Lacivert Kadın Spor Tayt Çift Cepli Sıkılaştırıcı Toparlayıcı Sporcu Taytı Leggings Alanlar Memnun Mu ?

Aygul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
629
0
0
Lacivert Kadın Spor Tayt Çift Cepli Sıkılaştırıcı Toparlayıcı Sporcu Taytı Leggings Tavsiye Eder Misiniz?
Lacivert Kadın Spor Tayt Çift Cepli Sıkılaştırıcı Toparlayıcı Sporcu Taytı Leggings Mevcut Fiyatı 414.35 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Lacivert Kadın Spor Tayt Çift Cepli Sıkılaştırıcı Toparlayıcı Sporcu Taytı Leggings Kullanıcılar Memnun Mu?

Lacivert Kadın Spor Tayt Çift Cepli Sıkılaştırıcı Toparlayıcı Sporcu Taytı Leggings Hakkında yaklaşık 438 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Lacivert Kadın Spor Tayt Çift Cepli Sıkılaştırıcı Toparlayıcı Sporcu Taytı Leggings Ürün Hakkında Bilgi

Lacivert Kadın Spor Tayt Çift Cepli Sıkılaştırıcı Toparlayıcı Sporcu Taytı Leggings Ürününün Satıcısı, EMFURE Lacivert Kadın Spor Tayt Çift Cepli Sıkılaştırıcı Toparlayıcı Sporcu Taytı Leggings ürününü 414.35 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Lacivert Kadın Spor Tayt Çift Cepli Sıkılaştırıcı Toparlayıcı Sporcu Taytı Leggings Kullanıcı Yorumları Nasıl?
414.35 Tl ye satışta olan Lacivert Kadın Spor Tayt Çift Cepli Sıkılaştırıcı Toparlayıcı Sporcu Taytı Leggings Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
438 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: 1.70 boy 100 kiloyum xl beden aldım tam oldu alın aldırın
İsim: **** ****
Tarih: 28 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Emfure

Yorum: bir beden küçük tercih edilerek alınabilir. kalitesi muazzam
İsim: T** Y**
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel bir beden küçük alınabilir
İsim: F** B**
Tarih: 03 Aralık 2022
Beden: Beden:L

Yorum: super alırken tereddüt etmiştim şimdi iyiki almışım diyorum düşünmeden alin tam bedeninizi
İsim: Z** S**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Çok şık ama bir beden büyük tercih edilmeli
İsim: Zehra K.
Tarih: 09 Temmuz 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Çok gzl 57 kiloyum s aldım tam oldu
İsim: H** K**
Tarih: 10 Eylül 2022
Beden: Beden:S

Yorum: bir beden küçük alınabilir harika toparlıyor
İsim: B** A**
Tarih: 03 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: gerçekten kaliteli, 161-53kg m aldım tam ve rahat oldu. Siyahının s bedeni var o bi tık dar ama sorun değil.
İsim: a** d**
Tarih: 17 Ekim 2022
Beden: Beden:M

Yorum: muhtssem ve otesi belinin yam yuksek boy olmasini istiyorsaniz bir beden buyuk alin
İsim: R** K**
Tarih: 16 Kasım 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Gerçekten çok güzel bir ürün,ben kendi bedenimi aldım tam oldu. Rengi,kalıbı çok çok iyi. Ertesi güne hemen geldi,hızlı kargoladılar.
İsim: Y** H**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Çok rahat Ama yorumlara bakarak beden seçimi yaptim Bence Kendi bedeninizi siparis verin bana bol geldi Ama giyilebilir oldugu için beden değişimi yapmadim tavsiye ederim ama kendi bedeninizi esneme payi da var
İsim: D** T**
Tarih: 11 Ekim 2022

Yorum: hediye paketi istemiştim paketlemesi o kadar tatlıydı ki bayıldım 🥺💞 ilk defa almıştım ama tayt zaten harikaymış bundan sonra burdan alıyorum 🫶🏻
İsim: E** N** E**
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: belki bir beden büyük alınabilir ama kendi bedeninize de olur. fazla para verip aldığımız taytlardan çok ama çok daha iyi ve kesinlikle fiyatının üstünde bir ürün
Tarih: 19 Eylül 2022

Yorum: Ürün harika.. 1.70e 88 kiloyum xl tam oldu. Bel lastiği sıkı değil ama rahatsız etmiyor ve belden de düşmüyor. Yakın zamanda dikişlerde sorun da yaşamazsam müthiş bir tayt
İsim: İ** İ**
Tarih: 13 Aralık 2022

Yorum: yorumum gitmedi sanırım tekrar paylaşayım ürün mükemmel sadece bel kayabiliyor sorun değil cep kısmı çok çok kullanışlı +kumaşı cookk iyi rengide muhteşem farklı renkler de almayı düşünüyorum mesela bordo-siyah gibi koyu olan renkler çünkü spor yaparken kir belli etmez . +spor için de giyilmemeli gezide, alışveriş merkezleri gibi yerlerde kombin yDevamını Oku
İsim: a** N** T**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: harika bir urun bayildimm cok gzuel toparladi korse gibi ayni kendinizi cok fit hissediyosunuz o hissi veriyor size 🙏diger renklerinide alicammm
İsim: m** y**
Tarih: 08 Ekim 2022

Yorum: gerçekten bu kadar iyi olacağını düşünmemiştim benim için özellikle iç göstermemesi önemli ve bu konuda gayet başarılı , tayt sarıp sarmalıyor çok beğendim sadece biraz daha mat olmasını isterdim
İsim: N** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Ekim 2022

Yorum: gayet güzel bir ürün cepleri de daha kullanışlı hale getiriyor özellikle tam sporda kullanılmalık
İsim: E** A**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: Cep kısmı çok kullanışlı bir beden küçük alınabilir
İsim: A** n** C**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Ürün ertesi gün elime geçi kargo hızı için teşekkür ederim, bu arada ürün inanılmaz kaliteli, kalıbı çok güzel gerçekten çok iyi toparlıyor, kesinlikle tavsiye ederim 👍
Tarih: 14 Ağustos 2022

Yorum: s bedenini aldım olmadıL bedenini aldım kumaşı rengi esnekliği çok güzel
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Kalitesi çok iyi, parlamaz, vücuda çok güzel otururlar
İsim: S** Y**
Tarih: 08 Ekim 2022

Yorum: kusursuz denilebilecek kadar rahat ve güzel bir tayt şimdi m bedenini alıcam
İsim: T** A**
Tarih: 01 Kasım 2022

Yorum: Üstte çok güzel duruyor toparlıyor çok beğendim
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Tam beden alın tam oldu
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: sağlam güzel bir ürün tavsiye edilir
İsim: E** E**
Tarih: 22 Temmuz 2023
Beden: Boy:174cm

Yorum: çok güzel toparlıyor teşekkürler
İsim: M** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Ocak 2023

Yorum: tam beden alınabilir. tek kelimeyle bayıldım. vücuduma tam oturdu. çok hafif parlak ama muhteşem görünüyor. piyasadaki favori taytım oldu kendisi. kaymıyor.
İsim: İ** E** Ö**
Tarih: 15 Mayıs 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: her rengini almak istediğim tayt mükemmel
İsim: B** A**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: rengine kumaşına kalitelisine bayıldım
İsim: a** a**
Tarih: 18 Eylül 2024

Lacivert Kadın Spor Tayt Çift Cepli Sıkılaştırıcı Toparlayıcı Sporcu Taytı Leggings Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Zayıflatıyor mu?
Cevap: Merhabalar Kumaş özelliği 82% Microfiber 18% Elasthan dan oluşmaktadır,

Soru: Yüksek bel mi?
Cevap: Bel Yüksekliği 10cm Efendim, İyi Alışverişler Dileriz,

Soru: 170 boy 69 kilo hangi beden uygun olur
Cevap: L beden tercih edebilirsiniz efendim

Soru: merhaba 1.69 boy 74 kilo hangi beden almalıyım acaba teşekkürler
Cevap: XL alabilirsiniz efendim

Soru: Merhaba,ben 1.60boy,92kiloyum hangi beden alsam iyi olur?
Cevap: XL Alabilirsiniz

Soru: merhaba 1.70 boyunda ve 62 kiloyum hangi beden almaliyim vücuda oturması açısından teşekkürler
Cevap: Merhabalar, Ürün Resimlerinde Beden Ölçülerine Bakabilirsiniz Efendim,

Soru: likralı mi
Cevap: Merhabalar Kumaş özelliği 82% Microfiber 18% Elasthan dan oluşmaktadır,

Soru: kumaşı parlak mı
Cevap: Hayır efendim,

Soru: Merhaba 1.60 boy 75 kg hangi bedeni tercih etmeliyim?
Cevap: L beden alabilirsiniz efendim

Soru: bu parlak bir kumas mi
Cevap: hayır efendim,

Soru: yüksek bel mi
Cevap: Bel Yüksekliği 10cm Efendim, İyi Alışverişler Dileriz,

Soru: 1.60 55 kilo sizce hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba efendim S beden alabilirsiniz

Soru: yaz için uygun mudur
Cevap: eVET uYGUNDUR

Soru: 172 95 kilo 2 xl uyar mı?
Cevap: Evet Deneyebilirsiniz Efendim,

Soru: iyi günler lacivert renginin L bedeni ne zaman gelir acaba
Cevap: 1 Ay içinde stoklarımızda olacak efendim,

Soru: 174 boy 67 kilo kac beden almaliyim?
Cevap: Modelin Manken Ölçüleri: Boy: 1.78, Göğüs: 95 Bel: 66, Kalça: 100 Mankenin üzerindeki ürün "S" bedendir.

Soru: S bedeni ne zaman geliiirrr çoklk güzel almam lazım hemen
Cevap: 1 ay içinde stoklarda olacak

Soru: Merhabalar boyum 1.75 kilom 65 kilo sizce hangi beden m mi l mi
Cevap: Merhaba edendim M beden alabilirsiniz

Soru: 1.65 boy 102 kg bacaktan çok kalın değil göbekten kalınım hangi bedeni almam lazım
Cevap: Merhab efendim XL 95 kiloya kadar rahat oluyor daha büyük bedenimiz maalesef yok

Soru: Sevgili Emfure, size tek bir sorum var neden bu kadar mükemmel bir tayt ürettiniz. Resmen aşk yaşıyorum teşekkürler
Cevap: İlginizden ve güzel düşüncelerinizden ötürü biz çok teşekkür eder efendim, sipariş soruları kısmından bize ulaşırsanız seviniriz

Lacivert Kadın Spor Tayt Çift Cepli Sıkılaştırıcı Toparlayıcı Sporcu Taytı Leggings Detaylı Resimler

Lacivert Kadın Spor Tayt Çift Cepli Sıkılaştırıcı Toparlayıcı Sporcu Taytı Leggings En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü