Kronometreli Koşu Saati - Mor - W200 S En Düşük Fiyat Nerede ?

Aysel

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
614
0
0
Kronometreli Koşu Saati - Mor - W200 S Alınır Mı?
Kronometreli Koşu Saati - Mor - W200 S Anlık Fiyatı 450.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kronometreli Koşu Saati - Mor - W200 S Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Kronometreli Koşu Saati - Mor - W200 S Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Kronometreli Koşu Saati - Mor - W200 S Detaylı Açıklama

RENK:Bordo_x000D_
_x000D_
_x000D_
ÜRÜN FAYDALARI_x000D_
parametre ölçümü:1/100 sn. kronometre, ekran aydınlatması, alarm, tarih. _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Koçluk:Tekrarlayan geri sayım fonksiyonu ile ara zamanlı kronometre. _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Su geçirmezlik:Yüzmek için uygundur (5 ATM veya 50 m). _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Görülebilirlik:Spor sırasında görünürlük sağlayan büyük rakamlar. _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Kullanım kolaylığı:Ekran üzerinde bulunan piktogramlar ile ayarlama kolaylığı sağlar. _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Suya dayanıklılık:Havuz (klor), deniz (tuz) suyuna ve tere karşı dayanıklıdır. _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ_x000D_
_x000D_
ÜRÜN BİLEŞİMİ:Kayış: 75.0% Termoplastik poliüretan, 25.0% Paslanmaz çelikYapı: 70.0% Polikarbonat-Akrilonitril Bütadien Stiren, 30.0% Paslanmaz çelikOda: 100.0% PCBMercek: 100.0% Polimetil Metakrilat_x000D_
_x000D_
KULLANICI TALİMATLARI:_x000D_
_x000D_
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ_x000D_
spor seviyesi: başlangıç seviyesigüç tipi: pilkalp atış hızı: kalp atış hızı yokGPS: GPS yokaltimetre: altimetrelikardiyo tipi: nabız ölçme özelliği yoknavigasyon çeşitleri: navigasyon özelliği yokkronometre: kronometre varzamanlayıcı: zamanlayıcı varhava / su geçirmez: su geçirmezATM su geçirmezlik: 5 atmayar kadranı : ayar kadranı yokdurumu: yeniçalar saat: çalar saatliveri geçmişi: veri geçmişi vararka ışık: arka ışık vargünlük modda azami özerklik: 2 yılmüzik: müzik yokekran türü: LCDağırlık (g): 48 gIPX su geçirmezlik: IPX8ana bileşen: polikarbonatçift tavan malzemesi: polyamidkalınlık (mm): 14 mmmercek türü: plastikgünlük fonksiyonlar: günlük işlev yoksaat çeşitleri: dijital saatkordon genişliği: 16 mmçap (mm): 34 mm_x000D_
_x000D_
TEKNİK BİLGİLER_x000D_
Kronometre : 1/100 saniye kesinliğine sahip kronometre TEKRARLAYAN GERİ SAYIM ÖZELLİĞİ İLE PERFORMANSINIZI ARTIRIN : Tekrarlayan geri sayım fonksiyonu sayesinde: - Antrenman için hedef süre belirleyebilir ve bu süre bittiğinde durabilirsiniz - Eş zamanlı basit interval egzersizleri yapabilirsiniz (örneğin 30 saniye hızlanma, 30 saniye dinlenme, ardından yeniden 30 saniye hızlanma gibi). TEKRARLAMA fonksiyonu devre dışı bırakılabilir. Ara zamanlar sayesinde geçiş sürelerinizi ölçün : Ara zaman özelliği geçiş sürelerinizi (pistte tur, kilometre vb.) ölçebilmenizi sağlar. Belirli bir mesafedeki gelişiminizi düzenli olarak takip edebilirsiniz. _x000D_
_x000D_

Kronometreli Koşu Saati - Mor - W200 S Ürününün Satıcısı, Decathlon Kronometreli Koşu Saati - Mor - W200 S ürününü 450.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kronometreli Koşu Saati - Mor - W200 S Hakkında Yapılan Yorumlar
450.0 Tl ye satışta olan Kronometreli Koşu Saati - Mor - W200 S Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: rengi guzel begendim
İsim: n** s**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Eylül 2024
Satıcı: DECATHLON

Yorum: baska bir urun almistim o denizde bozulunca, ben de decathlon aldim sorunsuz 3 defa girdim tesekkuler
İsim: **** ****
Tarih: 05 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DECATHLON

Kronometreli Koşu Saati - Mor - W200 S Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: 50Metre dayanıklılık diyor, ben havuzda 1 saat yüzüyorum ve bu zamanla ilgili. yani 1 saat suda su almaz özelliği var mı derinlikten ziyade
Cevap: Merhaba sporsever, ürün su geçirmezlik özelliği bulunmaktadır havuz deniz (tuz) ve tere karşı dayanıklıdır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: normal saat olarak da kullanabilir miyim
Cevap: Merhaba sporsever, evet kullanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Çocuk saati mi
Cevap: Merhaba sporsever, 38 mm dir. Kadın ve çocuklar için uygundur. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: bu ürünün garantisi yok mu? yazmıyor
Cevap: Merhaba sporsever, ürünün 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: w200s resimde bordo pembez gösteriyor fakat tanıtım yazısında mor diyor aldığım takdirde ne renk gelecek
Cevap: Merhaba sporsever, ürün bordo renktedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: kasa çapı ne kadar öğrenip yazarsanız ona göre alacağız.
Cevap: Merhaba sporsever, 38 mm dir. Kadın ve çocuklar için uygundur. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Kaç km koştuğumuzu görebiliriz değil mi
Cevap: Merhaba Sporsever, km hesaplama yapılamamaktadır. Sporla kalın!

Soru: Havuza denize girilebiliyor mu su geçiriyor mu
Cevap: Merhaba Sporsever, 50 metreye kadar su geçirmez özelliktedir. Sporla kalın!

Soru: unisex m? bir de çapı kaç tam olarak?
Cevap: Merhaba Sporsever, unisex kullanıma uygundur. Çap ölçü bilgisi bulunmamaktadır. Sporla kalın!

Kronometreli Koşu Saati - Mor - W200 S Fotoğraf Ve Görseller

Kronometreli Koşu Saati - Mor - W200 S En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü