Küçük Boy Pedal Egzersiz Bisikleti Ev Direnç Fitness Ekipmanları Koşu Bisikleti Bandı Aleti Cihazı Tavsiye Eder Misiniz ?

Nilufer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
333
0
0
Küçük Boy Pedal Egzersiz Bisikleti Ev Direnç Fitness Ekipmanları Koşu Bisikleti Bandı Aleti Cihazı Tavsiye Eder Misiniz?
Küçük Boy Pedal Egzersiz Bisikleti Ev Direnç Fitness Ekipmanları Koşu Bisikleti Bandı Aleti Cihazı Şu Andaki Değeri 748.55 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Küçük Boy Pedal Egzersiz Bisikleti Ev Direnç Fitness Ekipmanları Koşu Bisikleti Bandı Aleti Cihazı Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Küçük Boy Pedal Egzersiz Bisikleti Ev Direnç Fitness Ekipmanları Koşu Bisikleti Bandı Aleti Cihazı Hakkında yaklaşık 71 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Küçük Boy Pedal Egzersiz Bisikleti Ev Direnç Fitness Ekipmanları Koşu Bisikleti Bandı Aleti Cihazı Ürün Tanıtımı

Küçük Boy Pedal Egzersiz Bisikleti Ev Direnç Fitness Ekipmanları Koşu Bisikleti Bandı Aleti Cihazı Ürününün Satıcısı, Reidan Küçük Boy Pedal Egzersiz Bisikleti Ev Direnç Fitness Ekipmanları Koşu Bisikleti Bandı Aleti Cihazı ürününü 748.55 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Küçük Boy Pedal Egzersiz Bisikleti Ev Direnç Fitness Ekipmanları Koşu Bisikleti Bandı Aleti Cihazı Yorumlar Ve Değerlendirmeler
748.55 Tl ye satışta olan Küçük Boy Pedal Egzersiz Bisikleti Ev Direnç Fitness Ekipmanları Koşu Bisikleti Bandı Aleti Cihazı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
71 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: güzel geldi sağlam kargo hızlıydi
İsim: s** g**
Tarih: 05 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: İstanbul Reidan

Yorum: ürün görüldüğünden daha muazzam ve kaliteli.tavsiye ediyorum.anneme gelen fizyoterapiste gördüm...ve seans dışı kalan günlerde kullanılır diye aldım..şuan kendimde kullanıyorum.tesekkur ederim 🙏
İsim: B** K**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: harika paketlenmiş özenle ,pedal ağır yada hafif yapabiliyorsaniz,süre ,kalori ekranda görünüyor .aynı hissi verir mi acaba diye tereddüt etmiştim bildiğiniz bisiklet çok iyi tavsiye ediyor ve teşekkür ediyorum
İsim: H** K**
Tarih: 29 Ekim 2023

Yorum: Öğrenci evine aldık. Bisikletler pahalı olduğu için böyle bir seçim yaptık. İyi ki de yapmışız. En az bisiklet kadar iş görüyor. Alıp almamak arasındaysanız kesinlikle almanızı öneririm.
İsim: D** K**
Tarih: 22 Ağustos 2023

Yorum: Çok teşekkür ederim çok memnun kaldım tavsiye ederim
İsim: c** k**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: harika bir ürün sağlam paketleme güzeldi hızlı kargo gönül rahatlığıyla alabilirsiniz☺
İsim: **** ****
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Sorunsuz ve hızlı bir şekilde elime ulaştı tavsiye ederim
İsim: E** D**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Ürün çok guzel çok kullanisli evde spor yapanlar için ideal satıcı aynı gün siparişi kargoyaa verdi 💯💯💯
İsim: S** A**
Tarih: 14 Ekim 2023

Yorum: Göründüğü gibi. sağlam kargolama kutuda geliyor. Diz rahatsızlığım ve egzersiz ihtiyacım için aldım umarım faydasını görürüm.
İsim: H** N** D**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: çok hızlı geldi ve korunaklıydı problemi yok sapasağlam ayrıca önünde minik bir ekranı var direk ayarıda bulunuyor ev için portatif ve uygun
İsim: T** A**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: Güzel kullanışlı bir ürün henüz başlamadım yorumlara bakarak aldım beğendim. Eliptik almayı düşünüyordum ancak kullanma devamlılığımdan emin olamadığım için bununla başlamak istedim
İsim: f** y** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Nisan 2024

Yorum: Fiyat, performans gayet iyi bir ürün. Zorluk ayarı ile kendinize göre ayar yapabilirsiniz.
İsim: E** Y**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel tavsiye ederim 🥰
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: bekledığmden iyi çıktı
İsim: G** Ş**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: Oturduğunuz yerden egzersiz yapıyorsunuz.
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: begendim .hafif pratik bir alet
İsim: M** F** G**
Beden: 15 Haziran 2024

Yorum: harika pratik
İsim: Y** Ö**
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: Pratik bir ürün
İsim: S** p**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Evde hareket için güzel bir alet.
İsim: K** B**
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: çok beğendim
İsim: T** Ç**
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: gayet guzel
İsim: b** b**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel ve kullanışlı.
İsim: Ö** A**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: güzel beğendik
İsim: H** Ç**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: çok iyi ürün
İsim: Ş** K**
Tarih: 17 Aralık 2023

Yorum: ürün çok güzel ama paketleme kargo rezillik bu nasıl birşey böyle çok kötü çok 5 yıldız veriyorum ki gözüksün diye
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Gayet hafif. Katlanıp kaldırılabiliyor.
İsim: B** A**
Tarih: 13 Aralık 2023

Yorum: çok kullanamadı aşkım zor geldi
İsim: H** D**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Ürün kırık geldi
Tarih: 28 Ekim 2023

Yorum: Çok iyi ve sağlam fiyata göre çok iyi
İsim: N** K**
Beden: 13 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok yer kaplamıyor. Pratik ve hafif. Ancak pedalı çevirirken ses geliyor. O kadar da idare edeceğiz artık
İsim: D** Ö** Ö**
Tarih: 03 Şubat 2024

Küçük Boy Pedal Egzersiz Bisikleti Ev Direnç Fitness Ekipmanları Koşu Bisikleti Bandı Aleti Cihazı Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: elektrikli acaba
Cevap: Merhabalar mekanik Efendim

Soru: Kacdk kullanılabılır
Cevap: 30 dk kullanın 20 dk dinlendirin efendim

Soru: Hangi bolgeleri calistryr?
Cevap: Ayak bölgeleri ile kol bölgeleri egzersiz yapabiliyorsunuz

Soru: Sayaç nasıl sıfırlanır
Cevap: tuşa basılı tutun

Soru: kurulu halde mi geliyor
Cevap: Tabi efendim %99 kurulu sadece küçük dokunuşlar yapıyorsunuz

Soru: Memnun olurum teşekkürler
Cevap: Rice ederiz

Soru: Kondisyon bisikleti yerine mi kullaniliyor
Cevap: Merhabalar YouTube’a el ayak bisikleti yazsın efendim kurulum videoları mevcut egzersiz için kullanıyorlar

Soru: zayıflamak için kullanılabilir mi
Cevap: Tabi efendim saygılarımızla.

Soru: hangi kargo
Cevap: Trendyol Express

Soru: merhaba, sayfanızda benzer ürünlerden fazla sayıda var. ayırt etmekte zorlanıyorum. ebatları nedir acaba? bunun ve diğerlerinin?
Cevap: Merhabalar genişlik 48 cm derinlik 36cm yükseklik 24 cm efendim

Soru: merhaba kullanırken kayma yapıyormu..
Cevap: Yapmaz efendim

Soru: Merhaba ürün nasıl sıfırlanıyor ve yaktıgımız kalori nerden belli oluyor
Cevap: Ekranda kırmızı bir tuş var efendim ona basılı tutun üç saniye reset eder

Soru: kurulum için ilave dokunuşlar yapılması lazım demişsiniz okudum ama zor mu bu aşaması yoksa herkesin yapabileceği basitlikte mi
Cevap: Çok basit efendim el ayak bisikleti kurulum yazın YouTube’a görürsünüz 2 dakikalık iş

Soru: Kademesi var mı

Soru: Zorluk derece ayarlama varmı

Soru: Markası nedir acaba
Cevap: Kendi markamız efendim

Soru: evet en yüksek ve en düşük seviyeyi çok güzel ayarlayabilirsiniz tamam ama kaç kg bilmiyorsunuz?
Cevap: Efendim bunlar kg KG olarak tanımlanmıyor direnci en zor seviyeden en kolay seviye ayarlanabiliyor bunlarda direnç kilosu yok saygılar

Soru: kalca basen ve simit bölgesini çalıştırır mi

Soru: Kaç kalori yakitgimizi gosterirmi

Soru: Merhaba pedal direnci mevcut mu hasta annem için alacağım kaslarını kuvvetlendirmek için

Küçük Boy Pedal Egzersiz Bisikleti Ev Direnç Fitness Ekipmanları Koşu Bisikleti Bandı Aleti Cihazı Detaylı Resimler

Küçük Boy Pedal Egzersiz Bisikleti Ev Direnç Fitness Ekipmanları Koşu Bisikleti Bandı Aleti Cihazı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü