim: Ü** S** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Haziran 2023

Yorum: çok beğendim çocuklarım için aldım
İsim: S** P**
Tarih: 25 Kasım 2022

Yorum: kuzenime aldım çok beğendi
İsim: G** İ**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: Gayet sağlam, kızım severek kullanıyor, eğleniyor
İsim: g** K**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Gayet sağlam ve hemen elimize ulaştı
İsim: B** S**
Tarih: 24 Şubat 2022

Yorum: teşekkür ederim ürünü çok beğendik.
İsim: muhammer A.
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Güzel ürün tam oldu
İsim: E** Ş**
Tarih: 06 Ekim 2021

Yorum: çocuğum için aldım kullanışlı. sadece ayarlaması biraz zor. kargo temiz geldi
İsim: R** B**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: Kızım bayıldı gayet sağlam
İsim: M** U**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Ürün güzel oğlum için aldım enerjisini atsın diye ama güzel ve sağlam olması yetmedi kapıların da sağlam olması lazım bu yeni kapılar mı böyle bilmiyorum ama kapı çerçevesi çatladı napcaz şimdi bu kapıyı onun derdine düştüm 😔😔😔😟
İsim: F** A**
Tarih: 22 Ocak 2022

Yorum: Çok memnunuz. Çok hızlı ve çok güzel paketlenmiş geldi.
İsim: Sezin O.
Tarih: 29 Mart 2022

Yorum: ürün çok güzel paketleme de çok güzeldi.
İsim: M** N**
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: 9 Kasım da sipariş verdim.10 Kasım sabah 10.30 ürün elimde çok hızlı ve sorunsuz Süper
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: Oğlum severek kullanıyor. Odasının kapısına astık. Sağlam bir ürün. Teşekkürler
İsim: R** Ö**
Tarih: 09 Mayıs 2022

Yorum: çok teşekkür ederim süper
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: evde şuan çok güzel aktivite oldu bizim için ürün aldığı paranın hakkını veriyor 👏
İsim: E** S**
Tarih: 13 Eylül 2021

Yorum: Kızımın salıncağı İçin aldık çok sağlam
İsim: G** C** A**
Tarih: 03 Nisan 2022

Yorum: Hediye olarak aldım. Sağlam ve kaliteli.
İsim: Erkan E. B.
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Oğluma aldim sürekli kapisinda her gecisinde kullaniuor
İsim: O** K**
Tarih: 18 Ekim 2021

Yorum: Çok sağlam ve kurumu kolay
İsim: A** Ç**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: ürün harika. paketlemede gayet başarlı. Teşekkürler
İsim: M** H**
Tarih: 22 Eylül 2021

Krom Kapı Barfiksi Barı Mekik Çekme Aleti (60-100 cm Arası) Merak Edilenler Neler?

Soru: Vidalımı ürün
Cevap: Merhaba, vidalamadan kullanıma uygundur. Delta Spor

Soru: Ürün kapıya yada dovara çivi ile mi monta ediliyor
Cevap: Merhaba, Döndürülerek, yapışacağı yere iyice sıkıştırıldıktan sonra vidalanarak kullanılır. Yanlarındaki siyah plastik destekler sayesinde ürün kapınıza asla zarar vermez.

Soru: Metal kısmı paslanır mı
Cevap: Merhaba, Suya maruz kalmadığı sürece uzun yıllar kullanabilirsiniz... Teşekkürler... Delta Spor

Soru: Salam ürün ağırlığı neçə kl-dur?
Cevap: Merhaba, Ürünümüzün maksimum ağırlık kaldırma kapasitesi 100 kg şeklindedir. Delta Spor

Soru: duvara vidalamak için delikleri de varmı acaba
Cevap: Merhaba, delerek kullanılmaz ama vidalamak için gerekli her şey vardır. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: merhaba 60-80 kapılar için uygundur yazıyor teknik özelliklerin için... 80-100 uzunluğunda yazıyor genel tanıtım da hangisi doğrudur
Cevap: Merhaba, 60 cm ile 100 cm arası ayarlanabilmektedir. Delta Spor

Soru: Merhaba ürünü satın almak istiyorum ancak kapı ölçümüz 78 cm görselin altında 60 100 cm yazıyor acıkamada 80 100 hangısı doğru 80 cm gelırse olmaz
Cevap: Merhaba, 60-100 cm dir. Delta Spor.

Soru: Merhaba elimde 60x100 cm olan Delta marka alet var bunu ek akarak uzatma imkanım varmı biz kapıya göre almıştık ancak Kapı pervaz içleri boş olduğu için sıkıntı oldu 120 cm olan koridorda kullanmak istiyoruz
Cevap: Merhaba, ne yazık ki daha fazla uzatılamamaktadır. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: çocuklar için uygun mu.6 yaşında oğlum
Cevap: Merhaba, Evet, uygundur. Teşekkürler...

Soru: Kapıya göre aralığı ayarlanıyor mu
Cevap: Genişliği 60 cm ile 100 cm aralığında olan tüm kapılara göre ayarlanabilir.

Soru: Merhaba, sünger tutma yerleri arasındaki mesafe kaç santimetre?
Cevap: Merhaba, depomuzdan bilgi beklemekteyiz. Daha sonra tekrar iletişime geçebilirsiniz. Delta Spor.

Soru: merhabalar kapı arasına takarken delmek gerekiyormu
Cevap: Merhaba, vidasız montajlama mümkündür. Ürünü sağ ve sol yandan çevirerek sıkıştırarak montajlamasını gerçekleştirebilirsiniz. Teşekkürler. Delta Spor

Soru: urun elime ulasti ama uzatirkeb barfiks cubugu cikti ve şuan iceri tam oturmuyor saglam gelmedi ?
Cevap: Merhaba, konu ile ilgili Trendyol Asistan ile iletişime geçebilirsiniz. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: acaba maksimum kaç kilo taşır?
Cevap: Merhaba, 100 kg taşıma kapasitesine sahiptir.

Soru: merhaba duvar ile temas eden iki silikon parçadan birini kaybettim.siz gönderebiliyor musunuz veya temin edebileceğim baska herhangi bir yer var mı ?
Cevap: Merhaba, Malesef stoklarımızda mevcut değildir. Delta Spor

Soru: Kapıyı deliyormuş
Cevap: Merhaba, Döndürülerek, yapışacağı yere iyice sıkıştırıldıktan sonra vidalanarak kullanılır. Yanlarındaki siyah plastik destekler sayesinde ürün kapınıza asla zarar vermez. Delta Spor

Soru: Merhaba ürün 60 cm uzunluğunda mı yoksa 80cm mi? 2 farklı bilgi verilmiş. 80 cm benim kapıma uygun olmuyor bilgi verirseniz ona göre alacağım.
Cevap: Merhaba, en düşük 60, en fazla ise 100 cm kadar uzamaktadır. 80 cm için ayarlanabilmektedir. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: duvarda kullanabilir miyim 95 cm arası
Cevap: Merhaba, 95 cm ise elbette kullanabilirsiniz. Önemli olan verilen aralıkta olması. Sağlıkla ve keyifle kullanmanız dileğimizle... Delta Spor

Soru: Bu ürün 86cm kapı araligina uyar mi ona göre sipariş vereceğim
Cevap: Merhaba, Ürünümüzü 60 - 100 cm aralığında istediğiniz ölçüde ayarlayabilmektesiniz. İlginize çok teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: Merhaba kapıya yapışmasını sağlayan aparatını kaybettik nerden nasıl temin edebiliriz bilmıorum yardımcı olur musunuz?
Cevap: Merhaba, Konu ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için çalışma saatlerimiz içerisinde (hafta içi 09:00 - 17:00) bizimle tekrar iletişime geçmenizi rica ederiz. İlgili ekibimiz sizinle detaylı bilgi paylaşımı gerçekleştirecektir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Krom Kapı Barfiksi Barı Mekik Çekme Aleti (60-100 cm Arası) Ürün Görselleri

Krom Kapı Barfiksi Barı Mekik Çekme Aleti (60-100 cm Arası) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü