Lacivert Cepli Yüksek Bel Rahat Form Lastik Paça Kadın Eşofman Alt - 94583 Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Aynur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
543
0
0
Lacivert Cepli Yüksek Bel Rahat Form Lastik Paça Kadın Eşofman Alt - 94583 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Lacivert Cepli Yüksek Bel Rahat Form Lastik Paça Kadın Eşofman Alt - 94583 Şuanki Fiyatı Ne Kadar 499.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Lacivert Cepli Yüksek Bel Rahat Form Lastik Paça Kadın Eşofman Alt - 94583 Gerçekten İyi Mi?

Lacivert Cepli Yüksek Bel Rahat Form Lastik Paça Kadın Eşofman Alt - 94583 Hakkında yaklaşık 109 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Lacivert Cepli Yüksek Bel Rahat Form Lastik Paça Kadın Eşofman Alt - 94583 Detaylı Bilgi

Lacivert Cepli Yüksek Bel Rahat Form Lastik Paça Kadın Eşofman Alt - 94583 Ürününün Satıcısı, TOMMY LIFE Lacivert Cepli Yüksek Bel Rahat Form Lastik Paça Kadın Eşofman Alt - 94583 ürününü 499.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Lacivert Cepli Yüksek Bel Rahat Form Lastik Paça Kadın Eşofman Alt - 94583 Kullanıcı Yorumları Nasıl?
499.9 Tl ye satışta olan Lacivert Cepli Yüksek Bel Rahat Form Lastik Paça Kadın Eşofman Alt - 94583 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
109 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: anneme aldik cok guzel kalitesi tartisilmaz . 1.59 boy 70 kg M beden tam oldu 😊👍
İsim: Y** K**
Tarih: 21 Mart 2023
Beden: Beden:M
Satıcı: TOMMYLIFE

Yorum: kumaşı cok guzel kaliteli bi ürün. 157 boy 62kilo M beden tam geldi duruşu da guzel
İsim: **** ****
Tarih: 07 Eylül 2022

Yorum: Gayet güzel tam beden
İsim: K** Ç**
Tarih: 11 Ocak 2023
Beden: Beden:S

Yorum: parasini sonuna kadar hakkediyor yumuşacık yazin terletmiyor kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: B** D**
Tarih: 04 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Bayıldım 58 kiloyum s beden aldım tam istediğim gibi oldu
Tarih: 27 Kasım 2022

Yorum: Rengi kötü lacivert bedeni çok rahat oldu xl giyerim hep
İsim: e** k**
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel ve yumuşak bir alt... Çok güzel durdu. 163 boy 64 kilo.. M aldım tam oldu...
İsim: N** I**
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: Ürünü Tommy life ın kumaş kalitesini değerlendirip, beğenirsem bundan sonra pantolon yerine kendimi eşofman almaya adamak amacıyla aldım. Kumaş süper. 2 iplik, polyester oranı kararında olduğu için diz yapmıyor. İnce diyenler şardonlu ürünlerle karşılaştırdığı için ince buluyor ürünü. Şardonlular diz yapar arkadaşlar. İşe yarayan kendini salmayacakDevamını Oku
İsim: Ş** K**
Tarih: 02 Aralık 2021
Beden: Beden:L

Yorum: çok beğendim normalde xl kullanıyorum yorumlara bakarak aldım.L aldım tam üzerime göre oldu.tommy life seviyorum teşekkür ederim
İsim: d** c** b**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: çok iyi tam beden.
İsim: h** k**
Tarih: 08 Ocak 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: 54 kiloyum en küçük bedeni bile büyük geldi, çok kaliteli idi üzülerek iade ettim
İsim: S** B**
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: Tam bedeninize göre almalısınız
İsim: B** ç**
Tarih: 28 Şubat 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: 10numara 5 yildiz kaliteli parasini sonuna kadar hak ediyor 155 boy 47kq s beden tercih etdim guzel kaldi tam ev icin oldugu icin biraz salash tercih etdigim ichin. S guzel durdu. Teşekkürler
İsim: S** Q**
Tarih: 19 Eylül 2024
Beden: Boy:156cm

Yorum: Çok güzel uygun diz yapmıyor bu fiyata mükemmel bir ürün
İsim: E** E** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Eylül 2024

Yorum: Kumasi kaliteli. çok rahat 163boy 64 kilo m beden tam oldu . teşekkürler Tommy life ♥
Tarih: 08 Aralık 2021

Yorum: Kargolama hızlı,sağlam şekilde elime ulaştı,kumaşı orta kalınlıkta ve kaliteli kızım İçin aldım 1,58 boyunda s beden jogger kalıp olarak tam oldu. Yorumlarda diz yapmıyor denilmiş ancak bi süre kullanmadan ve yıkama olmadan bişey söylemek doğru olmaz fakat alınması konusunda şuan tavsiye ederim verdiğiniz paraya değer gözüküyor
İsim: E** Ş**
Tarih: 13 Ocak 2022

Yorum: çok güzel çok rahat ve yazlık bence 1.60 boy 57 kilo s tam oldu
İsim: G** Ö**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: s giyiniyorum normalde.yorumlara bakarak xs aldim.ama yine büyük anlamadim.ben mi çok küçüldüm, bedenleri mi çok büyüttüler anlamadim gitti vallahi.s bile artık m gibi.kumas kalitesi tartışılmaz çok güzel
İsim: M** a**
Tarih: 22 Mayıs 2022

Yorum: Şahane yumuşacık bır kumaşı var tommy life kalıtesi mükemmel
İsim: R** Ç**
Beden: 15 Şubat 2024

Yorum: Çok şık duruyor üzerimde çok kaliteli
İsim: S** A**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: Ürün gayet güzel fakat büyük bedeni gönderilmiş iade etmek zorunda kaldım kendi bedeninizi alın
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: Yorumlarla hiçbir şey alınmaz bunu anladım 50 kiloyum s beden şalvar gibi oldu hiç beğenmedim
İsim: İ** E**
Tarih: 19 Mart 2022

Yorum: Çok beğendim diz yapmıyor ,yıkayınca rengi atmadı gerçekten çok kaliteli tavsiye ederim
İsim: G** M**
Beden: 31 Ekim 2022

Yorum: İki rengini aldım, kumaş dokusu çok güzel, kış için ince kaçabilir ancak rahat ve kullanışlı.
Tarih: 08 Nisan 2022

Yorum: Yumuşacık kumaş kaliteli ürün bayıldım
İsim: F** T**
Tarih: 05 Ekim 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: O kadar rahat ve güzelki iki adet aldım şimdi ikitane daha atıcam sepetime
İsim: S** A**
Tarih: 27 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok rahat ve güzel
İsim: B** Ö**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: diz yapmayan pamuklu kaliteli bi ürün
İsim: A** E**
Tarih: 09 Kasım 2021

Yorum: Tommy life kalitesi tartisilmaz.kalitesi cok iyi .boyu 1/65 olanlar tercih ede bilir.
Tarih: 12 Mart 2022

Yorum: Çok güzel çok kaliteli çok beğendim
İsim: Z** S**
Tarih: 28 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Lacivert Cepli Yüksek Bel Rahat Form Lastik Paça Kadın Eşofman Alt - 94583 Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 1.62 kilo :83-85 arası
Cevap: Merhaba iletmiş olduğunuz ölçülere göre size L beden uygun olacaktır.

Soru: xs yom üretmiyor musunuz yoksa stok mu yok
Cevap: Merhaba, öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Stokları tükenen ürünler yeniden satışa sunulabilmektedir. Ancak bu konuda kesin bir bilgi iletemiyoruz. Bizi takip etmenizi rica ederiz.

Soru: selam, renk siyahmi ?
Cevap: merhaba ürün Lacivert renktir.

Soru: İçi polarlı mı?
Cevap: merhaba ürün 2 ipliktir içi polar değildir

Soru: Ürün oversize mı
Cevap: merhaba evet efendim.

Soru: Merhaba ürün yıkanınca çeker mi birde yorumlarda tiftiklenme olduğu söylenmiş tiftiklenme olur mu
Cevap: Merhaba, yıkama talimatına uyduğunuz taktirde bir sorun yaşamazsınız.

Soru: Merhaba,ürünün kumaşı(dokuması) kaç iplik,şardonlu mu?
Cevap: Merhaba, ürün 2 iplik 4 mevsimliktir.

Soru: 1.58boy - 59 kilo hangi beden uygundur?
Cevap: Merhaba iletmiş olduğunuz ölçülere göre size S beden uygun olacaktır.

Soru: diz izi yapar mi
Cevap: merhaba yıkıma talimatlarına uyduğunuz taktirde herhangi bir problem yaşamazsınız

Soru: Beli lastikli mi yoksa ipli mi
Cevap: Merhaba, ürünün beli lastiklidir.

Soru: 162 boyunda 56 kiloyum hangi bedeni almaliyim sizce
Cevap: Merhaba iletmiş olduğunuz ölçülere göre size M beden uygun olacaktır.

Soru: 170 65 kilo hangi beden acaba

Soru: m bedenlerimiz ne zaman stoga girer
Cevap: Merhaba, öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Stokları tükenen ürünler yeniden satışa sunulabilmektedir. Ancak bu konuda kesin bir bilgi iletemiyoruz. Bizi takip etmenizi rica ederiz.

Soru: 173 boy 74 kilo kaç beden almalıyım

Soru: Ürün diz yapıyor mu
Cevap: Merhaba yıkama talimatlarına uyduğunuz taktirde bir problem yaşamazsınız

Soru: 156 boyunda 53 kiloyum hangi bedeni almaliyim sizce

Soru: merhaba boy 163 kilo 97 xl olurmu acaba
Cevap: Merhaba iletmiş olduğunuz ölçülere göre size XL beden uygun olacaktır.

Soru: Merhaba 160 boy 40 kilo biraz oversiz dursun istiyorum hangi bedeni tercih edersiniz

Soru: Merhaba beden konusunda yardımcı olur musunuz? Boy 163 kilo 59 şimdiden teşekkür ederim.

Soru: Merhaba 170-61 kilo için hangi beden alınmalı acaba

Lacivert Cepli Yüksek Bel Rahat Form Lastik Paça Kadın Eşofman Alt - 94583 Ürün Resimleri

Lacivert Cepli Yüksek Bel Rahat Form Lastik Paça Kadın Eşofman Alt - 94583 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü