Kurutma Mak 97201 Kmı Tavsiye Edilen Yer Neresi-

Elif Su

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
309
0
0
Kurutma Mak 97201 Kmı En Düşük Fiyat Nerede?
Kurutma Mak 97201 Kmı Şu Anki Fiyatı 19999.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kurutma Mak 97201 Kmı Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Kurutma Mak 97201 Kmı Hakkında yaklaşık 21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kurutma Mak 97201 Kmı Açıklama Ve Özellikler

Kurutma Mak 97201 Kmı Ürününün Satıcısı, VESTEL Kurutma Mak 97201 Kmı ürününü 19999.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kurutma Mak 97201 Kmı Ürün Hakkındaki Yorumlar
19999.0 Tl ye satışta olan Kurutma Mak 97201 Kmı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Mükemmeeelll tereddüt etmeden alabilirsiniz
İsim: G** S**
Tarih: 27 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Altınoğlu-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: ürün elime 20 günde filan ulasti yıldızın birtanesinin eksik vermeminsebebi o gayet sorunsuz bir şekilde geldi ben çok memnunum alerjikastımı ve küçük çocuğu olanlar mutlaka almasi gerekir
İsim: e** k**
Tarih: 26 Mart 2024
Satıcı: Vestel Kurumsal Mağaza

Yorum: Sağlam ve hızlı geldi
İsim: Ö** K**
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: yeni kurulumu yapıldı henüz kullanmadım kullanınca güncelleme yapacagimürünü kullandım ve tek kelimeyle harika
İsim: A** U**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: Çamaşırlar nemli kalıyor
İsim: Ç** a** K**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: 02.02.2024 daha yeni aldım. 4-5 kere kullandım şimdilik memnunum. birazzaman geçtikten sonra yorumda güncelleme yaparım. ilk izlenimim güzel.elektrik faturasında görüşürüz. 😅
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 03 Şubat 2024
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: Aynı satıcıdan hem kurutma hem camasır makinesi aldım..kargo en yakınvestel subesine bırakıyor şube evinize ürün gelene kadar sürekli siziarayıp bilgilendiriyor..servisi subeden alıp evinize kadar getiriyor vekurulumunu yapıyor..4 gün icinde elimdeydi..3 kez denedim suan icin bisorun yaşamadım istedigim kurulukta cıkarıyor sessiz güzel makine..
İsim: D** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Şubat 2024

Yorum: kargo ćok hızlı hemen geldi
İsim: F** A**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: Ürün hasarlı geldi, değişim için ellerinde stok yokmuş, bekliyoruz buişin sonu bakalım ne olur. Kullanınca yorumu düzenleyebilirim. YORUMDÜZENLEME: Ürünü teslim aldık. Çamaşır makinesinin üzerine ücretsizolarak aparatı koyup kurutmayı da montaj ettiler. Ürünü de eşim beğendi
İsim: **** ****
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: İlk defa internetten korkarak büyük bişey sipariş verdim. Çok şükürmemnun kaldım kargoyla Ankara vestel şubesine getirdiler onlarda arayıpmüsaitliğimize göre randevu verip gelip kurdular hatta filtresinde minikbir kırık vardı yenisini getirdiler.
İsim: B** H**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: Kurulumu nasıl olacak diye endişeliydim.kargo şirketi Vestel şubesinebırakıyor onlarda gelip kurulumunu yapıyor. Ara su borusunu dagetirdiler. 4-5 kez kullandım gayet rahat kullanışlı istediğim kurulukayarını da buldum. 1.30 saatte kururtup veriyor büyük rahatlık
İsim: P** K**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: Ürün çok kısa sürede tarafıma teslim edilip kurulumu yapıldı. Sessizçalışıyor. Kurutması gayet iyi. İlk çalışmaya başladığında 3 saatgösteriyordu fakat 1 saat 15 dk gibi bi sürede kurutma bitti. A+++olmasından dolayı elektrik faturasının çok artacağını düşünmüyorum.
İsim: F** K**
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: kesinlikle tavsiye etmiyorum fiyatının ürünü değil -gider hortumukoymuşlar incecik hemen tıkanır bundan dolayı özel haznesi var yanihortumu koymasalarda olurmuş sadece laf olsun diye - kapak çok dandik- siparişim elime ulaşmadan 4 gün önce teslim edildi diye bildirim geldiaraştırma telefon trafiği sonucu ürünün bulunduğum bölge bayiine teslimedilDevamını Oku
İsim: M** T**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: Servis gelip açtığı zaman ürünün altı bayağı kırık çıktı iade ettikkargo hatası sanırım
İsim: A** D**
Tarih: 25 Nisan 2024
Satıcı: Yns-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: ürün darbeli geldi.. satıcıyla alakalı olduğunu düşünmüyorum ama 1 ayiçinde değişimi yapıldı ve yenisi geldi ürün mükemmel..
İsim: T** M**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Asla önermiyorum 20 gün olmadan dehşet sesler çıkartarak bozulduarkasında fanı paramparça olmuş değişim talep ettik güya stoklarındayokmuş, halihazırda internette satışı yapılan ürünün... 10gün oldubekliyoruz öyle elimizden de birşey gelmiyor bin pişmanız keşke hooveralsaydık daha bilindik olsun dedik rezillikten başka birşey değil.
İsim: H** İ**
Tarih: 25 Şubat 2024

Kurutma Mak 97201 Kmı Ürüne İlişkin Sorular

Soru: modeli KMI 97201 mi?
Cevap: Doğrudur kmi modelidir

Soru: merhaba ilan başlığında km 97201 yazıyor fakat siz bir soruya kmi 97201 cevabı vermişsiniz. iki model arasında özellik olarak fark var. bunu satın alırsak hangi model gönderilecek?
Cevap: Stoklarımızda yoktur

Soru: merhaba aparatı ilemi geliyor ayrımı alicaz aparatı birde kurulum için servisi nasıl yönlendiriyorsunuz
Cevap: değerli müşterimiz aparat servis tarafından ücretsiz getirilmektedir.

Soru: merhaba hortumlu mu yoksa kendi haznesi mi var birde koku topu koyuluyor mu
Cevap: Merhaba, ister gidere bağlayıp isterseniz kendi haznesi ile kullanım sağlayabilirsiniz, koku topu konusunda herhangi bir bilgilendirme mevcut değildir, iyi akşamlar dileriz

Soru: nerden gelecek birde yetkili servis mi getiriyor
Cevap: antalyadan gelecek. horoz lojistik getirior

Soru: merhaba, motoru inverter , kompresör de inverter mı , teşekkürler
Cevap: Merhaba,İnverter Motordur. Sağlıklı günler.

Soru: merhaba , motoru sormuyorum , kompresör de inverter mı
Cevap: Merhaba, Vestel yetkili servisi ile görüşebilirsiniz. Sağlıklı günler.

Soru: Trendyol müşteri hizmetleri ile ne alakası var siz göndere bildiginiz yerleri bilmiyormusunuz.
Cevap: Biz değil Trendyol gönderim sağlıyor. Lojistik firmasıni Trendyol gönderiyor. Oraya sormanız gerekiyor

Soru: Çelik kazan mi?
Cevap: Evet çelik kazan

Soru: Ankara çubuga gelirmi ?
Cevap: Trendyol müşteri hizmetleri ile görüşünüz

Soru: kazanı krom kazan mi çelik kazan mi
Cevap: Merhaba, ürünümüzün kazanı paslanmaz çelik şeklindedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba deviri ne kadar acaba
Cevap: Merhabalar, Ürün özellikleri kısmında tüm bilgiler mevcuttur efendim iyi günler dileriz.

Soru: Beko çamaşır makinesi üzerine kurulum olur mu
Cevap: Merhaba , konu hakkında daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri yada yetkili servisten destek alabilirsiniz efendim.

Soru: Ürün ölcüleri nedir acaba
Cevap: Merhabalar, Ürün özellikleri kısmında tüm bilgiler mevcuttur efendim iyi günler dileriz.

Soru: merhaba bu modelin ışıgı var mı acaba?
Cevap: Merhaba , konu hakkında daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri yada yetkili servisten destek alabilirsiniz efendim.

Soru: Merhaba. pro modeli ile farkı nedir?

Soru: 8kg makine üstüne kurulum oluyor mu
Cevap: Merhabalar ,ürün boyutları uyum sağladığı taktirde kurulum yapılabilmektedir iyi akşamlar dileriz

Soru: merhaba ürün A+++ modelidir dimi 3+
Cevap: Merhabalar, Ürün özellikleri kısmında tüm bilgiler mevcuttur efendim iyi günler dilerilz.

Soru: yün lü kürütür mü
Cevap: Merhabalar, Sorunuzu daha detaylı bir şekilde iletebilir misiniz efendim iyi günler dileriz

Soru: dışarıya buhar veriyor mu

Kurutma Mak 97201 Kmı Ürün Resimleri

Kurutma Mak 97201 Kmı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü