Kvnç Mürekkep Black Jean Pantolon 001070-34807 Alınmaya Değer Mi ?

MaviKahraman

Bilgili
9 Ağu 2023
274
1
0
Kvnç Mürekkep Black Jean Pantolon 001070-34807 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Kvnç Mürekkep Black Jean Pantolon 001070-34807 Şu Anki Fiyatı 599.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kvnç Mürekkep Black Jean Pantolon 001070-34807 Alanlar Memnun Mu?

Kvnç Mürekkep Black Jean Pantolon 001070-34807 Hakkında yaklaşık 262 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kvnç Mürekkep Black Jean Pantolon 001070-34807 Ürün Özellikleri

Kvnç Mürekkep Black Jean Pantolon 001070-34807 Ürününün Satıcısı, Mavi Kvnç Mürekkep Black Jean Pantolon 001070-34807 ürününü 599.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kvnç Mürekkep Black Jean Pantolon 001070-34807 Yorum Ve Değerlendirmeler
599.99 Tl ye satışta olan Kvnç Mürekkep Black Jean Pantolon 001070-34807 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
262 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Bir beden büyük alın.
İsim: Uğur S.
Tarih: 08 Eylül 2022
Beden: Beden:38/32
Satıcı: Mavi

Yorum: tam bedenime göre
İsim: c** k**
Tarih: 25 Ekim 2022
Beden: Beden:36/32

Yorum: tam beden gayet guzel
İsim: M** N**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Mayıs 2023

Yorum: hediye olarak aldım tam beden alabilirsiniz
İsim: T** A**
Tarih: 25 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: tam beden oldu kaliteli
İsim: LEMAN Q.
Tarih: 17 Kasım 2022
Beden: Beden:32/32

Yorum: kaliteli bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: **** ****
Tarih: 04 Kasım 2022
Beden: Beden:36/30

Yorum: daha önce de aldığım bir ürün çok memnunum. yumuşak rahat bir dokusu var. esnek ve vücudunuza göre kalıp alır. 1 beden küçük tercih edebilirsiniz.
İsim: O** A**
Tarih: 04 Ocak 2023
Beden: Beden:33/30

Yorum: Uzun süredir güzel bir kot alıyordum tam bedenime göre oldu terziye bile vermeme gerek kalmadı
İsim: Y** E** K**
Tarih: 06 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Bedeni tam beğendik
İsim: Ö** Ü**
Tarih: 22 Ocak 2023
Beden: Beden:30/30

Yorum: ürünü kampanyalı fiyatı ile satın aldık dikim hatası vs yoktu tam beden tercih edilebilir.
İsim: S** K**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: esime aldim nerdeyse tum markalara ayni bedeni giyer ama bu pantolonun kalibi cok genis 175 boy 78 kg 32 beden giyiyor ancak rengi mukemmel mecburen iade etmek zorunda kaldik baska küçük bedeni olmadigi icin yenisini de siparis edemedik
İsim: h** a**
Tarih: 15 Aralık 2022

Yorum: Bedeninizi alın. Çok başarılı
İsim: M** K**
Tarih: 30 Kasım 2022
Beden: Beden:29/28

Yorum: Her zaman ki mavi jean kalitesi esnek kuması gayet güzel 185 102 kilo esime aldım tam oldu
İsim: Gamze İ.
Tarih: 24 Ekim 2022
Beden: Beden:36/32

Yorum: çok beğenmedim bedenineze göre alırsanız dikkat edin açılma ve bollaşma yapıyor bi küçük beden tercih edebilirsiniz
İsim: A** A**
Tarih: 02 Mart 2023
Beden: Beden:31 - 32

Yorum: çok iyi... bedeninizi alın...
İsim: S** Y**
Tarih: 31 Mayıs 2023

Yorum: Büyük geldi iade ettik
İsim: B** S**
Tarih: 01 Şubat 2023
Beden: Beden:30 - 32

Yorum: çok güzel tam beden alabilirsiniz
İsim: Y** A**
Tarih: 29 Mart 2023
Beden: Beden:32/30

Yorum: tam bedeninizi alabilirsiniz. güzel
İsim: E** A**
Tarih: 12 Kasım 2022
Beden: Beden:33/32

Yorum: Ürün Harika çok beğendim tam beden alın
İsim: M** K**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Bir beden düşük alabilirsiniz
İsim: H** K**
Tarih: 01 Mart 2024
Beden: Beden:30/28

Yorum: 180 80 32/30 tam oldu👍🏻
İsim: S** A**
Tarih: 14 Şubat 2023
Beden: Beden:32/30

Yorum: Güzel jean tam beden alabilirsiniz
İsim: C** C**
Tarih: 23 Nisan 2023

Yorum: bedeninizi alın mükemmel rahat ve kaliteli bir pantolon
İsim: B** C**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Bi beden küçük almanızı tavsiye ederim
İsim: m** y**
Tarih: 10 Şubat 2024
Beden: Beden:36/34

Yorum: Kocişkoma aldım çok güzel oldu ama 1.85 ve güzel popişli olduğu için de olabilir bilmiyorum canım kocam 😍🥰
İsim: S** S**
Tarih: 10 Kasım 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: Tam beden 190 boy 86 kilo 34/34 beden.
İsim: D** Ç**
Tarih: 16 Şubat 2024
Beden: Beden:34/34

Yorum: eşime aldım begendi
İsim: b** k**
Tarih: 12 Ocak 2024
Beden: Beden:34/32

Yorum: Çok güzel bir jean her zaman aldığım bedeni ve modeli almama rağmen boyu bir tık uzun oldu sorun değil kısa olmasın uzun olsun halledilir bayıldım
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 28 Kasım 2022
Beden: Beden:30 - 32

Yorum: Kaliteli. Denendikten sonra bedeni olursa kalacak
İsim: B** Ç**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: güzel bı ürün bedenini alim
İsim: e** u**
Tarih: 23 Ocak 2024
Beden: Beden:30/30

Kvnç Mürekkep Black Jean Pantolon 001070-34807 Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Ürün likralımı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün 99% Pamuk, 1% Elastan içermektedir. Saygılarımızla.

Soru: Jake gibi darmı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün Skinny. Dar paça. Vücuda yakın, saran kesimdir. Saygılarımızla.

Soru: merhaba, ürünü yurtdışına da gönderiyor musunuz?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Konuyla ilgili Trendyol çözüm merkezi ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: Ürün james gibi likralı mı ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün %99 Pamuk %1 Elastan içermektedir. Saygılarımızla.

Soru: mrb belden aşşagı paçaya kadar uzunluk ve paçanın en alt kısmı genişligi kaç cm
Cevap: Merhaba, Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. İlginize teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürünün 29-30 bedenini hiçbir yerde bulamıyorum. Stoklara gelmeyecek mi acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: Diğer markalarda 32-32 giyiyorum ama MAVİ de bedenleri anlayamadım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba 33.34 beden almistim 34 34 gondermissiniz
Cevap: Efendim Yıkandığı Zaman Yarım Beden Üründe Toplanma Olucaktır. Eğer Çok Büyük Geldiyse İade Edebillirsiniz.

Soru: Salam aleykum, boy 172 kilo 70 normalde aldığım pantalonlar 33 eskiden 32 olurdu. Şu an geydiyim pantalonun beli 42sm benim belim 93sm. Bana hansı ölçü uygun gelir?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: slim fit mi yoksa skinny mi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz KVNÇ model ürün özellikleri; normal bel, skinny, dar paça' dır. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba ürünüm tam rengi nedir fotograflı yorumda siyah gözüküyor ona göre alacağım teşekkürler
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ürün görselde gözüktüğü gibi Mavi renk seçeneği olup çekimlerden dolayı ton farklılığı yaşanabilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: merhaba modelin üzerindeki gömleğin ürün bilgisini paylaşma sansınız var mıdır ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: 60 kilo 1 72 boy beden ne olur

Soru: Merhaba black pro serisinde 30-32 giyiyorum aynı beden mi almalıyım

Soru: Beden önermemenizi anlıyorum ama beden tablosu paylaşmamanız çok saçma beden seçerken nasıl tahmin etmemizi bekliyorsunuz?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden tablosu en kısa sürede ürün sayfasına eklenecektir. Saygılarımızla.

Soru: 175 boy ve 85 kiloya kaç beden önerirsiniz

Soru: 165 boy kilo 83 ,kaç beden

Soru: 32/32 beden be zaman gelir acaba stoklara

Soru: ben alacağım ama hangi bedeni alacağımı bilmiyorum yardımcı da olmuyorsunuz nereden bileceğim. 82 kg hangi beden aralığı uygun olur

Soru: 100 kilo 170cm boy hangi beden önerirsiniz? Ayrıca dar kesim esnekliği nasıldır?

Kvnç Mürekkep Black Jean Pantolon 001070-34807 Detaylı Fotoğraflar

Kvnç Mürekkep Black Jean Pantolon 001070-34807 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü