Küt Burunlu Çift Tokalı Mary Jane Ayakkabı Alınır Mı ?

Nehir

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,211
0
0
Küt Burunlu Çift Tokalı Mary Jane Ayakkabı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Küt Burunlu Çift Tokalı Mary Jane Ayakkabı Şu Andaki Değeri 735.75 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Küt Burunlu Çift Tokalı Mary Jane Ayakkabı Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Küt Burunlu Çift Tokalı Mary Jane Ayakkabı Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Küt Burunlu Çift Tokalı Mary Jane Ayakkabı Ürün Tanıtımı

Küt Burunlu Çift Tokalı Mary Jane Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Capone Outfitters Küt Burunlu Çift Tokalı Mary Jane Ayakkabı ürününü 735.75 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Küt Burunlu Çift Tokalı Mary Jane Ayakkabı Kullanıcı Değerlendirmeleri
735.75 Tl ye satışta olan Küt Burunlu Çift Tokalı Mary Jane Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: kombinine yakıştı ,mutlu oldum..teskler..hediyeniz içinde 😍
İsim: R** Ö**
Tarih: 24 Şubat 2024
Beden: Beden:40
Satıcı: Capone

Yorum: modeli çok güzel birazcık Sert
İsim: G** Ç**
Tarih: 17 Nisan 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Güzel önü geniş siyahını alacağım
İsim: Ç** T**
Tarih: 08 Mart 2024
Beden: Beden:38

Yorum: ayakkabı çok hızlı geldi aşırı güzel ve şık bir ayakkabı çok beğendim, hanım hanımcık duruyor ayakta. uzun süreli kullanım imkanım henüz olmadı fakat parmakları sıkmıyor gayet rahat. renk görsellerin birinde daha açık diğerinde bir tık kötü görünüyor asıl renk bir tık koyu olan.
İsim: F** Ş**
Tarih: 24 Ocak 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Eğer ben bunu isteseydim, buna sipariş verirdim. Neden bunu gönderdiniz bana. İade de yapamıyorum. Uzakdayim. Olmamış.
İsim: **** ****
Tarih: 21 Şubat 2024
Beden: Beden:41

Yorum: Urun farkli gelmiş
İsim: M** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Mart 2024

Küt Burunlu Çift Tokalı Mary Jane Ayakkabı Akıllarda Kalan Sorular

Soru: topuk boyu nedir?
Cevap: Merhaba, ürün görselinin alt kısmında(Beden seçeneğinin altında Tümüne tıklarsanız) ürün bilgileri detaylı olarak yazar değerli müşterimiz. Ürün göründüğü gibidir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 41 numara boy ve en ölçüsü nedir
Cevap: Merhaba, en kısmı 9.5 cm boy 26.5 cm'dir.

Soru: Salam tarakli ayaklar için uygunmu?
Cevap: Merhaba, evet uygundur.

Soru: ürünün rengi tam olarak nedir ? görselde koyu bej gibi de.
Cevap: Merhaba, ürün bej renktedir.

Küt Burunlu Çift Tokalı Mary Jane Ayakkabı Ürün Görselleri

Küt Burunlu Çift Tokalı Mary Jane Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü